Skocz do zawartości

Jak skasować tu konto?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

chciałbym skasować tu konto oraz każdy temat jakikolwiek tu założyłem.

Po rozmowie ze psychologiem i przyjaciółmi stwierdziłem, że nie chcę więcej przebywać na takim forum, ponieważ to nie dla mnie i bardziej powinienem kierować się na leczenie innego rodzaju.

Próbwałem napisać zgłoszenie jednak nie działa, coś jest popsute na tym forum. Jeśli czyta to administracja albo jakiś szefu to proszę o skasowanie każdej możliwej zawartości jaką tutaj zostawiłem oraz usunięcie mojego konta, tak aby ślad po nim nie został.

Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego

  • Dzięki 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Łukasz96 napisał:

Po rozmowie ze psychologiem i przyjaciółmi stwierdziłem, że nie chcę więcej przebywać na takim forum,

Za dużo prawdy z tego forum płynęło czy co ?

 

Swoja droga, ja bym się nie logował przez dłuższy czas, ciężko znaleźć drugie takie wartościowe forum.

 

Trzymaj się.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego forum trzeba mieć pewne doświadczenie życiowe. Jak ze wszystkim, należy wiedze przerzucać przez sito. Też nie zgadzam się z każdą treścią, która pada tutaj na forum. Nie należy wszystkiego brać za pewnik. Niektóre wypowiedzi są nietrafione. Jest natomiast dużo mądrych ludzi, od których można się wiele nauczyć, którzy chętnie dzielą się doświadczeniem życiowym i to niesie ze sobą dużą wartość. Nie wiem na jakim etapie życiowym jesteś, choć zgadzam się, że niektóre treści mogą być przytłaczające, to jednak sugeruję, abyś rozważył wygaszenie konta z opcją powrotu

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, antyrefleks napisał:

Do tego forum trzeba mieć pewne doświadczenie życiowe. Jak ze wszystkim, należy wiedze przerzucać przez sito. Też nie zgadzam się z każdą treścią, która pada tutaj na forum. Nie należy wszystkiego brać za pewnik. Niektóre wypowiedzi są nietrafione. Jest natomiast dużo mądrych ludzi, od których można się wiele nauczyć, którzy chętnie dzielą się doświadczeniem życiowym i to niesie ze sobą dużą wartość. Nie wiem na jakim etapie życiowym jesteś, choć zgadzam się, że niektóre treści mogą być przytłaczające, to jednak sugeruję, abyś rozważył wygaszenie konta z opcją powrotu

Zatem, jak mogę je wygasić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę: trafiłeś na panią psycholog, nie na faceta? Prawda, której jest wiele na tym forum, boli, jest smutna, ale po jej przetrawieniu i przemyśleniu stajesz się zupełnie innym człowiekiem: świadomym, bez złudzeń, silniejszym. Nie rezygnowałbym tak łatwo, przecież i tak jesteś tu anonimowo. Wystarczy się nie logować, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, antyrefleks napisał:

Jest natomiast dużo mądrych ludzi, od których można się wiele nauczyć, którzy chętnie dzielą się doświadczeniem życiowym i to niesie ze sobą dużą wartość.

Bez urazy może kiedyś tak było. Niedawno przy jakimś temacie wyszło,że dość duża grupa wypowiadających się i aktywnych forumowiczów ma w granicach 20-30 lat. Nie jest to żaden zarzut,ale raczej przeczy tej tezie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu się wyloguj, usuń historię przeglądania stron i więcej tu nie zaglądaj 😏

 

Wiem że może korcic, ale to trochę tak jak z zaglądaniem na media społecznościowe byłych dziewczyn świeżo po rozstaniu, ciekawości zżera ale wiesz że jak wejdziesz to polegniesz i będziesz się po tym gorzej czuł, nawet jeśli nic aktualnego tam nie zobaczysz. 

 

Także powiedzenia i rób swoje!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Łukasz96 napisał:

chciałbym skasować tu konto oraz każdy temat jakikolwiek tu założyłem.

Sam tutaj przyszedłeś. Przy zakładaniu konta zgodziłeś się na regulamin i zasady tu panujące, przeczytałeś? Wszystko o co pytasz jest w regulaminie

 

53 minuty temu, Łukasz96 napisał:

Po rozmowie ze psychologiem i przyjaciółmi stwierdziłem, że nie chcę więcej przebywać na takim forum, ponieważ to nie dla mnie i bardziej powinienem kierować się na leczenie innego rodzaju.

Szerokiej drogi już czas, powodzenia i zdrówka.

 

54 minuty temu, Łukasz96 napisał:

Próbwałem napisać zgłoszenie jednak nie działa, coś jest popsute na tym forum.

Popsute są ludzkie głowy nie umiejące czytać ze zrozumieniem. Nie, to nie konkretny przytyk, dla każdego kto coś sprzedawał i miał kontakt z ludźmi jest oczywistym, że choćby było czarne na białym to i tak pewni ludzi tego nie pojmą.

 

Zatem wyobrażasz sobie, że ktoś będzie edytował wszystkie Twoje wypowiedzi i konwersacje? Dobrowolnie zgodziłeś się umieszczać tu wpisy, zgodziłeś się z regulaminem, w którym nie ma mowy o usunięciu treści. Chcesz odejść - droga wolna, reszta w zgodzie z umową zostaje, tak jak sam to zaakceptowałeś.

 

59 minut temu, Łukasz96 napisał:

proszę o skasowanie każdej możliwej zawartości jaką tutaj zostawiłem

A ja proszę o drinka z rąk ponętnej brazylijki. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum to ogromna kopalnia wiedzy i to nie tylko na płaszczyźnie relacji damsko-męskich. Ja na początku też miałem ogromny dysonans poznawczy ale po czasie przetrawiłem to wszystko , przeanalizowałem i jestem teraz o wiele bardziej świadomym facetem niż wcześniej. Zmiana jak najbardziej na plus. 

 

Oczywiście każdą treść należy tutaj przefiltrować odpowiednio bo nie każdy post tutaj to prawda objawiona. Jednakże wierz mi , dzieki temu forum będziesz dużo mądrzejszy , czujny i następnym razem już tak nie polegniesz bo będziesz  dostrzegał schematy i sposoby jak z nimi postępować.

 

Powodzenia 👍💪

Edytowane przez Arthur Morgan
Literòwka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesteś z tych co uzyskali pomoc, wsparcie, rady i po wszystkim pokazujesz nam środkowy palec.

Nie zrozumiałeś idei forum my tutaj nawzajem sobie pomagamy dodatkowo poza naszą społecznością cała reszta systemowego matrixa nie zrozumie ciebie.

Zapewne jakaś modna psycholożka przekonała cię a przyjaciele maja ból tyłka, że nie będą już mieli nad tobą kontroli jak dalej tutaj będziesz.

Nic nie wniosłeś na forum od siebie za to dużo uzyskałeś od braci, nie ładnie chłopie tak się nie zachowuje mężczyzna.

Twoja wola, powodzenia w życiu będzie Ci potrzebne.

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ManOfGod napisał:

Bez urazy może kiedyś tak było. Niedawno przy jakimś temacie wyszło,że dość duża grupa wypowiadających się i aktywnych forumowiczów ma w granicach 20-30 lat. Nie jest to żaden zarzut,ale raczej przeczy tej tezie.

Nawet jeżeli tych doświadczonych jest 5-10%, to przypuszczam, że to właśnie ich posty wpadają mi w oko

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL Najlepszy był taki jeden gościu Piotrek  co był zalamany ze milf z przestrzelona dupą go olał wywalił z domu . Wiadomo , przykra sprawa ale chlop dostał rady to zamiast podziękować zaczął wylewać na nas pomyje i użalać się nad sobą.. Zero wdzięczności

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czerpałem dużo z forum, jednak na tym etapie i stanie jest krytycznie nastawiony, do ideałów, opinii promowanych przez ludzi na forum. (nie mam postów do starszyzny :-() 
Minusy:
1. Szczątkowe wsparcie, dużo bicia piany.
2. Brak konkretnej wiedzy jak tworzyć zdrowe, bezpieczne związki.
3. 200% prawdy - kto ma większe jajca. Każdy za monitora daje rady, wszyscy najmądrzejsi, a rzeczywistość szara.
4. Dużo opisanych hardcore przypadków, wydaje mi się, że rzadko zdarzających się w przyrodzie i mi trochę rysują psychikę (prawdopodobnie niepotrzebnie).

Na plusy:
1. Jedyne miejsce w polskim internecie, które odczaruje z romantyzmu i biało rycerstwa - to nie jest łatwy proces.
2. Parę wątków i opisanych akcji życiowych - dało mi pogodę ducha (szczególnie wątek jak ludzie opisują jak walczą z pasożytami rodzinnymi i jak biorą życie w swoje ręce).

Dziękuję za uwagę :-). 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Arthur Morgan napisał:

Najlepszy był taki jeden gościu Piotrek  co był zalamany ze milf z przestrzelona dupą go olał wywalił z domu .

 

Pamiętam gościa nie udźwignął prawdy i dalej bronił swojej myszki😁

Dobry był jeszcze taki aparat @deleteduser118 co tydzień temu się zarejestrował a po kilku dniach bez pożegnania po angielsku poszedł sobie z forum.

Coraz lepsze asy tutaj wchodzą.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Iceman84PL said:

Czyli jesteś z tych co uzyskali pomoc, wsparcie, rady i po wszystkim pokazujesz nam środkowy palec.

Nie zrozumiałeś idei forum my tutaj nawzajem sobie pomagamy dodatkowo poza naszą społecznością cała reszta systemowego matrixa nie zrozumie ciebie.

Zapewne jakaś modna psycholożka przekonała cię a przyjaciele maja ból tyłka, że nie będą już mieli nad tobą kontroli jak dalej tutaj będziesz.

Nic nie wniosłeś na forum od siebie za to dużo uzyskałeś od braci, nie ładnie chłopie tak się nie zachowuje mężczyzna.

Twoja wola, powodzenia w życiu będzie Ci potrzebne.

 

 

Jprdl, bardziej seksiarskiej odpowiedzi nie można było napisać. 
Co następne ? Jest pod człowiekiem bo chce odejść czy może jakaś kara chłosty ? 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę to chyba powtarzał do momentu kiedy tu będę: to forum nie jest dla każdego, wiedza tu zebrana (bardzo często bardzo wartościowa) nie jest tez dla każdego. Problem wielu ludzi jest taki, że są przesiąknięci całym głównym ściekiem życiowym zwanym matriksem i w starciu z realnym życiem czy tym jak to funkcjonuje po prostu często tego nie wytrzymują. Trzeba to samemu przerobić, przemyśleć, przetrawić i wtedy dopiero podjąć decyzje co się z tym zrobi. Brak decyzji to także decyzja. Swoją drogą gratuluję przyjaciół oraz fachowego psychologa, którzy doradzają Tobie odejście z tak "mizoginistycznego i przesiąkniętym nienawiścią miejscem" zamiast zostawić tę decyzję Tobie. Co Cię skłoniło do tego, żeby wyjawić im, że przebywasz w takim miejscu to nie wiem, mogę tylko podejrzewać. Podejrzewam także, że to kiepscy przyjaciele skoro jedynym ratunkiem jaki widzą to ucieczka od tego wszystkiego co jest prawdą lub jest jej dość bliskie. Pewnie boli ich to, że nie będą mieli nad Tobą takiej kotroli jak kiedyś, że odejdziesz od nich, bo staniesz się lepszy i watrościowy, że możesz mieć swoje zdanie odmienne od nich no i komu oni się bedą wyplakiwać.

 

Godzinę temu, Barry napisał:

Jprdl, bardziej seksiarskiej odpowiedzi nie można było napisać. 
Co następne ? Jest pod człowiekiem bo chce odejść czy może jakaś kara chłosty ?

Nie ma to jak nasrać na społeczność, której samemu jest się członkiem, aby nastepnie inne trolle dawały "łapki w górę".

Co wniosłeś do tej społeczności i tego forum poza narzekaniem i krytykowaniem ostatnimi czasy? Boli, że życie nie wygląda tak jak do tej pory byłeś przekonany, że wygląda? Wymiotowanie pigułkami wszelakiego koloru daje skutki uboczne? Zamiast tego można zrobić to co Autor i odejść. Po co się samobiczować takim miejscem?

 

PS: przed znakami interpunkcyjnymi jak chociażby znak zapytania nie stawiamy spacji. 

 

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Barry napisał:

Wnoszę inny punkt widzę niż większość.

No faktycznie, jak to mawiał klasyk: musisz być inna niż wszystkie, wyjątkowa:D

 

Życie to nie są rurki z kremem i nie jest to łatwy "kawałek chleba". Gość przyszedł ze swoimi problemami, dostał wspracie, rady, nie zauważyłem, aby w tym wątku się z niego śmiano, ponieważ chce odejść, dostał również mniej czy bardziej rzeczowe wpisy. Zauważylem niestety rzucanie fekaliami na calą społeczność pod płaszczykiem uważania się za inny punkt widzenia niż większość, który jak dla mnie jest tylko i wyłacznie narzekaniem i wytykaniem, a nie dawaniem niczego od siebie. Jakie to schematyczne i proste, takie niestety ludzkie.

 

Jestem tu na forum już kilka lat i wyniosłem z niego bardzo wiele ciekawych, interesujących i wartościowych rzeczy. Coś też od siebie dałem, tak uważam. Nie ma drugiego takiego miejsca w sieci gdzie można sobie po męsku, bez politpoprawniści popisać. Wszystkie takie miejsca łącznie z tym są szkalowane, nawet wewnątrz jego samego. Widzialem też kilku, może nawet kilkunastu delikwentow co przyszli, dostali co chcieli i odeszli srając na to miejsce. Jack Donovan w "Drodze mężczyzn" z tego co pamietam pisał o męskości jako pewnej właśnie braci, którą Ty tu zdaje się wyśmiewasz. Jeśli mężczyźni w tych ciężkich dla siebie czasach się nie zjednoczą i nie będą grali do tych samych bramek, to niestety nasz los jest jeszcze marniejszy niż można by sądzić.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barry Skoro nie czujesz przynależności do samczej społeczności to co jeszcze tutaj robisz?

Twoja działalność na forum jest mizerna do tego sama krytyka i negatywne treści czym trolujesz. 

Jak Ci się nie podoba to zrób to samo co autor tematu przecież na siłę nikt cie tu nie trzyma. 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Barry napisał:

Wnoszę inny punkt widzę niż większość.

Kolego, po co się tłumaczysz? 

 

Napisałeś prośbę o usunięcie w grzeczny sposób, masz do tego prawo. To, że chłopakom się to nie podoba to ich problem a nie Twój. 

 

Zacząłem czytać to miejsce dawno temu, w czasach starej gwardii. Trwało to chwilę, poszedłem sobie przytłoczony nie informacjami a atmosferą, która potrafiła być strasznie gęsta. 

Wróciłem po kilku latach i wtedy założyłem konto, ale w międzyczasie poukładałem sobie to i owo.

 

Jeśli czujesz że tak jest dla Ciebie lepiej, idź jak najdalej stąd.

Jeśli to jest Twoja decyzja.

Może za jakiś czas zajrzysz i stwierdzisz że jednak warto zostać na dłużej, może nie. 

 

To miejsce ma swoją specyfikę i u osób podatnych, z problemami, może je pogłębiać. 

 

Tutaj też widać jak w soczewce problem ogólny całego internetu-

- pompowanie sobie ego, łatanie kompleksów, budowanie sztucznych wizerunków, mocna pozycję osób które nie mają pojęcia o praktyce ale mają w małym palcu teorie które się dobrze sprzedają. 

Plus wiele innych, ale to nie problem tego miejsca tylko specyfika wirtualnej rzeczywistości. 

 

Trzeba mieć dystans i czytając, nie brać wszystkiego bezrefleksyjnie, pamiętać że to wycinek rzeczywistości a nie jej całość. 

 

Na plus, o czym wspominali przedmówcy, to mnóstwo wiedzy której próżno szukać gdzie indziej. 

 

Czyli, wady jak wszędzie.

Zalety takie, które ciężko znaleźć gdzie indziej.

Rachunek raczej prosty, ale trzeba umieć czytać ze zrozumieniem i nie chodzi o literki a o ludzkie zachowania. 

 

Edit;

 

Coś pojebałem, to nie @Barry prosił o usunięcie. 

😊

 

 

Edytowane przez Yolo
  • Like 6
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.