Skocz do zawartości

Mini poradnik dla randkujących singli, płci obojga, proszę bez hejtu


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Anastazja napisał:

Na prawdę chciałabym zrozumieć, ale nie rozumiem. Czy Ty czujesz pociąg fizyczny do każdej kobiety, np 10 lat starszej, z nadwagą, zmarszczaczakami, zlosliwej, cynicznej, zmęczonej życiem. Czemu Wy nie obnizycie wymagań?  

 

A dlaczego Chad ma obniżyć je dla Ciebie? Skoro jesteś 7/10 jak twierdzisz a pewnie max 5-6 to spotykaj się z 5 a nie szukasz księcia. Na gościa 7/10 już nie spojrzysz bo według Ciebie to byłoby obniżenie wymagań :D 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maggienovak napisał:

A tak serio...

Jaki ma sens istnienie rezerwatu, skoro panowie wiedzą "jakie baby tak naprawdę są!"? ;) Wiem, po to aby potwierdzić Naszą babską, podłą naturę. 😅😅😈😈

@Anastazja się zraziła.😥

Koleżanko, zostań z nami, cokolwiek nie napiszesz to i tak jest teoria, czy wg większości aktywnych użytkowników - fakty(?), że jako kobiety jesteśmy tylko złe i sprowadzamy tylko zło na ten świat. Niech tak będzie! Uśmiechnij się do tych treści i tyle. ;) Choć jestem zdania, że zło należy niszczyć..spokojnie, nie namawiam do eliminacji żywota przedstawicieli mojej płci... 😅

 

Wiesz, jesteśmy w pewnym środowisku, które zrzesza określonych ludzi.

Wchodzisz do kółka różańcowego, to raczej nie przekonasz owego grona do ateizmu.

Wchodzisz do grona top modelek, to raczej nie przekabacisz je do pozostawienia ich stylu życia, po to, by np.zostały matkami, pielęgniarkami, czy zakonnicami. ;)

 

Trochę i tak chciej się poboksować słownie z panami. ;) Skoro są odzewy na Twój post, to znaczy, że panów rusza temat. ;)

Dziękuję za ten post i za te słowa, mądra babka z Ciebie. Widzę teraz, ze to był kij wsadzony w mrowisko, a nie chciałam wywołać "gównoburzy" no cóż człowiek uczy się na swoich błędach całe życie, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Anastazja napisał:

Na prawdę chciałabym zrozumieć, ale nie rozumiem. Czy Ty czujesz pociąg fizyczny do każdej kobiety, np 10 lat starszej, z nadwagą, zmarszczaczakami, zlosliwej, cynicznej, zmęczonej życiem. Czemu Wy nie obnizycie wymagań?  

Mogę zupełnie szczerze i bez żadnych kąśliwości Ci powiedzieć jak to było ze mną.

 

Kiedy byłem z tą, którą wybrałem, która szczerze mi się podobała za młodu i z którą mi wychodziło, to W OGÓLE nie zauważałem upływu czasu, zmarszczek pojawiających się na twarzy, nie miały znaczenia zmiany, jakie w niej zachodziły.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Obliteraror said:

. A jeżeli kładą taki nacisk, nie bez przyczyny.

To się wywodzi ze złotych lat 90-tych, gdzie dużo ludzi przychodziło z kasą w reklamówkach kupić najdroższą w salonie furę, a wyglądali jak żule. 

 

Kumpel kiedyś mi opowiadał, że pracując w biurze maklerskm mieli średnio kilka razy w miesiącu klientów, co przynosili w walizkach po parę milionów "na akcje". Mieli specjalny pokój, delikwent wysypywał kasiorę na stół i przez parę godzin liczyli. Raz nawet trafił się klient, gdzie parę paczek to był pocięty papier. 😁

 

Wtedy dużo się działo. 

 

Poza tym nigdy nie wiesz czy takiego klienta, co dziś tylko ogląda, za parę lat będzie stać na zakup i on będzie pamietał, kto go gdzie jak potraktował. 

 

Ja pamiętam. :) Dlatego np. moto kupowałem w Łodzi, nie w Warszawie. 

Edytowane przez maroon
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruchacze i ruchaczki koniec tej sraczki. 

Patentem systemowym, wzorem KWANTOWYM.

O teorii ciążenia będzie teraz do zgłębienia.

Jedna tak podała akcję, że odwróci grawitację.

W ten czas młodzi kosmosmrodzi nie posiadali własnych Hiperłodzi.

Kiedy materia już nie taka smukła, a dupa zrobiła się wypukła.....zwiększyły się opory i zaczęło ciągnąć do górniczej nory.

Czas biegł nieustannie, masa krytyczna przyrastała pannie.

Kosmogołodupcy wykuwali z orbitalnej stali swoje kosmodromy bo szukali żony.

OWE NA WENUS się kitrały gdzie nie latał żaden mały.

Kiedy wielcy się już stali po WSZECHŚWIECIE polatali.

....już na Wenus nic nie lata.

Przemineły 'dupą' lata.

 

Przestrzeń, ostateczna granica.

30stka już tak nie zachwyca.

Niebiańskie na Wenus płoną zorze tylko żaden Bohater tam dotrzeć nie może.

Dylatacja, bańka czasu.

W kotle Universum zamemlona.

Gdzie ma szukać męża przestarzała żona?

Gdzie zgubiłam młodość?

Gdzie atencja?

Rączki zaciera NOWA KONKURENCJA.

  

  

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, nesq napisał:

Porównywanie świata mężczyzn i kobiet mija się z celem...

???

Dlaczego? Wszyscy chcemy tego samego

Czy Wy nie szukacie partnerki atrakcyjnej fizycznie/mlodej/inteligentnej

czy Wy nie chcecie kogoś kto będzie Was motywował do starań, rozwoju, a jednocześnie kochał i troszczył się o Was 

Ja mam 38 lat ale nie potrzebuje ciepłych kapci 

Chce kogoś dla kogo będę musiała się postarać 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Anastazja napisał:

Czy Ty czujesz pociąg fizyczny do każdej kobiety, np 10 lat starszej, z nadwagą, zmarszczkami, zlosliwej, cynicznej, zmęczonej życiem. Czemu Wy nie obnizycie wymagań?  

Od skrajności w skrajność, podziwiam :) Nie znasz ani mnie, ani męskich gustów w makroskali. Doświadczenie życiowe nauczyło mnie, że damskie granie głównie kartą urody, która ma załatać wszelkie inne braki to relatywnie najtańsza waluta w dłuższym horyzoncie czasowym.

 

@Brat Jan, aleś Ty jest czasem złośliwy xDD (vide programista) : )

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to czytam te 5/10, 8/10 to widzę,że ludzie traktują się jak numerki. Trochę mi to zalatuje obozami koncentracyjnymi. Wygląd jest istotny, ale przecież można dać szansę osobie, która nie jest modelem,ale jest ciekawą, uczciwą osobą z pasjami itd. Może z takich okazji narodzić się fajna więź i relacja.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ManOfGod napisał:

można dać szansę osobie, która nie jest modelem,ale jest ciekawą, uczciwą osobą z pasjami itd. Może z takich okazji narodzić się fajna więź i relacja.

No przecież jak już nie raz pisano, kobieta po kilku sek już wie czy chce się z danym samcem chędożyć czy nie.:D

Ile w tym prawdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Brat Jan napisał:

Rower nie randka, dobrze zarabiającego programisty żal wypuścić z rąk...:D

,,Nidz nie czółam, ale #programista15k to sóper partia....Ale ja taka nie jestem, daję tyle samo a nawed wincyj, monsz ma seksuf 6 razy na tydziń. A jego zaropki to zwykły pszypadek, nic o tym nie wiedziałam, mam bogate wnentrze, jestem super bejbi krejzi lof forewer" 🥰

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarkoBe napisał:

,,Nidz nie czółam, ale #programista15k to sóper partia....Ale ja taka nie jestem, daję tyle samo a nawed wincyj, monsz ma seksuf 6 razy na tydziń. A jego zaropki to zwykły pszypadek, nic o tym nie wiedziałam, mam bogate wnentrze, jestem super bejbi krejzi lof forewer" 🥰

 

Czyli co? Potem to już tylko racjonalizacja? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Anastazja said:

 

Chce kogoś dla kogo będę musiała się postarać 

Czyli chcesz kogoś, kto jest od ciebie przynajmniej oczko wyżej, przynajmniej w kilku obszarach. :) 

 

Cóż, też bym chciał perską księżniczkę. Są tu takie? 😁

 

Ps. Starać się trzeba chcieć, a nie musieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maroon napisał:

Czyli chcesz kogoś, kto jest od ciebie przynajmniej oczko wyżej, przynajmniej w kilku obszarach. :) 

 

Cóż, też bym chciał perską księżniczkę. Są tu takie? 😁

 

Ps. Starać się trzeba chcieć, a nie musieć. 

Tak chce, kogoś o oczko wyżej, i uważam że są to najlepsze związki w których to mężczyzna jest o oczko wyżej od kobiety ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Anastazja napisał:

Tak chce, kogoś o oczko wyżej, i uważam że są to najlepsze związki w których to mężczyzna jest o oczko wyżej od kobiety ...

 

 

Z tym wiekiem będziesz mieć trudno. To tak samo jakbyś chciała rozpocząć zawodową karierę sportową w wieku 30+ , bieganie czy coś...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Brat Jan napisał:

 

Rower nie randka, dobrze zarabiającego programisty żal wypuścić z rąk...:D

 

W którym wersie pisałam o swoim wykształceniu i zarobkach, że taki wniosek? 

Poza tym ja go w ogóle nie trzymam, nawet w obrączkach tylko z rok chodziliśmy :) Jeździ w delegacje, robi co lubi, chce lub może, bo to wolny człowiek, tak jak i ja. Nie wiszę mu na szyi, żyję własnym życiem i też wyjeżdżałam w delegacje. Każdego dnia obydwoje mamy wybór, bo świat zewnętrzny ciągle kusi, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, nesq napisał:

 

 

Z tym wiekiem będziesz mieć trudno. To tak samo jakbyś chciała rozpocząć zawodową karierę sportową w wieku 30+ , bieganie czy coś...

Tak jak powiedziałam jeżeli nie znajdę to będę sama, moje życie nie kręci się tylko wokół znalezienia sobie faceta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Anastazja napisał:

Spoko obniże bardzo chętnie Tylko powiedz mi jeszcze jak mam do takiego Pana poczuć pociąg fizyczny, jak mam poczuć chęć dotyku, przytulania, sexu, chęć budzenia się koło niego w łóżku? No jak? Bo ja nie wiem.


Na początku broniłem tego co pisałaś, ale wiedzę że im głębiej wchodzimy tym ciemniej się robi....

Aby ułatwić zrozumienie tematu wyjaśnię na własnym przykładzie 
Mając lat 12 i wzwyż moje rówieśniczki (byłem niewidzialny) nie były mną zainteresowane, zainteresowanie pojawiało się przy min. 3-4 latach różnicy  w okresie kiedy kobieta ma tą swoją mityczną i najlepszą urodę i figurę.
Obecnie spotykam (mój wiek ok. 40)  te koleżanki czasem i teraz to one okazują zainteresowanie co robię, czy mam kobietę bla bla bla. 
Ale one mnie już nie kręcą. Każda z nadwagą, zmarszczki, itp itd. Są dla mnie niewidzialne. Patrze na młodsze. I te młodsze bez problemu okazują zainteresowanie. Więc po co mam brać starsze ? 

 

Cytat

Doświadczenie życiowe nauczyło mnie, że damskie granie głównie kartą urody, która ma załatać wszelkie inne braki to relatywnie najtańsza waluta w dłuższym horyzoncie czasowym.

 Tak jak kolega @Obliteraror zauważył - Ta karta (uroda) u kobiet traci na wartości najszybciej. 

Teraz twoja kolej obniżyć wymagania.
Do tego dochodzi jeszcze mały niuans demograficzny o którym mało osób wie - w przedziale 30-35 roku życia jest mniej kobiet na jednego mężczyznę ( różnica ok 200 tyś ), więc tam jest wyrywanie i walka o kobiety a po 36 jest więcej kobiet i to one mają problem znaleźć dobrą partię (biją się o mężczyzn).
Doświadczyłem tego na Sympatii, Tinderach i innych aplikacjach - nie tylko faceci wysyłają swoje nagie zdjęcia aby poderwać. Dostawałem gołe nożki, pończoszki, zdjęcia w wannie, zdjęcia z winem i bez ......... Wszystko od starszych lub w moim wieku zawodniczek.  ( -5 lat do +15 lat)

Wiadomo że są też zdobywcy milfów i to wam jeszcze podbija trochę ego ale to jednorazowe/kilkurazowe numerki.
 

Edytowane przez spitfire
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, nesq said:

 

Znajdź sobie takiego, o którym powiesz... "lepszego już nie znajdę" 

 

I CYK

Przy takim mentalu zawsze będzie żal, że no mógł być lepszy, ale "się nie znalazł". I to kiedyś wyjdzie. Albo zostanie wykrzyczane w twarz. 

 

Czy dobre jest wystarczająco lepsze? 🤔 

 

Jak to "wycenić"? 🤔

 

 

1 minute ago, spitfire said:

Wszystko od starszych lub w moim wieku zawodniczek. 
 

Fu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.