Skocz do zawartości

Laska chce sie lansowac na sylwka on woli grac w gry :)


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, thyr napisał:

Jak widzę wiekszosc związkowych myszek, to sam wolałbym spędzić Sylwia nie dość że z kolegami, ale i solo. Żarcie, zimna wódka, film i święty spokój.

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Jak widzę wiekszosc związkowych myszek, to sam wolałbym spędzić Sylwia nie dość że z kolegami, ale i solo. Żarcie, zimna wódka, film i święty spokój.

 

Ja myślę, że wielu kuklołdów na ostro tresowanych na co dzień też by chciało czasem móc chociaż na chwilę wrócić do czasów sprzed kastracji o czym świadczą ich przypływy szczerości sam na sam albo jak trochę wypija a mysi nie ma obok.

  • Like 8
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że chęć lansowania się szybko by przeszła gdyby musiała zapłacić za bal połowę lub całą kwotę.

 

Do tego z pewnością "Miś, nie mam się w co ubrać, musimy jechać do galerii a ja wypłatę mam dopiero 10".😁

 

Ps. @thyrnie czytaj wp, to rak.

Edytowane przez Massamba_
Chce dodać zdanie
  • Like 11
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester to tylko dzień, w którym kończy się obieg Ziemi dookoła Słońca. Wiek to liczba przeżytych obiegów dookoła gwiazdy... a ludzie z tego faktu robią nie wiadomo co.

 

:D

 

Ps: Cieszcie się kukoldy, że nie żyjemy na Merkurym, tam obieg zajmuje tylko 88 dni :P

 

Edytowane przez Martius777
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten artykulik jest tak zmyślony, że aż zęby bolą od czytania. Ten sztuczny kontrast: ona koronki, szampany, zabawa, salony, dojrzałość emocjonalna, a on chujowa rozrywka, do tego chipsy i browar. Szkoda jeszcze że nie napisali, że pidżama z brązowym paskiem na dupie. Kurwa taką sztampą polecieli, że aż żal czytać.

 

A nawet jeśli tak by było to gdzie jest napisane jak spędzać sylwestra? Lepiej robić co się lubi, lub nawet nic nie robić niż wbijać się w przepłacone szmaty i udawać całą noc królów życia, podrygując do Maryli Rodowicz czy Zenka. 

  • Like 17
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam, tyle że ja olałem zaproszenia, bo wolę spędzić wieczór po swojemu i zasnąć o przyzwoitej porze. Nigdy nie rozumiałem, dlaczego akurat ten wieczór musi być jakiś wyjątkowy. Ze znajomymi popiliśmy ostatnio kilka razy, zatem wszystkie tematy już przedyskutowane, świńskie dowcipy opowiedziane. Nie mam ochoty męczyć się przy szampanie z ludźmi, których nie mam ochoty poznawać.

Taki ze mnie dzieć niedojrzały. Ale jeżeli ktoś ma już tę kobitę, to powinien pamiętać, że one lubią bywać, zatem zaniedbywanie takich kwestii raczej źle* się skończy.

 

 

* albo dobrze.

Edytowane przez zychu
  • Like 13
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że artykuł wrzuciłeś jako teaser do rozpoczęcia tematu ale polecam nie czytać wp, onet, interia i tego typu portali.

 

Raz, że wymyślają na kolanie te historie a dwa, że manipulują chyba gorzej niż telewizje w sprawie koronaściemy.

Ode mnie mają bana, polecam to samo zrobić z tymi gnidami jebanymi. Nie dajcie im nabijać wyświetleń.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tutaj świętować? Nadejście nowego wału, wielkiej inflacji i jeszcze większego spierdolenia? Oczywiście, że lepiej przy grze się odciąć od zjebanego świata chociaż na chwilę. Niech sama zapierdala i da człowiekowi spokój 😆 A co to za miłość z jej strony, skoro nie akceptuje decyzji swojego wybranka? Czyżby kolejny poziom hipokryzji wśród kobiet? No coś niesamowitego. O tym nie pomyślałem xD

  • Like 8
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytacie jakieś bzdury robione pod kliknięcia i jeszcze o tym z oburzeniem dyskutujecie. Myślałem, że to forum dla myślących, a nie debili.

Z ciekawości sprawdziłem komentarze i 95% osób bez względu na to czy są mężczyznami czy kobietami wyśmiało te zmyślone bzdury. Temat do zamknięcia, a autor niech się zastanowi nad swoim życiem.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyolbrzymiajcie proszę. Są tez ludzie którzy po prostu spotykają się w szerszym gronie i się bawią, nie przypisując do tego jakiejś filozofii nowego roku. Dużo osób jeździ grupowo np w góry, co też jest spoko. Wydaje mi się że czasem sami się zapętlacie w tym bycie niezależnym i "ja taki nie jestem jak inni". Nie ma w tym nic złego. Pomijam takie pato sytuacje jak z tego wymyślonego artykułu. Żenada tak swoją drogą. Moja partnerka sama chciała zostać w domu i nigdzie nie iść, a idziemy do moich znajomych gdzie spotkają się parę osób bo ja chciałem. Nie ma nic przeciwko, jeszcze żarcie zrobi. Złożymy se życzenia, pogadamy, popijemy i tyle. 

 

Na siłę pokazywanie jakie to są złe rzeczy, podpierając się pato sytuacjami to raczej nie przystoi temu forum, a wydaje mi się że jest to tłumaczenie sobie swojego postępowania.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Redbad napisał:

ona koronki, szampany, zabawa, salony, dojrzałość emocjonalna, a on chujowa rozrywka, do tego chipsy i browar

On - odpowiedzialnie zostaje w domu, żeby nie karmić wariantu omikron, nie doprowadzić do lockdownu, zarażeń, zgonów i sp*****nego roku 2022.

Ona - idzie się zarażać i roznosić dżumę XXI wieku, bo przecież trzeba się w towarzystwie naj*****ć.

 

trolololo 🤣

 

Edytowane przez BumTrarara
mały fix
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chcial pracowac w sylwestra to firma skrocila godziny pracy, co dziwne kobiety koncza godzine wczesniej....

 

7 rano, jade po zwirek dla kota, a w  sklepie kolejka do kas jak za komuny, bo sylwester.

 

Ludzi calkiem p****lo, kazdy musi wyjechac w gory, na zabawe itp.

 

Takze ten, szczesliwego nowego ladu.

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie gościowi, że rozdają darmowego Tomb Raidera bodajże trzy gierki na epicu. To wyjdzie z chaty ale po browarki i nocka z głowy bo się już nigdzie nie ruszy :D 

 

Poza tym chcąc nie chcąc zdał shit testa bo postawił na swoim. 

 

Czyli kobieta będzie wkurwiona ale ucieszona - wygryw.

Gdyby uległ by była ucieszona ale wkurwiona - kobiety :) 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portale typu wp, onet, interia i inne tego typu to ściek informacyjny.

Tam siedzą te postępowe, nowoczesne witaminki co różne historie wymyślają nie do końca mające potwierdzenie w rzeczywistości.

Do tego przedstawiają w złym świetle mężczyzn jak chociażby z nami było i forum BS jakiś czas temu.

Już same info z artykułu cytuje. kupiła sobie koronkową sukienkę za 23 zł😆

To co ona wygrzebała to na promocji w lidlu a koronka ma podniecić innego ogiera by zaliczyła kutange🤣?

Oczywiście jak zwykle chodzi o to co ludzie powiedzą by nie zostać poddana ostracyzmowi społecznemu.

Kolejna sprawa moda wśród kobiet na upijanie się bez konsekwencji i wieczna zabawa a przy okazji trafi się darmowe bzykanko gdy miś nie będzie widział.

 

Przypomina mi się klasyk i zarazem mam przed oczami scenkę rozmowy tych dwojga bohaterów z artykułu😁

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony panny potrzebują kontaktów socjalnych, z drugiej lubią się pokazywać wśród znajomych, szczególnie gdy są atrakcyjniejsze od koleżanek, z trzeciej jeśli panna bardzo chce wychodzić do ludzi i ma imprezy to prawdopodobnie nadal szuka, w zasadzie panna zawsze aż do menopauzy (albo dłużej) szuka.... Czystej krwi manipulacja w artykule. Miś taki zły bo nie chce robić co mu każe, jak on śmiał mieć inny plan.... Już zaplanowałam przecież bal... (To nic, że miś nic o tym nie wie i nie skonsultował z nim...) Ale aferę zrobię. Przecież jak to może być, ze mnie nie słucha. Dobrze że sukienka była tania.... Przecież ja taka oszczędna... Psuje się w głowach od dobrobytu i telewizji, w której pokazują cięgle super bogatych ludzi całe życie na imprezie lub wakacjach.... Nie doczytałem czy to jak czy domówka... Ale co to jest wyrzucić 500 na bal.... 

Edytowane przez Mmario
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym chlanie ze znajomymi ma być lepsze/bardziej dojrzałe/bardziej oświecone/bardziej "woke" od grania w samotności?

 

Niech szanowna, oburzona julka (która oczywiście nie istnieje, wymyślił ją na kolanie redahtor) się nad tym zastanowi kiedyś. Obawiam się, że odpowiedzi nie znajdzie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.