Skocz do zawartości

Dogpill


NoHope

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu w internecie pojawiła się nowa "pigułka" dogpill, stworzyli ją blackpillowcy którzy uważają, że białe kobiety wolałyby uprawiać seks z psem niż z brzydkim facetem. Zawsze traktowałem to jako żart, ale:

 

 

i to:

 

 

Na koniec humorystyczna piosenka na ten temat:

 

Szczerze mówiąc nawet nie wiem jak to skomentować.

 

maxresdefault.jpg

Edytowane przez NoHope
  • Like 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kuurłaa paaniee co tu się odstawia? Pies z babą w wyrze, drzewiej tak nie bywało.

 

- A pamiętasz pan jak te dziunie se jorki kudłate pokupowały, no z tymi świecącymi jęzorkami, kuuurła ... łonowce na ten drobiazg mówiły.

To widzisz somsiad, że ta moda na hot doga to nie taka znowu nowa je...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej przeraża, że człowiek nie wie czy to jest trolling czy nie. Po prostu coś takiego jak normalność już dawno poszła do śmietnika i widzimy powolne, ale rosnące szaleństwo. Nie wiadomo czy te laski są pojebane czy robią to dla atencji. W pierwszym filmie jest pokazane nagranie gdzie typiara wymienia zalety seksu z swoim psem. Kiedyś te 10 lat temu pomyślałbym sobie master troll, ale teraz? Nie mam pojęcia czy ona mówi poważnie.

 

I uważam, że naprawdę coraz więcej kobiet jest zwyczajnie chora psychicznie; psiary, kociary, te wszystkie ich obsesje do tego robienie z siebie małpy dla atencji. Szkoda, że tym wszystkim głupim sukom nie można zgolić łba i kazać się przejść nago po ulicy tak by ludzie rzucali w nie gównem.

Edytowane przez NoHope
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w przeciągu 10 lat będziemy mieli zalegalizowaną pedofilię w UE. Może 20 lat. Wszystko do tego zmierza. Psy to jeszcze nic. Piękne czasy. Tyle motywacji do pracy i życia xD Dziwię się ludziom, którzy chcą na ten świat dzieci sprowadzać, serio. Jak dzieciakowi coś takiego wytłumaczysz, że masz tylu pojebanych ludzi dookoła? Ktoś da radę?

Edytowane przez mac
  • Like 3
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna nowość...

 

 

ttps://forum.gazeta.pl/forum/w,101385,170265603,170265603,Zoofilia_europejskosc_pelna_geba.html

 

"Finowie, korzystają z domów uciech, w których stręczy się zwierzęta – nie mogłem w to uwierzyć.
A jednak. W tym skandynawskim kraju od lat 70. nie zakazuje się związków ze zwierzętami. Podobnego formalnego zakazu nie ma na Węgrzech, w Rumunii czy w Rosji.
Do 2015 r. zboczenie było legalne w Danii, uznawanej za „Mekkę zoofilów” i znanej z turystyki seksualnej pod tym kontem. Do 2013 r. zoofilia była legalna w Niemczech, obecnie za taki czyn grozi grzywna do 25 tys. euro. Zoofilię zakazano w 2011 r. w Norwegii oraz dwa lata później w Szwecji, gdzie według parlamentarnego raportu była bardzo popularna w gospodarstwach rolnych z dala od dużych miast. Obecnie dewiacja jest legalna jedynie w Finlandii."

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że taki temat się prędzej czy później pojawi tutaj 😀. Wygląda na to że to dewiacja stara jak świat i bardziej popularna wśród dam niżby się mogło wydawać, część z psiar prędzej wybierze dogchada niż normika. No ale ja o to pretensji nie mam, niech robią co chcą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że niektóre psiary ruchają się z tymi psami. Na Tinderku swego czasu jak bywałem było pełno takich które miały sporo zdjęć z psami i niektóre otwarcie pisały wolą się poczilować w domu z pieskiem(czesto to "czilowanie" to wiadomo jak wygląda), niż iść na randkę z przeciętnym facetem, który nie wzbudza w nich szczególnego pożądania. Już dawno to odkryłem patrząc jaka wręcz obsesja darzą swoich pupili, a jakim chłodem przeciętnego gościa. Mam wrażenie, że polki ogólnie coraz mniej lubią seks, jest cała masa rzeczy które seks można zastąpić. Na szczęście, są jeszcze inne bardziej temperamtne również w łóżku nacje, które są miłe i chętne na Polaków.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jest coraz więcej ludzi którzy próbują sobie zrekompensować braki w relacjach międzyludzkich zwierzętami. Stąd moim zdaniem zalew kociar/psiar, a im laska starsza tym bardziej samotna więc i potrzeba posiadania zwierzaka większa. Poza tym masz pary które zamiast dziecka decydują się na psa/kota. Często te zwierzęta są później same spierdolone bo wychowywane w toksycznym otoczeniu, sam znam jeden taki przypadek, może lepiej, że takie osoby nie mają dzieci 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nazwy psiara/kociara nieźle brzmią. Oczywiście, że silna i niezależna kobieta jak jest samotna potrzebuje często psiaka bądź kota. 

Widziałem jak kiedyś jakaś para w parku jechała rowerami i wózku wiozła swojego psa. 

Zdarzy mi się na weekend włączyć program śniadaniowy w TV. Jaki temat ostatnio się tam przewijał w ramówce - rzeczy dotyczące pupili czyli psy bądź koty. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2021 o 15:33, mac napisał:

Myślę, że w przeciągu 10 lat będziemy mieli zalegalizowaną pedofilię w UE. Może 20 lat.

Myślę, że zoofilia również może stać się ponownie legalna, ale pewnie tylko dla kobiet, jako uprzywilejowanej grupy społecznej.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Masakra i teraz takiej uklęknij, wyznaj miłość i, że chciałbyś się ożenić a to, że kundel ją posuwał to przecież przeszłość i się nie liczy.

 

Brak słów jak to popieprzone wszystko jest.

 

Przecież dostać żonkę, którą brało jakieś zwierzę to, ja nie wiem bym się wyrzygał a potem chyba zemdlał z obrzydzenia. Ludzie naprawdę potrafią dobić.

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.