Jump to content

Bracia, nasze forum jest nr 1 w polskiej manosferze. Bardzo wam za to dziękuję i tak zwyczajnie po ludzku, cieszę się :)

Recommended Posts

Ja również gratuluję sukcesu.

Dziękuję wszystkim braciom z forum a zwłaszcza Tobie Marku. Sam gdy tu trafiłem byłem rozbity emocjonalnie po rozstaniu. Tutaj dostałem odpowiedzi i to bez jakiegoś klepania po plecach tylko wyłożone prosto , po męsku. Dzięki wam jestem na lepszej drodze , świadomym mężczyzną i tak łatwo nie dam się wpuścić w maliny przez kobietę znając schematy.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję.

Keep up the good work ! 

• Like 3
58 minut temu, Marek Kotoński napisał:

to ludzie ludziom podali rękę w ciężkiej sytuacji.

Auuu.

Co Pan robi???

Idę panu na rękę.

Mistrzu, wyznaczyłeś bezbłędną drogę dla mężczyzn. Rozwój i pomoc dla siebie i innych. Czerpanie ze studni wspólnych doświadczeń w celu unikania pułapek zastawionych przez życie i naturalnie kobiety. W kupie siła. Też czasami mam doła, ale zajrzę, ktoś zapoda dobry dowcip, poczytam, zakwiczę i od razu lepiej. Już nie wspomnę o wartości merytorycznej niektórych wskazówek. Ja tutaj wchodzę nawet szukam, co kupić czasami xD Wziąłem już konsolę, golarkę, masę produktów spożywczych, kosmetyków i innych dupereli po przeczytaniu niektórych postów. I tak życie leci. Użytkownik od 2015 roku. Jestem pojebany? Nie. Credo cały czas aktualne. Może jeszcze bardziej. Trzeba dawać i brać pomoc, bo to uczy. 

Bardzo dobrze. Chociaż jeden dobry news :)

• Like 12

Fantastyczna wiadomość Brachu😃

Gratulacje dla wszystkich braci i sióstr, którzy poświęcają każdego dnia swoje życie, zdrowie, energie, pieniążki, czas

by pomagać innym i dzielić się swoją wiedzą.

Dzięki również tobie Marku za stworzenie tego miejsca, które jest ostoją normalności, rozwoju, pozyskiwania informacji, spędzania mile czasu i poznawania ciekawych, wartościowych ludzi.

Cieszę się, że nasza praca pomaga wielu osobom w potrzebie, że dzięki temu zmieniają swoje życie na lepsze.

Wierzę, że będzie jeszcze lepiej i nasz głos zacznie docierać poza Polskę gdzie staniemy się sławni, popularni, rozpoznawalni.

Droga do zmiany tego świata jest długa, czasem wręcz niemożliwa, ale nie znaczy, że mamy się poddawać bo dopóki broń mamy w ręce czyli wiedzę póki przyjaciele są obok zwycięstwo jest nasze.

PS. Audycje odsłucham w wolnej chwili😉

• Like 15

Super informacja! Sam jestem człowiekiem który nie propaguje Forum z oczywistych względów (nie rzucał pereł przed świnie...), podsyłam co ciekawsze tematy może pięciu najbliższym znajomym.

Sam kiedyś wrzucałem na swój profil przeróżne informacje, od 447 i ACTA 2, przez petycje w tych sprawach po inne ważne rzeczy, głosowania, ustawy, nowe wały itd. Efekt: raz ktoś podpisał petycję, dwa, trzy lajki i to wszystko. 

Więc przestałem to robić. 

Tu jest inaczej, widzę że to ma sens i jak się okazuje wkład nie idzie na marne. Są tu osoby z którymi się bardzo lubimy jak choćby "człowiek lodu", pozdrawiam, są osoby z którymi się ścieram wykłucając się o swoje, dyskusje, poziom i merytoryczność dużo wnoszą i dużo można się wciąż nauczyć poznając nowe historie i przypadki, oraz poglądy innych kompetentnych ludzi. 

• Like 6

Szefie to jest naprawdę super informacja.

Nasze Forum jest nieocenionym źródłem wiedzy o prawdziwym życiu i wszelkich jego polach minowych.

To jest wiedza, którą powinien mieć każdy Mężczyzna w Polsce, aby nie wpaść w poważne tarapaty.

Dziękuje Marku za Twoje przywództwo na Forum, a Wszystkim Uczestnikom naszego projektu dziękuje za cenne rady życiowe.

Tematy są często na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i to jest także ogromna zaleta Forum.

Wiedziałem, że kiedyś Projekt Bossa będzie numer 1.😁

• Like 4

Bardzo dobra wiadomość. Mówi najwięcej o jakości odnajdywanych tu treści. A one? One są pochodną "jakości" forumowiczów! Ich spostrzegawczości życiowej, często błyskotliwości (której zdarzy mi się pozazdrościć) czy precyzyjnej identyfikacji problemów, rozwiązań i zagrożeń. Tak trzymać Panowie. Ale pamiętajcie, że jest nadal dużo do zrobienia wokół nas. 

• Like 5
  • Thanks 3
On 1/11/2022 at 10:14 PM, Rnext said:

nadal dużo do zrobienia wokół nas

Szereg geometryczny nie jest łatwy do zwizualizowania. http://www.copernikids.pl/matematyka/krol-i-szachy

Marek zaczął, był "pierwszym ziarnem".

Załóżmy że każdy pomaga tylko dwóm osobom w ciągu roku. Każda z nich - następnym dwóm, przez kolejny rok. Tyle wystarczy zrobić. Nie trzeba nic hurtem, teraz zaraz.

Po 13 latach mamy już 8 tysięcy. Przekroczyliśmy ten punkt.

Za kolejne 12 lat, będzie wtedy prawie 17 milionów ludzi, którym Forum pomogło...

• Like 2

Wow, nie sądziłem że aż tyle osób czyta to forum. Na prawdę spory sukces Marku, stworzyłeś coś niezniszczalnego, bo idei nie da się zabić. Na pewno był bym w życiu w dużo gorszym miejscu, gdyby nie pomoc, którą dostałem tutaj. I osobiste dzięki dla brata @Kespert, dałeś mi rady, które realnie i namacalnie wpłynęły na poprawę mojej sytuacji, bez tego taplał bym się w bagnie zapewne do dzisiaj. Peace ✌️

• Like 2
4 minutes ago, salt0 said:

Wow, nie sądziłem że aż tyle osób czyta to forum.

Jako czytelnik, wypowiadam się wyłącznie szacunkowo!

Na głównej stronie, pomiędzy listą działów a chatboxem, masz statystyki.

32 302 tematy.

800 804 posty.

10 995 zarejestrowanych członków ( ;) ) - ile osób czyta bez rejestracji, trzeba by zapytać Administrację, chociaż liczba 542 tysięcy wizyt w grudniu - daje pewien ogląd. Można też szacować korzystając z tej statystyki " 69 Members, 0 Anonymous, 336 Guests" co daje 336/69=4,87 razy więcej czytających, niż członków (ale nie oszukujmy się, część to boty). 53 tysiące?

To już jest całkiem spore miasteczko. Dla odniesienia - wojsk WOT jest ~30 tysięcy.

• Like 2
Teraz, Mosze Red napisał:

@cst9191 dziwisz się, że chłopaki z forum robią "quest for pussy" do Tajlandii gdzie dostają więcej za mniej ;) 

Prawdziwe pielgrzymki :D

A na forum cisza

• Like 1
  • Haha 1

Jak czytam to forum i zgłębiam historię co niektórych braci to moje perypetie z kobietami to pierdnięcie mrówki w porównaniu z bajzlem z jakim się zmagają.

Jedno wiem napewno. 

To forum uratowało już wiele osób...i za to wielki szacunek dla twórców.

• Like 3
  • Similar Content

• By SzatanK
      Witam.

Co sądzicie Panie, czy przeciętny użytkownik tego forum to dobry kandydat na partnera?
      Panowie co sądzicie, czy przeciętna użytkowniczka tego forum byłaby odpowiednią partnerką dla was?

Zapraszam do kulturalnej wymiany zdań, a kto będzie najbardziej elokwentnym dostanie w nagrodę wyszczuplający pas na biodra ale od kogo to nie wiem.

• By Optimus Prime
      Jak myślicie zdała by test? 

Widzę cos takiego ktoś ściąga apke i ma tam swój profil. 
      Fajnie by bylo zrobić forum/grę. 

Czyli tak jak jest każdy ma swoje osiągnięcia za posty, Dotacje i tak dalej oraz dostawałby jakieś punkty doświadczenia, Może jakieś przedmioty do budowania postaci i to by było jakoś wbudowane w forum nawet w wersji przeglądarkowej. 
      Wiem że to pewnie koszty i tak dalej ale patrząc ile jest gierek i jakie pieniądze zarabiają na właścicieli to może warto wspólnie pomyśleć i coś zrobić w tym kierunku. 

Nie wiem każdy by tam miał swoje frakcje na przykład Absolut czy Obli i w nich ludzie którzy mieliby podobne zainteresowania. Jakieś bitwy idei.

Wiem ze niektóre fora mają swoje Apki. Może by pójść o krok dalej? 

Ludzie lubią coś tworzyć i się do tego dokładać. Widzę jak ludzie grają w takie shakes and fidget latami. Kto wie może warto cos takiego stworzyć. 

• By tomekbat
      A ja ugryzę temat z innej strony. Tutaj proszę zgłaszać pomysły, jakie mają możliwości pomocy Markowi osoby, które nie posiadają prawniczej wiedzy ani środków którymi mogliby go wesprzeć finansowo w czasie procesów. Co moze zrobić szary Kowalski z forum BS, niezależnie od wieku i statusu społecznego? Proszę tu zgłaszać swoje pomysły na działania, które my szaraki możemy podejmować, osobno lub zorganizowanymi grupami.

Ode mnie podstawowe pomysły:

- Zgłaszać każdy film hejterów, umiejętnie do YouTube. Jeśli ktoś z Was jest szpecem youtubowym, niech da tu jakieś screeny i przewodniki dla innych co gdzie i jak klikać.

- Bronić Marka w komentarzach na youtube. Tutaj można by opracować najlepsze teksty i formuły, którymi można ripostować wściekłe bydło, jakie konstrukcje słowne są krótkie i zwięzłe i zostają w głowie, np "daj dowody. Znam Kotońskiego od lat, i wiem że to nieprawda" itd itp.

Zapraszam do podawania pomysłów z których później można opracować konkretne działania.

I jeszcze jedno. Piszcie tutaj jakich działań i zachowań powinniśmy unikać w obronie Marka, by mu nie zaszkodzić. Moim zdaniem należy nie przejmować języka hejterów, mimo chamstwa i wyzwisk z ich strony zachowywać spokój i kulture wypowiedzi oraz argumenty. Niech ludzie patrzą i widzą, że Marek i Bracia Samcy zachowują kulture mimo wyzwisk i oszczerstw wrogów.
    • By Marek Kotoński
      Wklejam w nowym wątku, bo w tym o rozprawie za chwilę się zagubi w gąszczu komci. A tak zostanie na pamiątkę. Jak doślą mi chłopaki inne zdjęcia ze mną, to też wstawię.

Chłopaków było więcej, niż jest na zdjęciu. Jedyna osoba z widoczną twarzą oprócz mnie, to Zbyszek któremu dziękuję - miał dwa wielkie pudła z kamerą i mikrofonem.

Ogólnie nie polecam, by osoby które były na zlocie, pisały kim są na zdjęciu - lepiej nie ryzykować.

Tu krótkie video z hotelu, gdzie mnie skierowali po tym, gdy samolot z Wawy do Rzeszowa odleciał beze mnie. Byłem mega zmęczony, półprzytomny, miałem też rozwalone od butów palce u stóp do krwi:

• By tomekbat
      Znajomy oglądający twórczość Awięca który wie że wchodzę na forum i słucham audycji Marka podesłał mi coś ciekawego. Poprosiłem go o kilka screenów.

Na Facebooku istnieje grupa, która - teraz uwaga, żeby nie było znów wojny z Dominikiem Bosem - nie jest związana z Awięcem, ale sam Awięc jest na grupie obecny (skomentował jeden wpis) a sama grupa skupia wokół siebie ludzi z jego mediów, "fanów" (czyt nastoletnich lemingów feministów) i młode dziewczyny. Cała grupa to raczej standard, ból dupy o wyimaginowany seksizm i mizogonie u nas. Niektórzy są na niej znani jak np @Still i @Morfeusz, ale treść wiadomo jaka - blablabla, seksizm, toksyczna męskość, jesteśmy uciemiężonymi białymi europejkami, Bracia Samcy to incele i faszyści naziści. 

Takie Kanistrowo w wersjie light, tylko Grupa nie jest wymierzona tak mocno w Marka, co bardziej w nas. O Marku jest tam stosunkowo mało, a to co się pojawiło dostarczyłem już @Mosze Red żeby naszemu guru już nie zawracać głowy w okresie 1 rozpraw, bo i też sama rzecz nie była tak gruba żeby się nią zbytnio przejmować.

Wymęczyłem kolege o jakieś screeny dyskusji żebyśmy mogli się pośmiać i przeanalizować co pisała o nas dzieciarnia od Awięca. Potem wyciąłem i ocenzurowałem ich twarze i nazwiska, żeby nie mieli pretekstu do pozwów sądowych w ramach RODO. Chociaż podejrzewam że wysoce inteligentna emocjonalnie dzieciarnia epoki ok boomer sąd ostatnio widziała w Annie Marii Wesołowskiej (lub jej śmiesznych przeróbkach na youtubie). Albo w 2 sezonie 13 powodów Netflixa, w każdym razie...

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.