Skocz do zawartości

Seks i pożądanie, a zasoby i wygląd - zależności


xawery982

Rekomendowane odpowiedzi

LTR w dzisiejszych czasach nie ma racji bytu. Jakie jest prawdopodobieństwo że ona nigdzie nie spotka gościa który będzie dla niej atrakcyjniejszy niż ty? Przecież to 100% - chyba żeby tylko siedziała w domu. Skąd wiesz czy gość z którym miała w przeszłości chwilowy romans nie był dla niej atrakcyjniejszy niż ty, i ona ciągle o nim myśli?

 

Właśnie wczoraj straciłem nadzieję że kiedykolwiek znajdę coś konkretnego. Spodobała mi się dziewczyna, taka konserwatywka, widuję ją w kościele (rzadko chodzę ale za każdym razem kiedy jestem to ona siedzi w pierwszych ławkach), z tego co wiem to podobno bardzo mądra, studiuje 2 kierunki, wygrywała ciągle olimpiady z matmy. Z wyglądu szaramyszka. Z pozoru 0 czerwonych flag. Postalkowałem ją kiedyś, brak Instagrama, na FB mało zawartości i tylko ~300 znajomych, żadnych błyskawic ani polubień dziwnych stron. Nigdy nie widziałem żeby nawet gadała z jakimś facetem.

Między wierszami popytałem o nią kolegę który ją zna i jak to zawsze bywa dowiedziałem się że ją już nie jeden posuwał.

Szczyt wszystkiego. Koniec marzeń o jakimś LTR. 

A na babskim forum jeszcze cię pojadą i powiedzą że to dobrze że korzysta z życia.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Władimir Władimirowicz

 

Ewidentnie jesteś w fazie rage pilla i nie kleisz co z czym powinno się jeść. I tak jak pisałem wcześniej - miękka osoba z niska samooceną. Bez obrazy, tylko stwierdzam fakt.

 

17 minut temu, Władimir Władimirowicz napisał:

Spodobała mi się dziewczyna, taka konserwatywka

Zbudowałeś sobie wyobrażenie o niej, miałeś oczekiwania, otoczyłeś bańką która pękła. W dodatku wieszasz koty na kobiecie której zupełnie nie znasz na podstawie plotek i przypuszczeń. Czy tak robi człowiek normalny, ogarnięty i pewny siebie który wie czego chce?

 

24 minuty temu, Władimir Władimirowicz napisał:

Szczyt wszystkiego. Koniec marzeń o jakimś LTR. 

Bardziej martwi mnie takie myślenie słabych facetów. Jak kobiety mają wiedzieć jak wyglądają normalne relacje przy czymś takim? Czy samo dobre wychowanie starczy?

 

26 minut temu, Władimir Władimirowicz napisał:

A na babskim forum jeszcze cię pojadą i powiedzą że to dobrze że korzysta z życia.

Masz swój rozum?

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepis na wierna kobietę? 

Robisz jej trójkę dzieci. Nie będzie miała za bardzo kiedy coś odjebac bo przy 3 ciężko się wysrac a co dopiero komuś podobać xD

Emocji jej nie brak bo 3 daje ich nadmiar xD

Ty możesz skupić się na pracy i rodzinie zamiast nad rozkminianiem kiedy i komu da dupy xD

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Gixer napisał:

Przepis na wierna kobietę? 

Robisz jej trójkę dzieci. Nie będzie miała za bardzo kiedy coś odjebac bo przy 3 ciężko się wysrac a co dopiero komuś podobać xD

 

Zdziwiłbyś się jaką one potrafią mieć podzielność uwagi i jak potrafią być zorganizowane, kiedy na horyzoncie pojawi się widmo zaliczenia czada...

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

18 minut temu, Gixer napisał:

Przepis na wierna kobietę? 

Robisz jej trójkę dzieci. Nie będzie miała za bardzo kiedy coś odjebac bo przy 3 ciężko się wysrac a co dopiero komuś podobać xD

Emocji jej nie brak bo 3 daje ich nadmiar xD

Ty możesz skupić się na pracy i rodzinie zamiast nad rozkminianiem kiedy i komu da dupy xD

 

Pod warunkiem, że nie zażąda 2 opiekunek, bezpiecznego auta klasy suv oraz karty na zakupy bo przecież 3 dzieci kosztuje...

 

 

Teraz, SamiecGamma napisał:

 

Zdziwiłbyś się jaką one potrafią mieć podzielność uwagi i jak potrafią być zorganizowane, kiedy na horyzoncie pojawi się widmo zaliczenia czada...

 

Maluszki hyc do auta i po ciotunię.

Z ciotunią hyc do mamuni tu zostawiamy maluszki i jedziemy "do kosmetyczki".

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Brat Jan napisał:

 

Pod warunkiem, że nie zażąda 2 opiekunek, bezpiecznego auta klasy suv oraz karty na zakupy bo przecież 3 dzieci kosztuje...

 

 

Maluszki hyc do auta i po ciotunię.

Z ciotunią hyc do mamuni tu zostawiamy maluszki i jedziemy "do kosmetyczki".

To już by musiał być szon do kwadratu. Zresztą jak mądra laska a na taką wygląda to można jej stworzyć wizję. Wizję dzieci wychowanych, zaopiekowanych i wspaniałej rodziny której można pozazdrościć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Władimir Władimirowicz napisał:

W takich idealnych rodzinach to czasami chłop lub któreś z dzieci potrafi samobója walnąć. Pozory mylą.

To nie zakładaj rodziny. Wszyscy tu mają jakieś katastroficzne wizję. Z takim podejściem to jedynie mgtow. 

 

Kobiety to stworzenia ulegające wpływom. 

 

Znajoma ma 3 dzieci i biega jak z motorkiem w dupie xD. Jak dzieci się wyprawi do szkoły (czyli lekko licząc 10 lat) to nikt specjalnie nie będzie nią zainteresowany... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Gixer napisał:

Znajoma ma 3 dzieci i biega jak z motorkiem w dupie xD. Jak dzieci się wyprawi do szkoły (czyli lekko licząc 10 lat) to nikt specjalnie nie będzie nią zainteresowany... 

 

Nie ma to jak selekcja negatywna. Na tej samej zasadzie Wujkowie Mądra Rada głoszą iż kobieta nie powinna być za bardzo ładna, bo ładną to nie upilnujesz. Jak sobie weźmiesz jakiegoś kocmołucha, to wtedy możesz być spokojniejszy.

Ja wiem że jest takie powiedzenie, że jak ma się małe oczekiwania (od życia) to ciężko się rozczarować....ale żeby samemu się tak kastrować to ja nie rozumie.

 

Jest też druga strona medalu o której jakoś zapominają Ci, co radzą że 3-ka dzieci da zajęcie kobiecie....otóż istnieje korelacja, że im więcej dzieci tym pary się rzadziej rozwodzą i wcale nie dla tego że się jakoś bardziej kochają. Po prostu najzwyczajniej w świecie ich nie stać! 

Więc nie ma to jak sobie (w obecnych czasach) samemu założyć kamień na szyję

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

 

Nie ma to jak selekcja negatywna. Na tej samej zasadzie Wujkowie Mądra Rada głoszą iż kobieta nie powinna być za bardzo ładna, bo ładną to nie upilnujesz. Jak sobie weźmiesz jakiegoś kocmołucha, to wtedy możesz być spokojniejszy.

Ja wiem że jest takie powiedzenie, że jak ma się małe oczekiwania (od życia) to ciężko się rozczarować....ale żeby samemu się tak kastrować to ja nie rozumie.

 

Jest też druga strona medalu o której jakoś zapominają Ci, co radzą że 3-ka dzieci da zajęcie kobiecie....otóż istnieje korelacja, że im więcej dzieci tym pary się rzadziej rozwodzą i wcale nie dla tego że się jakoś bardziej kochają. Po prostu najzwyczajniej w świecie ich nie stać! 

Więc nie ma to jak sobie (w obecnych czasach) samemu założyć kamień na szyję

 

Niebawem wyzsze oplaty za pozew rozwodowy wiec moze i dwojka dzieci spowoduje, ze na rozwod beda mniejsze checi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

 

Na tej samej zasadzie Wujkowie Mądra Rada głoszą iż kobieta nie powinna być za bardzo ładna, bo ładną to nie upilnujesz. Jak sobie weźmiesz jakiegoś kocmołucha, to wtedy możesz być spokojniejszy.

Ja wiem że jest takie powiedzenie, że jak ma się małe oczekiwania (od życia) to ciężko się rozczarować....ale żeby samemu się tak kastrować to ja nie rozumie.

Teoretycznie prawda bo hipergamia itp. Ale z tego co widzę to brzydsze są strasznie łatwe i ona może być po kilkudziesięciu bolcach.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, xawery982 napisał:

do oddania 840.000 w 30 lat

Nadpłaci i wyjdzie 550 000 w 10 lat albo coś takiego. Nie znam w sumie za bardzo nikogo, kto planuje płacić do starości ;)

 

10 godzin temu, xawery982 napisał:

niestety narazie zbyt sprawia ból :P

Mam nadzieję, że nie zaczęliście od wciskania beniza. Paluchami trzeba, potem jakieś małe zabawki, etc. Przyzwyczaić dupę + dużo DOBREGO nawilżenia (żel musi być do tego typu zabawy i na bazie wody). Anal nie ma prawa boleć, jak boli, to robicie coś konkretnie nie tak.

 

10 godzin temu, xawery982 napisał:

jej libido to na przyklad seks 2-3 razy w tygodniu??

Niestety, podejrzewam, że ludzie się rodzą z pewnymi predyspozycjami seksualnymi. Jeden będzie potrzebował więcej, inny mniej.

 

Twojej Pani pewnie wystarczy tyle.

 

Musiałbyś wybadać, czy "sama ze sobą" też tyle potrzebowała.

 

Są kobiety o niewielkich potrzebach i są takie, które jadą z palca 2-3 razy dziennie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholipka się rozwinął temat, dzięki śliczne za odpowiedzi wszystkich i przedstawienie swojego stanowiska :)

 

@mac  jak zawsze trafia w punkty i daje do myślenia szczególnie ostatnim akapitem pierwszego postu, to motywujące :) dzięki wielkie! 

@Taboo Nie, zazdrość wsteczna mnie nie dotyczy, to już bym miał spory problem, staram się nie zaburzać głowy takimi rzeczami, od ok. 2 lat udaje mi się to bez "wysiłku"

 

No ja szczególnie czerwonych lampek nie widzę, wręcz przeciwnie. Pierwszy raz mam też kobietę która w towarzystwie tak bardzo obficie się dobrze o mnie wypowiada, wręcz
czuć jak emanuje takim pozytywnym nastawieniem do mnie.

 

Tylko właśnie zaintrygowała mnie kwestia tego pożądania, a posiadanych zasobów/SMV - tego też nie ująłem moje SMV jest na równi, lub tak z 1 pkt. niżej co też czasami daje mi do myślenia bo wiadomo, że baba raczej celuje w lepszych (mówię o SMV w kwestii tylko wyglądu i atrakcyjności fizycznej) może jestem w jej typie :P:P:D

 

Powiem szczerze, że widzę, że coraz gorzej się dzieje i w małzeństwo się pchać to tak jak ktoś już tu wspomniał - najgorsze co może być. LTR jest spoko, jak ktoś ma nastoletnie lata za sobą i poszalał, to mieć fajną kobietę w LTR to naprawdę duży atut, sam to doceniam. A babkę mam naprawdę zajebistą i bez naciągania powiem, że jest ona dla mnie partnerką bardzo dobrą, z dystansem, bez problemów, nie wypaczoną social-media i co ważne również - nie ma parcia na dziecko i ślub co też jest dobre, że oboje mamy wspólny punkt widzenia w tej kwestii.


Chyba racja, że za dużo przekminiam i szukam dziury w całym, a rozkminiać mógłbym jakby laska odwalała pańszczyznę :)

 

 

Ale apropos hitów hiciorków 

Miałem wujasa, który miał żonke, dwójka dzieci, ona prowdziła sklepik spożywczy, on za granicą przy statkach, zajebisty chłop, mądry, przystojny, twarz, sylwetka i łysinka podobna do Jasona Stathama (brzmi smieszne wiem, ale serio był fest podobny do niego) zarabial dobrze, mieli swoje mieszkanko.
I uwaga: sciagnał ciotkę i dzieciaków za granicę nie będę mówił gdzie, kraje skandynawskie. Po ok. półtora roku ciotka przyłapana z fagasem XD, dymała się z jakimś obcokrajcowcem powiem szczerze, że nie wiem jakiej narodowości ale widziałem zdjęcia - typ z bałkańskich krajów.


Ciotka nie była jakąś ladacznicą, ale jak widać popier*oliło się w głowie. Najgorzej dziecioki - syn z ojcem, córa z matką, dorastali tak długie lata bo matka dała dupska i nawet rozwodu nie wzieła, tylko się pusciła, sprawy rozwodowe ciagnely sie potem. Wujas rozbity bo miał problemy ze zdrowiem, a to jej nie przeszkadzało się puścić olać męza i dzieci :)

 

Także, tak jak jakiś brat wspomniał - najlepiej każdą kobiete indywidualnie prześwietlić i intyuicyjnie odkryć co ma w środku bo ile bab tyle przypadków o których świat jescze mógł nie slyszeć :) grunt to kobietę dobrze wyczuć, pamiętajmy, że to o wiele lepsze aktorki niż my, ale powiem Wam bracia na swoim przykładzie, że prawie 5 lat forum, samodyscypliny i doskonalenia siebie dało taki efekt, że
teraz jestem dumny z siebie, szczęśliwy i rozwijam się. Nie jestem typem chada, alvaro, ale mam fajną kobiete, cele w życiu i gdyby nie to forum to teraz byłbym pantoflem z depresją, w toksycznym związku, pewnie bym pił (bo dużo piłem kiedyś przez kobiete), albo miał inne nałogi.

 

Także nie jestem jescze na szczycie i pewnie nigdy nie będę, ale uważam, że ciężka pracą, książkami, zadowalaniem siebie, a nie innych i słuchaniem mąrzjeszych (m.in tu na forum) można wiele osiągnąć.

Pamiętajcie czy macie LTR, czy małzeństwo czy FWB, łan grzyb - zawsze baba może zrobić nam cyrk, zrobić pod góre i znisczyć życie, trzeba byc czujnym, ale przede wszystkim szczęśliwym ze sobą, pewnym siebie, wybierać kobietę mądrze, do każdego typu relacji.
Są jeszcze kobiety warte uwagi i takie, które są dobrymi partnerkami, czasem warto przymknąć oko na pewne problemy i niedogodności

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2021 o 15:24, Maszracius_Iustus napisał:
W dniu 27.12.2021 o 11:46, mac napisał:

Myślisz, że obicie mordy słabemu człowiekowi nie sprawia satysfakcji? Oczywiście, że sprawia, wręcz zwierzęcą satysfakcję. Tak to działa mniej więcej moim zdaniem.

Towarzysz mac poruszył bardzo głęboki temat umyślnie bądź nie, nie ważne tutaj rozwinięcie

 

https://zenjaskiniowca.pl/nie-byc-jak-conor-mcgregor-4-ciemna-strona-wygrywania/


Ciekawy mechanizm.... Ciemna strona mocy ......jakieś ciekawe materiały w tym temacie ?

Sam w młodości doświadczyłem obicia mordy przez grupę starszych chłopaków. 
Na szczęście mój ojciec który ćwiczył sztuki walki pokazał mi kilka przydatnych umiejętności które w przyszłości się przydały by oddać z nawiązką 

Atakowanie starszego chłopaka doświadczył również mój brat na obozie, nim zająłem się równie czule. 

Ale jak człowiek wróci pamięcią wstecz to jest tego naprawdę dużo.  

Ciekawe naprawdę ciekawe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2021 o 15:43, Władimir Władimirowicz napisał:

Z wyglądu szaramyszka. Z pozoru 0 czerwonych flag. Postalkowałem ją kiedyś, brak Instagrama, na FB mało zawartości i tylko ~300 znajomych, żadnych błyskawic ani polubień dziwnych stron. Nigdy nie widziałem żeby nawet gadała z jakimś facetem.

Między wierszami popytałem o nią kolegę który ją zna i jak to zawsze bywa dowiedziałem się że ją już nie jeden posuwał.

Mogło być gorzej:

 

0_1_92214_Pucowanie_kakalca_xd_przez_Skr

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.