Skocz do zawartości

Motyw Szkolnej 17 w reklamie KFD


krzy_siek

Rekomendowane odpowiedzi

@krzy_siek @Dworzanin.Herzoga @cst9191 @Estranged @Boromir @yrl

 

Zauważyłem, że klimaty Uniwersum Szkolnej 17 przenikają już do pozostałych twórców.

Nawet w jakimś filmie na kanale Team X była wstawka z Majorem :D

Sierżant Bagieta zapowiada serię komentowania akcji z domku na Starosielcach bo jest fanem a tutaj pierwszy odcinek :) (trzeba wejść na youtube a jak ktoś się boi klikać w link to niech wpisze:

Policjant ogląda interwencję u KONONA i MAJORA | Bagiet na Szkolnej 17

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomek9494 Ostatnio pokazywałem to @cst9191 od zaznaczonego momentu [2'39''] do [2'52'']

 

 

 

Typiara dyskretnie wplata w materiałach o wiedźminie uniwersum S17 i całkiem umiejętnie to wychodzi, nie na siłę, bez żenady i gimbo-humoru.

Przynajmniej w tych materiałach, które oglądałem.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, cst9191 napisał:

godny, rzetelny i sprawiedliwy policjant to jest. Ni pijak, ni alkoholik, ni narkotykarz.

 

Bagiety unikam, odkąd chwalił prawo odbierające możliwość przyjęcia mandatu, ale ciekawe jakby poniższe nagranie zobaczył i skomentował:

 

 

:P 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

 

Bagiety unikam, odkąd chwalił prawo odbierające możliwość przyjęcia mandatu, ale ciekawe jakby poniższe nagranie zobaczył i skomentował:

 

 

:P 

 

Ostatnio jak był napad bandycki, to radiowóz stał pod posesją i pilnował by nie było dalszych zakłóceń w prowadzeniu lajta bożego :P

 

Tak w ogóle to chyba pierwszy raz w historii został złapany bandyt nieludzki. No ok, pomijając bandę bandycką vel bandę czerwonego kapturka.

 

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.