Skocz do zawartości

Czy Alfa Romeo Giulietta to damskie auto ?


Wolverine1993

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, LSD napisał:

@Wolverine1993, wybrałeś trochę zły moment na kupno auta, teraz są braki w podaży i ceny używanych rosną. 
Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że auto użytkuję od niemal 2 lat, dorzuciłem mu 30 tysięcy kilometrów przebiegu i dostaję oferty kupna wyższe od kwoty, którą zapłaciłem o 10%. 
 

Ja mając budżet do 35k poszedłbym pewnie po bandzie i szukał Infiniti G37 lub Jaguara XF 3.0V6 z LPG, natomiast kierując się rozumem kupił Megane lub Lagunę 3 generacji 2.0T z LPG. Ponad 200 koni, manual, bardzo prosty i bezawaryjny silnik, świetny system 4control, dobre wyposażenie. 

Używane rosną, ale i swoją Alfę tez sprzedam drożej, wiec suma summarum wyjdzie na to samo. 

 

Laguna coupe mi się bardzo podoba, ale właśnie chodzi o to że to coupe i sam nie wiem czy to dobry pomysł bo jednak 0 jakiejkolwiek funkcjonalności.

 

Edytowane przez Wolverine1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy Ci się przyda ta funkcjonalność? 

Ja na przykład nie korzystam w ogóle z tylnych siedzeń, ewentualnie blablacar jak się przemieszczam między miastami. Już bardziej przydała się składana tylna kanapa, bo jest gdzie włożyć narty…

 

Te tylne fotele są w moim przypadku tak bezużyteczne, że kupując następne auto wziąłbym dwumiejscowego roadstera.

 

W ostateczności możesz wziąć lagunę w wersji liftback, która jest o wiele bardziej praktyczna.

Edytowane przez LSD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest swietny. Kogo obchodzi czy komus innemu sie podoba? To jakis zart chyba.

 

Legenda glosi, ze kazdy fan motoryzacji powinien chociaz raz w zyciu kupic Alfa Romeo. Co do tej awaryjnosci, doswiadczenia nie mam, ale kiedys mialem zabawna sytuacje jak wracalem z mleczniaka. Rozkraczyla sie Alfa na drodze i podjechal drugi wlasciciel, pewnie znajomi. Pomagalem im popchnac ten woz kawalek drogi.

 

Stad jest zart, srednie spalanie w Alfa Romeo: "Trasa, miasto i...laweta". ;)

 

Natomiast ogolnie to chyba nie jest tak zle...praktycznie kazdy prawidlowo serwisowany i niezaniedbany woz bedzie jezdzil.

 

 

Giulia Veloce tez jest bardzo fajna, gdyby nie obecna sytuacja na rynku zastanawialbym sie nad zmiana, byc moze wlasnie na Veloce Q4.

 

Ktos wspomnial tez o Fiacie 500, ten tez wyglada genialnie, swietnie nadawalby sie do miasta. Mialem okazje jezdzic kiedys Abarthem, strasznie pocieszny samochodzik. Szkoda, ze nie ma mozliwosci pogodzenia sportowej wersji z jakimkolwiek komfortem.

 

Podsumowujac, bierz najmocniejsza wersje silnikowa, poszukaj dobrego egzemplarza, zrob podstawowy serwis i ciesz sie jazda.

 

Powodzenia.

 

Edytowane przez Pankoneser
Literówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.