Skocz do zawartości

Musisz mieć żonę!


Rekomendowane odpowiedzi

@Tomek9494

Wiesz zdarzają się takie historie a skąd wiem bo sam też taką miałem u siebie w pracy😁

Zgrabna Blondyneczka nowo zatrudniona łasiła się do mnie jak zagubiony piesek, na mój temat mówiła wszem i wobec w samych superlatywach, zagadywała, dotykała, była uczynna, pomocna, wypytywała o to czy kogoś mam. 

Ona sama ma męża i dziecko do tego kilka lat starsza ode mnie. 

Najlepsze było jak zeszliśmy na temat małżeństwa, które się nie opłaca mężczyźnie a divy są tańsze i uczciwsze w tym momencie jej mina była

bezcenna🤣

Później nasze stosunki niestety się ochłodziły ciekawe dlaczego😁

Edytowane przez Iceman84PL
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Iceman84PL napisał:

@Tomek9494

Wiesz zdarzają się takie historie a skąd wiem bo sam też taką miałem u siebie w pracy😁

Zgrabna Blondyneczka nowo zatrudniona łasiła się do mnie jak zagubiony piesek, na mój temat mówiła wszem i wobec w samych superlatywach, zagadywała, dotykała, była uczynna, pomocna, wypytywała o to czy kogoś mam. 

Ona sama ma męża i dziecko do tego kilka lat starsza ode mnie. 

Najlepsze było jak zeszliśmy na temat małżeństwa, które się nie opłaca mężczyźnie a divy są tańsze i uczciwsze w tym momencie jej mina była

bezcenna🤣

Później nasze stosunki niestety się ochłodziły ciekawe dlaczego😁

Może leciala na Ciebie i badala teren do potencjalnego przeskoku 😀

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jankowalski1727

Tak zgadza się nawet pracownicy mówili mi, że jest nagrzana na mnie😆

Później dowiedziałem się, że obgadywala swojego męża, że tylko w gry gra, piwsko chleje i potrzebuje zmiany. 

Oczywiście nie bawiłem się w to mam zasady i jestem solidarny z mężczyznami do tego kobieta już po ścianie. 

Oczywiście spermiarzy miała na pęczki, wyobraź sobie desperacje dwudziestoparolatków lecących na milfa😂

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Iceman84PL napisał:

@jankowalski1727

Tak zgadza się nawet pracownicy mówili mi, że jest nagrzana na mnie😆

Później dowiedziałem się, że obgadywala swojego męża, że tylko w gry gra, piwsko chleje i potrzebuje zmiany. 

Oczywiście nie bawiłem się w to mam zasady i jestem solidarny z mężczyznami do tego kobieta już po ścianie. 

Oczywiście spermiarzy miała na pęczki, wyobraź sobie desperacje dwudziestoparolatków lecących na milfa😂

No klasyka sytuacji, ja tak miałem i mam z kobietą mojego kompla, która bada teren u mnie, ale też nic nie zdziała, nie ma co im ułatwiać.

 

Jak widać zajęte są najłatwiejsze, bo są wiecznie nieszczęśliwe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

Jak widać zajęte są najłatwiejsze, bo są wiecznie nieszczęśliwe.

Zawsze mnie to bawi, ile takich historii było, że przeskoczyła na inny konar, który okazał się nie taki cudowny bo nie chciał łożyć na królewnę, a stary ciepły kurwidołek przez to rozwalony bezpowrotnie. :D

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Iceman84PL napisał:

@Tomek9494

Wiesz zdarzają się takie historie a skąd wiem bo sam też taką miałem u siebie w pracy😁

Zgrabna Blondyneczka nowo zatrudniona łasiła się do mnie jak zagubiony piesek, na mój temat mówiła wszem i wobec w samych superlatywach, zagadywała, dotykała, była uczynna, pomocna, wypytywała o to czy kogoś mam. 

Ona sama ma męża i dziecko do tego kilka lat starsza ode mnie. 

Najlepsze było jak zeszliśmy na temat małżeństwa, które się nie opłaca mężczyźnie a divy są tańsze i uczciwsze w tym momencie jej mina była

bezcenna🤣

Później nasze stosunki niestety się ochłodziły ciekawe dlaczego😁

Gadales z laska z pracy o tanich divach? :D

 

 

Ale schemat, mąż zbetatyzowany już tak nie interesuje jak na etapie poznawania. Ha ha ha. Ciekawe kiedy mu rogi przyprawi

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, antyrefleks napisał:

Gadales z laska z pracy o tanich divach? :D

 

 

Ale schemat, mąż zbetatyzowany już tak nie interesuje jak na etapie poznawania. Ha ha ha. Ciekawe kiedy mu rogi przyprawi

Ona naganiała naszego brata na podłożenie jej bata, ale brat się obronił, ale spoko, skoczy na innego :D.

Sami widzicie o ile czerwona piguła ułatwia codzienność.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kobiet jednak profesjonalistki są pewnego rodzaju zagrożeniem. Facet zapłaci za usługę i ma gwarancje iż dostanie ten teges. Kobieta wie o tym, że gość idzie do kogo trzeba i bez zbędnego płaszczenia się (w mniemaniu kobiet zdobywaniu, zabieganiu często) dostaję coś co najczęściej panie mają głównie do zaoferowania - ci..ę :) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2022 o 13:01, gman98 napisał:

Jakieś argumenty mówiła, że nie masz racji?

 

Standardowy argument, że divy są brudne i można dostać syfa😆

Więc odbiłem piłeczkę i zapytałem co w takim razie z pobożnymi kobietami skoro oddawały się sławnemu pisarzowi z Afryki

po czym zarażały się ciężka odmiana HIV a później przenosiły to na swoich mężów i dzieci.

Kobieta już tego nie wytrzymała a twarz zrobiła się sina ze złości🤣

 

 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 6.01.2022 o 10:28, Iceman84PL napisał:

Najlepsze było jak zeszliśmy na temat małżeństwa, które się nie opłaca mężczyźnie a divy są tańsze i uczciwsze w tym momencie jej mina była

bezcenna🤣

 

W dniu 6.01.2022 o 10:48, Iceman84PL napisał:

@jankowalski1727

Tak zgadza się nawet pracownicy mówili mi, że jest nagrzana na mnie😆

Później dowiedziałem się, że obgadywala swojego męża, że tylko w gry gra, piwsko chleje i potrzebuje zmiany. 

Oczywiście nie bawiłem się w to mam zasady i jestem solidarny z mężczyznami do tego kobieta już po ścianie. 

Oczywiście spermiarzy miała na pęczki, wyobraź sobie desperacje dwudziestoparolatków lecących na milfa😂

 

W dniu 8.01.2022 o 14:29, Iceman84PL napisał:

Więc odbiłem piłeczkę i zapytałem co w takim razie z pobożnymi kobietami skoro oddawały się sławnemu pisarzowi z Afryki

po czym zarażały się ciężka odmiana HIV a później przenosiły to na swoich mężów i dzieci.

Wow zacun stukrotny, jedno z lepszych zaorań - o ile nie naj, na Forum.

Z dedykacją, tak wyglądasz w naszych oczach:

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.