Skocz do zawartości

Jestem w " kropce"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych braci. 

Zwięźle i na temat - jestem w kropce. 

 

Mam znajomą ( praca) która rozstała się z facetem, sytuacja wygląda tak że już przed tem było czuć w powietrzu przyciąganie między nami, natomiast z racji tego że była zajęta miałem na potencjalną głębszom relacje wyjebane. 

Po jej rozstaniu z facetem, mam wrażenie że chemia między nami wyjebała w kosmos do tego stopnia że gdy patrzy na mnie to mam wrażenie że chce mnie " zgwałcić" zresztą działa to w obie strony.... 

 

Nic tylko się cieszyć, no właśnie niekoniecznie bo ona: 

- ma parcie na poważną relacje, zakończoną ślubem z dzieckiem ( jest w wieku 25 lat). abstrahując nie jestem typem który nie chce dzieci ani ślubu, no ale do tego ona:  

- ma dość ciężki charakter, głownie chodzi mi o wahania nastroju co dla mnie jest czerwoną flagą 

- wyhowalywala się bez ojca 

- jej poprzedni związek był z patolem- alkoholik 

- różnimy się poglądami typu np. wiara 

 

Nie mam pojęcia co robić,.nie wiem czy ryzykować dla seksu i chwili przyjemności rolecoster który pewnie bym miał zafundowany przez Panią ( z tego co ją znam seks bez zobowiązań u niej nie wchodzi w grę) a może zaryzykować wejście w głębszą relacje i spróbować? Kto wie może by nam wyszło,...

 

Do tego  czasu pewnie dużo nie mam, bo jak nie ja to znajdzie się inny " pocieszyciel" ( pani jest ładna ) a ja na jej widok kurwa wariuje, ja pierdole no bagno totalne 🤣

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Medyk napisał:

mam wrażenie że chemia między nami wyjebała w kosmos do tego stopnia że gdy patrzy na mnie to mam wrażenie że chce mnie " zgwałcić" zresztą działa to w obie strony.... 

To nie jest chemia, to zarzucona siatka w którą wpadłeś 😆

 

Mają rada; spokojnie, bez szamotania się i bez gwałtownych ruchów. Szykuje Ci się niezłe wyzwanie;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie komplikujesz prostą sprawę. Pani chce być porządnie wyruchana i tyle. Zajmij się zaspokojeniem tej potrzeby, a na resztę przyjdzie czas, żeby o tym myśleć. Jakie to bagno? Podoba Ci się typiara i Ty jej też. Żołnierzu, baczność! Do konsumpcji, biegiem, marsz!!!

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj sobie jeszcze raz tą jej charakterystykę, tak na trzeźwo. Dla mnie odpowiedź jest prosta - lepiej odpuść. Dla Ciebie lepiej i dla niej. Ewentualnie może jakieś FWB jak ładna, ale jak to laska z pracy to wiadomo jak jest, zresztą mówisz, że ma wahania nastroju, może ma jakąś afektywną i zwyczajnie może Cię gnębić gdybyś ją zranił. Ja bym nie ryzykował w każdym razie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Medyk napisał:

- ma dość ciężki charakter, głownie chodzi mi o wahania nastroju co dla mnie jest czerwoną flagą

 

Dla mnie też. Rollercoaster emocjonalny jest silnie niepożądany w relacji. Prowadzi do uzależnień emocjonalnych na poziomie fizycznym. "Leczenie" się z takiej relacji jest trudne i długotrwałe.

 

57 minut temu, Medyk napisał:

- wyhowalywala się bez ojca 

 

Oczywisty brak wzorców.

 

58 minut temu, Medyk napisał:

- jej poprzedni związek był z patolem- alkoholik 

 

Osoby zaburzone wybierają na partnerów inne osoby zaburzone. Osoba zdrowa nie wejdzie ze zaburzoną w związek, bo już dużo wcześniej zobaczy o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi.

 

59 minut temu, Medyk napisał:

- różnimy się poglądami typu np. wiara 

 

Różnienie się fundamentalnymi poglądami źle wróży.

 

Podsumowując. Zadaj sobie fundamentalne pytanie "Czy ona dodaje coś do mojego równania?". Bo jak nic Ci nie dodaje, nie jest ciekawą, zdrową, pozytywną osobą - to bym po prostu taką kobietę odpuścił. Jeżeli jedyne co oferuje to "wygląd" i "sex", no to coś tutaj jest nie tak. A jak uważasz, że dodaje i czytam taki opis, no to pora nauczyć się liczyć.

 

Słuchaj, poza tym, jakby było warto - to czy pytałbyś innych o zdanie? 

 

Jestem pewny, że stać Ciebie na więcej. Wspaniałości dla Ciebie. :)  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie jeszcze myślę, że "poważne" ruchanie laski z pracy, ma ten pozytywny aspekt, że potem idziesz po firmie i:

 

- O patrz, Krzysio idzie, co Marzenkę zbrzuszył. 

- A mi jebana bez gumy nigdy nie chciała dać. 

- No mi to wtedy na wyjeździe tylko loda pociągneła. 

- I jak? 

- Słabo. 

 

Edytowane przez maroon
  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już postanowione, bohater wpadł w zapach cipy.

Zerżnie ją i to wkrótce.

Od nas chce tylko nadzieję, że da radę się wymiksować z pułapki, a my mu jej nie damy.

Tylko jeden na tysiąc potrafi odpuścić dupę, która jest w zasięgu - eee - ręki?

A może na 10.000?

Taki ktoś jak Django?

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facetka ma 25 lat, charakterna, wychowywana bez ojca...  Jakbyś był z nią już pare lat i ona naciskała na ślub, to bym rozumiał Twój dylemat.  Ale na teraz to nie patrz na to, że ma parcie na dziecko, czy była z patolem wcześniej.  Jak zaczynasz nową znajomość, to chyba nie planujesz z nią ślubu za x czasu, prawda?  Bierz się za nią, zawsze się zabezpieczaj i korzystaj z seksu ile możesz.  Gdy za kilka tygodni lub miesięcy będziesz miał jej dosyć, to grzecznie zakończ znajomość i tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ursus napisał:

Bierz się za nią, zawsze się zabezpieczaj i korzystaj z seksu ile możesz.  Gdy za kilka tygodni lub miesięcy będziesz miał jej dosyć, to grzecznie zakończ znajomość i tyle.

 

Jak się wkręci to na pewno odpuści. To tak jakby powiedzieć do zdrowego gościa "Ej ziomek, jebnij sobie strzała heroiny - za kilka miesięcy / tygodni jak będziesz miał tego dość to po prostu przestań brać. Przecież to takie proste.".

 

Szanujcie swój spokój ducha, swój czas, i swoje pieniądze. Bo nikt inny tego nie uszanuje. Warto inwestować jak się opłaca a po tym opisie, to na pierwszy rzut oka widać że się nie opłaca.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że sprawa już u Ciebie przesądzona i tylko szukasz potwierdzenia, że wszystko będzie dobrze. Jak znam życie, nic nie będzie w stanie was powstrzymać przed skonsumowaniem tej chcicy. I to w sumie nic złego. Tylko zastanów się, czy w razie gdyby się kiedyś między wami posypało, nie narobi Ci w pracy problemów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Medyk napisał:

ma parcie na poważną relacje, zakończoną ślubem z dzieckiem ( jest w wieku 25 lat

Opowieści 1001 NICY/NOCY.

 

Zakładając, że jakieś tam 'wyszyszsze' papiery ma to jest to okres intensywnego łowienia FRAJERA.

Średnio laski z parciem SIECIUJĄ 25/30 lat.

..... 25 się bierze z dawnego okresu ukończenia PEŁNYCH STUDIÓW.

...

PO RIOooOZSTANIU Z facetem?!

Kiedy?

Czemu?

Na JAK DŁUGO?

ZRESZTĄ TE PYTANIA i tak są bez sensu.....wpadasz w pułapkę.

Dzidzia w drodze/bądź robisz za klin na kaca po ex.....ewentualnie masz wywołać ZAZDROŚĆ(czego wynikiem mogą być wybite zęby)/twoje.

 

W tej kolejności.

 

Skoro znasz już możliwe permutacje to se wybierz tą Ci panującą.

  

48 minut temu, HumanINC napisał:

Warto inwestować jak się opłaca a po tym opisie, to na pierwszy rzut oka widać że się nie opłaca.   

....na wszelki wypadek aby napisać potem 'OSTRZEGALIŚMY'.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Medyk napisał:

- ma parcie na poważną relacje, zakończoną ślubem z dzieckiem ( jest w wieku 25 lat)

 

Jakbyś w to wszedł to tutaj uważaj ;) może w jej głowie to już "ten czas" i szuka kogoś do spłodzenia potomka... Może jej były podchodził do związku bardziej na luzie i tutaj był problem? Obyś nie wpadł w pułapkę.

Swego czasu tez miałem taką podobną sytuację, miałem koleżankę która była mną zainteresowana, jednak z racji tego, że mój związek trwał to dawałem jej wyraźnie do zrozumienia, że nic z tego nie będzie. W chwili gdy dowiedziała się, że biorę rozwód to tak jakby jej styki przepaliło, momentalnie zaczęła próbę usidlenia mnie, powiem, że na początku ciężko było się temu oprzeć bo laska dosłownie mogła robić cokolwiek na skinienie mojego palca, na szczęście w porę odpuściłem. I całe szczęście bo to jest mamuśka dwójki dzieci która wtedy była w trakcie rozwodu, ogólnie meksyk spory był przy ich rozwodzie i cieszę się, że nie brałem w tym udziału.

I ja Ciebie rozumiem bo z początku to ciężko myśleć logicznie, ale trzeba się zastanowić... W moim przypadku pani szukała po prostu nowej dobrej gałęzi w Twoim może to być szukanie ojca dla jej bombelka ;) zegar biologiczny tyka.

O reszcie punktów się nie wypowiadam bo to dosyć oczywiste "czerwone flagi".

Edytowane przez Muatafaraj
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Medyk napisał:

- ma parcie na poważną relacje, zakończoną ślubem z dzieckiem ( jest w wieku 25 lat). abstrahując nie jestem typem który nie chce dzieci ani ślubu, no ale do tego ona:  

- ma dość ciężki charakter, głownie chodzi mi o wahania nastroju co dla mnie jest czerwoną flagą 

- wyhowalywala się bez ojca 

- jej poprzedni związek był z patolem- alkoholik 

- różnimy się poglądami typu np. wiara 

 

 

Sam sobie odpowiedziałeś.

Takim kobietom trzeba mówić stanowcze NIE!

To ona się spieszy i chce stabilizacji za to ty masz czas, z wiekiem twoja wartość wzrasta.

Nie ma co na hura brać byle czego bo ta kobieta do LTR się nie nadaje.

Poza tym w robocie zapomnij o romansach bo jak coś nie wyjdzie to zemsta z jej strony murowana.

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.