Skocz do zawartości

Czuję się upokorzony, poniżony i trochę rozczarowany


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, powerade napisał:

Witam a ktoś mi może zacytować , co autor zrobił jak się zachował bo nie mogę znaleść tego , czego tak chwalicie 😅 ?

 

Zablokował ją na telefonie i zamknął dzwi gdy ta opuściła mieszkanie, a jej rzeczy wysłał paczkomatem, z tym że zapomniał mikołajka dołączyć :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, smerf napisał:

 

Zablokował ją na telefonie i zamknął dzwi gdy ta opuściła mieszkanie, a jej rzeczy wysłał paczkomatem, z tym że zapomniał mikołajka dołączyć :)

 Ahhh No to fajnie rozstanie po angielsku chyba tak to się nazywa. Bardzo fajnie zrobił , ja tez po 3 latach związku jak zrywalem z dziiewxzyba zrobiłem to bez słowa poprostu wyrzuciłem status na faceeboku i było po wszystkim 😅

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2021 o 06:37, niemlodyjoda napisał:

@Lethys

 

Masz pełne prawo czuć się rozczarowany, upokorzony i zły ponieważ ktoś komu ufasz (a bez zaufania nie ma LTRa) właśnie pokazał Ci Swoją prawdziwą twarz, którą do tej pory maskował.

 

Zacznijmy od tego, że nie ma się co łudzić, iż Twoja kobieta (Twoja czy czyjakolwiek inna) nie reaguje w ten sposób na facetów, którzy jej się podobają kiedy tego nie widzisz. Oczywiście nie dotyczy to tylko kobiet - faceci w związkach oglądają się za zgrabnymi babkami, myślą o seksie z nimi czy też wyobrażają sobie różne rzeczy. Chodzi jednak o to, że jeśli jesteś z kimś w związku to godzisz się na monogamię czyli wszystkie plusy jakie (hipotetycznie) powinny z niej wynikać (masz w kimś oparcie, regularny seks, razem żyjecie etc.) ale też minusy (czyli wstrzemięźliwość seksualną),a poza tym, jeśli szanujesz drugą stronę nigdy nie próbujesz jej publicznie porównywać do innych przedstawicieli jej płci, nie upokarzasz (a Twoja kobieta CIę wczoraj upokorzyła publicznie i w drabinie atrakcyjności tej grupy jesteś teraz na dnie) i dbasz o jej dobre imię

 

Ja widzę tu dwa problemy - Twoja kobieta Cię nie szanuje (bo laska, która miałaby szacunek nigdy by tak nie zrobiła) oraz pije bez kontroli (dla mnie kobieta, która w towarzystwie upija się tak, że nie kontroluje co mówi to materiał na materac nie na LTRa).

 

Bardzo duży plus dla Ciebie, że nie zrobiłeś publicznej awantury -  takich sytuacjach, a wiem jakie to jest trudne, poker face i normalna rozmowa - ma to spływać po Tobie jak po kaczce.

 

Kiedy już opuścicie imprezę, a ona wytrzeźwieje (nie po pijaku!) masz trzy drogi rozwiązania problemu:

1. Przeprowadzić rozmowę wychowawczą pt. "czy chciałabyś być na moim miejscu" - moim zdaniem, jeśli zrobisz to bez krzyków ma to jakieś szanse powodzenia ale niewielkie bo pokazujesz jej, że Cię to zabolało, że Tobie bardziej zależy (bo ona ma wy*ebane skoro publicznie zrobiła takie coś) etc.

2. Za kilka dni oznajmiasz swojej kobiecie, że do Twojej pracy przyszła nowa koleżanka, najlepiej że z Ukrainy (Polki mają straszne kompleksy na temat Ukrainek ale nic dziwnego - wypierdziane legginsy vs zadbanie o siebie) i jaka ona nie jest fajna etc. etc. Twoja kobieta najprawdopodobniej wybuchnie albo dojdzie do eskalacji złości i awantury, a ona będzie doskonale wiedzieć o jaką sytuację chodzi. 

3. Olać to - szczerze Ci powiem, że z punktu widzenia logiki byłoby to najrozsądniejsze ale tu w grę wchodzą jeszcze uczucia i brak zaufania - bo masz pełne prawo już swojej dziewczynie nie ufać.

 

Kiedyś napisałem tu mój własny przypadek laski te 13 czy 14 lat młodszej ode mnie, która się ze mną bujała i gdzieś tam mogło to pójść w LTR ale:

1. Zachwycała się jak po*ebana rzeczami materialnymi

2. Rozpruła się swego czasu z historią podobną do Twojej (opisywałem tu na forum szkoda to maglować po raz kolejny)

Dla mnie takie zachowania to jest początek końca i sygnał, iż nie warto inwestować swojego czasu w dany związek.

 

Generalnie jeśli ktoś myśli o kobiecie na stałe - a nie tylko o FwB musi shitt testować tak samo jak robią to one. Przede wszystkim, zanim zapadną jakiekolwiek deklaracje, co do związku należy przeprowadzić ekspozycję na:

1.  Przystojnych facetów - warto z kobietą chodzić do kawiarni / knajpy / na imprezy (jeśli chodzicie) i obserwować jak ona się zachowuje w stosunku do facetów o wyższym SMV niż Wy sami - jeśli jesteście na kawie i gadacie, a ona nie ma 100% fokusu na Ciebie tylko wodzi wzrokiem za innymi - już od początku wiesz, że może wy*ierdalać

2. Kasę - tu najprościej jest zwrócić uwagę na to co u Pań wywołuje "srocze oczy" czyli samochody oraz domy / mieszkania - jeśli Pani podnieca się drogimi furami (a nie jest osobą zafiksowaną na moto jako pasjonat albo nie pracuje w branży) bądź ciągle pie*doli o kuzynie / facecie koleżanki etc. jaki to on nie jest zaradny bo wybudował / kupił etc. - może od razu wyp*erdalać.

 

Oczywiście tym sposobem odrzucicie 99% kobiet zachodu - nie tylko Polek bo hipergamia i parcie na hajs są obecnie olbrzymie.

 

W Twoim przypadku @Lethys zdarzyły się więc trzy rzeczy:

1. Albo - od początku źle się dobraliście i laska nie traktowała Cię jako "najlepszy towar" jaki mogła zdobyć (ale tym się nie przejmuj - większość kobiet nie mająca dostępu do TOPki 10% mężczyzn idzie na kompromis i tak robi)

2. Albo - jesteście już ze sobą na tyle długo, że Pani się opatrzyłeś, proces habituacji zadziała, i teraz Pani potrzebuje nowych "emocji" (czytaj innego k....a vel gałęzi)

3. Albo - kobieta od początku nie miała do Ciebie szacunku do tego jest niewychowaną idiotką i chamką*.

 

W życiu byłem w 3 związkach, w sumie wszystko ponad 12 lat, a pierwszy z nich zakończył się po podobnym wydarzeniu jak to co TY opisujesz - Pani się wiecznie podniecała jednym chłopem, a potem mnie z nim zdradziła (na 3 LTRy 2 razy zostałem zdradzony przez kobietę).

 

Natomiast w 2gim LTRze miała miejsce sytuacja, kiedy oglądaliśmy w grupie 8 czy 10 osób (same pary) film z jakimś przystojnym aktorem i jedna z Pań zaczęła gdakać jaki to on nie jest super, reszta loszek to samo, a moja siedziała cicho. Oczywiście Panowie zgaszeni, widać, że każdemu było przykro, a Panie w to mi graj. Wreszcie jedna, aby do*jbać i mi, zapytała moją czy jej się ten aktor podoba odpowiedziała - "jakie to ma znaczenie skoro przyszłam tu z facetem, który mi się bardzo podoba". Chyba się domyślasz @Lethys, że tak właśnie powinna się na tej domówce zachować Twoja kobieta?

 

Podsumowując - po pierwsze Twoja Pani nie ma klasy bo upija się w towarzystwie, po drugie nie ma do Ciebie za grosz szacunku, po trzecie, być może, jesteś już na wylocie i Wasz związek trwa "siłą rozpędu".

 

Współczuję.

 

@Lethys - przemyśl teraz dokładnie swoją sytuację, nie podejmuj żadnych decyzji z "gorącą głową" i w złości tylko na chłodno, najlepiej w poniedziałek (jak sytuacja "się uleży" w Twojej głowie) podejmij decyzję co robisz.

 

I ja wiem, że zaraz niektórzy zaczną pie*dolić, że przecież nic się nie stało, bo przecież facet też się ogląda za innymi ale - szacunek i wierność to podstawa LTRa - bez tego to jest tylko wydmuszka.

 

*Takie samo zdanie mam o facetach, którzy będąc w związku przy swojej kobiecie oglądają się za innymi bądź je komentują - 0 klasy cham i prostak.

@niemlodyjoda Podpisuje się pod tym obiema rękami. Moja jedna ex w ten sam sposób nie zdała testu, gdy poszliśmy do restauracji z moją koleżanką i jej narzeczonym "Jaki on jest przystojny.. " Jak zapytałem o kim mówi, to się zmieszała, wszystko było jasne i poleciała. W tym wypadku co u kolegi to pewne, że predzej czy później szparę popuści. Za wczasu trzeba ją pogonić, bo szlauf który w ten sposób postępuje i mówi, nie nadaje się na nic innego jak worek na spermę. 

To że pije, upiła się można jakoś jeszcze zrozumieć, gdy nie zdarza się to za każdym razem, mogła być zmęczona a wtedy głowa też nie taka do picia, ale takie zachowanie @Lethys czy to przy swoim facecie czy bez niego jest karygodne i zasługuje na potępienie. Po prostu trzeba ją wygonić bez mrugnięcia okiem. 

Edytowane przez sekacz19
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, prod1gybmx napisał:

Czemu nie zrobiłeś dymu na gorąco, tylko czekałeś jak pizda z boku? Przejales się co pomyśli o Tobie Panna i jej psiapsi, która i tak nie ma już do Ciebie szacunku? 

 

Matrix... wychowanie... bądz grzeczny... nie rób dymu przy ludziach... itp. itd. niepotrzebne skreślić.

Edytowane przez Miszka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manygguh mieszkamy w tym samym mieście, więc miała u mnie tylko rzeczy pierwszej potrzeby. Nikt u nikogo nie siedział na stałe. Raz ja wpadłem do niej, raz ona do mnie. 

 

Panowie @prod1gybmx, @Miszka, pisałem wcześniej dlaczego nie zrobiłem awantury na imprezie. Dla mnie ta akcja była od początku zakwalifikowana jako kończąca związek, więc po co miałem się unosić i robić jakieś dramaty. 

 

@powerade, próby dzwonienia do mnie. Jak coś ciekawego się wydarzy, to dam znać, nie ma raczej sensu, żebym pisał tu o każdym telefonie, czy wiadomości. 

Znając ją, a jest osoba upartą i dość cwaną, to nie będzie za moment dawała jakichkolwiek oznak życia, tylko będzie czekała (choćby miała się skręcić) aż ja odezwę się pierwszy. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Lethys napisał:

Panowie @prod1gybmx, @Miszka, pisałem wcześniej dlaczego nie zrobiłem awantury na imprezie. Dla mnie ta akcja była od początku zakwalifikowana jako kończąca związek, więc po co miałem się unosić i robić jakieś dramaty. 

 

Wiesz... @Lethys... aż zerknąłem raz jeszcze w post otwierający wątek i...

 

W dniu 5.12.2021 o 03:29, Lethys napisał:

Piszę to, żeby to z siebie wyrzucić. 

Wiem, co mam z tą relacją zrobić, a szkoda, bo zapowiadała się fajnie, ale cóż, jak to mówią - moja kolej już się kończy.

 

No tak... teraz wszystko jasne. Ty od początku wiedziałeś co zrobisz. 👍

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lethys napisał:

@manygguh mieszkamy w tym samym mieście, więc miała u mnie tylko rzeczy pierwszej potrzeby. Nikt u nikogo nie siedział na stałe. Raz ja wpadłem do niej, raz ona do mnie. 

 

Panowie @prod1gybmx, @Miszka, pisałem wcześniej dlaczego nie zrobiłem awantury na imprezie. Dla mnie ta akcja była od początku zakwalifikowana jako kończąca związek, więc po co miałem się unosić i robić jakieś dramaty. 

 

@powerade, próby dzwonienia do mnie. Jak coś ciekawego się wydarzy, to dam znać, nie ma raczej sensu, żebym pisał tu o każdym telefonie, czy wiadomości. 

Znając ją, a jest osoba upartą i dość cwaną, to nie będzie za moment dawała jakichkolwiek oznak życia, tylko będzie czekała (choćby miała się skręcić) aż ja odezwę się pierwszy. 

@Lethys bracie i możesz się zdziwić a sie nie odezwie i będzie koniec. Powiem ci w skrocie mój przypadek 3 lata byłem z panna gdzie po każdej kłótni i cichych dniach ja pierwszy się odezwałem az wkoncu powiedziałem ze jesCze raz tak zrobisz i się nie odezwę i to skończę . I wyobraź sobie po kłótni nie odezwałem się i ona tez się nie odezwała. I tak mija już dwa lata od mojego rozstania tak naprawdę bez rozstania bo bez żadnego słowa 😀 już trochę przeszło ale na początku w huj bolało ze ma taka dumę. A uwierz mi ze one i dumę i ego mogą mieć niewiem jaka jest twoja ale widzisz po mojej 😀

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, powerade napisał:

A uwierz mi ze one i dumę  i ego mogą mieć niewiem jaka jest twoja ale widzisz po mojej 😀

Nie powiedziałbym że to jest duma to raczej zachowanie które jest odwrotnością szacunku do faceta.

Gdybyś na nią działał i wiedziałaby że traci coś cennego to dumę dawno schowałaby do kieszeni, już one to potrafią. 

Nie oceniaj zachowania panny jako stałe, że ona taka jest zawsze dla każdego bo to co jest w stosunku do Ciebie pozornie stałe i niezmienne uległo by szybkiej zmianie gdyby pojawił się odpowiednio atrakcyjny kandydat. 

To częsty błąd poznawczy u facetow.

 

Edytowane przez jaro670
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jaro670 napisał:

Nie oceniaj zachowania panny jako stałe, że ona taka jest i już bo to co jest w stosunku do Ciebie pozornie stałe i niezmienne uległo by szybkiej zmianie gdyby pojawił się odpowiedni kandydat

Wszystko ładnie/pięknie/cacy.

....lecz tu pominięto zasadniczy problem.

Nie oto jak many zakończył relacje.

....A o CZAS SIĘ ROZCHODZI.

 

CZŁOWIEK  w związku się asymiluje z drugą osobą....czy chce czy nie.

Zaczyna podświadomie układać wspólne plany małe/duże/różniste.

 

....A potem jest późno na bycie ojcem/matką i zaczyna się bicie piany:

jakie to one złe/wredne/....itd.

 

Są jakie są, a czas płynie.

 

Z TYM Testowaniem na wychodnym to przesada jest.

Każda lala ma ograniczony zbiór dostępowy(możliwości zanęcania).

Jakoś na ulicy nie skaczą po drutach.

....A i z radiowozu  potrafią spierdolic i se wratii bo minio INNY NIŻ WSZYSTKIE(fakt naeebana była)...3d..y.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jaro670 napisał:

Nie powiedziałbym że to jest duma to raczej zachowanie które jest odwrotnością szacunku do faceta.

Gdybyś na nią działał i wiedziałaby że traci coś cennego to dumę dawno schowałaby do kieszeni, już one to potrafią. 

Nie oceniaj zachowania panny jako stałe, że ona taka jest zawsze dla każdego bo to co jest w stosunku do Ciebie pozornie stałe i niezmienne uległo by szybkiej zmianie gdyby pojawił się odpowiednio atrakcyjny kandydat. 

To częsty błąd poznawczy u facetow.

 

No jakoś los tak chciał ze nikogo innego se nie znalazła tylko została 30 letnia stara panna a tak łeb wysoko nosiła 😅

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, powerade napisał:

No jakoś los tak chciał ze nikogo innego se nie znalazła tylko została 30 letnia stara panna a tak łeb wysoko nosiła 😅

Były na forum historie, gdzie pańcia odzywała się niespodziewanie po wielu latach, także tego 😆

 

Edytowane przez cst9191
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cst9191 napisał:

Były na forum historie, gdzie pańcia odzywała się niespodziewanie po wielu latach, także tego 😆

 

Cały czas w to wierze i cały czas jestem przygotowany w gotowości jak kevin na tych złodziejaszków 😂😂 wkoncu minelo dopiero 2 lata ! 🤪

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Miszka napisał:

 

Matrix... wychowanie... bądz grzeczny... nie rób dymu przy ludziach... itp. itd. niepotrzebne skreślić.

Ja raz zrobiłem dym ex w autobusie przy ludziach xd. 

Przyjechała wtedy do mnie. Ale nie przyjechała wtedy pociągiem ani busem. Tylko na Facebooku dała ogłoszenie czy ktoś jedzie do mojej miejscowości. I simpy zaczęły się zlatywać, że zaoferują transport. 

Tego dnia jak do niej pisałem to olewała mnie. I na drugi dzień jak jechaliśmy busem. Wspomniała że ten chłopak fajne auto. A ja do niej. Pokaz mi telefon. Patrze i ocza nie wierzę. W czasie gdy do niej pisałem. Była wielce zajęta sprzątaniem. A pisala przez cały dzień z tym typem. W dodatku typ zrobił w sumie 80 km. Za friko i nie wziął od niej złotówki. To zrobiłem jej jazdę ze co ona odpierdala. I właśnie widać jak kłamała i była wielce zajeta pisaniem z tym typem przez pół dnia. Nie chciało mi się nawet tego czytać. 

Nie odezwała się ani słowem jak po niej cisnąłem. Bo wie, że poleciała w chuja. To była ta słynna czerwona flaga... 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Montella26 napisał:

Ja raz zrobiłem dym ex w autobusie przy ludziach xd. 

Przyjechała wtedy do mnie. Ale nie przyjechała wtedy pociągiem ani busem. Tylko na Facebooku dała ogłoszenie czy ktoś jedzie do mojej miejscowości. I simpy zaczęły się zlatywać, że zaoferują transport. 

Tego dnia jak do niej pisałem to olewała mnie. I na drugi dzień jak jechaliśmy busem. Wspomniała że ten chłopak fajne auto. A ja do niej. Pokaz mi telefon. Patrze i ocza nie wierzę. W czasie gdy do niej pisałem. Była wielce zajęta sprzątaniem. A pisala przez cały dzień z tym typem. W dodatku typ zrobił w sumie 80 km. Za friko i nie wziął od niej złotówki. To zrobiłem jej jazdę ze co ona odpierdala. I właśnie widać jak kłamała i była wielce zajeta pisaniem z tym typem przez pół dnia. Nie chciało mi się nawet tego czytać. 

Nie odezwała się ani słowem jak po niej cisnąłem. Bo wie, że poleciała w chuja. To była ta słynna czerwona flaga... 

Rozumiem ze zjebales ją i pogoniles? Czy tylko zjebales i dalej wziąłeś w ramiona? 😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SamiecGamma napisał:

Sprawa zamknięta, szlauf w kiblu, gdzie jego miejsce, spuszczony.

comment_hIuxmsFWGaYqWh6V0LQGfNuUAOw703bh

 

2 godziny temu, Tornado napisał:

Każda lala ma ograniczony zbiór dostępowy(możliwości zanęcania).

comment_lWUoJmXVE5WSv49iL4HJjhDqEyRrr2B5

 

Pozamiatała...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lambert napisał:

Tak na prawdę to nie ma dobrej riposty w takim momencie.

No nie ma, gdyby laska wiedziała, że typas jest atrakcyjny i ma powodzenie to bałaby się takie rzeczy powiedzieć. Takie rzeczy gadają kobiety które mają świadomość, że są bardziej atrakcyjne od ciebie i ty nie masz wyboru.

 

Jednak reakcja jest o tyle dobra, że nie tracisz szacunku otoczenia ale i też uczysz się asertywności.

 

Każda kobieta bada granice, ale robią też tak wszyscy. To jest niestety zwierzęce. Jak co jakiś czas pozwalasz sobie przesuwać te granice brakiem asertywności to później druga osoba czuje się za pewnie. Jasne w idealnym świecie i związku takie rzeczy nie są potrzebne bo przecież miłość i te sprawy.

 

Taki chad tak naprawdę trzyma laskę w ciągłym strachu, bo ona podświadomie wie, że jak coś odwali to typ odejdzie i znajdzie sobie nową w tydzień. Jak jesteś beciakiem to nie możesz tak zrobić stąd w redpillu masz obsesje na punkcie ramy, rama, rama i jeszcze rama. W sumie tu chodzi o blef i symulowanie zachowań które sprawią że laska uwierzy, że masz wyższe SMV niż w rzeczywistości. 

 

Przemocowcy i badboye nie muszą myśleć o ramie, ramę mają w chuj silną naturalnie przez agresywny sposób działania. Ale jak pisałem wcześniej to nie jest dobra ścieżka.

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.