Skocz do zawartości

Normalizacja bycia pizda w związku


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gixer napisał:

W mojej ocenie mamy tu klasyczny przykład bycia beciakiem w związku. 

 

Mnie nie śmieszą takie tematy stand-upów, ale zakładam że to skoro to stand-up to wszystko tutaj jest celowe, celowo przedstawiony beciak w związku. Ale dla mnie to żenujące, więc nie mogę wysłuchać całości.

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki stand-up gdzie ukazuje się miękka faje, niestety często życiowe. Ostatnio w tv widziałem polski serial gdzie postać faceta była również poniżana przez żonę. Chodziło o scenę, gdzie gość poszedł pomóc sąsiadzce z chorym dzieckiem coś przy piecu a kiedy jego żonka zobaczyła wówczas dostał ochrzan i od razu kazała mu pomagać. 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, jankowalski1727 napisał:

Stand upy to rak, a ponizanie w nich facetów to już norma

Dokładnie, a zobaczcie szerzej, reklamy leków, pralek, odkurzaczy, tam wszędzie jest jakaś męska pipa w prześmiewczym sweterku co na szmacie jedzie. Kolejna rzecz, romantyczne komedie albo bajki, Panowie, stamtąd non stop płynie przekaz że facet to słabeusz którego ratuje z opresji bystra, zaradna i silna kobieta...masakra. Mnie robienie z nas gamoni zupełnie nie śmieszy a wręcz przeciwnie, smuci...

 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry materiał pod kątem merytorycznym.

Najbardziej mi się podobało:" Kobieta to Maszyna losującą przypadkowe przypierdolki." 😄

Normalnie śmieszne ale realnie prawdziwe.

Problem dotyczy Panów-beciaków czyli nie dotyczy Panów-samców Alfa.

To co Samcy-Alfa robią, że nie mają ciągłego przypier..... od rana do wieczora ?.

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Foster napisał:

Dokładnie, a zobaczcie szerzej, reklamy leków, pralek, odkurzaczy, tam wszędzie jest jakaś męska pipa w prześmiewczym sweterku co na szmacie jedzie.

 

Otóż to. W każdej reklamie gdzie występuje kobieta i mężczyzna, to właśnie kobieta jest ta "mądrzejsza" i to ona podejmuje decyzje/ratuje dom/ratuje faceta (np.lekiem na przeziębienie). A facet to taka pipka co nic nie ogarnia.

 

29 minut temu, Legionista napisał:

To co Samcy-Alfa robią, że nie mają ciągłego przypier..... od rana do wieczora ?.

 

Kobiety ich szanują.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Adrianos napisał:

Kobiety ich szanują.

Ale pytanie za co? Wg mnie za siłę, dominację i umiejętność przewodzenia "stadem"...

 

31 minut temu, Adrianos napisał:

Otóż to. W każdej reklamie gdzie występuje kobieta i mężczyzna, to właśnie kobieta jest ta "mądrzejsza" i to ona podejmuje decyzje/ratuje dom/ratuje faceta (np.lekiem na przeziębienie). A facet to taka pipka co nic nie ogarnia.

A to od lat już tak jest. Zaprawdę nie wiem czemu tak to robią. 😆

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Garrett napisał:

Ale pytanie za co? Wg mnie za siłę, dominację i umiejętność przewodzenia "stadem"...

Bzdura. Kobieta szanuje za "to coś". Nie zawsze to jest dominacja czy umiejętność przewodzenia. 

Zawsze jest to coś co jej imponuje. 

Czasem to zimna krew i stalowe nerwy, czasem to non konformizm. Czasem to jest wiedza, czasem upór. 

2 minuty temu, Garrett napisał:

A to od lat już tak jest. Zaprawdę nie wiem czemu tak to robią. 😆

Bo facet często ma wylane i ignoruje swoje zdrowie. Facet nie jest targetem, kobieta jest. 

Reklamy targetowane na facetów to jakieś militaria albo środki na erekcje. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Legionista napisał:

Jeśli tak, to żaden Pan Pani nie dogodzi

 

Bo kobiecie na stałe nikt nie dogodzi. Dlatego samice mają orbiterów i paru na ławce rezerwowych. I później -ty schodzisz, następny, a ty misiu czekaj, rozgrzewaj się, płać za bycie wziętym pod uwagę.

Edytowane przez Perun82
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby pozamieniać w tym temacie słowa kobieta i mężczyzna to wyjdzie że jesteście feministkami :)

one tak samo pieprzą, że kobiety tylko w reklamach AGD, przedstawione w roli kury domowej, że za mało ich w radach nadzorczych itd.

 

 

Panowie spróbujmy być ponadto, Wisły kijem nie zawroócisz i my też mainstreamu nie zatrzymamy. Ważne żeby to widzieć, wyłapywać i uświadamiać np. nasze dzieci, że żadna skrajność nie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Legionista napisał:

Problem dotyczy Panów-beciaków czyli nie dotyczy Panów-samców Alfa.

To co Samcy-Alfa robią, że nie mają ciągłego przypier..... od rana do wieczora ?.

 

Chciałbym pociągnąć temat, bo to sedno dobrego związku (i bardzo ważny temat, super, że go poruszyliście). Szacunek do mężczyzny.

 

 

47 minut temu, Perun82 napisał:

Szanują ich, bo nie są na stałe z nimi w związku. Alfa w związku powszednieje..

 

 

Początkowe emocje zakochania itd. - ok. Potem można to różnymi sposobami krócej lub dłużej przeciągać. Wielu chłopaków kończy na tym, bo haj minął. Ale nie uważam ich za dobrych "związkowców", bo tak trzeba zmieniać partnerki co 2-3 lata. Ale są przecież związki, gdzie facet (alfa oczywiście) przez kilka/naście lat ma wpatrzoną/kochającą go kobietę. 

 

 

 

Teraz, BydlakŚmierdziel napisał:

Stawiam, że mają wyjebane i jak tylko zaczyna ujadać bez powodu to kładą na to lachę i odpalają CS'a :D

 

No dobra, masz 3 dzieci i zobowiązania i zaczynasz olewać kobietę. Wracasz, jest dobrze godzinę, ona znowu zaczyna. Wracasz po kilku dniach (zobowiązania potworzyły straty, które musisz nadrabiać), kobieta jest grzeczna. Ok. Sytuacja powtarza się, gdzie w międzyczasie albo obracasz inną (kwestia dyskusyjna, nie będę się wypowiadał, każdy odpowiada za siebie) albo nie masz się do kogo poprzytulać i kogo puknąć plus masz nawał dodatkowej pracy.

 

 

 

 

 

Godzinę temu, Garrett napisał:

Ale pytanie za co? Wg mnie za siłę, dominację i umiejętność przewodzenia "stadem"...

 

 Siła tak. Ale są różne rodzaje tzn. różnie można to rozumieć.

Siła ekonomiczna (znaczy $) - masz najładniejsze kobiety, ale Cię zdradzają.

Siła sexualna - dowolne kobiety, ale nie koniecznie w związku. Mogą wracać do mężów, a ty je tylko pukasz.

 

Szefowie firm, imprez (np: wodzireje) i masa innych bez wątpienia przewodzą stadem. Ale czy zawsze mają kobiety, które zachowują się jak z alfą w związku? No nie koniecznie. 

No i nie każdy jest urodzonym przywódcą, tylko np: cichym introwertykiem (jego kobieta również).

 

Siła dominacyjna? 

Aktualnie dominuję w związku. Ona zrobi chyba wszystko co powiem (nie zawsze od razu, czasem nieco się wykłócając ale to zrobi). Ale gdy nadchodzi sytuacja na żywo "z emocjami" - ona robi po swojemu (po uspokojeniu sytuacji tj. kilka/naście h ja się nie odzywam, ona przeprasza itd. ale to się powtarza). Czasem jak chodzę na imprezy widzę jak mężczyźni (widać, że alfy) ustawili kobiety z którymi są tak, że te, są przy nich są jak na szpilkach. Jak oni to robią?

 


 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda polska scena standupu, radzę sobię z nią dać spokój, w podlinkowanym materiale nawet jakość dźwięku jest okropna. Ogólnie jest to fajny gatunek komedii, ale aktualnie z ogromnym wpływem lewactwa.

Czasem da się znaleźć złoto.

Od siebie mogę polecić:
-The Degenerates S01E05 - Joey Diaz. Świetna porada dla kobiet, gość ma swoje lata więc zauważyłem, że uchodzi mu trochę więcej na sucho, jeśli chodzi o prawdziwą, ofensywną komedię. Inne odcinki z białymi gościami też są spoko + Nikki Glaser. Tych odcinków z czarnymi postaciami nie ma sensu nawet włączać.

- Louis CK SORRY z tego roku, nadal w formie, nadal leci na niego hejt.

- Starsze speciale Billa Burra, teraz ma czarną żonę i jest beciakiem.

A z klasyków to:
- Andrew Dice Clay - The Diceman Cometh

- Eddie Murphy - Raw i Delirious

 

Edytowane przez HeadBolt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, OdważnyZdobywca napisał:

Siła tak. Ale są różne rodzaje tzn. różnie można to rozumieć.

Siła ekonomiczna (znaczy $) - masz najładniejsze kobiety, ale Cię zdradzają.

Siła sexualna - dowolne kobiety, ale nie koniecznie w związku. Mogą wracać do mężów, a ty je tylko pukasz.

A propo siły i trzymania ramy jest jeszcze taka kwestia jak programy w podświadomości. Można chcieć być silnym facetem ale póki są stare programy to nawet reakcje fizjologiczne sa pewnym sabotażem.

To jest bardzo ciekawa kwestia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież stand-up głównie jest robiony przez słabych samców o lewicowych poglądach. 

Zobaczcie na tych beciakow  występujących na scenach, głównie przeklinających, opowiadających o swoich myszkach i ośmieszających przy każdej okazji mężczyzn z widowni, że niby taki roast w stronę człowieka z widowni, żałosne. 

Gatunek jak najbardziej spoko, ale nie w wydaniu takich ludzi na scenie polskiej. 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Stand Up to taka przewrotna forma gloryfikacji babskiego spierdolenia i męskiej cipowatości.

Tak jak w filmach i serialach mamy do czynienia z osobnikiem płci męskiej, który oczywiście dostrzega babskie spierdolenie ale jednocześnie się na nie godzi a nawet je gloryfikuje uznając jako taki zabawny, humorystyczny element wzajemnych relacji, bez którego wiało by nudą bo przecież wiadomo nie od dziś, że mężczyźni najbardziej pożądają popierDolonej zołzy.

3 minuty temu, Personal Best napisał:

Zobacz co kolesie tu linkują w sekcji "Teraz słucham" . Rap-polo , RFM - Faxx i inne.

Co zrobić, takie czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.