Skocz do zawartości

Norylsk - Piekło Północy - film usunięty z youtube i Polska dziewczyna


Sky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bracia,

polecam obejrzeć ten film z Rosji, stworzony przez Polską parę, która zwiedza biedniejsze i zapomniane części świata.

Chciałbym zauważyć, że dziewczyna nie wygląda na zmęczoną tego typu podróżowaniem, a nawet widać, że jej się to podoba - spanie w namiotach, ciągła jazda stopem, pociągami itd.

Czy blisko jej do Himalajki? Czy to ostała się ta jedna na 200 ?

 

https://www.cda.pl/video/939775551

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.12.2021 o 13:08, Sky napisał:

polecam obejrzeć ten film z Rosji, stworzony przez Polską parę, która zwiedza biedniejsze i zapomniane części świata.

Chciałbym zauważyć, że dziewczyna nie wygląda na zmęczoną tego typu podróżowaniem, a nawet widać, że jej się to podoba - spanie w namiotach, ciągła jazda stopem, pociągami itd.

Czy blisko jej do Himalajki? Czy to ostała się ta jedna na 200 ?

Ogólnie wartościowy kanał. Co do pani to taka zwykła szara myszka z wygllądu :) Lubi emocję, jak każda kobieta, nie księżniczkuje. Oboje, jako para mogą wzbudzać zaufanie i normalność. Czy to Himalajka, tego nie wiem :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wchodzę na cda i materiał usunięty.

Kiedyś na you tube widziałem jeden z ich filmików jak podróżowali po Czeczenii, nawet spoko się oglądało a kobita wydawała się wporzo.

Natomiast nie mam złudzeń Himalajki jako inne niż wszystkie kobiety nie istnieją.

Pomyślcie jak systemowe kobiety mające każdego dnia styczność z propagandą medialną, portalami społecznościowymi, wpajanymi pragnieniami, 

straszone poczuciem winy, wstydu na poziomie biologicznym i społecznym mają być inne niż wszystkie? 

Jak to Marek w jednej z audycji mówił jak kobieta jest inna niż wszystkie czyli ma inne zachowania na tych dwóch poziomach to radzę wam panowie

jak na takie traficie uciekać jak najdalej bo one nie są normalne.

Owszem jeszcze w Azji, Afryce czy Ameryce Południowej jest większe prawdopodobieństwo znalezienia ułożonej, dobrze wychowanej,

przygotowanej do swoich ról kobiety, ale czy będzie inna niż wszystkie na poziomie biologicznym, społecznym otóż nie.

Po prostu będziesz miał lepszy start i łatwiej w poznaniu jej, do tego jak zamierzasz ją sprowadzać do cywilizacji zachodniej to szybko przesiąknie tym syfem

i będzie taka sama jak miejscowe.

Dlatego coraz więcej mężczyzn z Europy czy USA decyduje się na takie kobiety i zamieszkanie z nimi w ich krajach gdzie to mężczyzna jest głową rodziny,

najwyższym dobrem więc z automatu musi być szanowany.

Ewentualnie "himalajki" to co najwyżej może jeszcze ostały się w prymitywnych plemionach gdzieś w dżungli, na wyspach czy wysoko w górach gdzie cywilizacja nie dociera.

Bo cała reszta tej planety czyli zdecydowana większość wzdłuż i wszerz jest przesiąknięta zgnilizną nawet dociera to już do krajów arabskich.

Zamiast liczyć na inne niż wszystkie lepiej wiedzieć za w czasu co to jest kobieta, jak działa i czego chce.

Jak ktoś chce się bawić w grę zwaną związkami to musi wiedzieć jak grać i znać zasady, jeżeli nie to dać sobie spokój i zając się własnym życiem, robieniem tego co się lubi.

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2021 o 12:27, manygguh napisał:

Nie jest usunięty z youtuba, wciąż tam jest.

 

12 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Niestety wchodzę na cda i materiał usunięty.

Usunięty z CDA wstawiony na Youtube :) Jak ja wstawiałem, to na Youtube był ukryty, a wisiał na CDA - były pogłoski, że Rosyjska cenzura, ale to może tylko taki marketing tego filmiku ? Nie wiem.

 

Ogólnie, wstawiłem taki materiał, bo w dzisiejszych czasach, każda dziewczyna reprezentująca inny charakter niż powszechnie przez nas znany, automatycznie zwraca moją uwagę,

i w zalewie wszechobecnego narzekania na forum, chciałem napisać coś pozytywnego. Oczywiście, zdaję sobie sprawę z tego jak wygląda rynek, bo sam to widzę, niestety też u znajomych - ale ja staram się wyszukiwać te nie-roszczeniowe, nie-julkowate charaktery - chociaż wiemy jaka jest biologiczna natura kobiet :) Energia podąża za uwagą - powtarzam w kółko! Forum, służy do tego, aby pomagało w rozwoju i dzieleniu się wiedzą, a pozytywne nastawienie jest podstawą wszelkiego działania, nie widziałem jeszcze, żeby malkontenci i narzekacze cokolwiek osiągnęli.

 

Jako, że temat powoli się kontynuuje, a ja lubię popisać to pozwólcie, że podzielę się paroma przemyśleniami z innej beczki:

 

Przyszło mi na myśl, że te algorytmy big-tech, które służą do stworzenia profili psychologicznych użytkowników, aby potem móc pokazywać im odpowiednie reklamy, na pewno idealnie nadawały by się też do apki takiej jak Tinder, i wtedy można by utworzyć funkcję, która dobiera na podstawie cech charakteru, czyli zbiera informacje o jednej i drugiej stronie i łączy podobieństwami, lub uzupełnieniami charakterologicznymi, ale wtedy nie zarobiliby tak dużo jak teraz, bo chodzi o to, aby była to niekończąca się zabawa - w sumie jak w big pharmie :) leczyć i nie wyleczyć, zapłacić za premium, dobrać parę, poruchać i next 

 

Niewykluczone, że w przyszłości, która zapowiada się na science - fiction rodem z filmów, takie algorytmy powstaną, lub już są badane - i wtedy Wielka Święta AI będzie rządzić doborem naturalnym sztucznym. Ludzi można do wszystkiego przekonać i zachęcić, jeżeli nie mają już żadnych zasad i kręgosłupa moralnego - rozkmińcie, że przecież nawet dzisiaj jakbym taką apkę wypuścił, gdzie z automatu są pokazywane Wam dziewczyny, które pasują do Waszego gustu to byłby hit na skalę światową, a to że dobiera to komputer, i oddajemy władzę nad wszystkim apkom, to każdy ma to w dupie - wygoda, ale też ciekawość - "kogo dobierze?", "czy to naprawdę działa?" - i nikt by nie zwracał uwagi na to, że ludzie są segregowani przez apkę pod kątem charakterów, ludzie nie mają już własnego zdania, a potem to już można by wprowadzić obowiązek korzystania z apki, i rozsiewać propagandę, że Wielki Brat wie lepiej, i społeczeństwo na tym korzysta, więc kto nie korzysta to egoista :) tylko Algorytmy nas wyzwolą!!

 

Tak się składa, że zanim powstał Tinder, to w agencjach matrymonialnych były kwestionariusze do uzupełnienia, co się lubi, co nie, kogo się szuka, potem nawet przeszło to do neta, i były online formularze, ale że żyjemy w czasach instant więc powstały Tindery, i liczy się tylko wygląd, hipergamia i hajs zarabiany przez tego typu apki, ale że historia kołem się toczy i prawda zawsze wychodzi na jaw, to na pewno w końcu cała ta cywilizacja jebnie (tylko nie wiem kiedy) i będzie jak na tym nietuzinkowym mało znanym filmie komediowym, ale z wielkim przesłaniem, który polecam ludziom, którzy pragną powrotu do natury, a nawet do lekkiej magii:

 

https://www.cda.pl/video/568679395

https://www.filmweb.pl/film/Zielona+piękność-1996-139921

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2021 o 13:08, Sky napisał:

Chciałbym zauważyć, że dziewczyna nie wygląda na zmęczoną tego typu podróżowaniem, a nawet widać, że jej się to podoba - spanie w namiotach, ciągła jazda stopem, pociągami itd.

Takich dziewczyn jest masa. Tylko one nie są dla każdego. Nie są to kandydatki na kogoś kto chce budować kariere. 

 

To dziewczyna co na ogół popierdziela na saksach   a potem podróżuje. 

Nie na all inclusive ale na krzywy ryj. 

Nie do Sharm el Sheikh ale albo tam gdzie są akurat tanie loty, albo do jakiejś jurty nad Issyk-kum

Dla takiej podróże to życie. 

 

Edytowane przez Libertyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.