Skocz do zawartości

Niedocenione gry


thyr

Rekomendowane odpowiedzi

Wpisujcie sie z grami ktore przeszly bez echa a sa dla was genialne. 

U mnie nr to bez watpienia Remnant: From the Ashes .Nie rozumiem dlaczego gra bedaca miksem  strzelanki i soulsow z ciekawa fabula i trybem kooperacji zostala olana przez wiekszosc graczy .

Edytowane przez thyr
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy zawierają listę moim zdaniem fajnych nie docenionych gier, które nie można nigdzie dostać obecnie w dystrybucji cyfrowej

 

40 gier które powinny trafić na GoG - YouTube

40 gier które powinny trafić na GoG #2 - YouTube

 

 

Na szybko wymyślone:

Nocturne

Drakan

Neuro Hunter

Crock

Heretic 2

The Devil Insaide

Incubation

Xpand rally

Nolf 1

Guntlet

Rally Championchip 2000

Zax

Severance

Jets'n'Guns

 

Masa tego jest mogę jeszcze wymieniać :D

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wychodzi remaster HD gry Commandos 2 men of courage.

Cała seria Commandos była super.

To była najlepsza gra w jaka grałem, ze świetną muzyką i klimatem drugiej wojny światowej😉

Przy tej grze trzeba było myśleć, podejmować szybkie decyzję.

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Orybazy napisał:

Original War, RTS z ciekawymi mechanikami:

Podpisuję się pod tym! Grałem w nią.

 

Co do innych, praktycznie co przeszły bez echa:

 

Neverwinter Nights - niektóre historie pamiętam do dzisiaj, historia kiedy bohater musiał popełnić samobójstwo aby spotkać ducha lasu, nieoczekiwane pomniejszenie siebie i wrzucenie do miniaturowego świata, niesamowite spotkanie ze smokiem, można było go przegadać aby uniknąć walki. zdrada Airbeth na szczycie wieży, która była zrozumiała z powodu tego jak został potraktowany jej ukochany, manipulowanie liniami czasu w ruinach stwórców, pierwsze rozdziały to idealny majsterszczyk o tym co ludzie robią w czasach zarazy i jakie bywają historie w tym czasie.

 

Droga do Indii - przygodówka z zakończeniem, które powoduje łzy w oczach.

 

Przepowiednia Heliopolis - też ciekawa przygodówka z kilkoma zagadkami, które nie spotkasz w żadnej współczesnej grze.

 

Open TDT - gra transportowa na wirtualnej gigantycznej mapie wielkości państw, pociągi, autobusy, samoloty, wszystko.

 

Traffic Giant - gra transportowa realizowana w różnych miastach.

 

Transport Giant - gra transportowa realizowana na autentycznych mapach.

 

Railroad Tycoon 3 - pociągi, w tym mapa Polski, miodzio!

Edytowane przez Martius777
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Martius777 napisał:

Neverwinter Nights - niektóre historie pamiętam do dzisiaj,

 

W pierwszego Neverwintera nie grałem, dwójka była IMO dobrym rzemieślniczym produktem, za to dodatek do niej "Maska Zdrajcy" był już czymś więcej, ciekawa historia i mroczny klimat. ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zarzucę trochę off topem a propo "docenionej gry" bo może nie wiecie ale 10 grudnia wychodzi za darmo:

 

"Gothic 2 myrtana" coś tam.

 

Pełnoprawny dodatek do gothica 2 i będzie za free na steamie. Mają nawet być głosy "Norka" i "Karola" z miodowych lat :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clash, ale to była giera na tamte czasy. Taki polski heroes z zajebistymi mechanikami. Podatki były, można było królową sprowadzić, mocno taktyczna walka, fajne wydarzenia na mapce, karawany, rozbudowa zamku, no po prostu wyjebane.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Polecam również grę Quake Champions, bardzo niedoceniany arena shooter -> https://store.steampowered.com/app/611500/Quake_Champions/

 

Wg steamcharts średnio liczba graczy online jednocześnie to 400-500 osób. W szczytowym momencie dnia to 800-1000 osób -> https://steamcharts.com/app/611500

 

Fragmovie jednego z polskich graczy -> 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 30.11.2021 o 12:17, Patton napisał:

 

Jasny gwint! Przypomniałeś mi tę perełkę z dawnych lat. Pamiętam jak ją odpaliłem to chyba mój komp zejsrał się. Ogólnie nie polubiłem jej, ale mam ogromny sentyment do tych starych niewypałów też :D

 

Wymieniłbym kilka tytułów, które nie dały tak rady na rynku:

 

1) Realms of the Haunting - wspominałem już o niej w liście ulubionych tytułów. Mega dobry horror FPS.

2) Soulbringer - bardzo ciekawy i oryginalny RPG z epoki Fallout 2 i Diablo 2

3) Planescape: Torment - legendarny dzisiaj tytuł RPG, ale komercyjnie raczej nie był doceniony

4) Sanitarium - w gatunku przygodówek point and click pozycja topowa, ale ukazała się w momencie wymierania gatunku

5) Shadowman - przygodówka horror na bazie komiksu w stylu Tomb Raider, która w momencie wydania dostała ostro po dupie od Legacy of Kain: Soul Reaver.

Masakrycznie dobra w  każdym calu. Ostatnio ukazał się remaster.

6) Redneck Rampage - na silniku Duke3D pojawiła się, gdy wszelkie kwaki już święciły triumfy. Mega śmieszna.

7) Kingpin - dzisiaj zapomniana gra twórców powyższego. Mega wulgarna i brutalna, jedyna w swoim rodzaju. FPS osadzony w alternatywnym świecie gangsterki.

8 ) Outcast - pamiętam jak grę płodzili przez kilka lat i w momencie wydania, chociaż zbierała dobre oceny, raczej nie zdobyła laurek w sprzedaży. Niesamowita gra open world, która wyprzedzała

swoją epokę - muza nagrana przez orkiestrę symfoniczną, nieliniowa fabuła, otwarty świat, płynne poruszanie się po wielkich mapach. Coś wspaniałego.

9) Gorky 17 - Polska produkcja, która przeszła trochę bez echa. Bardzo trudna gra taktyczna-RPG w typie horroru Resident Evil. Mega klimatyczna i z Polskimi akcentami.

10) Dungeon Keeper - właściwie to swego czasu gra odniosła sukces, ale dzisiaj pierwsza część z jest z grubsza zapomniana. Super strategia, w którą nawet dzisiaj się dobrze gra.

11) Albion - zapomniana gra RPG od studia odpowiedzialnego za serię The Settlers. Bardzo oryginalna i utrzymana w nietypowym klimacie łączącym s-f z klasycznym fantasy. Bardzo trudna, z ogromną ilością

tekstu, ale też bardzo satysfakcjonująca.

Edytowane przez I1ariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.