Skocz do zawartości

Dlaczego panie są niedobre dla swoich mężczyzn?


Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero ostatnio po kilku przykładach uświadomiłem że sobie że w większość związków moich znajomych, czy to partnerskich czy małżeńskich z dziećmi czy bez, występuje taki schemat że ona zawsze musi mu dogryźć, dopierdolic, oczernić, pomarudzic. Bardzo rzadko słychać miłe słowo czy pochwałę.

Nie każdy z nich jest męska pipka, bo potrafią krzyknąć i się postawić ale mimo wszystko to jak krew w piach, bo zaraz jest to samo. 

Nie wiem jak wy ale ja bym z taką baba nie potrafił wytrzymać.

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to 

1. Sposób kobiet na zdobywanie przewagi i władzy w związku, siła nie wygrają ale robią coś co w innym przypadku podpadaloby pod mobbing, albo znęcanie się psychiczne....

2. Mają do niego żal, że nie spełnia jej oczekiwań, oczywiscie gdy się z nim wiązała był taki sam jak dziś, i jest zła, że marnuje z nim życie zamiast być z młodym bogatym i przystojnym co nieba przychyli.....

Oczywiście to w dużej mierze podświadomie  sie dzieje.

 

Taki mają kobiety software, nie wiem jak to wygląda w innych krajach do końca... Podobno na zachodzie nieco łagodniejsze są, na wschodzie nie robią takich jazd, bo tam danie kobiecie w tzw pysk nadal możliwe, więc się chamuja....

 

A i najprostsza możliwa odpowiedź, bo mogą.....

Edytowane przez Mmario
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mmario napisał:

Wydaje mi się że to 

1. Sposób kobiet na zdobywanie przewagi i władzy w związku, siła nie wygrają ale robią coś co w innym przypadku podpadaloby pod mobbing, albo znęcanie się psychiczne....

 

 

 

Edytowane przez Miszka
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Libertyn napisał:

Bo ludzie nie doceniają tego co mają

Pisząc "ludzie" masz na myśli "mężczyźni"?

 

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Ilu facetów realnie podziękuje za zrobiony obiad? Albo za posprzątanie mieszkania?

Kolejny dowód że jesteś kobietą.

 

Ja uważam że jest inaczej. 

Bo kobiety nie doceniają tego co mają.

 

Ile kobiet realnie podziękuje mężczyźnie, że jedzie na 8h pracować (plus dojazd, zakupy, zatankować auto itd)?

Albo za zabranie na wycieczkę, kupno butów?

 

 

Do autora: odpowiedź na Twoje pytanie jest bardzo prosta, znajdziesz ją w psychologii ewolucyjnej i podświadomości. 

Kup książki ze strefy samca peel. 

Jeśli nie masz pieniędzy (żyjemy w czasach i kraju nie do życia, rozumiem) to przejrzyj audycje radio samiec 2, poczytaj Forum.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DOHC napisał:

Pisząc "ludzie" masz na myśli "mężczyźni"?

 

Kolejny dowód że jesteś kobietą.

 

Ja uważam że jest inaczej. 

Bo kobiety nie doceniają tego co mają.

 

Ile kobiet realnie podziękuje mężczyźnie, że jedzie na 8h pracować (plus dojazd, zakupy, zatankować auto itd)?

Albo za zabranie na wycieczkę, kupno butów?

 

 

Do autora: odpowiedź na Twoje pytanie jest bardzo prosta, znajdziesz ją w psychologii ewolucyjnej i podświadomości. 

Kup książki ze strefy samca peel. 

Jeśli nie masz pieniędzy (żyjemy w czasach i kraju nie do życia, rozumiem) to przejrzyj audycje radio samiec 2, poczytaj Forum.

Oj nie, jeden kolega jest bardzo dziany i ma te same jazdy co każdy 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

Nie każdy z nich jest męska pipka, bo potrafią krzyknąć i się postawić

vs

33 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

ona zawsze musi mu dogryźć, dopierdolic, oczernić, pomarudzic.

 

f626b04464256330b64719802a1f5b6c.jpg

15 minut temu, DOHC napisał:

Kolejny dowód że jesteś kobietą.

Ma ci pokazać nieogolone włosy jako dowód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Egregor Zeta napisał:

Ma ci pokazać nieogolone włosy jako dowód?

Nie ma dowodów, że Hitler wiedział o holokauście:

 

 

18 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Oj nie, jeden kolega jest bardzo dziany i ma te same jazdy co każdy

Taaa, stać go aby raz w tygodniu zjeść pizzę za 35zł, normalnie mnie skręca z zazdrości.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Libertyn napisał:

Bo ludzie nie doceniają tego co mają. 

 

Ogólnie, tak. zgadzam się. Z naciskiem na LUDZIE.

 

42 minuty temu, Libertyn napisał:

Ilu facetów realnie podziękuje za zrobiony obiad? Albo za posprzątanie mieszkania? 

Tyle samo ile kobiet podziękuje za przyniesione przez faceta do domu pieniądze, naprawę kranu, złożenie mebli i wyniesienie śmieci.

(przykłady wymyślone, wstaw cokolwiek). 

Ja od kobiet nie doświadczyłem dziękowania za zrobienie czegokolwiek, co było wkładane do szufladki "moje obowiązki".

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bardzo dobra rozkmina @Wolverine1993

Niedawno miałem podobną. 

 

Doszedłem do wniosku, iż kobiety wyrażają swoje emocje/swój stosunek do faceta różnymi sposobami. Ale zawsze to robią. Gdy ich wewnętrzne potrzeby zostaną zaspokojone, mężczyznę traktują dobrze. Gdy nie - źle. Powierzchowne potrzeby != głębokie. Kluczem jest dostarczanie tych głębokich (a tych często one same nie znają/nie wiedzą o sobie tyle ile trzeba). To, że facet przeprosił/wycofał się - tego mogła oczekiwać powierzchnownie. Więc poprawa jest tylko na chwilę. Tak samo zjechanie słowne kobiety/nie dawanie po sobie jeździć. Teoretyczne przyznanie racji, zamknięcie się kobiety to co innego niż wewnętrzna akceptacja decyzji podjętej przez mężczyznę. Czasem obserwuję gdy coś jest puszczane mimo uszu/brak reakcji vs coś zaskoczy. Różnica widoczna od razu. 

 

Gdy zaspokajam potrzeby - mam zakochaną pannę, z którą mogę praktycznie wszystko i która sama jest chętna! do spełniania moich pragnień. Im bardziej czegoś brakuje, tym bardziej mam robione pod górkę (zrzędzenie, fochy, próby dojeżdżania). Próby postawienia się są filtrowane przez spełnione ostatnio potrzeby. Czyli mityczna rama. 

 

Jakie są m.inn potrzeby:

- dużego szacunku do partnera (często nawet wymuszając go - patrz badboy) 

- dobry sex (czyli taki którego ona chce więcej ale z czystej chęci, nie dlatego że będzie miała z tego inne korzyści np. materialne) 

- romantyczne pokrewieństwo dusz/emocjonalne zrozumienie (które oczywiście można skutecznie udawać np. żeby być w zażyłej relacji z większą ilością kobiet) - o tym tu na forum mało a szkoda, bo to przydatny element. Chodzi o ten mainstreamowy obraz zakochanej w sobie pary. Gesty, okazywanie czułości, miłe słówka, wspieranie (ale prawdziwe tzn. tego co jest ważne dla NIEJ, jej wewnętrznych problemów - nie chodzi o ich rozwiązanie, bo to bajzel, ale wsparcie emocjonalne; W tym akceptacja, bo często kobiety mają masę kompleksów a to cycki nie takie, a to faudki, a to zmarszczki). Chcecie żeby się otworzyła przed wami? Nigdy siłą do tego nie doprowadzicie tylko emocjami zrozumienia

- (do związku) - kasa i zadbanie faceta/wygląd (wystarczy nie być poniżej przeciętnej i być właśnie zadbanym) - istota społeczna więc chce się mieć czym pochwalić przed znajomymi/rodziną i nie wstydzić się za was 

 

Spełnienie tych wyżej automatycznie daje emocje. 

 

 

Rozkminy m.inn na podst. wielu przeczytanych treści (np BS, bloga Milroha) własnych obserwacji (w praktyce, bo teorii to widziałem sporo). Dajcie znać czy są sensowne według Was. 

Edytowane przez OdważnyZdobywca
  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korwin błędnie interpretuje to co wiadomo o roli Hitlera w Holokauście.

 

Hitler wiedział o Holokauście i akceptował przyjęte rozwiązania ale zrobiono wszystko, żeby mu nie móc tego zarzucić.

Edytowane przez Miszka
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wolverine1993 napisał:

Chcesz mi udowodnić kłamstwo bo nie bardzo rozumiem? 

To odbicie piłeczki - żart. Dowód za dowód. 

6 godzin temu, Miszka napisał:

Hitler wiedział o Holokauście i akceptował przyjęte rozwiązania ale zrobiono wszystko, żeby mu nie móc tego zarzucić.

Tak. Można tak samo filozofować o tym, czy papież wiedział o pedofilii a vatowiecki o lockdownach i podatkach. Skoro nie ma dowodów, że np kochacie swoje dziecko nie znaczy, że z automatu go nie kochacie - komizmem jest nadinterpretacja, choć rzeczywiście takich dowodów nie ma. 

Nie ma dowodów że kot nasrał na środki pokoju, ale gówno zostało, więc wnioski nasuwają się same. 

 

Powstała nawet seria memów w tej tematyce😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DOHC napisał:

Pisząc "ludzie" masz na myśli "mężczyźni"?

Ludzie. Obu płci. 

Cytat

Kolejny dowód że jesteś kobietą.

Dla ciebie to mogę być nawet marsjaninem waginosceptyku. 

Cytat

Ja uważam że jest inaczej. 

Bo kobiety nie doceniają tego co mają.

Mało kto docenia to co ma. Wszyscy biorą to za normę. 

Cytat

Ile kobiet realnie podziękuje mężczyźnie, że jedzie na 8h pracować (plus dojazd, zakupy, zatankować auto itd)?

Albo za zabranie na wycieczkę, kupno butów?

W mojej bańce nie ma utrzymanek. Oboje pracują. Oboje tankują, oboje dojeżdżają. Oboje powinni sobie dziękować? Ja rozumiem jeszcze by utrzymanka dziękowała za utrzymywanie. 

Cytat

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno to zauważyłeś bracie zważywszy, żeś uczestnik tego forum nie od wczoraj.

 

To ja ci zdradzę co zobaczysz następne :

 

Następne zobaczysz, że niektóre otwierają mordę tylko albo prawie tylko wtedy kiedy można facetowi swojemu dojebać a tak to siedzą cicho xD

 

A tak to co chciałem napisać.... ŻYCIE Z P0LKĄ WELCOME szit test za szit testem, czasem totalnie prostackie, niezbyt wyszukane ani przemyślane byle uderzyć.

 

Nadal jestem zdania, że niemry mają więcej klasy..... 

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Trochę późno to zauważyłeś bracie zważywszy, żeś uczestnik tego forum nie od wczoraj.

 

To ja ci zdradzę co zobaczysz następne :

 

Następne zobaczysz, że niektóre otwierają mordę tylko albo prawie tylko wtedy kiedy można facetowi swojemu dojebać a tak to siedzą cicho xD

 

A tak to co chciałem napisać.... ŻYCIE Z P0LKĄ WELCOME szit test za szit testem, czasem totalnie prostackie, niezbyt wyszukane ani przemyślane byle uderzyć.

 

Nadal jestem zdania, że niemry mają więcej klasy..... 

 

 

Mam wrazenie, ze to wynika z ogolnopolskiego kompleksu - ja musze miec wiecej od ciebie. W konsekwencji na plaszczyznie podswiadomej myszki maja dosyc misiow, ktorzy nie maja tego wygladu, statusu co Marcin od Asii ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flustracje kobiet wynikaja glownie z tego ze zyja marzeniami i ciezko jest im ogarnac zastana rzeczywistosc ktora do nich nie pasuje.Energia zenska nie jest kreatywna lecz bierna (z czego panie doskonale zdaja sobie sprawe) dlatego za zaistniale sprawy winia mezczyzn .Rola kobiety w zwiazku powinna byc glownie inspiracja swojego faceta do czynow. Ale jak sie nic ciekawego nie oferuje w zamian ( prawo rownowagi ) to i facet doopy nie ruszy bo mu sie to srednio kalkuluje. 

 

Edytowane przez thyr
  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mogą. Jak nie istnieje groźba kary/konsekwencji to zachowania są takie, a nie inne. Dlaczego kiedyś było w PL znacznie mniej rozwodów i samotnych matek? Bo kobiety musiały się pilnować, na rozwodzie nie wiele ugrałyby, dodatkowo musiałyby mierzyć się z ostracyzmem społecznym. Dzisiaj można mężczyźnie zabrać majątek, dziecko a państwo jeszcze w tym procederze pomoże. Nawet w związkach nieformalnych kobiety mogą imprezować sobie bez partnera po nocach i nikt nie zareaguje. Wielu nie rokujących facetów może mieć dziewczyny, całkiem nawet ładne, ale to najczęściej z braku laku. Dla kobiety samotność jest największym przekleństwem, co u mężczyzn, z reguły to nie występuje. Znam wielu mężczyzn, którzy realizują się jako single, są niezależni. Kobiety wszystko co mają dostały od kobiet, nawet feminizm wynalazł mężczyzna. Przez męska niesolidarnośc kobiety wzrastają w siłę, ponieważ (my) podzieleni jesteśmy w swojej masie słabsi. Zanikają męskie przyjaźnie i braterstwo, gdzie kiedyś często kumple trzymali się razem przez całe życie. Dzisiaj jest tylko zapierdol, żeby gonić się, kto ma więcej, by zadowolić swoją myszkę.

  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.