Skocz do zawartości

Ja 25 lat ona 40...


Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu męczę się po "rozstaniu" z kobietą starszą ode mnie o 15lat. Na początku spoko, była moją przełożoną iskrzyło między nami, ale jak to sie mówi kto sie czubi ten sie lubi. Dosłownie!! Po czasie spędzaliśmy ze sobą w pracy po 8h dziennie czasami po 6-7dni w tygodniu. Nagle BUM, zaczęliśmy rozmawiać o sprawach prywatnych. Okazało się ze bierze rozwód z mężem po 15 latach razem, ma córkę 15 letnią. No i nagle doszło do romansu, na początku niby niewinne telefonu w sprawach "służbowych" później codzienne pisanie godzinami, rozmowy itp. Doszło do zbliżenia i było super. Jednak zaczęły się pojawiać kłótnie i wszystko się popsuło. Problem w tym ze nie moge o tym zapomnieć bo było mi dobrze jednak jak próbowałem to uratować raz drugi trzeci wychodziła kłótnia, Jak zapomnieć? Myślicie ze miało to sens?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, DGP33 napisał:

Okazało się ze bierze rozwód z mężem po 15 latach razem, ma córkę 15 letnią.

 

Kurde. One zawsze są w trakcie rozwodu gdy chcą skoczyć w bok :)

 

 

46 minut temu, DGP33 napisał:

Jak zapomnieć?

Znajdź sobie inną. Proste.

 

46 minut temu, DGP33 napisał:

Myślicie ze miało to sens?

To dziki instynkt, nie doszukuj się tu sensu.

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, DGP33 napisał:

Od jakiegoś czasu męczę się po "rozstaniu" z kobietą starszą ode mnie o 15lat. Na początku spoko, była moją przełożoną iskrzyło między nami, ale jak to sie mówi kto sie czubi ten sie lubi. Dosłownie!! Po czasie spędzaliśmy ze sobą w pracy po 8h dziennie czasami po 6-7dni w tygodniu. Nagle BUM, zaczęliśmy rozmawiać o sprawach prywatnych. Okazało się ze bierze rozwód z mężem po 15 latach razem, ma córkę 15 letnią. No i nagle doszło do romansu, na początku niby niewinne telefonu w sprawach "służbowych" później codzienne pisanie godzinami, rozmowy itp. Doszło do zbliżenia i było super. Jednak zaczęły się pojawiać kłótnie i wszystko się popsuło. Problem w tym ze nie moge o tym zapomnieć bo było mi dobrze jednak jak próbowałem to uratować raz drugi trzeci wychodziła kłótnia, Jak zapomnieć? Myślicie ze miało to sens?

A na chuj Ci taka stara baba? Ona będzie miała 55 a ty 40. Ja jebie toż to grzyb jest. Fuj. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, DGP33 said:

Fajna zabawa, fajny okres w życiu. Nie myslałem o niczym więcej(niczym poważnym) Ale jednak nagłe urwanie kontaktu trochę męczy 

 

Bardziej stonowane reagowanie na rozpierduchy emocjonalne przychodzi wraz z wiekiem i doświadczeniem. A przynajmniej powinno. 

 

Wymień na córkę, wszystko w rodzinie zostanie. 

 

Edytowane przez maroon
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że tu na forum przygalopował niezłej klasy ogier, pewnie czystej krwi Arab, taki normalnie szejk, o którym marzy każda p0lka.

 

A teraz na poważnie: dlaczego odpisujecie gościowi co to ma głeboko zasady forumowe? Było to już wiele razy poruszane.

 

Te ogier, może byś się zapoznał z regulaminem, czy zawsze tak wpadasz z grubej rury gdziekolwie się pojawisz?

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh. Wiedziałem. 

@DGP33 awatar i przywitanie. 

 

Reszta. Nie zachowujcie się jak bydło po lobotomii. Nie wiecie jak ona wygląda. 

Op przyszedł z problemem. Nie po to by dostarczyć gromadzie "braci" tematu do bardzo niskiego podbicia ich ego połączonego z wyśmianiem go. Stuknął 40? Wielu tu stuknęło tylko własną rękę lub divę, przynosząc jej wcześniej te kilka stów. 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, BlackDrake said:

Córka 15 lat to jeszcze młoda.

Za takie wasze pisanie powinien być wylot z forum.  

Możecie sobie tak pisać jak by miała < 17/18 lat.  

Hipokryzja, a nie młoda. 

 

17-latek puka 14-latkę, cacy. 

 

30-latek puka 16-tkę, pedofilia. 

 

Jak bez skrępowania moczył w 15 lat starszej, to w 15 lat młodszej też może. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Libertyn napisał:

 

 Stuknął 40? Wielu tu stuknęło tylko własną rękę lub divę, przynosząc jej wcześniej te kilka stów. 

Jedno to stuknąć, a drugie to robić z tego dramę. 

Biorąc pod uwagę w/w okoliczności.

 

Tego Jegomościa trzeba po męsku opierdolić.

(Ale skąd Ty masz to wiedzieć niuniuś)🤔

Każdy bądź prawie każdy przeżywał tego typu traumy.

 

 

Jak nowy użytkownik uszanuje nasz regulamin .

To chętnie mu napiszę kilka zdań od starszego kolegi, ku pokrzepieniu Jego zranionego serduszka.

💪

Edytowane przez RabarbaR
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BlackDrake napisał:

Córka 15 lat to jeszcze młoda.

Za takie wasze pisanie powinien być wylot z forum.  

Możecie sobie tak pisać jak by miała < 17/18 lat.  

Wylot z forum jest za treści pedofilskie albo łamanie prawa (<15 lat). nawet w żartach (wyleciał za to marcopolozelmer na ten przykład).

 

15 jest legalne w Polsce i żartować sobie można do woli.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wiek_zgody

 

ps. tak, w Niemczech jest legalne pukanie 14-latek.

Edytowane przez Januszek852
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 🤑 Ja bym poczekał pare lat i brał się również za córkę. Kto wie , jak dobrze rozegrasz to będziesz miał coś w stylu :

Mother and daughter enjoy and grind billy boy 's cock 😀😀

 

A tak na serio to ogarnij sie.. Młody koń a bierze się za starą klacz...

Edytowane przez Arthur Morgan
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.