Skocz do zawartości

Mini poradnik dla randkujących singli, płci obojga, proszę bez hejtu


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Trevor napisał:

W moich oczach prawie zawsze ci ludzie coś mają za kołnierzem. 

A jak ktoś lubi tak się ubierać to co wtedy ? Po za tym zobacz sobie modę parę dekad do tyłu, wszyscy faceci mieli marynarki, chodzili w płaszczach, każdy był elegancki, patrząc jak dzisiaj wyglądają te standardy "normalności" nie jeden pod sklepowy żul lepiej wygląda lepiej ubrany, niż jakiś modniś "normalnie ubrany", najbardziej dla mnie wsiowe są dziurawe spodnie, obcisłe męskie, przykrótkawe spodnie, skarpetki do kostek a na dworze - 10.

12 godzin temu, Baca1980 napisał:

"Gruba! opuść lokal..." :).

W tym przypadku trzeba brać przykład z kobiet, otyła a poziom mniemania o sobie level himalajów, wielu facetów nawet w 1/10 nie ma takiego mniemania o sobie jak ta gruba.

12 godzin temu, Obliteraror napisał:

Ewidentnie mieli braki w przeszkoleniu w obsłudze klienckiej.

Natury nie oszukasz.

10 godzin temu, zychu napisał:

Pijana baba, która poczuje się urażona, to największe zło.

Wyfiołkowane Julki z , które pracują w korpo  i myślą, że są git.

7 godzin temu, Trevor napisał:

nie mam dobrego zdania o "wyższych sferach"

Możesz mieć złe zdanie o pato celebrytach, którzy plują szambem na Polskę a po dziś dzień nie zdążyli się wyprowadzić i żebrają o rolę w serialach dla plebsu w TVP PiS.

Co z tego, że są bon ton skoro słoma, buractwo, hipokryzja, tępota w danych tematach z butów wystaje.

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, nihilus napisał:

Moim zdaniem pierwsze spotkanie jest kluczowe, już wtedy się czuje czy coś z tego będzie dalej czy nie.

Ja nie twierdzę, że nie ma odczuć przy pierwszym spotkaniu a tylko to, że podejmowanie decyzji pod ich wpływem jest imo nierozsądne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anastazja 

35 minut temu, Anastazja napisał:

Czy Mosze Red albo inny moderator może zablokować ten wątek? niczemu on nie służy oprócz wylewaniu hejtu na mnie 🤷‍♂️

 

28 minut temu, Anastazja napisał:

Od razu deklaruje ze po zablokowaniu wątku usuwam swoje konto 🙋‍♀️

 

Czytałaś regulamin na temat "usuwania konta"?

 

Co za ironia, chce stworzyć regulamin randkowania a nawet nie zapoznała się z regulaminem forum :D

 

He he, żadnego hejtu tu nie było - sama prawda i śmieszkowanie samców.

 

Pokazałaś brak dystansu do siebie, brak humoru, szybkie obrażenie się, brak dyskusji czy chociaż żartobliwego odbicia piłek, nieznajomość regulaminu...

 

Powodzenia w randkowaniu :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Boromir said:

najbardziej dla mnie wsiowe są dziurawe spodnie, obcisłe męskie, przykrótkawe spodnie, skarpetki do kostek a na dworze

 

Haha :D W zeszłym roku byłem tak pozbawiony kasy że chodziłem z dziurą na kolanie i udawałem że to modne ma być xD Ogólnie się zgadzam ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Martius777 napisał:

Pokazałaś brak dystansu do siebie, brak humoru, szybkie obrażenie się, brak dyskusji czy chociaż żartobliwego odbicia piłek, nieznajomość regulaminu...

 

Ajwaj. Typowy "babski" foch. Kobiety nigdy z tego nie wyrastają. Nawet moja mama 60+ potrafi się "sfochać". Jak jakaś nastolatka.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio...

Jaki ma sens istnienie rezerwatu, skoro panowie wiedzą "jakie baby tak naprawdę są!"? ;) Wiem, po to aby potwierdzić Naszą babską, podłą naturę. 😅😅😈😈

@Anastazja się zraziła.😥

Koleżanko, zostań z nami, cokolwiek nie napiszesz to i tak jest teoria, czy wg większości aktywnych użytkowników - fakty(?), że jako kobiety jesteśmy tylko złe i sprowadzamy tylko zło na ten świat. Niech tak będzie! Uśmiechnij się do tych treści i tyle. ;) Choć jestem zdania, że zło należy niszczyć..spokojnie, nie namawiam do eliminacji żywota przedstawicieli mojej płci... 😅

 

Wiesz, jesteśmy w pewnym środowisku, które zrzesza określonych ludzi.

Wchodzisz do kółka różańcowego, to raczej nie przekonasz owego grona do ateizmu.

Wchodzisz do grona top modelek, to raczej nie przekabacisz je do pozostawienia ich stylu życia, po to, by np.zostały matkami, pielęgniarkami, czy zakonnicami. ;)

 

Trochę i tak chciej się poboksować słownie z panami. ;) Skoro są odzewy na Twój post, to znaczy, że panów rusza temat. ;)

  • Like 5
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maggienovak napisał:

@Anastazja się zraziła.😥

Koleżanko, zostań z nami, cokolwiek nie napiszesz to i tak jest teoria

 

Nieświadomie przyznałaś nam rację.

To co pisze jest teorią :D

 

Chyba nie spodziewała się takiego scenariusza:

 

Jebutne ogłoszenie i wrzask ekscytacji na forum, że  mamy bezcenną kobietę, która zgodziła się opromienić swoim blaskiem nasze parszywe forum! *oklaski *mdlenie facetów *deszcz studolarówek

 

Jebnąć banner na pierwszej stronie! * nasza witaminka! Jaka słodka, śliczna, nie może być sama!

 

Faceci padają na kolana i biją pokłony.

Jaka mądra, chce regulamin randkowy!

 

Baczność! Okazać nasze kwity, badania lekarskie i nasze domy i błagać aby kogoś z nas wybrała! Ekspresy do kawy też pokazać!

 

Baczność - rozebrać się i zaprezentować muskuły, sześciopaki piwa lub beczkę piwa!

 

Cyfry szaleją, ma aż 6574 kawalerów do wzięcia!

 

Wstrzymywanie wdechu...

 

Kogo z nas wybierze? No kogo? Jaki regulamin będzie? Kto ma szansę?

 

Złota Himalajka rozchyla swoje ponętne usteczka i szepcze złoty regulamin.

 

Wyryć w złocie!

 

Cisza! Co nam powie? jaki jest najwazniejszy punkt w randkowaniu?

 

Miej hajsssssssssssssssssssss.

 

* lecą na nią 500 złotówki

 

PS: To teoretyczny scenariusz reakcji forum w innej alternatywnej rzeczywistości.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Anastazja napisał:

Kobieta, lat 38, bez dzieci, smv ok.7 

7 dodaj w swojej kategorii wiekowej. Super zadbana laska w tym wieku obiektywnie nie ma prawa przekroczyć 6. Nawet jak opakowanie się świeci to kwestia prokreacji, skóry, zapachu itd

 

Reszta tekstu oklepane schematy. Jakbyś napisała, że podnieca Cię miły, zalękniony, bezrobotny i niezaradny gość, to coś by się działo.

 

Ps. Dziewczyno masz 38 lat. 2000 lat temu kobiety w Twoim wieku zostawały prababciami, a Ty siedzisz z nosem wpatrzonym w tindera.

Zawsze możesz się zaangażować w coś dobrego i tak wykorzystać czas i energię. Powodzenia.

 

@Anastazja przepraszam, czytam wcześniejsze komentarze i tak myślę, że ten ode mnie może Cię urazić. Nie chciałem tego. Jesteś piękną i mądrą kobietą, zasługujesz na mężczyznę, który spełni Twoje oczekiwania i pozwoli założyć szczęśliwą rodzinę. Powodzenia :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martius777

Kochany... Haha, no nie Złociutki, takiej reakcji do koleżanki, czy do mnie nie oczekuję. Nie spinaj się. 😎

Czy macie rację? W wielu kwestiach tak (z racji mojej pracy nad ludzkim mózgiem zgadzam się z wieloma rzeczami omawianymi na forum, ale nie mam tyle w sobie zadufania, by szerzyć hasła, że każdy babski mózg działa tak samo), ale ja np.wytępiłam w sobie manierę, by mężczyzn nie oczerniać, z racji tego, że nie lecicie na mnie (większość męskiej populacji nie patrzy na mnie jak na obiekt seksualny). 

Po ludzku mi przykro, gdy czytam facetów, którzy z racji niepowodzeń na rynku matrymonialnym rzucają CAŁĄ winę niepowodzeń na płeć tzw.piękną. 

Ja wiem, że nie będę wygrywać wielu "zawodów" na rynku matrymonialnym, co nie znaczy, że nie zasługuję na ok relację z facetem (nie chodzie o mitycznego chada, czy o co tam jeszcze). 

Tak samo Wy, Panowie - np.nie pasują Wam Polki, to działacie np. na azjatyckim rynku matrymonialnym. Ja to rozumiem, ale tezy że "KAŻDA Polka to P0lka" to zalatuje mi... Małą stronniczością, a ja nadal wierzę w to, że panowie są raczej najczęściej obiektywni niż stronniczy...

Na bs podobają mi się treści związane z samorozwojem, fajnie jest czytać, jak ktoś bierze odpowiedzialność za swoją głowę, ciało i nie chce pozostać w toksycznym maraźmie w postaci "nie mogę zaruchać, bo baby są złe!". 

Jak wiesz, na rozwiązanie danych problemów i zaspokojeniu potrzeb jest wiele dróg, prawda? 😎

 

Odpowiedz jest ok? Ciągniemy dalej offtop? 

Wątek tyczy chyba zachowań podczas randkowania.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maggienovak napisał:

że nie lecicie na mnie (większość męskiej populacji nie patrzy na mnie jak na obiekt seksualny).

Foliarzy kręci to, że nie chcesz się zaszczepić :) 

13 godzin temu, ManOfGod napisał:

Czy było już o kwadratowych szczękach?  

brakuje Anacondy :) , pojawia się na lajwach , niech wróci na forum :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maggienovak napisał:

@Martius777

Wątek tyczy chyba zachowań podczas randkowania.

 

Mogę napisać z własnego doświadczenia:

 

Mam tylko 3 ostrzegawcze flagi podczas randki:

 

- mówi ok, mhm, acha, i, noo - szybko kończę i spadam udając odebranie pilnej wiadomości, zawsze mam ustawiony alarm aby zadzwonił w ciągu 30 minut - to moje koło ratunkowe i pytanie - chcesz dalej to ciągnąć? Jak na razie miałem okazję natknąć się na taką sytuację 4 razy.

 

- od razu mówi, że chce kupić coś tam, że coś dostała, że szuka iPhona itp - ewidentnie szuka sponsora - bzzzz, alarm włączył się, "odbieram" i lecę. 6 sytuacji, w tym z ekspresem do kawy.

 

- Kocha mnie po kilku minutach. - 12 sytuacji. Jedna w samochodzie :D

 

Trzy najlepsze sygnały na randce, że warto ciągnąć znajomość.

 

- umie pogadać i pożartować, łapie aluzje, jest na bieżąco z tym co się dzieje na świecie, ma swoje zdanie, opinie i umie uargumentować swoje racje

 

- umie zachować się w restauracji

 

- nie robi fochów i schittestów :D

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Anastazja napisał:

Syndrom miłego faceta, i wszystko co się z nim wiążę

 

16 godzin temu, Anastazja napisał:

- Flegmatyzm i nudziarstwo i czekanie aż ja poprowadzę rozmowę, brak minimalnej charyzmy i poczucia humoru 

- Nie lubię jak facet jest tanio i brzydko ubrany, nie lubię skąpców  

 

Nie dziw, że jesteś singielką😁

Nawet analitycy prognozują i doradzają wielu firmom, że w przyszłości opłacalne będzie wino i koty by zarabiać na kobietach😆

 

Brawo za odwagę i napisanie swoich przemyśleń, ale z takim podejściem księżniczki masz nikłe szanse na związek.

Bo związek rezerwatko to nie jest tylko branie i wykorzystywanie mężczyzny, ale przede wszystkim dawanie coś od siebie.

 

Co do samych randek to chłopaki by mieć sukces z kobietami to:

 

- nie nakładać sobie presji

- pójść na luzie i się dobrze bawić

- nie bać się powiedzieć co się myśli na dany temat

- jak się coś wam nie podoba kończyć randkę nie mając przy tym wyrzutów sumienia

 

Męska siła, odwaga, agresywność podnieca kobiety nawet jak one mówią co innego.

Patrzcie na ich mowę ciała a przekonacie się o czym mówię😉

 

Pamiętajcie macie prawo wymagać od kobiet tak samo jak one mają prawo wymagać od nas.

Gra, w którą chcecie grać niestety w dzisiejszych czasach zaczynacie z poziomu hard i musicie mieć tego świadomość.

 

Żeby się w to bawić no niestety trzeba ogarnąć samoocenę, pewność siebie, mieć dystans i poczucie humoru.

O wyglądzie nie muszę mówić bo dobrze o tym wiecie, że kobiety nie lecą na żadne tam dobre serduszko czy mistyczne wnętrze🤣

 

 

 

 

 

 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Anastazja napisał:

Kobieta, lat 38, bez dzieci, smv ok.7 

Miałem się do tego odnieść w pierwszym poście jak tylko założyłaś temat, ale dałem sobie spokój. Pomyślałem, że poczekam jak się sytuacja rozwinie.

 

SMV ok 7 to może mieć atrakcyjna 25-latka. Młoda, zgrabna, atrakcyjna, jeszcze daleko przed ścianą.

Ty możesz być atrakcyjną, interesującą kobietą, ale troszkę przesadziłaś z tym swoim SMV. Obiektywizmu trochę Siostro.

 

W wieku 40 lat nie bardzo nadajesz się do rodzenia pierwszego dziecka (rok na zapoznanie się i 9 miesięcy ciąży, o ile dojdzie do zapłodnienia daje 4 dychy na karku jak nic), a to już w istotny  sposób obniża to Twoje 7/10.

 

Co do samej merytorycznej kwestii poradnika to się nie wypowiadam, bo część Braci już wcześniej ładnie wyjaśniła co i jak.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Anastazja napisał:

Kobieta, lat 38, bez dzieci, smv ok.7

 

Taki dowcip mi się przypomniał, zupełnie bez związku z tematem:

 

Piątek wieczór. W osiedlowej Biedrze, do kasy podchodzi kobieta po trzydziestce i po kolei wykłada na taśmę - mrożoną pizze, butelkę wina i kocią karmę.

Kasjer skanuje po kolei produkty i co rusz, zerka na klientkę. Na koniec zadaje pytanie:

- Przepraszam, że pytam, ale czy jest Pani może singielką?

- Tak, a skąd Pan wie?

- Bo ma Pani strasznie brzydki ryj.

  • Haha 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Anastazja napisał:

Od razu deklaruje ze po zablokowaniu wątku usuwam swoje konto 🙋‍♀️

Wyslij lepiej fote ocenimy czy 7 ka nie na wyrost .A tak na serio po co ci to bylo 🤣 Charyzma jest lub jej nie ma tak samo jest z desperacja .Osoby nie odczuwajace nudy w swoim otoczeniu nikogo na sile nie probuja uszczesliwiac  , proste jak yebanie .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maggienovak napisał:

Na bs podobają mi się treści związane z samorozwojem, fajnie jest czytać, jak ktoś bierze odpowiedzialność za swoją głowę, ciało i nie chce pozostać w toksycznym maraźmie w postaci "nie mogę zaruchać, bo baby są złe!". 

Mi też się podobają i za to forum ceniłem, ale ostatnio szczękologika i "wszystkie baby są złe" bierze górę. 

Przeczytałem te kilkadziesiąt postów i widzę że niektórym Redpill i doświadczenia wybija już ponad poziom dobrego smaku. 

Abstrahując od tego iż @Anastazja nawiązała do wątku finansowego który wszystkich poderwał do prostowania pani. 
Też nie lubię "goldiggerek" i sam pożyczałem kiedyś od znajomego auto na randkę aby nie łapać takich okazów. 
Ale wiem z swojego doświadczenia że nawet te panny które mówiły na randkach o fatalnym skąpstwie facetów na randkach potrafiły potem w związku: zabrać na wycieczkę zagraniczną na rocznicę, kupić kamerkę do nurkowania, zakupić fermony za kilkaset złotych... itp/ .
Idąc w drugą stronę nie namawiam nikogo do sponsoringu, sam załatwiłem kiedyś jedną pannę na randce tak że ponieważ się spóźniła to powiedziałem że stawia kawę.... jej uniki były tak silne że sam postanowiłem ukarać ją tak .... że powiedziałem że idę po kawę i .... kupiłem tylko sobie B)  Zbierała szczękę dobre dwie minuty. A ja miałem ją potem z głowy. Door selection wyśmienity. 

Dlatego rzucanie się odrazu do gardła @Anastazja ... słabo......  Panowie luzu więcej - narracja baby to ch.... jest dobra na moment pod jakiejś grubszej akcji typu zdrada, potem trzeba zaakceptować hipergamię, transakacyjną naturę w związkach (ona mi coś, ja jej coś)  i kur.... się przepoczwarzyć i być ostrożniejszym, ale nie zamkniętym na kobiety. 
Podjąć rozwój siebie .... powtarzam siebie a nie innych. Bo inaczej światełko w tunelu będzie się przybliżać a będziecie stali w miejscu. 
RedPill to jednen z elementów układanki...  kolejnym z elementów jest również np neurobiologia mózgu ( @maggienovak - to pasja czy zawodowo ? , czytam teraz Patricia S. Churchland - Moralność mózgu. Co neuronauka mówi o moralności - kapitalna książka ) czyli co się dzieję u mnie w głowie kiedy wydarzy się taka a nie inna sytuacja, podejmowanie szybkich decyzji zgodnie z reakcją gadziego mózgu ( stąd potem decyzję o zmianie partnerów/partnerek , rozwody i inne przygody łożkowe). Sam takie miałem i wiem że ludzie są do tego zdolni.
Oddawanie się przyjemności, prokrastynacja. 
Puzlli jest dużo to tylko przykład.

Post @Anastazja jest pożyteczny wg. mnie. Dzięki. Nie przejmuj się hejtem. 

 

Tutaj jest taka dziwna narracja że cały post może być napisany w miarę ok  95 % ale tam gdzie pojawia się coś co budzi emocje i kontrowersje 5% - ludzie nie odniosą się do 95% (plusów) tylko łapią te 5% (minus) i ciągną temat w dół. 
 

Edytowane przez spitfire
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, maggienovak napisał:

Czy macie rację? W wielu kwestiach tak (z racji mojej pracy nad ludzkim mózgiem zgadzam się z wieloma rzeczami omawianymi na forum, ale nie mam tyle w sobie zadufania, by szerzyć hasła, że każdy babski mózg działa tak samo)

 

Znasz takie powiedzenie "z zaangażowaniem neofity"?  Myślę że w wielu przypadkach na forum jest podobnie. Wielu z nas po X latach w końcu zaczyna dostrzegać realne znaczenie sytuacji D/M (niczym NEO te cyferki kodu).  Jasne że jechanie na stereotypach nie sprawdza się w 100%, ale stereotypy nie biorą się z powietrza. Stoją za nimi jakieś postawy które je kształtują.  Nawet ten wątek fajnie pokazał, że jednak to faceci mieli rację, trochę krytyki i pojawiło się słynne "jakaś Was musiała skrzywdzić" i "walnięcie focha".

Czego za to zabrakło (co by udowodniło że nie zawsze stereotypy są OK), to np. dystans do siebie, odbicie piłeczki z poczuciem humoru. 

 

52 minuty temu, maggienovak napisał:

Po ludzku mi przykro, gdy czytam facetów, którzy z racji niepowodzeń na rynku matrymonialnym rzucają CAŁĄ winę niepowodzeń na płeć tzw.piękną. 

 

Tu się zgadzam. Brak refleksji i "nie da się" nie rozwiążę problemów.

 

53 minuty temu, maggienovak napisał:

Tak samo Wy, Panowie - np.nie pasują Wam Polki, to działacie np. na azjatyckim rynku matrymonialnym. Ja to rozumiem, ale tezy że "KAŻDA Polka to P0lka" to zalatuje mi... Małą stronniczością,

 

Śmieszny wątek poruszyłaś. Ja z tych co właśnie działa na innym rynku matrymonialnym niż polski. Wiesz jaka jest najczęstsza reakcja moich koleżanek/znajomych  na wieść o tym że moja kobieta jest z innego (egzotycznego) kraju? Właśnie potok stereotypów. Począwszy od standardu że pewnie dla kasy jest ze mną, po inne że na pewno mnie wykorzysta i zostawi. 

Pytanie do Ciebie (w tym temacie). Czy zgodzisz się z tezą, że faceci z krajów południa (Włosi, Hiszpanie) inaczej zachowują się na randkach niż Polacy? Czy dostrzegasz że np. Arabowie także są inni w czasie randek? Bo tak jak ja widzę te my Polacy zachowujemy się inaczej (np. mniej wylewnie), tak samo potrafię stwierdzić że Polki bardziej "księżniczkują". Nie ma się o co wkurzać w żadnym z tych dwóch przypadków (czy różnicy u Włochów/Hiszpanów, czy Polek) -to czyste stwierdzenie faktów.

 

59 minut temu, maggienovak napisał:

Wątek tyczy chyba zachowań podczas randkowania.

 

Takie było założenie autorki.  Niechcący wątek przerodził się we wzorcowy przykład tego co się dzieje gdy kobieta nie dostaje należytej (wg niej) porcji atencji. Gdy ktoś stara się wskazać np.  brak konsekwencji w krótkiej liście. Jasne że niektóre posty mogłyby być napisane w innym (bardziej wyważonym) tonie. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Anastazja napisał:

Czy Mosze Red albo inny moderator może zablokować ten wątek? niczemu on nie służy oprócz wylewaniu hejtu na mnie

Podobno mężczyźni nie mają jaj, więc Ty pokaż że je masz przyjmując konstruktywną krytykę na klatę tzn na biust...

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.