Skocz do zawartości

Sweter à la Kononowicz na Aukcji Charytatywnej dla Szlachetnej Paczki


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Braciszkowie  

 

Jakiś czas temu stałem się posiadaczem legendarnego artefaktu jakim jest sweter łudząco podobny do tego w którym Krzysztof Kononowicz startował w wyborach prezydenckich w roku 2006. 

W odróżnieniu do oryginału mój sweter nie musi być otoczony kordonem sanitarnym, jest w pełni odrestaurowany i pachnący o co zadbała zaprzyjaźniona żołnierka. 

W tym roku zapragnąłem podarować go na aukcję charytatywną, którą sygnuje Allegro oraz stowarzyszenie WIOSNA czyli organizator akcji Szlachetna Paczka 

Szkopuł w tym, że zarówno administratorzy grup fanowskich na FB jak i kanały YouTube powiązane ze Szkolną patrzą tylko na czubek własnego nosa i nie chcą mi pomóc w promocji tego przedsięwzięcia.

Tym samym zwracam się do was o pomoc i nagłośnienie tej licytacji: https://allegro.pl/oferta/pilne-sweter-a-la-kononowicz-jedyny-na-allegro-11535493580 

Aukcja potrwa do poniedziałku 13 grudnia 2021 do godziny 23:50, kwota za którą zostanie wylicytowany sweter trafia bezpośrednio na konto stowarzyszenia Wiosna, poniżej screen: 

 

 

PILNE-Sweter-a-la-Kononowicz-jedyny-na-A

 

 

 

 

Pozdrawiam i polecam.

 

image.png

Edytowane przez Redaktor_Sowiecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma konto na wykopie, można wrzucić info na tag #kononowicz? Chociaż w sumie tam nie wiem, czy by się znalazł amator heh. 

Ale widzę, że już 8 osób licytuję i jest prawie 300zł - myślę, że ma szansę pójść powyżej 500zł.

Ładny gest, tak czy inaczej.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.