Skocz do zawartości

Słabi Alfa


Generał Szrama

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę patrzeć na ludzi w okół oraz czytać tych wysrywów na forum (chodzi o konkretne treści a nie całokształt i ideę). Pieniądze, siłownia, jakieś PUA-Srua, absolutnie wszystko co robicie w waszym życiu jest robione pod dupy. Szanuję gości co składają modele statków czy coś w tym stylu co laskom nie imponuje. To są Alfa, a nie pozerzy z siłowni z tatuażykami co potrzebują atencji dup i kolegów z siłowni, by poczuć że mają jakąkolwiek wartość w swoim gównianym życiu. Wkurwia mnie nijakość i mam w dupie bycie kolejnym dopasowanym puzzlem. Kiedyś chciałem być jak oni, dziś się cieszę, że jestem inny. 

  • Like 13
  • Dzięki 6
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ani puasi, ani bywalcy siłowni nie mają za wiele wspólnego z tak zwanymi alfa. Owszem, warto dbać o siebie, nie unikać ludzi i kobiet :), dobrze zarabiać - ale przede wszystkim należy robić to, co człowiekowi sprawia satysfakcję. Fajnie jest być podrywanym przez panienki i panie, ale nie ma to porównania np. z modelarstwem - w pierwszym przypadku mamy chwilowy przypływ dopaminy, a w drugim długotrwałą satysfakcję i przyjemność. Źle bym się czuł, gdyby wszystkie moje aktywności ukierunkowane były na zaimponowanie samicom. Dobrze być trochę z boku, by popatrzeć z rozbawieniem na te walki kogotów. :)

 

 

 

 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Generał Szrama napisał:

absolutnie wszystko co robicie w waszym życiu jest robione pod dupy

Hehe, wiem że tutaj jest to raczej nie do przyjęcia teza, ale tak, dokładnie tak na tym bożym świecie jest jak napisałeś, żeby nie baby, byśmy w jaskiniach jeszcze siedzieli. A jak czytam te wszystkie frazesy jak to rozwijamy się, ćwiczymy, zarabiamy hajsy, polewamy się zimną wodą itp. tylko dla siebie, cóż:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Generał Szrama napisał:

Nie mogę patrzeć na ludzi w okół oraz czytać tych wysrywów na forum (chodzi o konkretne treści a nie całokształt i ideę). Pieniądze, siłownia, jakieś PUA-Srua, absolutnie wszystko co robicie w waszym życiu jest robione pod dupy. Szanuję gości co składają modele statków czy coś w tym stylu co laskom nie imponuje. To są Alfa, a nie pozerzy z siłowni z tatuażykami co potrzebują atencji dup i kolegów z siłowni, by poczuć że mają jakąkolwiek wartość w swoim gównianym życiu. Wkurwia mnie nijakość i mam w dupie bycie kolejnym dopasowanym puzzlem. Kiedyś chciałem być jak oni, dziś się cieszę, że jestem inny. 

O takie wpisy najebałem  ponad 1500 komentarzy.
Brawo Ty !

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Generał Szrama napisał:

Nie mogę patrzeć na ludzi w okół oraz czytać tych wysrywów na forum (chodzi o konkretne treści a nie całokształt i ideę). Pieniądze, siłownia, jakieś PUA-Srua, absolutnie wszystko co robicie w waszym życiu jest robione pod dupy. Szanuję gości co składają modele statków czy coś w tym stylu co laskom nie imponuje. To są Alfa, a nie pozerzy z siłowni z tatuażykami co potrzebują atencji dup i kolegów z siłowni, by poczuć że mają jakąkolwiek wartość w swoim gównianym życiu. Wkurwia mnie nijakość i mam w dupie bycie kolejnym dopasowanym puzzlem. Kiedyś chciałem być jak oni, dziś się cieszę, że jestem inny. 

Tez nie jest tak. Wiekszosc ludzi na silowni chca sie przyblizyc do bycia alfą, tutaj masz racje. One startuja z innego pulapu, chca dzwignac swoj poziom. Sa jednak inne osoby, ktore sport traktuja aby ulepszyc swoje bycie alfa, jako odskocznia od swojego wysokiego poziomu i zwiazanego z tym stresu. Ale rozumiem nie o to tobie chodzilo.

 

Ja sie zgadzam z tym co piszesz. Taki wlasnie bylem. Mialem wywalone na wszystko, nie szedlem z "duchem czasu", dzialalem wedlug swojego widzimisie jak tam mi sie chcialo, miałem też piękną żonę, ktora zostawila slabego beciaka bo zamiast podjac proby ograniczenia jej hipergamii to zdziadzialem. Moglem to jednak zrobic, gdybym tylko skuteczniej zadbal o kilka rzeczy, przede wszystkim mial wiedze z forum haha :D

 

Wielu chlopakom doskwiera niska samoocena, brak kontaktow spolecznych, stracili majatki, rodziny. Im tez powiesz, zeby puzle zbierali i statki skladali? Tutaj mowimy o ich samopoczuciu. A ze czlowiek jest osoba stadna i w zwiazku z tym ma tendencje konformistyczne, to co poczniesz? Oczywiscie, jestem zdania ze jest to kwestia przekonan, podswiadomosci, bylismy programowani przez x lat zeby zyc w sposob y, trudno sie tego wyzbyc.

 

Zadam wam jedno pytanie z testu psychologicznego, ktore kiedys widzialem, moze ktos mi powie, dlaczego ono zostalo sformulowane: "czy jako osoba przynalezaca do grupy x bedziesz staral sie dostosowac do warunkow tam panujacych czy moze bedziesz staral sie wprowadzac swoje zmiany", cos w tym stylu, chodzilo o to czy osoba bedzie srala do gniazda czy tez dana grupe wspierala.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, antyrefleks napisał:

ktora zostawila slabego beciaka bo zamiast podjac proby ograniczenia jej hipergamii to zdziadzialem. Moglem to jednak zrobic, gdybym tylko skuteczniej zadbal o kilka rzeczy, przede wszystkim mial wiedze z forum hah

No cuż....

Mecz się kończy a rozgrywki trwają.

Miałem podobnie lecz....

5 LAT obserwuje jak jej wysokość eX NIE DOCENIAŁA mojego zaangażowania.

I obecnie leci w dół....A chciała się wznosić, niby ja ją ciągnołem w dół.

Lata mineły(uroda), powróciły harlekiny, zamieszkał kot.....schemat?

 

O nie.

Odstawiłem niedawno 'negatywne piki'.

Amplituda emocji pomniejszy swoją reaktywność.

W przestrzeni zapanuje pustka, dziwny brak czegoś.

/musiałem to wysrać/

1 godzinę temu, Generał Szrama napisał:

absolutnie wszystko co robicie w waszym życiu jest robione pod dupy.

Zgodzę się do pewnego momentu.

Natomiast KUPĘ robię z dupy.

A żarcie pcham do otworu gębowego.

....I windą jedzie do dupy.

28 minut temu, antyrefleks napisał:

cos w tym stylu, chodzilo o to czy osoba bedzie srala do gniazda czy tez dana grupe wspierala.

Pytanie tendencyjne.

Z góry określoną ilością rozwiązań.

Zbiory idealne nie istnieją w funkcji constans.

Jeśli jednak założymy, że jest to zbiór idealny to wprowadzamy AUTOMATYCZNIE możliwość fluktuacji w postaci 'anomali'.

Jeżeli anomalia ewoluuje to zbiór doświadcza wspierania wartości.

Jeżeli mutuje do to wartość się dewaluuje.

To patrząć z perspektywy zbioru.

Z anomali strony zmiana  zmierza w kierunku mutacji bądź ewolucji tudzież rewolucji.

Co potrzebuje anomalia?

Zależnie od potrzeb.

Już mamy 5 możliwości.

Obserwator zewnętrzny może dopiero po etapie stwierdzić czy poszły przemiany zgodnie z jego oczekiwaniami czy nie.

Mamy 10.

Dwóch przeciwstawnych obserwatorów daje 20.

.....jeżeli dojdzie do przebiegunowanua jednego z zewnętrznych to mamy 40.

.....Nie da się odpowiedzieć TAK/NIE na pytania w konstrukcie fraktalowym.

Im głębiej mierzysz tym więcej permutacji.

Edytowane przez Tornado
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Generał Szrama napisał:

Szanuję gości co składają modele statków czy coś w tym stylu co laskom nie imponuje. To są Alfa, a nie pozerzy z siłowni z tatuażykami co potrzebują atencji dup i kolegów z siłowni, by poczuć że mają jakąkolwiek wartość w swoim gównianym życiu.


Przeczytaj powoli co napisałeś. 
Twoje przekonania to jedno, a ludzie którzy uprawiają sport (to również siłownia) to drugie. Bełkot który słyszałem wielokrotnie gdy ćwiczyłem ponad 11 lat (min. na siłowni) od ludzi "zazdrosnych".
Wysiłek fizyczny to naprawdę fajna sprawa a poziom endorfin i samopoczucia po treningu jest naprawdę wysoki.  
Ja szanuje tych co mają swoje pasje, i nie zakładam że siłownia to tylko chęć imponowania samiczkom. 
Post napisany na dumie ( niskim poziome mapy świadomości wg. Hawkinsa - polecam zapoznanie się ) 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, zychu said:

nie unikać ludzi

 

Zależy. 

 

2 hours ago, Generał Szrama said:

dziś się cieszę, że jestem inny. 

'

Nie jesteś. To jedno wielkie mrowisko. Dawno już zanikła inność. Zauważyłeś jak zniknęły subkultury? To był ostatni krzyk OZNAK wolności. Teraz chcą wszystkich zamknąć w pudełkach i kontrolować każdy aspekt życia. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie jest programowanie - reklamy i internet ociekają seksownymi dupami. Jak facet się napatrzy to nawet do głowy mu nie przyjdzie składanie modeli.

 

Ale z tym alfą składającym w piwnicy modele bym nie przesadzał. Dla mnie alfa to seks, władza i pieniądze. Jeśli ma pasje i składa modele, o których wszystko wie, potem oddaje je do muzeum w którym wykłada jako ekspert to jak najbardziej wszystko to może mieć. 

 

To że ktoś się realizuje i nie jest pozerem nie znaczy od razu alfa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to wokół piszemy razem. 

Staraj się nie robić błędów by forum nie było źle postrzegane. 

Kolejna sprawa to, że tobie się coś nie podoba nie znaczy, że możesz na forum obrażać osoby, które mają doła, zły okres życia, potrzebują wsparcia, wygadania się, pomocy. 

Ideą forum jest również pomoc terapeutyczna by osoba mogła poczuć się lepiej i zobaczyć, że nie jest sama z problemami. 

Gdzie znajdziesz takie drugie forum, które jest naprawdę tolerancyjne? 

Tobie również może zdarzyć się słabszy okres i gdzie pójdziesz? 

Szanuj innych i traktuj tak jakbyś ty sam chciał być traktowany. 

Co do wątku zgadzam się, że mężczyźni wszystko co robią i na czym się skupiają jest pod kobiety by im się podobać, imponować zamiast robić to dla siebie. 

Pua jeszcze jest popularne na wschodzie natomiast na zachodzie 

już pomału zanika.

Dlaczego? Bo mężczyźni przekonali się, że bez wyglądu to nie dziala z kobietami. 

Te sztuczne techniki i proszenie się😆

Nic nie zastąpi prawdziwego pożądania przez kobiety i jeżeli one same cie nie zagadują, dotykają, proponują cokolwiek to nie jesteś atrakcyjny. 

Co do samców Alfa to przede wszystkim mężczyźni, którzy są liderami wśród innych mężczyzn. 

Np. taki akfarelista z Niemiec nie miał wyglądu, ale miał charyzmę, porywał tłumy swoimi wystąpieniami, był na szczycie władzy i o krok od masowej dominacji nad światem. 

Kobiety rodząc dzieci krzyczały Adolf, Adolf. 

Wystarczy władza, sława, pieniądze. 

To samo z wujkiem Józiem władającym Sovietami, który modelem nie był, miał pełno schorzeń, chorób, nie dbał o higienę, ale jedno jego słowo powodowało, że człowiek miał dosłownie przesrane. 

Gdy umarł to kobiety masowo popełniały samobójstwa z rozpaczy. 

Nie wiem czy miałeś okazję poznać samca Alfa? 

Emanuje niesamowitą energią , czujesz przy nim respekt, nie boi się niczego i nikogo, jedyne jego rozrywki to bójki, zaliczanie kobiet, zdobywanie władzy, sławy, pieniędzy. 

Alfa również chodzą na siłownię i mają tatu natomiast na pewno się nie proszą kobiet o atencje bo te kobiety same się przed takimi płaszczą i poniżają. 

Proponuje stać się najlepsza wersja siebie, ale nie dla kobiet tylko dla siebie. 

Wtedy zobaczycie magię z kobietami, bo one kochają siłę i nie tylko tą fizyczną, ale bardziej psychiczną. 

Nie popadać w chorobę zwaną Chadaczka i uzależniać swoje samopoczucie czy pewność siebie od opinii kobiet. 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety (lub stety) @Generał Szramama rację. Pewnie z 90% robi mięśnie, pedicur i kasę po to, żeby łatwiej zaruchać.

 

No bo wiadomo. Jak nie rucha, to pedał pewnie. 

 

Typów którzy robią coś dla siebie, dbając przy tym o siebie, a ewentualne ruchanie pojawia się niejako przy okazji, jest bardzo bardzo mało. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, antyrefleks napisał:

Ja sie zgadzam z tym co piszesz. Taki wlasnie bylem. Mialem wywalone na wszystko, nie szedlem z "duchem czasu", dzialalem wedlug swojego widzimisie jak tam mi sie chcialo, miałem też piękną żonę, ktora zostawila slabego beciaka bo zamiast podjac proby ograniczenia jej hipergamii to zdziadzialem. Moglem to jednak zrobic, gdybym tylko skuteczniej zadbal o kilka rzeczy, przede wszystkim mial wiedze z forum haha :D

Jeśli robiłeś coś według własnego widzimisię - to właśnie w pewnym zakresie byłeś alfą. Alfa działa tak, jak on sam chce, nie trzyma się jakiś sztywnych schematów, mitycznych ram czy czegokolwiek innego. Działa zgodnie z własną wolą i przekonaniami. A to, że cię żona kopła w dupę to nic nie musi jeszcze oznaczać. Wielu to spotkało. Co byś zrobił inaczej, żeby zatrzymać żonę? Czy to nie racjonalizacja, że wielu uważa, że : ,, Gdybym trzymał ramę, miał lepszy wygląd, czy cokolwiek innego - to miałbym himalajke przy sobie". Kiedyś, choć jeszcze teraz się na to łapie, myślałem podobnie. Gdybym prezentował takie czy inne zachowania, lepiej się ubierał, był bardziej stanowczy - to ona byłaby moja. Serio chcecie cały czas tak walczyć o jakieś nędzne ochłapy, byle tylko, żeby jakaś pipka na was spojrzała? Nie dziwię się @Generał Szrama, że dodał ten temat. Stracicie mięśnie, wygląd, zdrowie czy kasę - to wtedy często wasze myszki już z wami nie będą. Bo żyliście we własnej iluzji, dodatkowo wzmacnianą przez mit o ,,2 połówkach" czy ,, pokrewieństwie dusz". Ogólnie szkoda, że od dzieciństwa nie uczą nas immanentnej o jedynej stałej cechy w tym świecie - ciągłej zmienności. @niemlodyjoda pisał już kilka razy, o tym, że jeśli chce mieć kobietę i ma przy niej 100% zgrywać alfę - sralfe i cały czas trzymać ramę - to on dziękuje i ja też. W domu chce odpocząć, zregenerować siły, a nie chodzić prosto z wypięta piersią i podniesionym czołem. Dużo osób tutaj goni za czymś, co później będzie ich utrapieniem. To czego pragniemy, często okazuje się inne niż w rzeczywistości. Dlatego jeśli ktoś dostał kopa w dupę od baby, a nie pociąga to jakiś poważnych skutków jak utrudnione kontakty z dzieckiem, utrata majątku - to powinien dziękować losowi, bo później mógłby dostać jeszcze większy wpierdol od życia. Każdą rzecz czy osobę, jeśli uznamy za ,, swoją" to w przypadku straty boli to bardzo mocno. 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tornado napisał:

W przestrzeni zapanuje pustka, dziwny brak czegoś.

/musiałem to wysrać/

1287412170_by_josephw26.jpg

 

44 minuty temu, Terve napisał:

Jak facet się napatrzy to nawet do głowy mu nie przyjdzie składanie modeli.

comment_1626474016Sh7JXU9OfikffSxCduQ9BE

 

2 godziny temu, Generał Szrama napisał:

coś w tym stylu co laskom nie imponuje

578515_ciekawe-co-by-zrobil-z-modelem.jp

2 godziny temu, zychu napisał:

ani puasi, ani bywalcy siłowni nie mają za wiele wspólnego z tak zwanymi alfa

16367-mem-niestety.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Egregor Zeta napisał:

1287412170_by_josephw26.jpg

 

comment_1626474016Sh7JXU9OfikffSxCduQ9BE

 

578515_ciekawe-co-by-zrobil-z-modelem.jp

16367-mem-niestety.jpg

Oczywiście, że samcy alfa uprawiają sport itd. z tym, że wśród bandy pozerów prawdziwi Alfa stanowią jakiś %. Zdecydowana większość to bety z kompleksami które całe życie będą udawać kogoś innego, bo zbyt bardzo boją się być sobą. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Generał Szrama napisał:

Oczywiście, że samcy alfa uprawiają sport itd. z tym, że wśród bandy pozerów prawdziwi Alfa stanowią jakiś %. Zdecydowana większość to bety z kompleksami które całe życie będą udawać kogoś innego, bo zbyt bardzo boją się być sobą. 

 

Ja tam jestem omega. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Generał Szrama napisał:

Szanuję gości co składają modele statków czy coś w tym stylu co laskom nie imponuje. To są Alfa,

 

Trochę zaszalałeś z tym stwierdzeniem ale zgadzam się z tym, że wielu mężczyzn robi wiele rzeczy pod kobiety one wyczuwają desperację i jest po staremu a oni i tak nie wyciągają wniosków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Generał Szrama napisał:

Nie mogę patrzeć na ludzi w okół oraz czytać tych wysrywów na forum (chodzi o konkretne treści a nie całokształt i ideę). Pieniądze, siłownia, jakieś PUA-Srua, absolutnie wszystko co robicie w waszym życiu jest robione pod dupy. Szanuję gości co składają modele statków czy coś w tym stylu co laskom nie imponuje. To są Alfa, a nie pozerzy z siłowni z tatuażykami co potrzebują atencji dup i kolegów z siłowni, by poczuć że mają jakąkolwiek wartość w swoim gównianym życiu. Wkurwia mnie nijakość i mam w dupie bycie kolejnym dopasowanym puzzlem. Kiedyś chciałem być jak oni, dziś się cieszę, że jestem inny. 

 

No nie wiem, jakie forum masz na myśli, bo tutaj jakoś "pua" tematy nie wchodzą , a nawet jak jest, to są w nich dyskusje sceptyków różnych postaw.

Bardziej klimat mgtow bym powiedział, ale też nie do końca.

 

Pieniądze pod dupy ?

A te modele samolotów , to dostaniesz za buzi-dupci ? A jak masz już dużo modeli, to by się i jakiś dom na modele przydał.

Nie dziwi temat pieniędzy, bo każdy by chciał mieć ich tyle, minimalnym wysiłkiem, żeby resztę czasu spędzać na to, co lubi.

 

Są tu na forum jacyś wytatuowani pozerzy z siłowni ?

No nie sądzę - przecież oni nie umieją nawet czytać, co nie ? xD

 

Gratulacje, że jesteś inny. Akceptacja i wyjebanie na nijakość to podstawa zmniejszenia frustracji życiowej ;>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Generał Szrama napisał:

Nie mogę patrzeć na ludzi w okół oraz czytać tych wysrywów na forum (chodzi o konkretne treści a nie całokształt i ideę). Pieniądze, siłownia, jakieś PUA-Srua, absolutnie wszystko co robicie w waszym życiu jest robione pod dupy. Szanuję gości co składają modele statków czy coś w tym stylu co laskom nie imponuje. To są Alfa, a nie pozerzy z siłowni z tatuażykami co potrzebują atencji dup i kolegów z siłowni, by poczuć że mają jakąkolwiek wartość w swoim gównianym życiu. Wkurwia mnie nijakość i mam w dupie bycie kolejnym dopasowanym puzzlem. Kiedyś chciałem być jak oni, dziś się cieszę, że jestem inny. 

 

@Generał SzramaUjąłbym to tak. Nie graj w czyjąś grę. Rozgrywaj swoją. Cokolwiek robisz, chcesz robić niech to będzie w zgodzie z Twoim przekonaniem.

Edytowane przez Miszka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Terve napisał:

Takie jest programowanie - reklamy i internet ociekają seksownymi dupami. Jak facet się napatrzy to nawet do głowy mu nie przyjdzie składanie modeli.

@TerveAle to rób to, co Ty uważasz za słuszne. Ja unikam tych tematów "ociekających dupami", bo wiem, że mają wywołać u mnie jakiś program... Na tym etapie, na którym jestem mnie to wqrwia, więc maksymalnie ograniczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Iceman84PL napisał:

I nie uzależniać swoje samopoczucie czy pewność siebie od opinii kobiet. 

 

To jest dość istotne. Myślę że przełamanie tego może spowodować dużo dobrego w życiu faceta, ale to łatwe nie jest. Tutaj znów projekcja społeczna i konformizm robią swoje. "Nie ma baby pewnie woli chłopców albo chodzi do burdelu "

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.