Skocz do zawartości

Netflix zrobił na mnie kupę, kolejny raz


Obliteraror

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Pyrkosz napisał:

A mnie się to kompletnie nie kłóci. Trenował od małego żeby zostać zabójcą potworów to nie mógł być chucherkiem wg mnie.

Zapodam małym cytatem xD

 

Cytat

Kawał chłopa, pomyślała odruchowo, choć chudy, ale jedna żyła... Łeb biały, ale brzuch płaski niby u młodzika, widno, że trud mu druhem, a nie słonina i piwo...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac i co z tego cytatu niby wynika? Że był kawałem wyżyłowanego chłopa, który nie miał bębora od piwa tylko płaski brzuch. 
Czyli wg mnie był wysportowany i nie siedział w knajpach tylko przemierzał szlaki.
No ale to moje wyobrażenie, a Ty możesz mieć inne, to nie matura w której trzeba wpisać się w klucz odpowiedzi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i nie było takie złe, spodziewałem się czegoś znacznie gorszego. Świetna muzyka, zdjęcia i efekty, akcja nie zanudza. Czarne elfy nie pasują, ale możemy to uznać za decyzję mistrza gry - w przedstawionym świecie tak jest i już.

 

Od początku kina fani książek płakali że coś jest "nie tak". A książki nadal istnieją i ich treść się nie zmieniła, każdy może sobie przeczytać (ja przeczytałem).

 

Problem to będzie gdy zaczną robić edycje starych książek, wycinać i poprawiać, żeby było zgodnie z ideologią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@Obliteraror Ja obejrzałem pół pierwszego odcinka i tak mi gównem zajechało, że nie dałem rady więcej. Zabawne, bo jak zapowiedziano że showrunnerką będzie ta Hirsch to napisałem na Twitterze, że wyjdzie z tego kaszana, bo dają materiał przeciętniakom. O dziwota odpowiedziała mi i wywiązała się między nami krótka dyskusja. W każdym razie zrobili z tym, to czego się spodziewałem. Tym powinni byli się zająć ludzie od "Gry od Tron".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BumTrarara napisał(a):

Zawsze możesz zrobićbfanowski remake ;) i obsadzić lepszych aktorów.

Ja za ten paździerz pieniędzy nie wziąłem ;)

Gdybym wziął pieniądze za coś takiego i odważył się jakiekolwiek moje "dzieło" w takim stanie pokazać publicznie, kanałami bym chodził.

 

33 minuty temu, I1ariusz napisał(a):

Tym powinni byli się zająć ludzie od "Gry od Tron".

Benioff i Weiss robili to dobrze (czasem bardzo dobrze), póki starczyło im materiału źródłowego Martina.;) Potem poziom też poleciał na pysk. Ale i tak z Netflixowym tworem ten poziom nie ma porównania, jak dla mnie.

Teraz, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

A z ciekawości, rzuciła Ci się w oczy gdzieś tam Michalina Olszańska [córka/pasierbica Jaszczura]?

Tak. W piątku odcinku, na balu na Thanedd ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pierwszy odcinek nowego sezonu i nie wiem czy obejrzę resztę. I co ciekawe to w tym serialu jest dla mnie coś bardziej wkurzającego niż lpg+ i grube Murzynki obsadzone w roli szczupłych, pięknych czarodziejek. Dla mnie największym grzechem jest to, że ten serial jest nudny. Mam wrażenie, że oglądam teatr telewizji. Sama postać wiedźmina też jest dla mnie źle napisana, albo to może kwestia aktora, który nie potrafi odpowiednio odtworzyć Geralta takim jakim znamy z książki. Nie mam nic do Cavilla, chyba spoko z niego chłop, ale do tej roli pasowałby ktoś z bardziej zakazaną gębą i naturalną aurą badboya, a Cavill to bardziej chad amant.

 

Edit

Bardzo podobało mi się jak przedstawiono trudną relację ojciec-córka w filmie Logan. Takiego Geralta jak tamten Wolverine oglądałbym z przyjemnością.

Edytowane przez Eskel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA zrezygnowałem z abonamentu rok temu, to co zrobili z Cowboy Bebop przelało czarę goryczy i o dziwo zaskocze pewnie wielu aktor grający Jet'a był najlepszą częścią obsady, serio nie przeszkadzał mi on kompletnie, jeśli już chcą coś na siłę zmienić to akurat tutaj gość bardzo się postarał i zagrał świetnie. Natomiast ta gruba płaska pipa grająca Fey obrażająca fanów Bebopa udająca że walczy jakimiś nożami, ja pdole. Uznałem że to za dużo i zrezygnowałem. Obecnie oglądam już tylko stare filmy, tak max do 2010r a większośc gustuje w filmach z lat 80, 90 a nawet starszych. Tam nie było efektów specjalnych i liczył się scenariusz a teraz serwują g i szkoda mojego czasu. Bardzo mnie cieszy upadek Disneya  i DC, flash i nowy Jones to kolejny gwóźdź do trumny.

 

Jeśli się zastanawiacie czemu te profanacje powstają to efekt tracenia licencji dlatego przerabiają bohaterów na woke, w uda jest prawo że po kilkudziesięciu latach postacie idą do domeny publicznej i dlatego powstał ostatnio horror z Kubusiem Puchatkiem bo disney stracił prawa. Dlatego powstają mutacje woke wersji z zmianą płci  bo to "nowa" postać i mają do niej prawa na kolejne dekady, a to że to g to nikogo nie obchodzi

 

 

@Eskel

Dla mnie Logan był najlepszym filmem z superbohaterami, realny, bliższy rzeczywistości niż te bzdety, lasery. Tak naprawdę gdyby poszli w tym kierunku z kinem superbohaterskim to byśmy nie mięli upadku tego gatunku jaki teraz obserwujemy, że każdy kolejny film to niemal że same straty. A ludzie chcą chodzić do kina co udowodnił Tomek Gruz Maverick i myślę że kolejne Mission Impossible będzie zacne. Wogóle że Super mario robi miliard i pokazuje Disney jak się robi filmy animowane to jest śmiech n sali

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, I1ariusz napisał(a):

@Obliteraror Ja obejrzałem pół pierwszego odcinka i tak mi gównem zajechało, że nie dałem rady więcej. Zabawne, bo jak zapowiedziano że showrunnerką będzie ta Hirsch to napisałem na Twitterze, że wyjdzie z tego kaszana, bo dają materiał przeciętniakom. O dziwota odpowiedziała mi i wywiązała się między nami krótka dyskusja. W każdym razie zrobili z tym, to czego się spodziewałem. Tym powinni byli się zająć ludzie od "Gry od Tron".

Przypuszczam że gdyby wiedźminem zajęło by się HBO a nie Netflix, wyszłoby to o niebo lepiej. 😁

4 godziny temu, spacemarine napisał(a):

JA zrezygnowałem z abonamentu rok temu, to co zrobili z Cowboy Bebop przelało czarę goryczy i o dziwo zaskocze pewnie wielu aktor grający Jet'a był najlepszą częścią obsady, serio nie przeszkadzał mi on kompletnie, jeśli już chcą coś na siłę zmienić to akurat tutaj gość bardzo się postarał i zagrał świetnie. Natomiast ta gruba płaska pipa grająca Fey obrażająca fanów Bebopa udająca że walczy jakimiś nożami, ja pdole. Uznałem że to za dużo i zrezygnowałem. Obecnie oglądam już tylko stare filmy, tak max do 2010r a większośc gustuje w filmach z lat 80, 90 a nawet starszych. Tam nie było efektów specjalnych i liczył się scenariusz a teraz serwują g i szkoda mojego czasu. Bardzo mnie cieszy upadek Disneya  i DC, flash i nowy Jones to kolejny gwóźdź do trumny.

 

Jeśli się zastanawiacie czemu te profanacje powstają to efekt tracenia licencji dlatego przerabiają bohaterów na woke, w uda jest prawo że po kilkudziesięciu latach postacie idą do domeny publicznej i dlatego powstał ostatnio horror z Kubusiem Puchatkiem bo disney stracił prawa. Dlatego powstają mutacje woke wersji z zmianą płci  bo to "nowa" postać i mają do niej prawa na kolejne dekady, a to że to g to nikogo nie obchodzi

 

 

@Eskel

Dla mnie Logan był najlepszym filmem z superbohaterami, realny, bliższy rzeczywistości niż te bzdety, lasery. Tak naprawdę gdyby poszli w tym kierunku z kinem superbohaterskim to byśmy nie mięli upadku tego gatunku jaki teraz obserwujemy, że każdy kolejny film to niemal że same straty. A ludzie chcą chodzić do kina co udowodnił Tomek Gruz Maverick i myślę że kolejne Mission Impossible będzie zacne. Wogóle że Super mario robi miliard i pokazuje Disney jak się robi filmy animowane to jest śmiech n sali

Polecam od siebie Mandalorianina na Disney+

Super serial aczkolwiek trzeci sezon był najsłabszy pomijając że dwa może 3 odcinki 😁

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Arthur Morgan napisał(a):

Polecam od siebie Mandalorianina na Disney+

Super serial aczkolwiek trzeci sezon był najsłabszy pomijając że dwa może 3 odcinki 😁

Też mnie trzeci sezon rozczarował.

Ale mandalorian to trochę inna liga, taka prosta bajeczka jak wszystkie star warsy.

 

Gra o tron, czy wiedźmin to były bardzo bogate książki z dobrze zbudowanymi postaciami, tam było z czego czerpać, a Netflix tylko tytuł przeczytał.

 

Marzy mi się serial Throgal jeszcze, ale żeby to zrobili właśnie w HBO 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.