Skocz do zawartości

Najman, Słowik, Pruszków. Quo vadis, świecie?


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Brak słów. Podstarzały gangus, wielki przygłup Najman i zjebane społeczeństwo karmiące takich zjebów jak oni.

Okej, nie wiem co tu się odjaniepawla ale dla mnie to już od swego czasu za mocne.

Jakiś kult "gansterów" się tu rodzi czy co? Książki Masy, teraz jakieś Słowiki itp.. Śmiech na sali.

Banda złamasów z rządu też nic z tym nie zrobi, bo pewnie co drugi ma coś na rękach.

 

 

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy jeszcze Miska z Nadarzyna, który będzie występował na gali.

Szukają swojego sposobu na dotarcie do publiczności

1 federacja ma youtuberow i karły i influcośtam 

Inna ściąga emerytów z ufc 

Ot, biznes.

A odbiorcami Najmana może ma być np.pokolenie 40 latków, którzy pamiętają jak te postacie ( Masa, Misiek z Nadarzyna ) królowały w wiadomościach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tmr napisał:

Ot, biznes.

A odbiorcami Najmana może ma być np.pokolenie 40 latków, którzy pamiętają jak te postacie ( Masa, Misiek z Nadarzyna ) królowały w wiadomościach.

Nie wiem, gdybym ja był gościem, który żył w tych latach, gdzie Ci goście robili co chcieli, to poczułbym się w tym momencie jak by ktoś mi napluł w mordę.

Dosłownie. Goście rabowali, wymuszali haracze, łamali ludziom kości i życia, gwałcili i teraz nagle co? Zamiast siedzieć w pierdlu do końca swoich dni to brylują na salonach.

A jeszcze bardziej niż ich żal mi tych wszystkich półmózgów, którzy dołożyli cegiełkę do tego spierdolenia.

Tych wszystkich firm, sponsorów itp tej pożal się boże "gali"..

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pewnego rodzaju odbiorców to są "bohaterowie". Jak ...Janosik.

Z reala: w pewnym sklepie podszedl do mnie osobnik i "szacunek".No ok. I, że mnie pamięta z ZK. Wymienił tu nazwę ZK. Pomyślałem, że zaraz będzie boks ;) on dalej swoje, że wprawidzie "pod celą" ze mną nie przebywał itd. I .... wymienił pseudonim jednego z bossow. Poważnie. No aż taki gruby nie jestem..gębę mam paskudna, ale nie aż tak.on naprawdę z takim szacunkiem sie odnosił ( nie, nie chciał "dychy" na piwo ). 

Woni alkoholu nie wyczuwałem.

A jeśli gawiedź leci oglądać pannice co 3 panom w autobusie ssała...to czemu nie mają lecieć pooglądać Masy czy innego bossa jak walczą? Biznes.

A Najman, skromny flecista z Mykanowa, w latach 90 mógł pomarzyć do konfidencji z takimi postaciami. Może spełnia swoje marzenia? O byciu "twardym"/"prawilnym". Jego maks to była chyba przyjaźń z Jackiem S.:) 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tmr napisał:

A jeśli gawiedź leci oglądać pannice co 3 panom w autobusie ssała...to czemu nie mają lecieć pooglądać Masy czy innego bossa jak walczą? Biznes.

 

Tytułem wstępu. żeby nikt mi nie zarzucił chochoła - nie popieram romantyzowania mafii, grup przestępczych etc.

Jednocześnie trochę żenuje mnie ten materiał Stanowskiego z pierwszego posta.  Widzę tam tzw. sygnalizację cnoty i chęć zebrania łatwego poklasku.

 

Poza tym kanał sportowy w 2021 został patronem medialnym innej organizacji freakowej Fame MMA, dla niektórych to już może być patologia - i jakoś fanów

takich spędów nie nazwał ludzkim ścierwem, w odróżnieniu do osób chcących kupić PPV na MMA Vip Najmana. 

 

Natomiast sam Stanowski niedawno gościł u siebie w studio Tedego - który do teledysku stworzonego razem z Malikiem Montaną zaprosili właśnie Słowika.

Czy wtedy temat Słowika został poruszony w tamtym hejtparku? Nazwał Tedego śmieciem ludzkim? Oj, jakoś chyba wtedy nic takiego nie miało miejsca. 😊

 

 

A, że najman sobie wyciera buzię Jezusem, Papieżem i Jerzym Kulejem, by stosując tanią manipulacje udowadniać, że dobrze zrobił, to poboczny wątek. 😊

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgniłą kulturę mamy od bardzo dawna, a to dopiero początek. Czytałem o kilku przypadkach zabójstw, żeby wygenerować oglądalność na TikToku. W USA jedna panienka zabiła niepełnosprawną siostrę dla zasięgów. Nie miała sukcesów to musiała zrobić coś "szokującego". W pełni normalna rodzina. Zgniła kultura dopiero się rozpędza. Na jej końcu czeka nowy, uśmiechnięty człowiek o inteligencji psa. Osobiście nie oglądam. Brzydzą mnie czasy, w których żyjemy i ten jebany ściek tych zakazanych mord. Z drugiej strony prawdziwa gangsterka to polityka, nowy wał i podatki. To, co się odpierdala, jakie niszczenie ludzi to kurwa ten Słowik się chowa ze wszystkim, co zrobił tak naprawdę. Leszcz w porównaniu do największych kurew politycznych. Szkoda gadać.

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac należy też powiedzieć, że polityka jest nierozerwalnie związana z mafią bo jak kogoś trzeba odjebać czy zastraszyć to tam nie idzie Schetyna czy Trump tylko się wysyła kogoś komu potem za pieniądze po cichu zmieni się z zabójstwa w wyłudzenie to raz.

 

A dwa to co powiesz o zjawisku jak masa jest w empiku na premierze książki i przychodzą te zjeby obojga płci z dziećmi pokazać potomnym, no właśnie co pokazać? Chociaż w przypadku większości facetów, którzy wszystko co mają do przekazania dzieciom to browar i TV po chujowej tyrze u Pana feudalnego to w sumie jakieś urozmaicenie.

 

Po trzecie w jakiekolwiek zasady w świecie przestępczym wierzą tylko ludzie którzy nie wychodzą sprzed monitora, nie bez powodu w reżimach komunistycznych na administrację niższego, średniego szczebla a także a może przede wszystkim w systemie penitencjarnym, policji i wszelkich służbach porządkowych brano właśnie psychopatów, zjebów i przede wszystkim kryminalistów bo tam po prostu potrzebna była kurwa bez zasad bo każdy z normalną głową służąc takiemu systemowi gdzie lekarz był od zmierzenia pulsu i orzeczenia czy można dalej napierdalać wysiadał psychicznie i w najlepszym wypadku się rozpijał.

 

Rozpisałem się jak pojebany zapomniałem o czym w ogóle jest temat dobre szkło wjechało po siłce.

ps. A dobra już przeczytałem główny wątek tamto to w ogóle szkoda ręce załamywać. Tam już nawet nasrać nie brakuje.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? Nawet nie wiesz, jak ja sam się wk*rwilem. 

Ja lubię galę freakowe, ale już nie raz pisałem, że tacy zwykli freakowi zawodnicy nie są taką patologią. Dlaczego? Bo ani Kasjusz, ani Linkiwiecz, ani ferrari, ani reszta z ekipy NIE łamała ludziom gości, nie gwałciła, nie brała haraczy, nie zabijała i nie zmuszała do prostytucji. Takie freaky nie są według mnie szkodliwe. Nie robią ludziom KRZYWDY - i to jest podstawowa kwestia. Linkiewicz nie zabijała i dzięki temu sławy nabrała - tylko dała dupska - ale czy komuś zrobiła tym krzywdę? Czy któryś zwykły freak robi krzywdę komuś wyzywając się lub przepychając między sobą? 

Ci zawodnicy z fame MMA nie są złymi ludźmi, tylko robią show i na tym zarabiają. 

 

Teraz porównajmy sobie MMA VIP. Organizacja stworzona z wszystkich patusow jakiś się da. Kazik klimat kartel siedział w więzieniu z 10 lat, żurom siedział w więzieniu, ten z wielkimi bickami - Syntol - zawinęły go służby za terroryzowanie ludzi w Turkowie ( chyba to Turków był), ściągał haracze itd. Misiu z nadarzyna, żałosny 60 letni dziadek z otyłością który pod kamery gra dobrego i się tłumaczy ze wszystkiego. W książkach się swoich chwali, że jak stan wojenny był w Polsce, to miał najniższą kategorię wojskową i nie poszedłby ma wojnę tylko zabawiał się z kobietami żołnierzy, którzy idą na wojnę. Rozumiecie wy to? Takie rzeczy gość pisał w swojej książce. 

 

Ja się niesamowicie wkurwi@m na takie coś, bo teraz sobie ludzie siedzą przed kompem i jarają gangusami. Jarają się teraz Soroko który 10 lat w więzieniu siedział i nie jednego człowieka skatował - ale myślenie ludzi jest takie - oooo denerwuje się, dymy będą, jak się da mu szansę to się zmieni - oni są DEBILAMI. On nie robi zwykłego show, jak ferrari czy ktoś inny. On ma chorą głowę i komuś krzywdę może zrobić. Dziennikarzyny tego nie rozumieją. Robią wywiady z tym Denisem z elany, jaki to on fajny, się nim jarają a ten Denisek i jego koledzy nie jedną osobę połamali i pocięli maczetami. Ale co tacy idioci mogą wiedzieć. 

 

Co do słowika, to ten stary gangus nie powinien się w ogóle w mediach pokazywać. Jego już się ludzie nie boją tak, jak kiedyś. Teraz policja działa inaczej. 

 

A Najman... Myślałem, że on specjalnie gra debila dla show. Ale jest tak sprzedajną diva, że WSZYSTKO zrobi dla kasy. Słowika porównywać do tego, że papież dał drugą szanse osobie, która chciała go zabić no to są granice żenady...

 

@Quo Vadis? Dobrze, że ten temat poruszyłeś. Wiem, że oglądasz freaka, ale masz chyba tak, jak ja. Odróżniasz show i w środku ludzi, którzy nie są źli i nie krzywdzą ludzi a taką totalną patole. 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jego wpisy parę dni temu, jak i komentarz Stanowskiego do tego cyrku, który załączyłeś. Warto obejrzeć.

Szkoda tylko, że we frazie "policja się bała" Stanowski nie uwypuklił innego ważnego elementu, tj. zblatowania przestępczego środowiska lat 90-tych z PRL-owską nomenklaturą jak i wojskówką z WSI.

 

To była prawdziwa przyczyna tej patologii. Przyzwolenie i współpraca u zarania III RP.

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile biznesów zniszczył Słowik a ile Szumowina i Zwisielskim. Stano dziewica Orleanska za hajs że spółek skarbu państwa i robotę w tvp dla swojej trzódki kompromituje się od dwóch latach tekstami typu bandzior piłkarz z córeczką wyszedł na spacer (Angulo) czy teraz przy Djokoviciu. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

 

 

 

Bawią mnie teledyski gdzie ktoś nawija o kobietach, że są szmatami a one do tego tańczą :D

 

SD - "White Bitchez" [Official Video] - YouTube

 

Tak mi się tylko przypomniało xD

 

A w sumie po co podawać jeden przykład w murzyńskim rapie wyrażenie "white bitch" jest na porządku dziennym.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Król Jarosław I napisał:

@mac należy też powiedzieć, że polityka jest nierozerwalnie związana z mafią bo jak kogoś trzeba odjebać czy zastraszyć to tam nie idzie Schetyna czy Trump tylko się wysyła kogoś komu potem za pieniądze po cichu zmieni się z zabójstwa w wyłudzenie to raz.

Nic się w historii nie zmienia. Bierność zwykłych ludzi oznacza terror prędzej, czy później. Im starszy jestem, tym bardziej się cieszę, że nie mam dzieci. Nie wiedziałbym, co mówić i w jaki sposób tłumaczyć rzeczywistość. Po prostu się nie da, albo się da, ale dla spokoju ducha, prawdopodobnie najgorszej waluty tego świata lepiej tego nie robić.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

kanał sportowy w 2021 został patronem medialnym innej organizacji freakowej Fame MMA, dla niektórych to już może być patologia - i jakoś fanów

takich spędów nie nazwał ludzkim ścierwem, w odróżnieniu do osób chcących kupić PPV na MMA Vip Najmana.

Zgadza się ale o ile jeszcze w przypadku FAME MMA można to podciągnać jedynie pod chęć robienia show, coś jak wrestling w USA, to jednak to co się dzieje na gali Najmana, to już chyba przechodzi wszystkie granice. Powiem szczerze, Fame sam oglądam i dla mnie jest to kopalnia beki, prymitywna ale jednak, dobry odmużdżacz, za to jeżeli na gali promuje się gangusów z lat 90, to chyba już coś jest mocno nie tak. Fajnie to ujął @$Szarak$ pod czym się podpisuję.

 

Kwestia tego, co promują raperzy w teledyskach itp to też odrębna sprawa. Umknęło mojej uwadze to, że Słowik się u nich pojawił.

Mimo wszystko, pojawienie się gangusa epizodycznie w klipie, gdzie robi za małpę a pojawianie się jego cykliczne na każdej gali i ogłaszanie go "bossem" organizacji.. no serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Quo Vadis? napisał:

Zgadza się ale o ile jeszcze w przypadku FAME MMA można to podciągnać jedynie pod chęć robienia show, coś jak wrestling w USA, to jednak to co się dzieje na gali Najmana, to już chyba przechodzi wszystkie granice.

 

Tak, ja nie stawiam znaku równości pomiędzy fejmem i tym co najman obecnie wyczynia, jedynie chciałem powiedzieć, że ta granica dobrego smaku dla różnych ludzi może leżeć w innym miejscu. 😊

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowik ma unikalne umiejętności. Umie budować i zarządzać grupą ;).

 

1. Tragiczne jest oczywiście to jak wygląda nasz wymiar sprawiedliwości. 

 

2. Najman się myli jeszcze w jednym. O przebaczeniu to można mówić jak, ktoś żałuje. Pudzian komuś tam dał po pysku. I co nie opowiada farmazonów. Stwierdził młody był człowiek, głupi. Odsiedział i tyle. Na spotkaniu z więźniami jak ktoś próbował tłumaczyć, że jest przez nieszczęśliwy zbieg okoliczności w więzieniu to krótko zgasił "jak szukasz emocji to przygoda sama cię znajdzie". Każdemu może się noga powinąć raz. Raz i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, mac said:

Bierność zwykłych ludzi oznacza terror prędzej, czy później.

Masz rację, chyba nie wiesz nawet jak bardzo. Każdy ma cenę, i każdy ma granicę. Milcząca większość, zaiste.

7 minutes ago, Obliteraror said:

Małych złodziei wieszacie,

dużym się nisko kłaniacie...

Nie przesadzajmy - mamy powszechne przyzwolenie na łamanie prawa w tym kraju. Tak, odnoszę się do kodeksu drogowego + Giuliani i "zasada stłuczonej szyby". Dalej jak z kobietą, dasz palec weźmie rękę i będzie narzekać że mało.

 

Co do WSI/SB i innych w latach 90-tych, pamiętaj, że jak Żyd ginął to był Żydem, a jak kolaborował to był Polakiem. Wszyscy wtedy działali dla dobra państwa, ale jak przyszło do pytania "którego?" to...

7 minutes ago, jankowalski1727 said:

Ot co. Zawsze tak było w tym lesie obsranym gównem.

Nie zawsze, nie zawsze. Ale potem szlachta bojowa wyginęła, zostały namiastki, pusta nazwa, wkupiony plebs i niespełnione aspiracje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? O, zaczęło się to o czym myślałem. Stare gangusy typu ochroniarz masy, porównuje skalę patologii zawodników fame MMA i Pruszkowa. To jest taki poziom manipulacji, że aż mnie szokuje - albo może już nie. 

Jedno pytanie na które sobie niech tacy ludzie odpowiedzą: który zawodnik fame MMA gwałcił, zabijał, katował, ściągał fikcyjne długi i masa innych? 

Podaje przykład Linkiewicz, która fakt zasłynęła seksem grupowym - ale to jej dupa. Zrobiła tym komuś krzywdę? 

Nie rozumiem, jak można to stawiać obok siebie. 

Niech wracają do paki te wszystkie stare gangusy, próbujący robić z siebie celebrytów.

Edytowane przez $Szarak$
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2022 o 11:51, mac napisał:

Zgniłą kulturę mamy od bardzo dawna, a to dopiero początek. Czytałem o kilku przypadkach zabójstw, żeby wygenerować oglądalność na TikToku. W USA jedna panienka zabiła niepełnosprawną siostrę dla zasięgów. Nie miała sukcesów to musiała zrobić coś "szokującego". W pełni normalna rodzina. Zgniła kultura dopiero się rozpędza.

 

BTW chcąc nie chcąc natknąłem się na coś zahaczającego pośrednio o tematykę wątku.

W innym miejscu ktoś wspomniał o srogiej patologii sprzed 40 lat z Japonii, gdzie celebrytą został został typ, który...a zresztą, jak ktoś chce przeczytać, daję odnośnik do wikipedii.

Ale czytać na własną odpowiedzialność: https://pl.wikipedia.org/wiki/Issei_Sagawa

 

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.