Jump to content

Krwawy Konon (Serce bolesne) Szkolna 17 i Wiedźmin 3 - Crossover


Recommended Posts

19 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

@cst9191 @yrl 

Dziwna sprawa. Na allegro ktoś sprzedaje kubki z wzorami z kononem i majorem, jest i inspirowana wiedźminem:

 

KUBEK-Smieszny-Prezent-KONONOWICZ-MAJOR-

 

Niektóre wzory są ostro psychodeliczne, np:

 

KUBEK-Smieszny-Prezent-KONONOWICZ-MAJOR-

😮

 

 

To ja w takim razie zacznę bić monety z ich podobiznami.

 

Tylko jak nazwać taka walutę? Knur? Ćpun? W sumie nawet fajnie by to brzmiało: ile za mleko? Dwa knury / Trzy ćpuny.

 

 

 

@Dworzanin.Herzoga tak z ciekawości wpisałem hasło "kononowicz" i znalazłem to:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/potezny-warmianin-szkolna-17-kononowicz-popiersie

 

Nawet fałdy na łbie odwzorowali :D

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, cst9191 napisał:

tak z ciekawości wpisałem hasło "kononowicz" i znalazłem to:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/potezny-warmianin-szkolna-17-kononowicz-popiersie

 

Nawet fałdy na łbie odwzorowali :D

 

Może to i ciekawe, ale, że chłop śmie pisać, że to ozdoba do pokoju, to przegiął mocno. Chyba tylko dla fanów turpizmu. :P 

 

1 minutę temu, $Szarak$ napisał:

Trochę nie z tematem, ale wiem, że go oglądacie. xD

 

Dużo wysokojakościowych przeróbek jest na tym kanale heh.

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Dworzanin.Herzoga napisał:

Może to i ciekawe, ale, że chłop śmie pisać, że to ozdoba do pokoju, to przegiął mocno. Chyba tylko dla fanów turpizmu. :P 

Powinni figurę z betonu postawić w miejscu godnym, rzetelnym, tak by przechodnie mogli pogłaskać fałdy intelektu i aby im to przyniosło szczęście i chroniło przez chorobami psychiatrologicznymi i narkomaństwem.

 

 

 

 

4 minuty temu, $Szarak$ napisał:

Trochę nie z tematem, ale wiem, że go oglądacie. xD

Jesteś na dobrej drodze by dołączyć do naszego zaszczytnego grona :D

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, cst9191 napisał:

Powinni figurę z betonu postawić w miejscu godnym, rzetelnym, tak by przechodnie mogli pogłaskać fałdy intelektu i aby im to przyniosło szczęście i chroniło przez chorobami psychiatrologicznymi i narkomaństwem.

 

Co do figurki mającej przynosić szczęście, przypomniał mi się film Tymańskiego "Polskie gówno".

Tam jest scena, gdzie niszowy zespół bez sukcesu komercyjnego odwiedza znajomego, który dorobił się mega hajsu w szołbiznesie, i zgodził się im pomóc wypłynąć na szerokie wody, ale  

kazał menadżerowi zespołu wziąć posążek bożka Szołbiza i umieścić w mordzie jego kutiego i zasysać heh. 

Ogólnie ciekawy film nietypowy, nawet naciągane 7/10 bym dał.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, $Szarak$ napisał:

Ja ich oglądam od afery płotowej. :)

Ło panie, ja zacząłem gdy major był w Krakowie u Mońki :D

 

W sumie pierwsze wrażenie było takie - czemu to coś ma tyle wyświetleń. Później, nawet nie wiem kiedy, wciągnął mnie ten ich absurd.

 

@Dworzanin.Herzoga szkoda mi kasy na tych przygłupów, ale niezłą wkrętkę można by było zrobić z dyplomem nadającym tytuł szlachecki szczurowi. Wiesz, jakieś ładne pudełeczko, pieczątka urzędu, ładny format tekstu. I najważniejsze zdanie: w uznaniu zasług i szlacheckiego pochodzenia, nadaje się Sz.P. Wojciechowi Suchodolskiemu tytuł hrabiowski. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, $Szarak$ napisał:

Nowoszkolniak ;p. Albo i ja też, bo niektórzy twierdzą, że fala nowoszkolnych nastąpiła po akcji z płotem... 

Sprawa jest prosta. Im większy staż, tym bliżej Choroszczy ten ktoś jest :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.