Skocz do zawartości

Cóż byście odpowiedzieli


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Taka sytuacja, panna ostatnio wyskoczyła do mnie z tekstem, że bała by się ze mną zakładać rodzinę ponieważ mam staroświeckie myślenie czytaj " uważasz, że to kobieta powinna spędzać więcej czasu z dzieckiem". Odpowiedziałem jej , że tak właśnie uważam bo tak to z reguły wygląda bynajmniej jak dzieciak mały. Nie skomentowała już nic dalej. Ogólnie dziwne zachowanie bo sama od początku oświadczała , że raczej dzieci nie planuje, ewentualnie może po 30ce. Zastanawiam się co im się rodzi w głowach po takich odpowiedziach. Czy aby nie strzelam sobie w kolano tą szczerością🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ManBehindTheSun napisał:

sama od początku oświadczała , że raczej dzieci nie planuje, ewentualnie może po 30ce. Zastanawiam się co im się rodzi w głowach po takich odpowiedziach. Czy aby nie strzelam sobie w kolano tą szczerością🤔

Skoro ona od początku Cię okłamuje, to po co bawić się w jednostronną szczerość :D

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, ManBehindTheSun napisał:

Czy aby nie strzelam sobie w kolano tą szczerością🤔

 

Strzelasz ponieważ jesteś prawicowym incelem, który nie rozumie, że czasy się zmieniły i ciężar wychowania dziecka i jego utrzymania powinien brać na siebie facet bo inaczej nie jest tzw. "prawdziwym mężczyzną", w zasadzie powinieneś je sam urodzić aby Pani nie musiała potem "walczyć z nadmiarowymi kaloriami" (czytaj wpie*dalaniem ponad normę "bo ja jestem w ciomży") jak już się poświęci i da zapłodnić.

 

Gdzie leży Twój błąd i jak zachowywałby się prawdziwy mężczyzna?

Skakałby z radości bo trafił na kwintesencję polskiej witaminki, która zrobi Ci łaskę, że urodzi dziecko, na które Ty masz brać urlop tacierzyński, zakredytować się po korek i razem, we 3kę, pochodzicie sobie na strajki kobiet. 

 

Jeśli Magda Mołek w "Śniadaniu TVN" powiedziała jej, że "mamy równouprawnienie" to ona już wie, że próbujesz ją wykorzystać już samą sugestią, iż ona miałaby się zajmować dzieckiem kiedy będzie małym brzdącem. Tak w ogóle, dziecko to przecież zlepek komórek, a nie dziecko, no chyba że Pani ma zapozować na insta z dzieciakiem tak żeby bezdzietnym koleżankom dupy z zazdrości popękały.

 

Co ja bym zrobił?

Duży bukiet kwiatów na przeprosiny, futro (oczywiście za pożyczkę), może nowy samochód dla Pani albo romantyczna wigilia przy nuceniu sobie tej wspaniałej pieśni - popatrz jaki wspaniały wyraz twarzy ma ta kwintesencja polskiej kobiety z miniaturki.

 

 

Oguem - Twoja wypowiedź jest skandaliczna :( 

 

Zasądzam CI miesiąc oglądania Gonciarza przeplatany codziennym słuchaniem "Grubancypantek". Może Cię to naprawi :( 

 

Ja sobie już od miesiąca nucę aby wejść w świąteczny nastrój:

 

ja już dobrze wiem
ze ty dobrze wiesz
że gwiazdy na niebie
to symbole ss
czym jest ludzki bunt
nie tłumacz mi
a ja nie powiem
co zrobił Jan Paweł II

 

pam pa ra ra :) 

 

Generalnie większość Pań z Polski, już w tej chwili, nie nadaje się do długotrwałych związków, a co dopiero do rodzenia dzieci - tak mówią mizogini, incele i przegrywy ale Ty taki nie jesteś prawda?

 

A na poważnie, jeśli to jest LTR to czas jej zaśpiewać:

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 9
  • Dzięki 6
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, Gościu said:

po co bawić się w jednostronną szczerość

Bycie szczerym to działanie dla samego siebie. Nie dla innych.

 

55 minutes ago, ManBehindTheSun said:

Zastanawiam się co im się rodzi w głowach po takich odpowiedziach.

Jedna odpowiedź to za mało. Brakuje kontekstu, sytuacji, ogólnego spojrzenia. Najczęściej jak słyszysz że pani "RACZEJ" nie planuje dziecka, spodziewaj się dziecka nieplanowanego. Albo to po prostu zwykły, pro-feministyczny shit-test, na co sobie z Tobą może pozwolić - jak bardzo jesteś "postępacki" i "nowoczesny".

 

1 minute ago, niemlodyjoda said:

Generalnie większość Pań z Polski, już w tej chwili, nie nadaje się do długotrwałych związków, a co dopiero do rodzenia dzieci

Ponieważ w zasadzie ta czynność nie wymaga od nich niczego ponad naturalnymi procesami biologicznymi, jest to ostatnia rzecz, do której się jeszcze nadają - tak powiedziałby prawdziwy incel.

Edytowane przez Kespert
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jej, że nie wiesz co czujesz i że potrzebujesz czasu na przemyślenie tego wszystkiego. Dodatkowo koniecznie wspomnij, że problem leży nie w niej, a w Tobie i musisz sobie z tym sam poradzić, gdyż bardzo wiele wskazuje na fakt, iż na nią zwyczajnie nie zasługujesz, ona jest po prostu za dobra.

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ManBehindTheSun napisał:

mam staroświeckie myślenie czytaj " uważasz, że to kobieta powinna spędzać więcej czasu z dzieckiem".

ZEGAR biologiczny zmienił rytm.

Włączają się ukryte programy.....A potencjalnych JELENI brak(lepszych)....

Zaczyna Cię urabiać iż to facet powinien OPIEKOWAĆ SIĘ DZIECKIEM w początkowej fazie.....A ona będzie BALOWAĆ.

 

GENERALNIE @niemlodyjoda już podpowiedział:

EWA FARNA "EWAKUACJA".

 

....ta pani jest/będzie coraz bardziej leniwa.

Przerobiłem tą opcję osobiście.

Dziecko na hura dawałem co żłobka bo się karynie zachciało do 'ludxi'/do 'pracy'.....  zgadnij co było dalej?

PO 12 latach wyżygała mi, że JEJ KAZAŁEM WYPIERDALAĆ DO ROBOTY!!!

 

*OCZYWIKS za żłobek/przedszkole/zerówkę...

JA PŁACIŁEM GRUBY HAJS.

 

 

 

  • Like 5
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

Strzelasz ponieważ jesteś prawicowym incelem, który nie rozumie, że czasy się zmieniły i ciężar wychowania dziecka i jego utrzymania powinien brać na siebie facet bo inaczej nie jest tzw. "prawdziwym mężczyzną", w zasadzie powinieneś je sam urodzić aby Pani nie musiała potem "walczyć z nadmiarowymi kaloriami" (czytaj wpie*dalaniem ponad normę "bo ja jestem w ciomży") jak już się poświęci i da zapłodnić.

Chyba że jest muzułmaninem - wtedy kobieta powinna przeprosić za islamofobię.

 

Godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

Zasądzam CI miesiąc oglądania Gonciarza przeplatany codziennym słuchaniem "Grubancypantek". Może Cię to naprawi :( 

 

I do tego gra symulator kukolda. Kobiet nie można ograniczać, poza tym nie ważne kto spłodził, ważne kto wychowa.

 

  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontekstu brak bo ciężko go znaleźć. Leciało coś w tv i tak wyskoczyła jak Filip z konopii.

33 minuty temu, thyr napisał:

To jest chyba z-upgrade'owana wersja tekstu " mis nie wiem co czuje" 🤣  Tak jak ktos juz napisal od dzisiaj roochaj w gumie i szykuj sie na surprise bo smierdzi innym bolcem .

No właśnie myślę czy tak mówiąc nie sprawiam , że pojawia się u niej myśl " czas rozejrzeć się za bardziej nowoczesnym😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krugerrand napisał:

Powiedz jej, że nie wiesz co czujesz i że potrzebujesz czasu na przemyślenie tego wszystkiego. Dodatkowo koniecznie wspomnij, że problem leży nie w niej, a w Tobie i musisz sobie z tym sam poradzić, gdyż bardzo wiele wskazuje na fakt, iż na nią zwyczajnie nie zasługujesz, ona jest po prostu za dobra.

Bez kitu, stary to jest miód malina. Z przedostatnią panną już w okresie po wyjściu z matrixa gdy zrywałem to byłem na etapie red pill rage i zrobiłem to nieprofesjonalnie, a sytuacja idealnie pasowała, aby zastosować powyższy tekst. Testowałeś to może? Ciekaw jestem reakcji pańci :D  

3 godziny temu, ManBehindTheSun napisał:

Witam.

Taka sytuacja, panna ostatnio wyskoczyła do mnie z tekstem, że bała by się ze mną zakładać rodzinę ponieważ mam staroświeckie myślenie czytaj " uważasz, że to kobieta powinna spędzać więcej czasu z dzieckiem". Odpowiedziałem jej , że tak właśnie uważam bo tak to z reguły wygląda bynajmniej jak dzieciak mały. Nie skomentowała już nic dalej. Ogólnie dziwne zachowanie bo sama od początku oświadczała , że raczej dzieci nie planuje, ewentualnie może po 30ce. Zastanawiam się co im się rodzi w głowach po takich odpowiedziach. Czy aby nie strzelam sobie w kolano tą szczerością🤔

Podstawowa zasada, nie przejmować się co one pierdolololo. Jeśli zataguje Cię jako jej opcję numer 1 to nie będzie żadnych warunków tylko z przyjemnością będzie krzyczeć, abyś walił bez gumy i jeszcze będzie oczekiwać wspólnego bobo. Jeżeli natomiast baba czyni tobie jakieś warunki bądź neguje twoje pomysły czy plany, to jest to big red flag 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ManBehindTheSun napisał:

Taka sytuacja, panna ostatnio wyskoczyła do mnie z tekstem, że bała by się ze mną zakładać rodzinę ponieważ mam staroświeckie myślenie czytaj " uważasz, że to kobieta powinna spędzać więcej czasu z dzieckiem".

To był shit-test.

 

4 godziny temu, ManBehindTheSun napisał:

Odpowiedziałem jej , że tak właśnie uważam bo tak to z reguły wygląda bynajmniej  PRZYNAJMNIEJ jak dzieciak mały.

 

Prawidłowo.

Shittest zdany...

 

4 godziny temu, ManBehindTheSun napisał:

Ogólnie dziwne zachowanie bo sama od początku oświadczała , że raczej dzieci nie planuje, ewentualnie może po 30ce. Zastanawiam się co im się rodzi w głowach po takich odpowiedziach. Czy aby nie strzelam sobie w kolano tą szczerością

...ale nie do końca, bo pochuj ta dalsza rozkminka?
Zostałeś zapytany o swoją opinię w temacie.

 

Albo ją MASZ, wygłaszasz i nie tłumaczysz się z niej (bo i po co, to opinia), albo robisz rozkminkę jak wyżej, dzielisz gówno na atomy i gotów jesteś odpowiedzieć tak, jakby pani sobie życzyła. Ergo - redukujesz się do roli podnóżka.

Równie dobrze na pytanie pani mógłbyś odpowiedzieć "a co mam powiedzieć, żebyś poczuła się zadowolona?".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, antyrefleks napisał:

Testowałeś to może? Ciekaw jestem reakcji pańci

Tak, z tym, że nie było to do końca tak jak napisałem, mniej więcej o to chodziło: potrzebuję czasu i muszę to przemyśleć, nie naciskaj. Sytuacja też była z tego co pamiętam zupełnie inna.

 

Reakcja pani, no cóż, szok i niedowierzanie, wielkie oczy, szczęka bardzo otwarta, opadająca w dół, połączona z jakimiś próbami śmiechu. Były też chyba łzy w oczach. Ze dwa tygodnie ciszy z jej strony, a następnie wytoczona we mnie cała armada dział, aby tylko się ze mną spotkać i to jak najszybciej. 

 

Ach te nasze witaminki. Nienawidzą odrzucenia i jak jeszcze zastosujesz typowe kobiece teksty lub zagrywki... 

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krugerrand napisał:

Tak, z tym, że nie było to do końca tak jak napisałem, mniej więcej o to chodziło: potrzebuję czasu i muszę to przemyśleć, nie naciskaj. Sytuacja też była z tego co pamiętam zupełnie inna.

 

Reakcja pani, no cóż, szok i niedowierzanie, wielkie oczy, szczęka bardzo otwarta, opadająca w dół, połączona z jakimiś próbami śmiechu. Były też chyba łzy w oczach. Ze dwa tygodnie ciszy z jej strony, a następnie wytoczona we mnie cała armada dział, aby tylko się ze mną spotkać i to jak najszybciej. 

 

Ach te nasze witaminki. Nienawidzą odrzucenia i jak jeszcze zastosujesz typowe kobiece teksty lub zagrywki... 

Ale to dobre jest, podoba mi się. Myślę, że dużo satysfakcji byłoby z rozegraniem w ten sposób dobrej zawodniczki :D Granie takiego niedojdy, podoba mi się. W sumie nawet można ulec jej pietrzeniu się po jakimś czasie i ją zerznąć tak porządnie, a później dalej grać niedojdę: "to chyba nie działa, moje serce już nie bije tak szybko jak kiedyś. Zróbmy sobie przerwę, aby to przemyśleć" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Zasądzam CI miesiąc oglądania Gonciarza przeplatany codziennym słuchaniem "Grubancypantek". Może Cię to naprawi :( 

 

O LOL! Myślałem, że padnę :D Gonciarz to cuckold level extreme :D To w sumie bardzo ciekawy przykład tego, że można być ogarniętym intelektualnie, finansowo, organizacyjnie, a i tak mieć totalnie zjebany mindset i być przegrywem...

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.