Skocz do zawartości

Manga Anime


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam wszystko od Studia Ghibli, a w szczególności "Grobowiec świetlików".

 

Miałem przyjemność mieszkać w Japonii i w małym stopniu wchłonąć ich kulturę/życie, więc sporo z tych obyczajowych animacji było mi znajome.

 

Odcinkowe: Cowboy Bepop, Neon Genesis Evangelion, Berserk (ale tylko pierwsza seria)

 

Długometrażowe: Akira, Paprika, Ghost in the Shell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Hello world - wczoraj od niechcenia kliknąłem na 1 odcinek a skończyłem na finałowym :)

Jeśli lubisz klimaty The end evangelion to masz ją w wersji matrix! To historia o tym, który świat jest lepszy - rzeczywisty czywirtualny, czy powinny być jakieś zasady, skoro to tylko wirtualna rzeczywistość, czy wirtualna inteligencja powinna mieć takie same prawa jak człowiek,  czy człowiek jest w stanie odróżnić oba światy od siebie?

 

Oprócz pytań o wirtualny świat mamy też wątek dysfunkcyjnej rodziny. Rodzina w rzeczywistości jest okropna a w wirtualnym są wspaniali. 

 

Tutaj muszę pochwalić prowadzenie historii i zwrotów akcji, w finałowym odcinku nie mogłem przewidzieć do końca jak to się skończy.

 

Jest dostępny na Netflixie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.