Skocz do zawartości

Bracia, nasze forum jest nr 1 w polskiej manosferze. Bardzo wam za to dziękuję i tak zwyczajnie po ludzku, cieszę się :)


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również gratuluję sukcesu.

Dziękuję wszystkim braciom z forum a zwłaszcza Tobie Marku. Sam gdy tu trafiłem byłem rozbity emocjonalnie po rozstaniu. Tutaj dostałem odpowiedzi i to bez jakiegoś klepania po plecach tylko wyłożone prosto , po męsku. Dzięki wam jestem na lepszej drodze , świadomym mężczyzną i tak łatwo nie dam się wpuścić w maliny przez kobietę znając schematy.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję.

 

Keep up the good work ! 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu, wyznaczyłeś bezbłędną drogę dla mężczyzn. Rozwój i pomoc dla siebie i innych. Czerpanie ze studni wspólnych doświadczeń w celu unikania pułapek zastawionych przez życie i naturalnie kobiety. W kupie siła. Też czasami mam doła, ale zajrzę, ktoś zapoda dobry dowcip, poczytam, zakwiczę i od razu lepiej. Już nie wspomnę o wartości merytorycznej niektórych wskazówek. Ja tutaj wchodzę nawet szukam, co kupić czasami xD Wziąłem już konsolę, golarkę, masę produktów spożywczych, kosmetyków i innych dupereli po przeczytaniu niektórych postów. I tak życie leci. Użytkownik od 2015 roku. Jestem pojebany? Nie. Credo cały czas aktualne. Może jeszcze bardziej. Trzeba dawać i brać pomoc, bo to uczy. 

 

Bardzo dobrze. Chociaż jeden dobry news :)

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna wiadomość Brachu😃

Gratulacje dla wszystkich braci i sióstr, którzy poświęcają każdego dnia swoje życie, zdrowie, energie, pieniążki, czas

by pomagać innym i dzielić się swoją wiedzą.

Dzięki również tobie Marku za stworzenie tego miejsca, które jest ostoją normalności, rozwoju, pozyskiwania informacji, spędzania mile czasu i poznawania ciekawych, wartościowych ludzi.

Cieszę się, że nasza praca pomaga wielu osobom w potrzebie, że dzięki temu zmieniają swoje życie na lepsze.

Wierzę, że będzie jeszcze lepiej i nasz głos zacznie docierać poza Polskę gdzie staniemy się sławni, popularni, rozpoznawalni.

Droga do zmiany tego świata jest długa, czasem wręcz niemożliwa, ale nie znaczy, że mamy się poddawać bo dopóki broń mamy w ręce czyli wiedzę póki przyjaciele są obok zwycięstwo jest nasze.

 

PS. Audycje odsłucham w wolnej chwili😉

 

 

 

 

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super informacja! Sam jestem człowiekiem który nie propaguje Forum z oczywistych względów (nie rzucał pereł przed świnie...), podsyłam co ciekawsze tematy może pięciu najbliższym znajomym.

 

Sam kiedyś wrzucałem na swój profil przeróżne informacje, od 447 i ACTA 2, przez petycje w tych sprawach po inne ważne rzeczy, głosowania, ustawy, nowe wały itd. Efekt: raz ktoś podpisał petycję, dwa, trzy lajki i to wszystko. 

Więc przestałem to robić. 

 

Tu jest inaczej, widzę że to ma sens i jak się okazuje wkład nie idzie na marne. Są tu osoby z którymi się bardzo lubimy jak choćby "człowiek lodu", pozdrawiam, są osoby z którymi się ścieram wykłucając się o swoje, dyskusje, poziom i merytoryczność dużo wnoszą i dużo można się wciąż nauczyć poznając nowe historie i przypadki, oraz poglądy innych kompetentnych ludzi. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefie to jest naprawdę super informacja.

Nasze Forum jest nieocenionym źródłem wiedzy o prawdziwym życiu i wszelkich jego polach minowych.

To jest wiedza, którą powinien mieć każdy Mężczyzna w Polsce, aby nie wpaść w poważne tarapaty.

Dziękuje Marku za Twoje przywództwo na Forum, a Wszystkim Uczestnikom naszego projektu dziękuje za cenne rady życiowe.

Tematy są często na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i to jest także ogromna zaleta Forum.

Wiedziałem, że kiedyś Projekt Bossa będzie numer 1.😁

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość. Mówi najwięcej o jakości odnajdywanych tu treści. A one? One są pochodną "jakości" forumowiczów! Ich spostrzegawczości życiowej, często błyskotliwości (której zdarzy mi się pozazdrościć) czy precyzyjnej identyfikacji problemów, rozwiązań i zagrożeń. Tak trzymać Panowie. Ale pamiętajcie, że jest nadal dużo do zrobienia wokół nas. 

  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/11/2022 at 10:14 PM, Rnext said:

nadal dużo do zrobienia wokół nas

Szereg geometryczny nie jest łatwy do zwizualizowania. http://www.copernikids.pl/matematyka/krol-i-szachy

Marek zaczął, był "pierwszym ziarnem".

Załóżmy że każdy pomaga tylko dwóm osobom w ciągu roku. Każda z nich - następnym dwóm, przez kolejny rok. Tyle wystarczy zrobić. Nie trzeba nic hurtem, teraz zaraz.

Po 13 latach mamy już 8 tysięcy. Przekroczyliśmy ten punkt.

Za kolejne 12 lat, będzie wtedy prawie 17 milionów ludzi, którym Forum pomogło...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, nie sądziłem że aż tyle osób czyta to forum. Na prawdę spory sukces Marku, stworzyłeś coś niezniszczalnego, bo idei nie da się zabić. Na pewno był bym w życiu w dużo gorszym miejscu, gdyby nie pomoc, którą dostałem tutaj. I osobiste dzięki dla brata @Kespert, dałeś mi rady, które realnie i namacalnie wpłynęły na poprawę mojej sytuacji, bez tego taplał bym się w bagnie zapewne do dzisiaj. Peace ✌️

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, salt0 said:

Wow, nie sądziłem że aż tyle osób czyta to forum.

Jako czytelnik, wypowiadam się wyłącznie szacunkowo!

Na głównej stronie, pomiędzy listą działów a chatboxem, masz statystyki.

32 302 tematy.

800 804 posty.

10 995 zarejestrowanych członków ( ;) ) - ile osób czyta bez rejestracji, trzeba by zapytać Administrację, chociaż liczba 542 tysięcy wizyt w grudniu - daje pewien ogląd. Można też szacować korzystając z tej statystyki " 69 Members, 0 Anonymous, 336 Guests" co daje 336/69=4,87 razy więcej czytających, niż członków (ale nie oszukujmy się, część to boty). 53 tysiące?

 

To już jest całkiem spore miasteczko. Dla odniesienia - wojsk WOT jest ~30 tysięcy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.