Jump to content

Recommended Posts

• Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

To nie są bajki. Najlepiej postrzegać Anime jak filmy, masz specyficzne gatunki i wiele rzeczy których nigdy byś nie zobaczył na zachodzie. To samo z mangami, niektóre mangi są tak koszmarnie poryte,

@Władimir Władimirowicz jest wiele serii, które ma klimat i scenariusz lepszy od hollywoodzkich produkcji. 

13 godzin temu, Libertyn napisał:

Jestem ciekaw ilu braci by mogło utożsamiać się z Tomoko. 

@Tomko :D 

Ja akurat nic nie oglądam oprócz KnY.

Edited by SzatanK
W dniu 19.12.2021 o 19:22, Dworzanin.Herzoga napisał:

Korzystając z okazji, jakieś dwa lata temu pytałem, czy ktoś nie kojarzy, jaka to mogła być produkcja, ale wiem, że opis jest tak nieprecyzyjny i bełkotliwy, iż skojarzenie tego jest skrajnie mało prawdopodobne.

Chodziło o to:

Cytat

Pamiętam tylko, że mogłem mieć 3-5 lat kiedy to emitowali, czyli okolice 1995-1997r. Leciało na jakimś ze standardowych kanałów, żadna kablówka itd. Styl to było coś jak anime/manga.

Była tam scena pościgu przez miasto takie bardziej starodawne [osadzone w średniowieczu?]chyba na koniach popierdalali, przeciskając się przez tłum, na bruk spadła sakiewka ze złotymi monetami i rozsypała się.

Później nie pamiętam, ostatnia scena - na czarnym tle palące się świeczki, które reprezentują ile czasu życia jeszcze komu zostało, jedna z nich została zdmuchnięta, albo sama zgasła.

Inne rzeczy widzę przed oczami ew. w formie obrazów, pewnie przekłamanych przez upływający czas i nie dam rady nawet tego opisać heh.

Coś mnie naszło i po ponad ćwierćwieczu od obejrzenia znalazłem to czego szukałem w tamtym zacytowanym poście, chodziło o:

Pamięć trochę przekłamała, jednak podstawowe motywy które wymieniłem faktycznie w ten sposób się przewinęły, plus właśnie plus minus tak zapamiętałem

kreskę jaką to było rysowane. 😊

Edited by Dworzanin.Herzoga

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.