Skocz do zawartości

Presja na facetach


Rekomendowane odpowiedzi

Coraz bardziej widzę postępująca presję na facetach,a teksty prawdziwy mężczyzna albo co z Ciebie za chłop słyszy każdy facet. I tak słuchałem ostatnio przypadkiem audycji o fanpagu Chujowa Pani domu i pomyślałem,że może przydała by się na to jakaś męska odpowiedź. Miejsce,gdzie faceci mogli by pośmieszkować i spuścić trochę ten cały balonik oczekiwań i wobrażeń? Myślicie,że taki pomysł by się sprawdził? Czekam na wasze opinie i mogę coś takiego ogarnąć.

Edytowane przez ManOfGod
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ManOfGod napisał:

Miejsce,gdzie faceci mogli by pośmieszkować

 

 

- Co z Ciebie za facet?! Nie jesteś prawdziwym mężczyzną! 

 

- Nie możesz powiedzieć że nie jestem prawdziwym mężczyzną. Możesz powiedzieć: "moim zdaniem nie jesteś prawdziwym mężczyzną" 

 

- Ok. Moim zdaniem nie jesteś prawdziwym mężczyzną!! 

 

- W dupie mam Twoje zdanie. 

  • Like 6
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wg języka inkluzywnego promowanego przez UE, stwierdzenie prawdziwy mężczyzna jest niestosowane. Jest to  tzw. sformułowanie języka wrażliwego. 

Cytując:

 

" ...(prowadzi do) mimowolnych stereotypów, protekcjonalności, poniżania czy deprecjonowania innych.

Pomyśl, zanim powiesz:

- Czas na męską decyzję.

- To zadanie dla prawdziwego mężczyzny."

 

Tak więc jak widać jest to broń obusieczna. Jak usłyszysz "prawdziwy mężczyzna" to nazwij autora/kę takich słów prymitywnym, chamskim ksenofobem, rasistą i ciemnogrodem. Zarzucić, że jest osobą nietolerancją i zrób z niego nieuka ze wsi co się do Europy nie nadaje. 

 

  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ManOfGod napisał:

Przejmuje się,bo faceci są pozamykani w enklawach i promują tylko kobiecy kontent. Niedługo zamkną nas w rezerwatach.

Ci którzy chcą, są zamykani, masz rację. Ci którzy nie chcą w końcu trafia w odpowiednie miejsce, np to.

 

Follow the white rabbit ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Rzadko ktoś z dobrymi intencjami stosuje tak niskie manipulacje.

 

Ta tania próba manipulacji, polegająca na wzbudzeniu poczucia winy w nieotrzaskanym w relacjach D/M samcu jest starsza niż "Bolało Cię jak spadałaś z nieba?" w wykonaniu miSZCZUFF podrywu. ;) Tak samo żenująca i oklepana.

 

Godzinę temu, RealLife napisał:

Jak usłyszysz "prawdziwy mężczyzna" to nazwij autora/kę takich słów prymitywnym, chamskim ksenofobem, rasistą i ciemnogrodem. Zarzucić, że jest osobą nietolerancją i zrób z niego nieuka ze wsi co się do Europy nie nadaje. 

 

 

To raczej nie przejdzie - szczególnie jak wyskoczysz z takim tekstem wśród białych rycerzy broniących "honoru" pańci ;) .

 

3 godziny temu, ManOfGod napisał:

,że może przydała by się na to jakaś męska odpowiedź. Miejsce,gdzie faceci mogli by pośmieszkować i spuścić trochę ten cały balonik oczekiwań i wobrażeń? Myślicie,że taki pomysł by się sprawdził? Czekam na wasze opinie i

 

Przyda, to taki funpage by się przydał. ALE!!! Najpierw byś dostał shadow bana, potem by Ci kasowali takie coś, więc szkoda prądu. Zaraz jakiś kuk jutuber by Cię pocisnął i rozpętała by się tylko gó**o burza z tego. Do tego fala hejtu ze strony tych, co oczy mają zarośnięte p**dą. pisiory zapowiadają reformę sądownictwa w Pl - więc stałbyś się pewnie 1. ofiarą "nowego" systemu i tu nie było by ciągnących się latami procesów, jak np. w przypadku Marka . Reasumując - kto ma wiedzieć, ten wie. ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ManOfGod napisał:

Coraz bardziej widzę postępująca presję na facetach,a teksty prawdziwy mężczyzna albo co z Ciebie za chłop słyszy każdy facet.

 

W takim wypadku należy odbić piłeczkę i powiedzieć prawdziwa kobieta zaczyna się od 7/10 SMV😁

Jeszcze lepszy sposób to milczeć i nie dać się podpuszczać bo brak atencji dla kobiet jest najgorszy.

Trzeba się panowie nauczyć radzić z własnymi emocjami, manipulacjami czy gierkami kobiet.

Wywalić z głowy presję, że coś musisz? Co najwyżej możesz lub chcesz.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2021 o 21:07, Dworzanin.Herzoga napisał:

Przeważnie prawdziwy sens słów "nie jesteś prawdziwym mężczyzną", to nie jesteś naiwniakiem/nie chcesz zrobić wbrew sobie tego co ktoś od ciebie wymaga.

Rzadko ktoś z dobrymi intencjami stosuje tak niskie manipulacje.

To samo miałem napisać.

W dniu 7.12.2021 o 23:18, Kiroviets napisał:

Najpierw byś dostał shadow bana, potem by Ci kasowali takie coś, więc szkoda prądu. Zaraz jakiś kuk jutuber by Cię pocisnął i rozpętała by się tylko gó**o burza z tego. Do tego fala hejtu ze strony tych, co oczy mają zarośnięte p**dą.

Jestem na grupie sprzedażowej, czasem jakaś pani wrzuci sukienkę, buty itd. Ile cycków i spermiarzy tam siedzi, to żałosne. To oni zgotowali nam ten, wszelakie dyskusje sprawią, iż te prymitywne zwierzęta się na was rzucą. Dodatkowo na tym lewackim portalu jest wolność słowa jak za komuny, wszelkie dyskusję nie po ich myśli są ucinane a autorzy banowani. 

 

Napiszcie na taki fanpejdzach że np kobiety mają średnio o 181 gram mniejsze mózgi i dajcie znać co się działo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2021 o 22:29, bassfreak napisał:

Albo "co z ciebie za kobieta" :D

 

 Co, jak co, ale taki komunikat by w większości przypadków wywołał trzęsienie ziemi, jak w San Fransisco (chyba) w 1908 roku

Podobnie, jak powstała sentencja, że "nie ma brzydkich kobiet" chyba po to, żeby podczas hipotetycznej sytuacji, facet nie mógł powiedzieć kobiecie wąsatej lub/i ważącej 130 kg, lub/i po 50 rż, że nie jest w jego typie. "jak to nie w twoim typie?! Przecież każda jest piękna". Głównym problemem są tu eufemizmy, bo potem otwierają furtkę do zbyt szerokiego stosowania pewnych pojęć. Np. Ktoś, kto jest poniżej przeciętnej, raz usłyszy, że jest "przeciętny" i potem całe życie to powtarza.

W dniu 7.12.2021 o 19:39, ManOfGod napisał:

Coraz bardziej widzę postępująca presję na facetach,a teksty prawdziwy mężczyzna albo co z Ciebie za chłop słyszy każdy facet. I tak słuchałem ostatnio przypadkiem audycji o fanpagu Chujowa Pani domu i pomyślałem,że może przydała by się na to jakaś męska odpowiedź. Miejsce,gdzie faceci mogli by pośmieszkować i spuścić trochę ten cały balonik oczekiwań i wobrażeń? Myślicie,że taki pomysł by się sprawdził? Czekam na wasze opinie i mogę coś takiego ogarnąć.

 

 Na komunikat, "co z ciebie za chłop", to bym odpowiedział, że żaden, bo pochodzę z schamiałej szlachty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.