Skocz do zawartości

Amerykańscy żołnierze pobili polskich policjantów


deleteduser179

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.onet.pl/informacje/onettrojmiasto/gdansk-pijany-amerykanski-zolnierz-pobil-policjantow-podczas-interwencji/1qlre8h,79cfc278

Cytat

zdarzenie miało miejsce 30 grudnia po godz. 21 na gdańskim Starym Mieście. W jednym z mieszkań odbywała się dość głośna impreza. Wśród zgromadzonych na miejscu osób znajdował się 22-letni amerykański szeregowy Gregory R., który stacjonuje w Jednostce Wojskowej w Drawsku Pomorskim. Wkrótce na miejscu zjawili się funkcjonariusze.

Cytat

podczas interwencji mężczyzna był bardzo agresywny. Uderzył policjantkę, a następnie zaatakował towarzyszącego jej drugiego funkcjonariusza (...) do bójki dołączyli również znajomi żołnierze.

obrażenia policjantów są poważne. Funkcjonariuszka ma bowiem uraz twarzoczaszki i złamany nos, towarzyszący jej na początku policjant ma złamaną rękę, a trzeci z mundurowych ma złamany nos.

Jak widać, są w tym kraju ludzie, którzy potrafią się postawić wszechmocnej policji. A tymi ludźmi są nasi okupanci, którzy stacjonują w naszym nieszczęsnym kraju na warunkach, które właściwie czynią ich nietykalnymi dla naszych organów ścigania. Sprawa zamknięta, jankeski zbój zostanie odesłany do kraju, policjantka pójdzie na rentę, a szary obywatel pozostanie z poczuciem niesmaku (i z chujem w dupie).

Glory glory, alleluja! Niech żyje tysiącletni sojusz jankesko-polacki!

Oni są tu dla TWOJEGO bezpieczeństwa.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba też wziąć pod uwagę, że poziom wyszkolenia naszych zuchów nadaje się do łamania rąk nastoletnim aktywistom, czy spuszczania wpierdolu innym małolatom. Jednakże w zderzeniu z byle szeregowym obcej armii jak widać dostają wpierdol na równo. 

 

Pocieszać jedynie może to, że gdyby nie świadomość odpowiedzialności karnej, to od obywateli też by równo wpierdol dostawali. 

 

A że umowa okupacyjna standardowa dla wojsk okupacyjnych usreala, to osobna bajka. 

Edytowane przez maroon
  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zychu napisał:

którzy stacjonują w naszym nieszczęsnym kraju na warunkach, które właściwie czynią ich nietykalnymi dla naszych organów ścigania.

Czyli nasi mundurowi nie mogli się obronić ani użyć środków przymusu? Biorąc pod uwagę przebieg sytuacji byłoby to zasadne na tzw "chłopski rozum" 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Ramzes napisał:

Czyli nasi mundurowi nie mogli się obronić ani użyć środków przymusu?

Mogli, i zapewne próbowali. Ale po zatrzymaniu wojskowi zostaną przekazani amerykańskiej żandarmerii. I na tym sprawa się zakończy, bo inaczej nie może się zakończyć (taką umowę podpisał nasz nierząd).

 

A kolonialny sierżant niech pamięta, że pałować można tylko tubylców, armia panów jest nietykalna.

Edytowane przez zychu
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zychu napisał:

Mogli, i zapewne próbowali.

Miałem na myśli postrzelenie w taki sposób by nie zabić a równocześnie kończący służbę dla agresora. Niezależnie od miejsca prowadzenia takiej sprawy jest duża szansa, że Policjant wyszedłby obronną ręką.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ramzes napisał:

Miałem na myśli postrzelenie w taki sposób by nie zabić a równocześnie kończący służbę dla agresora. Niezależnie od miejsca prowadzenia takiej sprawy jest duża szansa, że Policjant wyszedłby obronną ręką.

Co ? O ku.wa ...

Miałeś kiedykolwiek w ręku broń ? Np. na strzelnicy ? Czy tylko filmy ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, GurneyHalleck napisał:

Co ? O ku.wa ...

Miałeś kiedykolwiek w ręku broń ? Np. na strzelnicy ? Czy tylko filmy ?

Ja nie twierdzę, że to mądre. Piszę z perspektywy poczucia prostackiej sprawiedliwości. Gdyby byli u siebie to policjant władowałby w nich cały magazynek. 

 

Co by się bardziej nie pogrążać: tak miałem, więcej niż 50x w różnym rozmiarze i kalibrze. Więc zdaje sobie sprawę, że to:

- trudne do użytkowania

- nie chcę takiego przedmiotu posiadać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Ramzes said:

Ja nie twierdzę, że to mądre. Piszę z perspektywy poczucia prostackiej sprawiedliwości. Gdyby byli u siebie to policjant władowałby w nich cały magazynek. 

 

Co by się bardziej nie pogrążać: tak miałem, więcej niż 50x w różnym rozmiarze i kalibrze. Więc zdaje sobie sprawę, że to:

- trudne do użytkowania

- nie chcę takiego przedmiotu posiadać. 

Srałeś nie miałeś. Spróbuj kogoś trafić np. w kolano w warunkach wysokiego stresu, dynamiki, zamieszania, itp. 

 

Życie to nie jebany film ani gra. 

 

Celuje się zawsze w środek celu, w korpus, bo są największe szanse trafienia. A to że na strzelnicy sobie X przytniesz, nie ma żadnego związku z rzeczywistymi warunkami. 

 

Dodatkowo w zamkniętym pomieszczeniu i przy innych ludziach ryzykujesz rykoszety albo nawet postrzelenie siebie lub osób postronnych, w tym swoich. 

 

Amerykanin był wyszkolony i się nie pierdolił w tańcu. Ich tam tresują na wojnę, a nie pałowanie Julek. To i nasi dostali wpierdol, bo dla niego byli takimi Julkami. Role się odwróciły. 

Edytowane przez maroon
  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, zychu said:

Jak widać, są w tym kraju ludzie, którzy potrafią się postawić wszechmocnej policji. A tymi ludźmi są nasi okupanci, którzy stacjonują w naszym nieszczęsnym kraju na warunkach, które właściwie czynią ich nietykalnymi dla naszych organów ścigania.

 

To jest właśnie clue sprawy, ale nie jedyne.

 

Otóż właśnie dlatego, że żołnierz wojsk okupacyjnych, nie odpowiada przed polskim prawem a pobił 3 funkcjonariuszy rządu antypolskiego. Gdybym to ja albo ty pobił policmajstra to byśmy wylądowali w kryminale a tak to minister więziennictwa Zero nie ośmieli się go osądzić w Polsce i odeśle do Hameryki.

Do tego trzech albo twoje ochroniarzy warszawskiego rzondu dostało łomot - teraz nie będą w stanie pacyffikować nie i Ciebie przez długi czas.

W naszym nieszczęśliwym kraju to jest sytuacja win-win. Im gorzej Tym lepiej, tym szybciej się to tałatajstwo rozleci.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Egregor Zeta napisał:

Oni tylko wykonują rozkazy...

Niemieccy piloci zrzucający bomby na Wieluń mówili to samo, tak samo niemieccy marynarze ostrzeliwujący Westerplatte z dział kalibru 280, czy niemieccy żołnierze łamiący polski szlaban graniczny, palący wioski itd. 

 

14 godzin temu, maroon napisał:

Trzeba też wziąć pod uwagę, że poziom wyszkolenia naszych zuchów nadaje się do łamania rąk nastoletnim aktywistom, czy spuszczania wpierdolu innym małolatom. Jednakże w zderzeniu z byle szeregowym obcej armii jak widać dostają wpierdol na równo. 

Kiedyś miałem do nich szacunek, wszystko się rozpadło jak domek z kart w 2020r gdzie pokazali oblicze jako pislicja polityczna, narzędzie represji. 

 

Dodatkowo pragnę zauważyć BARDZO istotny szczegół. Normalni ludzie albo pracują, albo prowadzą biznes. I są zamykani. 

 

A im kasa płynie czy się robi czy się leży... Stąd tak ochoczo z SSanepidowcami czy ABWerą pislicjanci gnębili ludzi. 

 

1 godzinę temu, Ramzes napisał:

Gdyby byli u siebie to policjant władowałby w nich cały magazynek. 

Oglądałem wiele filmów z akcji. Tam są świry i jest o wiele ostrzej, aczkolwiek bez problemu można znaleźć jak w kogoś wpakują cały magazynek bo ucieka albo wykona gwałtowny ruch. 

Przecież można użyć (nie zawsze oczywiście!) tasera, a jeśli sprawia ktoś zagrożenie dalej to cóż...

 

45 minut temu, $Szarak$ napisał:

ty się prujesz do każdego. Naczelny płaczek. 

Można to inaczej wyrazić: waćpan do wielu panom pokazuje swoje niezadowolenie w niewybredny sposób. Waćpan jest jednym z naczelnych niezadowolonych i krytykujących personą w tym szanownym gronie. 

 

46 minut temu, wrotycz napisał:

Gdybym to ja albo ty pobił policmajstra to byśmy wylądowali w kryminale a tak to minister więziennictwa Zero nie ośmieli się go osądzić w Polsce i odeśle do Hameryki.

Naród wspaniały, tylko pisowskie kuhwy. To co wolno wojewodzie to nie Tobie, smrodzie. Są równi i równiejsi. Czeskie powiedzenie mówi: kto ma sadło, temu łatwo, w domyśle bogatym i wpływowym osobom jest łatwiej na każdym kroku.

 

28 minut temu, TheWalrus napisał:

nike Cię tu siłą nie trzyma

Uspokójcie się mości mostordzieju. 

 

31 minut temu, maroon napisał:

Wkurwiają mnie pizdy ludzkie. Coraz więcej tego śmiecia na każdym kroku. Tu też pt. w dupie byłem i gówno widziałem. 

Iści mostordzieje doprowadzają osobę mą do stanu niezadowolenia. Pragnę zauważyć zwiększoną ilość moskali na naszej rubieży. Tu też w rzyci byłem i rzyć widziałem.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tadamichi Kuribayashi, czekałem, aż ktoś przyleci i się zesra. No i się doczekałem.

Jeżeli sam fakt, że stacjonujące tu wojska nie podlegają polskiemu wymiarowi sprawiedliwości, jest dla ciebie bez znaczenia, to nie widzę sensu, aby cię przekonywać.

Polacy - nic się nie stało!

Edytowane przez zychu
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, zychu napisał:

czekałem, aż ktoś przyleci i się zesra. No i się doczekałem.

 

4 minuty temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

Skoro napisales taka pierdole to sie nie dziw ze ktos sie zesral.

 

https://pl.wiktionary.org/wiki/nie_strasz,_nie_strasz,_bo_się_zesrasz

 

27 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

Do tego Nas morduja z zimna krwia, gwalca

Jak mawiał JKM - zawsze się troszeczkę gwałci, kobiety zawsze udają, że stawiają opór.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zychu Taki z USA okupant ze w trakcie tej okupacji PL sie rozwinela najszybciej oraz wzbogacila najbardziej w calej swojej historii. Do tego My sami ich zaprosilismy a nie oni najechali na Nas.

Amerykanscy zolnierze na calym swiecie sa sadzeni zawsze przez amerykanskie sady. Takie to prawo.

 

10 minut temu, zychu napisał:

Wszystko, co miałem tobie do powiedzenia, już napisałem. Możesz umyć dupkę (ale nie musisz!) i iść dalej przez życie.

 

Zalosne to bylo.

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Haha 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Baca1980 napisał:

Policjantka cięta z metra i niewiele większy ok. 70 kg szczur w za dużej kurtce. Aż strach się bać :).

To co, mają przyjmować na podstawie wzrostu i wagi? W innych krajach policjant ma 2 metry i waży 120kg?  Masz w Pl ponad 100k policji. 

Bez sensu takie stwierdzenia. 

15 godzin temu, maroon napisał:

Trzeba też wziąć pod uwagę, że poziom wyszkolenia naszych zuchów nadaje się do łamania rąk nastoletnim aktywistom, czy spuszczania wpierdolu innym małolatom. Jednakże w zderzeniu z byle szeregowym obcej armii jak widać dostają wpierdol na równo. 

 

To też jest bezsensowne. Czym się szczególnie różni nasz system szkolenia od innych krajów?

No zaraz ktoś poda, że w Ameryce są przeszkoleni itd... W Ameryce policja ma dużo większe prawa, niż u nas tutaj. 

Nie wiem kto wierzy w to, że jakieś głupie przeszkolenie zwykłe zrobi z kogoś zabijakę i mistrza sztuk walk w ręcz... To nie są jednostki specjalne tylko zwykli policjanci. 

 

Co do bijatyk z aktywistami i łamaniem im rąk. Nasza policja stosunkowo do innych krajów nie jest brutalna. Wiem to, bo sam mam kilku kolegów którzy robią w policji i obstawiają mecze, marsze itd. Jak się dowiedziałem od nich, że takie prawa obecnie mają to się złapałem za głowę. 

 

W pl to możesz sobie cisnąć po policji a oni i tak mało co ci robią często bo, jak zrobią to afera na całą Pl.  Nawet na głupich meczach u takich ruskich, jak jest policja która obstawia mecz i jest zadyma to wpada z pałkami, gazem itd. w Polsce takiego czegoś nie ma. 

 

Nasza policja złapie kiboli - to kibole ich wyzywają, często się szarpią, plują...

Ci sami kibole raz pojechali na ustawkę na Rosję. Przyjechały radiowozy policji z bronią automatyczną i każdy leżał grzecznie na glebie. Nie było pyskowania czy plucia. 

2 godziny temu, maroon napisał:

Amerykanin był wyszkolony i się nie pierdolił w tańcu. Ich tam tresują na wojnę, a nie pałowanie Julek. To i nasi dostali wpierdol, bo dla niego byli takimi Julkami. Role się odwróciły

Co do tego czy Amerykanie, aż tak są wyszkoleni. Wydaje mi się, że wojskowi ze wschodu są sami lepiej wyszkoleni, bardziej zdyscyplinowani i lepsi są mentalnie. Biorąc pod uwagę samego żołnierza a nie sprzęt, jakim operuję. 

Gdybym miał wybrać mając ten sam sprzęt 100 tysiecy ruskich a 100 tysięcy Amerykanów, to bym wybrał ruskich. 

 

@DOHC Robota, jak robota. Jest kryzys obecnie - to co, mają się zwolnić lub zostać zwolnieni w imię jakiś zasad moralności? Przecież to całkowicie bez sensu. To są często ludzie którzy mają własne rodziny - oni żyją na co dzień, jak my. 

Jeśli to jest twoja stała praca, masz kredyty, rodzinę na głowie to nie możesz tak o sobie decydować. Zresztą na takiej granicy koledzy policjanci, mają sporo lepszą kasę płaconą... 

 

 

  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

Amerykanscy zolnierze na calym swiecie sa sadzeni zawsze przez amerykanskie sady. Takie to prawo.

Poniżej w celach edukacyjnych:

https://www.gov.pl/web/obrona-narodowa/tresc-umowy-zawartej-miedzy-rzadem-rzeczypospolitej-polskiej-a-rzadem-stanow-zjednoczonych-ameryki-o-wzmocnionej-wspolpracy-obronnej

I masz rację - to nie jest okupant. Przesadziłem, ale ja tu nie piszę analiz geostrategicznych, tylko wyjaśniam, "co mnie wkurwia" (zatem uważam, że takie określenia mają rację bytu). Stosunki Polski i USA to klasyczny klientelizm/wasalizm. Ale to marne pocieszenie. Następnym razem wydupcą jakąś pijaną nieletnią, jak np. na Okinawie - wtedy już będzie można biadolić, że obce wojsko dupcy (ale wtedy wyskoczy taki tadamichi i powie, że ruscy też dupcyli, i to nawet więcej - albo że "oni nie obcy, bo prawie nasi", więc wolno im dupcyć...).

https://adarma.pl/2021/09/17/tabele-sojusznicze-analiza-umowy-pl-usa/

Cytat

zawarta przez Polskę umowa nie przypomina umów zawieranych przez USA z innymi swoimi sojusznikami. Chcąc zbudować skalę porównawczą dla wzajemnych relacji USA z innymi państwami oraz określić granice takiej skali, Fundacja sięgnęła po umowy zawarte przez Amerykanów z Australią (górna granica skali) oraz Irakiem (dolna granica). Przyjęto, że Australia posiada powszechnie rozpoznawaną i raczej stabilną pozycję amerykańskiego sojusznika, a umowa USA z Irakiem stanowi przykład porozumienia z krajem de facto podbitym i okupowanym.

 

 

42 minuty temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

w trakcie tej okupacji PL sie rozwinela najszybciej oraz wzbogacila najbardziej w calej swojej historii.

😅🤣😂 O, to jak Poznańskie pod Prusami.

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.