Skocz do zawartości

Czy Alfa Romeo Giulietta to damskie auto ?


Wolverine1993

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Wolverine1993 napisał:

Co sądzicie na temat tego modelu? Może ktoś go użytkował i może się wypowiedzieć 😏

Jeździsz takim autem jakie ci się podoba, jak lubisz różowy kolor to może być nawet różowa Alfa Romeo Giulietta. Nie przejmuj się opiniami innych, gadanie, że samochód jest damski bądź męski to głupota. Samochód to samochód, to nie są ubrania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, vodkas85 napisał:

Mój teść i szwagier nie lubią Alfy Romeo (tylko VW i Ople)

 

Te marki są ulubionymi wśród Polaków.

Ja osobiście nigdy już nie kupię niemieckiego auta choćby dlatego, że to nasi wrogowie.

 

7 godzin temu, Wolverine1993 napisał:

Dużo osób z którymi rozmawiam mówi mi że to babskie auto

 

Co do Gulietty ładne auto i nie jest babskie.

Czy, któryś producent buduje auta, dzieli na męskie i żeńskie?

Nie bo docelowo samochód był zawsze przeznaczony dla mężczyzn.

Dopiero XXI wiek przewrócił wszystko i teraz jak kobiety chętniej jeżdżą małymi autami uciera się w społeczeństwie, że są damskie.

Tak jak chłopaki napisali to tobie ma się podobać i wiernie służyć.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfy są dla mnie wizualnie jednymi z najładniejszych aut. Ja bym nie kupił ze względu na brak zaufania do tej marki, ale jeśli jesteś przekonany i podoba Ci się ten model to pierdol zdanie innych. Ty będziesz tym jeździł i Tobie ma ten samochód sprawiać przyjemność z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolverine1993 Sprawdziłem sobie to autko, które opisujesz na oto... Wygląda bardzo przyjemnie, opływowe kształty itp. Ładny samochód, aczkolwiek uważam, że z wyglądu taki typowy dla dziewczyny.

Nie wiem dlaczego ale skojarzył mi się wizualnie do napakowanego Fiata 500 :D - Też kobiece jeździdełko, czyż nie?

 

Na pewno powinien mieć duży komfort podczas jazdy (w końcu to Alfa), ale to niestety nie będzie poziom wygody BMW czy Jaguara.

Edytowane przez Tomek9494
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolverine1993 Giulietta to auto produkowane pod kobiety. Wskazuje na to nie tylko nazwa. Również wielkość samochodu, kształty. Nawet kampania Alfy kierowała ofertę do kobiet.

Wybierz coś solidniejszego, większego. O większej pojemności wnętrza i poziomie bezpieczeństwa w przypadku np. bliskiego spotkania z suvem. 

 

Kill Bill star Uma Thurman plays the lead in the new Alfa Romeo Giulietta international marketing campaign.

Gwiazda Kill Bill, Uma Thurman, odgrywa główną rolę w nowej międzynarodowej kampanii marketingowej Alfa Romeo Giulietta.

2010-201372-frame-of-the-new-commercials 2010-201371-frame-of-the-new-commercials

www.motor1.com/news/21673/uma-thurman-to-be-featured-in-alfa-romeo-giulietta-market-launch-campaign/

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Morfeusz napisał:

@Wolverine1993 Giulietta to auto produkowane pod kobiety. Wskazuje na to nie tylko nazwa. Również wielkość samochodu, kształty. Nawet kampania Alfy kierowała ofertę do kobiet.

Wybierz coś solidniejszego, większego. O większej pojemności wnętrza i poziomie bezpieczeństwa w przypadku np. bliskiego spotkania z suvem. 

 

Kill Bill star Uma Thurman plays the lead in the new Alfa Romeo Giulietta international marketing campaign.

Gwiazda Kill Bill, Uma Thurman, odgrywa główną rolę w nowej międzynarodowej kampanii marketingowej Alfa Romeo Giulietta.

2010-201372-frame-of-the-new-commercials 2010-201371-frame-of-the-new-commercials

www.motor1.com/news/21673/uma-thurman-to-be-featured-in-alfa-romeo-giulietta-market-launch-campaign/

Bez przesady to nie Seicento albo Tico. Zresztą ostatnio widziałem spotkanie Malucha z jakimś nowym bodajże Hyundaiem i nie wyglądało to zbyt ciekawie dla nowego auta 😆 

Większość aut które porusza się w Pl to kompakty

 

https://www.lublin112.pl/maluch-zdemolowal-hyundaia-kierowca-fiata-nie-ustapil-pierwszenstwa-przejazdu-zdjecia/comment-page-1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, maroon napisał:

Wszystkie się tak samo psują

Nie mówię o awaryjności, tylko bardziej o "myśli technicznej, zastosowanych rozwiązaniach"

I tak, to auto wygląda na babskie, jak ktoś ma pierwiastek kobiecy, to będzie mu się podobać 😁

 

Edytowane przez Leniwiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Leniwiec napisał:

 Włosi nie są dobrzy w sprawach technicznych.

W obecnych czasach już nie ma rozróżnienia na kraj pochodzenia technologii przez globalizację.

Nauka jest taka sama na całym świecie, więc silnik do nowej alfy mógł stworzyć zarówno Włoch jak i Chińczyk czy Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Gruz który wygląda lepiej niż większość nowszych aut 😀

Wiem ale jeśli chodzi o opinie gawiedzi, to lepiej mieć nowego merca który ci się nie podoba niż starego alfe. 

Niestety biedaka strąbią na drodze bo jest traktowany jak odpad ludzki, a gościa w nowym SUVie to będą przepuszczać i pierwszeństwa ustępować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Władimir Władimirowicz napisał:

Wiem ale jeśli chodzi o opinie gawiedzi, to lepiej mieć nowego merca który ci się nie podoba niż starego alfe. 

Niestety biedaka strąbią na drodze bo jest traktowany jak odpad ludzki, a gościa w nowym SUVie to będą przepuszczać i pierwszeństwa ustępować.

Hahahahah no to masz ciekawe doświadczenie albo tok rozumowania jak tak.

Bo jeśli sam jesteś posiadaczem nowego suva i tak myślisz i postępujesz to powodzenia, natomiast jeśli masz starsze auto i czujesz się odpadem ludzkim to jeszcze bardziej współczuję. 

Mnie nigdy nikt nie strabil ani nie było nigdy probnemu z ustąpieniem pierwszeństwa 😆

 

Btw . Tak mi się przypomniało 🤣🤣

 

https://youtu.be/J-pmuWapiFU

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Władimir Władimirowicz napisał:

Niestety biedaka strąbią na drodze bo jest traktowany jak odpad ludzki, a gościa w nowym SUVie to będą przepuszczać i pierwszeństwa ustępować.

Nie do końca. Jest taka zasada, że jak chcesz zmienić pas, wjechać z podporządkowanej czy włączyć się do ruchu, to wpychasz się przed możliwie najdroższy samochód. Bo raczej marne szanse, że ktoś będzie chciał rozwalić sobie nową i drogą furę tylko dlatego, żeby ktoś przed niego nie wjechał. A jak jedziesz gruzem to jest odwrotnie - mało który zajedzie Ci drogę, bo spodziewa się, że bez skrupułów w niego przywalisz, żeby na jego koszt zrobić sobie blacharkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Conrad napisał:

Vw golf niekwestionowany zwyciezca  konkursu ulubione auto geja , srebrny medal audi r8:🙃 .Dobrze ze polaki niewiedzo.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Seveneight napisał:

Lancia Delta polecam. Większa niż AR, do tego kontrowersyjna.

Czasem ludzie pytają mnie się czy to elektryczne jest. 

A silniki masz te same co w Alfie.

Bież jakąś w Hard black lub s design.

Niby tak, ale jak dla mnie za mocno przekombinowana i nie w moim guście, już wolałbym sto razy Fiata Bravo 😁

 

6 godzin temu, Adams napisał:

Nie do końca. Jest taka zasada, że jak chcesz zmienić pas, wjechać z podporządkowanej czy włączyć się do ruchu, to wpychasz się przed możliwie najdroższy samochód. Bo raczej marne szanse, że ktoś będzie chciał rozwalić sobie nową i drogą furę tylko dlatego, żeby ktoś przed niego nie wjechał. A jak jedziesz gruzem to jest odwrotnie - mało który zajedzie Ci drogę, bo spodziewa się, że bez skrupułów w niego przywalisz, żeby na jego koszt zrobić sobie blacharkę.

 

Otóż to

 

5 godzin temu, HeadBolt napisał:

A są jakieś propozycje dla heteroseksualnych mężczyzn?

Audi TT - idealne auto dla geja 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolverine1993, wybrałeś trochę zły moment na kupno auta, teraz są braki w podaży i ceny używanych rosną. 
Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że auto użytkuję od niemal 2 lat, dorzuciłem mu 30 tysięcy kilometrów przebiegu i dostaję oferty kupna wyższe od kwoty, którą zapłaciłem o 10%. 
 

Ja mając budżet do 35k poszedłbym pewnie po bandzie i szukał Infiniti G37 lub Jaguara XF 3.0V6 z LPG, natomiast kierując się rozumem kupił Megane lub Lagunę 3 generacji 2.0T z LPG. Ponad 200 koni, manual, bardzo prosty i bezawaryjny silnik, świetny system 4control, dobre wyposażenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.