Skocz do zawartości

Ja 25 lat ona 40...


Rekomendowane odpowiedzi

Bywają takie czterdziestki, że wielu forumowych zdobywców chciałoby, aby tak poszła z nimi do łóżka. Już kiedyś omawiałem tę kwestię. Żaden wstyd mieć romans ze starszą - ale trochę wstyd, gdy doświadczone chłopy (albo wręcz przciwnie, jak wspomniał @Libertyn, wielu tutejszych tylko rączkę pieściło) zbiorowo sobie kpią. Jedyny błąd, że młody się zaangażował - ale w jego wieku ja popełniłem podobny błąd (bardzo podobny), tyle że skończyło się na tragifarsie z przewagą farsy.

 

Do autora tematu - chwilę się pomęczysz, a za jakiś czas zapomnisz. Zajmij się czymś, albo ogarnij sobie młodszą pannę.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo ciężki temat, nie ukrywam jak już sobie z tym poradzę i spotkam kogoś z podobnym problemem to postaram sie pomóc w 100%. Nie życzę tego nikomu. Wiadomo na początku bajka potem jednak zmienia to sie w dramat. Zimny kubeł wody na łeb przydał się od chłopaków :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, RabarbaR napisał:

Tego Jegomościa trzeba po męsku opierdolić.

A potem jojczą o piekle mężczyzn którzy częściej popełniają samobójstwa. Czemu kurwa ma być inaczej skoro kobiety dostają wsparcie a faceci męski hehe opierdol? 

 

To ja proponuje każdego komu baba wchodzi na głowę określać mianem cipy. 

30 minut temu, maroon napisał:

Jak bez skrępowania moczył w 15 lat starszej, to w 15 lat młodszej też może. 

Przeczytaj to, spójrz na wiek opa, wykonaj odejmowanie. I powiedz czy serio tak myślisz, czy zwyczajnie  nie czytasz  co wpisujesz. Wystarczy teraz że jakiś sekuła na to trafi. I "Wysoki Sądzie na forum bracia samcy propaguje się treści sprzeczne z prawem". I @Marek Kotoński będzie miał olbrzymie problemy. 

Edytowane przez Libertyn
  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Libertyn napisał:

A potem jojczą o piekle mężczyzn którzy częściej popełniają samobójstwa. Czemu kurwa ma być inaczej skoro kobiety dostają wsparcie a faceci męski hehe opierdol? 

 

 

Typowe dla samic i lewaków odwracanie kota ogonem i próba wzbudzenia wyrzutów sumienia .

😄

 

Tak jak pisałem wcześniej. 

Niech się chlopak zachowa z szacunkiem i dostosuję do regulaminu.

Wówczas chętnie mu nadmienię co jest pięć. 

Nie będzie to żadna prawda objawiona lecz z pewnością szczera i życzliwa rada .

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym błędem według mnie było to że razem pracowaliście.

 

1 godzinę temu, cst9191 napisał:

Kurde. One zawsze są w trakcie rozwodu gdy chcą skoczyć w bok :)

 

 

Dokładnie. Przypomniała mi się randka z tindera z podobną różnicą wieku. Wchodziła do mojego mieszkania jak rozwiedziona, przez chwilę była w separacji, a finalnie okazała się "formalnie mężatką, ale tak jakby rozwiedzioną bo dużo zamieszania z podziałem kredytu". Przez to, że drążyłem temat trochę się speszyła i do niczego nie doszło. Dziś bym chyba nie dopytywał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DGP33 napisał:

 Córka mnie nienawidzi bo wie ze stukałem jej matkę 😕 

 

Na myśl przychodzi mi jedno absolutnie ważne pytanie. 

Skąd do licha to młode dziewczę nabyło tą wiedzę?!

 

Albo była świadkiem ów zdarzenia?

 

Albo mamusia jest chora na umyśle i w zaistniałej sytuacji jej o tym powiedziała ?

 

Albo córka ma zdolności telepatyczne?

 

Hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RabarbaR napisał:

 

Na myśl przychodzi mi jedno absolutnie ważne pytanie. 

Skąd do licha to młode dziewczę nabyło tą wiedzę?!

 

Albo była świadkiem ów zdarzenia?

 

Albo mamusia jest chora na umyśle i w zaistniałej sytuacji jej o tym powiedziała ?

 

Albo córka ma zdolności telepatyczne?

 

Hmm

Gdzieś jej w telefonie zauważyła jakieś wiadomości zauważyła ze często z jej mamą rozmawiam i chyba w tym wieku juz potrafi złożyć wszystko w całość 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, DGP33 napisał:

Gdzieś jej w telefonie zauważyła jakieś wiadomości zauważyła ze często z jej mamą rozmawiam i chyba w tym wieku juz potrafi złożyć wszystko w całość 

O kurde to ja muszę w takim razie przedefiniować pojęcie zaliczenia kobiety .

🤣

 

Mistrzu!

Albo masz bujną wyobraźnię albo najzwyczajniej w świecie dopiero wkraczasz w rzeczywistość damsko-męskich relacji.

 

Pierwsza podstawowa zasada .

Nie lataj nigdy przenigdy za kobitą z wywieszonym jak pies jęzorem!!

 

Czy to będzie w Bangladeszu czy Libanie .

Na biegunie czy w Iranie .

Zawsze sprawi to prędzej czy później, że kobieta przestanie Cię postrzegać jako obiekt pożądania. 

Zapamietaj to chłopaku jak amen w pacierzu .

 

 

Edytowane przez RabarbaR
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RabarbaR napisał:

O kurde to ja muszę w takim razie przedefiniować pojęcie zaliczenia kobiety .

🤣

 

Mistrzu!

Albo masz bujną wyobraźnię albo najzwyczajniej w świecie dopiero wkraczasz w rzeczywistość damsko-męskich relacji.

 

Pierwsza podstawowa zasada .

Nie lataj nigdy przenigdy za kobitą z wywieszonym jak pies jęzorem!!

 

Czy to będzie w Bangladeszu czy Libanie .

Na biegunie czy w Iranie .

Zawsze sprawi to prędzej czy później, że kobieta przestanie Cię postrzegać jako obiekt pożądania. 

Zapamietaj to chłopaku jak amen w pacierzu .

 

 

To nie bajki to fakty, gdyby to nie było takie skomplikowane to bym tutaj o tym nie pisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym rzecz gościu ,że to nie jest w najmniejszym stopniu skomplikowane .

🤣

 

Sytuacja jakich wiele.

Pani chciała sobie odreagować pewne tematy .

Potrzebowała chwilowego boostera swego ego .

 

Zobaczyła że się wkręciłeś więc się czym prędzej ewekuwala ,bo niepotrzebne jej kolejne dramy .

 

Także nie bądź mazgaj .

Masz na liczniku skalp w postaci przełożonej. 

Niewielu ma tę pozycję odhaczoną na swych seksualnych podbojach.

 

Także uszy I jaja do góry!!

 

Ode mnie tyle .

Bo widzę że tu przypadek na kilka ładnych stron wałkowania tematu się kroi.

 

Bądź zdrów i bądź wolny od toksycznych myśli. 

 

Serwus.

Edytowane przez RabarbaR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nikt rozsądny się nie czepia, że typek przespał się z ryczącą czterdziechą.

W dodatku szefową.

Chapeau bas Dejwid.

👌

 

Tutaj chodzi o to jak ten fakt i okolicznosci tej sytuacji.

Destrukcyjnie wpływają 

na jego tok myślenia.

Oraz ewidentny brak podstawowej wiedzy z zakresu zasad dotyczących damsko-męskich interakcji.

 

God damn'it.

😏

Edytowane przez RabarbaR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Montella26 napisał:

Przecież ja widzę jak jest. Ja lvl 28. Podchodzę w robocie do takiej 44 lata. I pytam ją o jakąś pierdołe związana z pracą. A ona już iskierki w oczach. Uśmiechnieta i rumieńce na policzkach. Szał macicy a zapytałem tylko o drobnostkę. 

 

Curwa, podrzuciłeś mi myśl... z mojej poprzedniej pracy. Tam była taka samica... zawsze czułem się w jej obecności nieswojo. Czułem, że coś jest na rzeczy... Podświadomość mi podpowiadała, że chodzi chyba o atencję, o speszenie, zwrócenie uwagi na siebie... ale logika wypierała to. Uzasadniałem, że chyba już przesadzam z tym szukaniem znaków. 

A to się pochyli nad ramieniem stanowczo łamiąc barierę komfortu (20 cm od twarzy), a to bluzki z tym o jeden za dużo guziczkiem rozpięte...

I to tak głównie tylko do młodszych pracowników, 2-3... sama ok 35 wtedy, samotna mama po rozwodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic złego w eksperymentowaniu z milfem, bo każdy w tym wieku o tym marzył a nielicznym udało się dostać do ciasteczka.

Milf jaka sama nazwa wskazuje, że jest to zadbana mamuśka do zabawy i męskich uciech dla młodych samców.

Oczywiście o żadnych związkach z takimi kobietami nie ma mowy bo w ostateczności seks nie jest do zabawy a do sprowadzenia na ten świat

kolejnego nieszczęśnika.

Dlatego starsze kobiety nie mają już tyle sił i zdrowia by urodzić dziecko a nawet poród w tym wieku jest praktycznie niemożliwy.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że doprawiałeś rogi innemu mężczyźnie bo kobieta to co mówi wpuszczaj jednym uchem a drugim wypuszczaj.

Więc prawdopodobnie dymałeś zajętą kobietę.

A mężczyźni powinni być solidarni i grzecznie odmawiać bo wpierw trzeba od siebie zacząć by ukrócić ten cały syf związany ze zdradami kobiet.

Przynajmniej dobre jest to, że skończyłeś ta relację, może coś zrozumiałeś, wyciągnąłeś wnioski.

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RabarbaR napisał:

Tu nikt rozsądny się nie czepia, że typek przespał się z ryczącą czterdziechą.

W dodatku szefową.

Chapeau bas Dejwid.

👌

 

Tutaj chodzi o to jak ten fakt i okolicznosci tej sytuacji.

Destrukcyjnie wpływają 

na jego tok myślenia.

Oraz ewidentny brak podstawowej wiedzy z zakresu zasad dotyczących damsko-męskich interakcji.

 

God damn'it.

😏

Po prostu to była prawdziwa miłość

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.