Skocz do zawartości

Witam.


DGP33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Dawid, lat 25 (zaraz 26). Zakończyłem naprawdę niecodzienna "znajomość" ze starszą Panią. Mam nadzieje ze po zakończeniu tej sytuacji zostanę tutaj na dłużej i następnym razem dostanę troszkę mniejszą falę krytyki. 

Sorry za nie przeczytanie regulaminu forum ale chciałem na szybko wstawić post juz poprawiam swój błąd. Przeczytałem, nadrobiłem zaległości i zgadzam sie co do avataru :D 


Pozdrawiam :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, DGP33 napisał:

Mam nadzieje ze po zakończeniu tej sytuacji zostanę tutaj na dłużej i następnym razem dostanę troszkę mniejszą falę krytyki. 

 

"Szczerze to potrzebowałem takiego pocisku w moją stronę hahah. Użalałem sie nad sobą znajomi mówili to samo ze nie ma sensu(przyszłości) ta"znajomość"

 

~Dawid lat 25

 

To jak to z Tobą jest ziomuś?

 

Witam i o zdrowie pytam.

🙌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RabarbaR napisał:

 

To jak to z Tobą jest ziomuś?

 

Witam i o zdrowie pytam.

🙌

Szczerze to chyba ubzdurałem sobie w głowie ze ona jest idealna super i w ogole. Ciągło mnie do niej bo to coś czego na co dzień sie nie przeżywa, Miałem dziewczynę 2 lata młodszą od siebie a nagle pojawia sie Pani 15 lat starsza. Znajomi odradzali, tutaj widzę tez ludzie napisali co o tym sądzą i trzeba skończyć sie użalać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.