Skocz do zawartości

Mini poradnik dla randkujących singli, płci obojga, proszę bez hejtu


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Anastazja napisał:

Kobieta, lat 38, bez dzieci, smv ok.7 

 

Dla mnie jesteś za stara, ale szukaj dalej - mam 36 wiosenek i jak bym brał niewiastę to w przedziale 20-26. 

BTW prawdopodobnie moje buty są droższe niż twój cały outfit, jak byś się z tym czuła? :lol:

 

Na 90% mamy tu powielający się schemat, pani się wyszalała i przypomniało się jej ze zostanie sama na stare lata. Na pochybel atencjuszą :)

 

 

Edytowane przez smerf
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, smerf napisał:

Na 90% mamy tu powielający się schemat, pani się wyszalała i przypomniało się jej ze zostanie sama na stare lata. Na pochybel atencjuszą :)

 

Ja to bym nie umiał tak wnikliwie, logicznie... wgryzać się w tekst - nie mam do tego predyspozycji.... ale od razu to poczułem więc beka odpalona z automatu xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, smerf napisał:

 

Dla mnie jesteś za stara, ale szukaj dalej - mam 36 wiosenek i jak bym brał niewiastę w to w przedziale 20-26. 

BTW prawdopodobnie moje buty są droższe niż twój cały outfit, jak byś się z tym czuła? :lol:

 

Na 90% mamy tu powielający się schemat, pani się wyszalała i przypomniało się jej ze zostanie sama na stare lata. Na pochybel atencjuszą :)

 

 

A zauważyłeś, że Twoja wypowiedź jest kompletnie nie na temat'

Odpowiem: pewnie nie wiedziałabym ile kosztują Twoje buty 😆

Wydaje mi się, że z jakiegoś powodu chcesz się za coś na mnie odegrać bo ktoś Cię skrzywdził,

żałuję że założyłam taki wątek, na pewno to nie jest to miejsce na to, 

Nie rozumiem skąd w Was tutaj tyle jadu, hejtu i nienawiści do kobiet, 

Wrzucacie non stop jakiś filmik o "grubej" a wszyscy Tutaj tacy super szczupli jesteście? Ta dziewczyna wie, że jest pośmiewiskiem w internecie, przecież to człowiek z uczuciami ...

Ja uważam, że jest to forum dla nieszczęśliwych facetów, którzy absolutnie nie chcą żadnych zmian i wolą taplać się w swoim nieszczęściu, odrobinę satysfakcji da im jak anonimowo dopieką jakieś kobiecie przez internet 

Zmiana to wysiłek ale po co... załóżmy forum, hejtujmy baby, żyjmy dalej w miernocie 

  • Like 2
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, nesq napisał:

A też tak macie, jak kobiety wypytują o wasz status materialny to odnosicie wrażenie, że jest z MOPSu ? xD

Zrobiłeś mi wieczór :D:D:D
ale 
Słuchaj temat jest głębszy ... one twierdzą że pracują w urzędzie miasta :D .

Miałem już 3 randki z takimi urzędniczkami ;) UM a jednak wyszedł MOPs 
Mam znajomą która serwuje mi czasem opowieści stamtąd i tam naprawdę pracują największe gwiazdy z mojej i nie tylko dzielnicy. 
 
@Anastazja i @niemlodyjoda + za podzielenie się + i - . Dołączę jutro bo jestem w trasie.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

16 minut temu, Anastazja napisał:

Ja uważam, że jest to forum dla nieszczęśliwych facetów, którzy absolutnie nie chcą żadnych zmian i wolą taplać się w swoim nieszczęściu, odrobinę satysfakcji da im jak anonimowo dopieką jakieś kobiecie przez internet 

Zmiana to wysiłek ale po co... załóżmy forum, hejtujmy baby, żyjmy dalej w miernocie 

Chill out, fajny temat i forum jest dobre dlatego,że każdy może się wypowiedzieć nawet,gdyby pisał największe głupoty😀

 

Sporo tutaj facetów doznało różnego typu nieszczęść z określonego powodu także warto na to spojrzeć z tej strony.  

Edytowane przez ManOfGod
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ten temat powiem tylko tyle i aż tyle. 

Zauważyłem z własnego doświadczenia,. zresztą Ameryki nie odkryłem, ale powiem tyle, że jeśli dwie osoby od pierwszych mili sekund się sobie spodobają i będą mieli się ku sobie to i tak wszystko skończy potoczy się tak jak trzeba. 

Nawet rozmowa o największych głupotach będzie fascynująca, a randkę będzie można przesiedzieć w samochodzie a i tak będziemy ją wspominać z wypiekami na twarzy.

 

Miałem w życiu tylko kilka takich spotkań i chyba mógłbym je niestety policzyć na palcach jednej ręki. No ale z każdą z tych dziewczyn później coś tam wychodziło raz krócej a raz dłużej. Natomiast inne spotkania kończyły się na jednym max dwóch razach.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Anastazja napisał:

Dobra tak na prawdę mam smv 5,5 nooo 5,6 jak się dobrze umaluje 😆

to coś zmieni ? będzie mniej hejtu 

 

To by mogło się zgadzać, bo z reguły wyceniacie się znacznie wyżej niż jest, a niektóre zdjęcia tak przekłamują, że w realu i na zdjęciu to dwie inne osoby.

 

Najlepszym jest to, że szukacie partnera do tego właśnie przerobionego zdjęcia, a nie do realnego SMV co jest dla mnie skalą inteligencji na poziomie ameby lub jawnym szukaniem jelenia.

 

To jest czego ja nie lubię, czyli tego oszustwa już na starcie.

 

 To nic osobistego, ale gdzie byłaś do tych 38 lat? Bo na pewno nie w klasztorze. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Anastazja napisał:

lubię kiedy mężczyzna umie o czymś ciekawie opowiadać, nie lubię facetów nudnych którzy tylko przekazują komunikat ( każdy temat jest dobry: ostatnio przeczytana książka, obejrzany film, wspomnienia z dzieciństwa) 

 - nie narzekają na pracę/życie/ludzi/polityków w ogóle mało narzekają ale są szczerzy 😁 

- są szczerzy, nie kłamią (nie zmieniamy wieku na Tinderze!) 

- mają swoje życie, nie zmieniają planów dla mnie (np. nie rezygnują z wyjścia na siłownie) 

- hojność, spontaniczność, nie kalkulowanie 

Tylko przekazują komunikat?

DZIDA.

Tobie atencja SPADŁA do UN kritikal MAS.

Zaczynasz implodować w szarej codzienności.

Staza życia jak na arktycznyn  lodzie.

Jak Cię jakiś grzeje będą powodzie.

Topniejesz niczym 200% w komunistycznym systemie górniczym.

W kalendażu brak kartek na mięso.

Czekolada przepita.

Ocet z witryny uśmiecha się za ściany płaczu do dziewczyny.

Koniec, przestałem pierdolić tyle.

Odleciały czaple i motyle.

 

Zieloni koledzy na dachu czekają.

Na imprezę zapraszają.

Choć satyra to drastyczna.

Czeka podróż prze kosmiczna.

.....przycisneło dziewczę do ściany?

Na ich okręcie napęd KAPUŚCIANY.

 

TO CHYBA WSZYSTKO, takie żale ciągle słychać w klubach DISCO.

ZWYKŁE pierdolenie do  facetów zażalenie, że nasze damy po 40'stce 

'pyskiem' tunelują do ściany.

 

Po co on mi teraz?

Mam furę, dom i chatę.

Idąc na krótki spacer w majtach zmieniam watę.

On taki ździwiony.

Na kogo te spadochrony?

 

Sabotage, sabotage. 

ONE way ticket. 

  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Anastazja napisał:

Wydaje mi się, że z jakiegoś powodu chcesz się za coś na mnie odegrać bo ktoś Cię skrzywdził,

 

Kurła mówiłem. :) Tyle jest kobiet na ziemi. A u 99 % BIOS jest zgodny ze sobą.

Edytowane przez Baca1980
  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam lubię nudę i niezręczną ciszę na pierwszych randkach. To imo świadczy o pełnym wachlarzu odczuwanych emocji i kontakcie z nimi.

 

Najlepiej gdzieś w plenerze i w ruchu.

 

Jest też coś w ubiorze, że widzisz jak dany ciuch jest „zamieszkany” przez osobę i może być to dres albo suknia wieczorowa.

 

Lubię też oszczędność a nawet skąpstwo.

 

Ogólnie fajnie widzieć i czuć człowieka a nie sędziego i księgowego czy inną rolę społeczną. Poza tym twierdzę, że pierwsze wrażenie jest zdecydowanie przereklamowane, imo liczy się proces.

 

 


 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Anastazja napisał:

to coś zmieni ? będzie mniej hejtu

NIE.

PRZED Maurycym (20-1) co piątek/sobota była cała sala takich nie dorobionych +-40'stek.

Macie jedną zdartą płytę.

....różnica tylko czy jest 'bombelek' czy nie.

RESZTA TA SAMA.

 

7 minut temu, Baca1980 napisał:

BIOS

Toś mnie teraz zainponował.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Anastazja napisał:

Wydaje mi się, że z jakiegoś powodu chcesz się za coś na mnie odegrać bo ktoś Cię skrzywdził,

...

Nie rozumiem skąd w Was tutaj tyle jadu, hejtu i nienawiści do kobiet, 

Ponad dwa lata na forum i jebnąć takim tekstem... fiu, fiu...to chyba ze 30 IQ trzeba mieć. SZACUN :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.