Jump to content

Recommended Posts

Jestem tutaj nowy, ale chciałbym podzielić się z Wami moją historią przemyśleniami i problemem z kobietami z którym nie potrafię sobie poradzić.

 

Zacznę od początku - forum polecił mi kuzyn. Kuzyn którego traktuję jak Brata.

 

 

Czasy gimnazjalne były dziwne, bo wtedy za wiele się w głowie nie ma chociaż może trochę to ukształtowało mnie takim jakim jestem.

Byłem wtedy w związku z dziewczyną. Dziewczyną na, którą jak teraz patrzę to pluję sobie w brodę, że zachowałem się jak skończony idiota kończąc znajomość. 

Ale dlaczego zakończyłem znajomość? Bo oczka mi zarosły tzipką innej dziewczyny (w przenośni, bo jakoś o seksie wtedy mało myślałem).

Będąc już rok z nią poznałem inną bardziej otwartą, pogadaną i równie ładną jak ona i mi odjebało. Zakończyłem znajomość i jak się pewnie domyślacie przez tą drugą zostałem kopnięty w dupę.

Trudno było minęło.

 

Czasy technikum to już inna bajka, wydoroślałem, łatwiej przyszło mi poznawanie dziewczyn i zaczęły się pierwsze zabawy z dziewczynami, pierwszy seks, pierwszy związek w szkole średniej.

W czwartej klasie technikum poznałem dziewczynę. Zakochałem się.

Byliśmy razem półtorej roku. Bardzo ciężkie półtorej roku. Ja po szkole od razu poszedłem do pracy żeby na siebie zarobić, zapewnić sobie dobre życie, osiągnąć coś samemu, a nie przez pomoc kogoś innego - dla własnej satysfakcji. Początek znajomości jak z bajki, ale po 2-3 miesiącach ciągłe spóźnienia, wyjścia ze znajomymi, codzienne wizyty bez dnia przerwy i ciągłe kłótnie - zaznaczam tylko, że ona nie pracowała ani nie poszła na żadne studia. Siedziała w domu, i niczym się nie przejmowała. Ja zapewniałem rozrywkę, a rodzice pieniążki. Ale skończyło się. Powiedziałem dość, nie dam się traktować jak szmata i zakończyłem ten związek. Męczyłem się po tym wszystkim, ale stosunkowo krótko. Może tydzień i zacząłem szukać odskoczni (na szczęście nigdy jakoś bardzo nie ciągnęło mnie do alkoholu) więc zacząłem szukać dziewczyn z którymi mógłbym się zabawić. Na początku szło całkiem opornie, jednak po związku nie wiedziałem za bardzo jak się za to zabrać, ale po czasie udało mi się „upolować” pierwszą, drugą i tak kolejne aż do czasu.

 

Po ponad dwóch latach skakania z gałązki na gałązkę poznałem dziewczynę. Była z mojego miasta, ale mieszkała na stałe w jednym z większych miast w naszym kraju, a przyjechała tutaj w odwiedziny do rodziny i tak się poznaliśmy - nie osobiście, ale przez T*nder.

Spotkaliśmy się było fajnie, miło. Wróciła do siebie - wciąż było fajnie, a ja widząc to zacząłem się coraz bardziej starać i o nią zabiegać i o ile dziwiłem się sobie to miałem wrażenie, że przyciągam ją do siebie. Kolejne spotkanie - wspólny wyjazd w góry. O dziwo sama zapłaciła za wynajęcie pokoju, ja opłaciłem dojazd, ale jednak byłem miło zaskoczony tym, że nie traktuje mnie jako bankomat. Kolejne spotkanie u niej w mieście. Przyjeżdżam, otwiera mi drzwi zaprasza do środka podaje obiad i mówi, że pewnie jestem zmęczony po całym dniu pracy, a póżniej zaprasza do sypialni w wiadomym celu. Więc motylki w brzuchu, że to ta jedyna, bo nigdy wcześniej czegoś takiego nie doświadczyłem i przez to jej zachowanie zacząłem znów coraz bardziej się starać i zabiegać o jej względy. Wtedy było pięknie, ale czar prysł gdy wróciłem do domu, kontakt się zmniejszył do kilkunastu, a nawet kilku wiadomości dziennie. Nie było już rozmów, zaczęła wychodzić ze znajomymi, przyłapałem ją nawet na tym, że założyła znów T*nder. Dobrze, że nasze miasta dzieliła taka odległość, że na Tinder można było taki zakres KM ustawić. Zrobiłem jej o to awanturę, przeprosiła usunęła i sprawa ucichła i znów zaczynało być dobrze więc znów zacząłem się starać tak jak wcześniej nie zwracając uwagi na to co się rzeczywiście dzieje. Ograniczyłem kontakt ze znajomymi, bo gdyby chciała pogadać chciałem być pod telefonem, bo gdyby napisała chciałem od razu odpisać. Wyssała ze mnie bardzo dużo energii i chęci do czegokolwiek, wizyta u psychologa który średnio mi pomógł, ale na szczęście miałem wyżej wspomnianego Brata - gościa, który powiedział mi, żebym się ogarnął i nie dał sobą tak pomiatać. Po wielu cierpieniach jakie przeżyłem, a które wydarzyły się w stosunkowo krótkim czasie, bo zajęło to 4 miesiące zdecydowałem się zakończyć tą znajomość. Znów tydzień przygnębienia i przeszło.

Kolejne dziewczyny, kolejne skoki z gałęzi na gałąź, zabawa - wtedy przekonałem się jakie są kobiety. Jak łatwo je zbajerować i się nimi zabawić. Dostarczyć trochę emocji, wiadomość, że przyjadę do niej w nocy gdy tego nie oczekuje i robiły wszystko co tylko chciałem, a nigdy nie myślały, że tak zrobią.

 

Kolejny rok i aktualna sytuacja. Poznałem dziewczynę na imprezie sylwestrowej ze znajomymi. Przyjechała, nie piła, była kierowcą. Od razu wzbudziła moje zainteresowanie. Ładna, uśmiechnięta - w skrócie jak dla mnie mocne 8/10 bez wstydu można wyjść razem na miasto. Dziewczyna która ma zainteresowania inne niż najbardziej popularne czyli jakieś kosmetyki, moda itp. Interesuje się motoryzacją, ale nie na zasadzie blachary która leci na pierwsze lepsze auto tylko lubi grzebać w motocyklach (dla zobrazowania Megan Fox w filmie Transformes :) ). Zbliżyliśmy się do siebie, nie było seksu czy zabaw, ale jakiś taniec, przytulenie i całus w policzek. Odwiozła mnie do domu, bo piłem. 

Sobota - Zaproponowałem spotkanie, ale napisałem jej, że wolałbym nie prowadzić samochodu, bo po sylwestrze mogą stać więc zaproponowała, że to ona do mnie przyjedzie więc się zgodziłem. Zabrała mnie i później przedstawiła mnie swojej mamie. Co prawda telefonicznie, ale przedstawiła. I tak było miło i tutaj właśnie pojawia się pierwsze ale. Wspomniała mi coś o tym, że w poniedziałek ma jechać do znajomego pomóc mu właśnie robić przy motocyklu. Myślę spoko, to dopiero drugi dzień. 

Niedziela - Pisanie od rana, umówiliśmy się na pizzę, ale jednak plany się zmieniły i wraz ze znajomymi wylądowaliśmy u niej. Posiedzieliśmy, było miło, we dwoje leżeliśmy, bez żadnego skrępowania przytulała się itp, wrzuciła zdjęcie na IS na którym też byłem. Znajomi poszli do domu, a ja zostałem i znów mi mówi o tym, że w poniedziałek jedzie do tego znajomego i zacząłem drążyć co to za znajomy. Okazało się, że to jej były chłopak który też zajmuje się motocyklami, ale hobbystycznie. Nie spodobało mi się to, ale na takim etapie znajomości nie mogę jej tego zakazać. Wyraziłem swoje niezadowolenie, byłem bardziej oschły, ale cóż mogłem zrobić. 

Poniedziałek - Pisała od rana normalnie, ale jednak pojechała do niego. Cały czas odpisywała, wysyłała zdjęcia co robi itp. Ja w tym czasie spotkałem się z kumplem i jego dziewczyną żeby podpytać o tą sytuację - dowiedziałem się, że wypytywała o mnie więc w głowie miałem, że jednak wzbudziłem jej zainteresowanie. Powiedziałem jej, że jeżeli tam pojedzie we wtorek ma mnie pocałować. 

Wtorek - Normalny kontakt, poszliśmy coś zjeść super zachowanie. Podczas jazdy, klepnąłem ją w udo, popatrzyła na mnie i powiedziała, że tutaj powinienem trzymać, a nie klepać. Więc tak zrobiłem, i po chwili usłyszałem tekst, którego nigdy nie słyszałem, a mianowicie „Cieszę się, że dałam się namówić na bycie kierowcą na tym sylwestrze” i „Gdy Cię zobaczyłam w sylwestra właśnie tak wyobrażałam sobie nasze spotkania” więc moje ego urosło kilkukornie, a ona zrobiła to co jej powiedziałem, że ma zrobić jeśli pojedzie i pocałowała mnie. 

Środa - Znów spotkanie u niej ze znajomymi. Od samego początku siedziała obok mnie, całowała przytulała, zachowywała się tak jak byśmy byli parą, beż żadnego skrępowania przy znajomych. Stwierdziłem, że skoro ja u niej byłem to czemu by jej nie zaprosić do mnie i tak też zrobiłem. Zgodziła się.

Czwartek - Rozmowa od rana normalna. Została poproszona o opiekowaniem się domem pod nieobecność właścicieli, ale zapytała czy będę mógł przyjechać do niej i dostała na to zgodę. Napisała, że wróci do domu, ogarnie się i przyjedzie. Więc czekam. Wróciła, poszła się ogarniać i cisza. Cisza. Cisza. Więc dzwonię i pytam o co chodzi. Odebrała zaspana i powiedziała, że zaczęła źle się czuć, położyła się i zasnęła. Od razu jej powiedziałem, że skoro się źle czuje to mogła od razu napisać coś, a nie zostawiać bez wiadomości. I pytam czy przyjeżdża, bo jak nie to ja pakuje się w auto i jadę do niej, bo jak się umówiliśmy to się mamy zobaczyć. Poprosiła o jeszcze 30 minut i żebym zadzwonił. Jako człowiek bardzo punktualny, minutnik na 30 minut. Czas się skończył więc dzwonie. Odbiera i mówi, że już jedzie i zaraz będzie u mnie. Myśle fajnie. Przyjechała. Wieczór spędzony naprawdę miło.

Piątek - Pierwszy dzień w który od rana dziwnie się zachowywała, ale byliśmy umówieni, że przyjadę do tego domu, którym się opiekowała. W trakcie dnia napisałem do niej wiadomość, że mam luźną propozycję na niedzielę, ale chce o tym porozmawiać jak się zobaczymy. Jako odpowiedź dostałem wiadomość, że znajomi ją zaprosili żeby pojechała z nimi w niedzielę na termy. Od razu trochę dziwnie się poczułem, ale stwierdziłem, że porozmawiam z nią jak się zobaczymy. Na wejściu widziałem już, że coś jest nie tak i nie myliłem się, bo od razu powiedziała, że się źle czuje, ale zostałem. Pytam o co chodzi z tym weekendem, że trochę słabe zachowanie jak powiedziała, że jedzie z nimi nie pytając mnie o cokolwiek, ale znów krótki czas znajomości i niewiele mogłem zrobić. Jakiś film i wg i jakoś wieczór mijał po czym słyszę, że chce żebym pojechał do domu, bo chce iść spać. I to jest kolejna rzecz której nie mogłem zrozumieć. Mogłem przecież spać z nią i wrócić później, ale cóż miałem zrobić. Zebrałem się i pojechałem do siebie.

Sobota - Znów trochę dziwnie od rana, ale znów miałem do niej jechać, bo byliśmy umówieni na „podwójną randkę” z moim Bratem i jego dziewczyną. Przyjechałem do niej i na dzień dobry dostaje bardzo słabą wiadomość, a mianowicie „Dzisiaj znajomi mnie poprosili, żebym ich odwiozła do domu, ale nie wiem o której godzinie”. Więc od razu jej mówię, że no sory, ale wczoraj krótko się widzieliśmy i myślałem, że dzisiaj dłużej posiedzimy, ale przynajmniej powiedziała, że nie jedzie w niedziele nigdzie. Pojechaliśmy na tą kolację. Zauważyłem trochę inne zachowanie w miejscu bardziej publicznym niż gdy jesteśmy sami. Brat też mi to powiedział, że zauważył, że próbuje coś na zasadzie „pokazania swojej wyższości”. Wróciliśmy do niej, leżymy jakoś półtorej godziny, i słyszę, że musi już jechać. Żyłka na czole mi wyskoczyła z zirytowania, odwróciłem się od niej i powiedziałem, że no bardzo słaba sytuacja. Od razu, odwróciła się do mnie, zaczęła przytulać i całować, ale znów - cóż mogę zrobić? Wróciłem do domu. Zero wiadomości. Napisałem, że idę spać. Zero wiadomości. W nocy około 1;30 (wróciłem od niej przed 22, a miała tylko ich przywieźć i wrócić spać) dostałem od niej filmik na S*apie - część z Was pewnie wie co to za aplikacja - jak z*pierdala, 150km/h autostradą i wciąż zero wiadomości. 

Niedziela - Wstałem rano, cisza. Dzwonię i pytam co się dzieje? Dlaczego się nie odezwała, ani nic. Odpowiedziała, że zapomniała. Pytam o której wróciła - odpowiedziała, że wolę nie wiedzieć więc jej powiedziałem o tym filmiku i „zj*bałem ją przez telefon” przeprosiła, ale powiedziałem jej, że porozmawiamy o tym później i, że jadę coś załatwiać. Nie odpisywałem jej i przez półtorej godziny dostałem kilka wiadomości czy jestem zły, czemu nie odpisuje itp. Przetrzymałem ją chwilę po czym odpisałem jej, że porozmawiamy później. Pojechałem do niej i zaczęliśmy rozmawiać o sytuacji z wczoraj. Powiedziałem, że jeżeli spotykamy się na poważnie to sytuacja do której doprowadziła wczoraj była conajmniej nie na miejscu, a wręcz chujowa. Zapytałem czy traktuje mnie poważnie - odpowiedziała tak. Więc powiedziałem, że skoro traktuje mnie poważnie to więcej tak nie zrobi. Pokornie skinęła głową w dół, przeprosiła kolejny raz i powiedziała, że więcej tak nie zrobi. Cały wieczór byłem bardziej chłodny i traktowałem ją trochę z dystansem - to ona ciągle mnie przytulała, całowała itp. Stwierdziłem, że tym razem nie dam się wyprosić więc zebrałem się sam i wyszedłem.

Poniedziałek - Normalnie napisała do mnie rano. Odwiedziłem ją w pracy, bo pracujemy w tej samej firmie - ja na bardziej poważnym stanowisku, a ona na produkcji. 

Obiecałem jej odwiedziny jeszcze w sylwestra gdy dowiedziałem się gdzie pracuje. Przyszedłem po przerwie. Zobaczyłem uśmiech na jej twarzy i usłyszałem, że dobrze, że przyszedłem bo miała pisać czemu jeszcze mnie nie ma skoro obiecałem. Umówiliśmy się, że jutro do mnie przyjedzie.

Wtorek - Od rana się do mnie dobijała, ale zaspałem i jej odpisałem dopiero jak dojechałem do pracy. Odwiedziłem ja standardowo, a ona jako, ze prace zaczyna wcześniej ode mnie to zaproponowała, że jutro rano będzie do mnie dzwonić żebym nie zaspał wiec jej powiedziałem o której ma zadzwonić. Później do mnie przyjechała. Leżymy, rozmawiamy, miło spędzamy czas i rozmowa zeszła na temat odwiedzin i opowiada, że zanim przyszedłem to poszła po jakieś materiały i powiedziała do znajomego z pracy, że musi szybko wrócić, bo kolega ma przyjść (tak chodziło o mnie). Trochę mnie to zirytowało i jej mówię, że skoro spotykamy się na poważnie to chyba jestem kimś więcej niż kolegą. I pytam czy z kolegami też się całuje i daje się łapać za dupę? Powiedziała, że nie, ale dopowiedziała, że razem tez nie jesteśmy wiec odpowiedziałem jej na to, że czas to zmienić. Przemilczała i nie odpowiedziała. Zachowywała się niby normalnie, dalej całowała i przytulała, ale widziałem po niej, że ta rozmowa siedzi jej w głowie. Powiedziała jeszcze, że chciałaby żebym jutro ją też odwiedził. Pojechała do domu, napisała, ze dojechała i że idzie spać dobranoc. Bez emotek, bez emocji nic. Pożegnałem się i cisza. 

Środa - Wstałem zanim zadzwoniła, ale czekałem na telefon czy dotrzyma słowa. Dzwoni, mówię, że nie śpię, a ona na to okej no to pa. Cisza, zero wiadomości, dojechałem do pracy, cisza. Miałem sprawę do załatwienia w okolicach jej miejsca pracy wiec podchodzę hej hej, a ona, że nie ma czasu. Pytam o co jej chodzi, że się tak dziwnie zachowuje, a ona, że o nic. Powiedziałem, że w takim razie idę. Pożegnałem się, odwróciłem na pięcie i poszedłem. 

 

Historia jest uzupełniana na bieżąco. 

 

Nie pamiętam konkretnych dni, ale robiła kilka razy sobie zdjęcie ze mną, wysyłała moje zdjęcie komuś z rodziny więc spora część osób wie, że istnieję i że się z nią spotykam.

 

Dobra dobra. Napisałeś taką epopeję, ale o co Ci chodzi?

Nie mam problemu ze znalezieniem sobie dziewczyny. Uważam się za przystojnego faceta, potrafiącego się zachować. Jeśli chodzi o dziewczyny, z którymi dochodzi tylko do 2/3 spotkań to przychodzi mi to bardzo łatwo. T*nder, kilka wiadomości jesteśmy umówieni, na spotkaniu przechodzę do konkretu czasami w nawet może za bardzo chamski sposób, ale działa. Pamiętam sytuację gdy pojechałem do pewnej dziewczyny, ale bez większej chęci. Obiecałem, że przyjadę, a słowa dotrzymuję więc pojechałem, ale chciałem szybko sprawę zakończyć. Po 20 minutach spotkania powiedziałem jej wprost „zrób mi loda”, a ona co? Uklęknęła, rozpięła spodnie i zabrała się do roboty. Z takimi dziewczynami nie mam problemu.

Spotykam się tylko z dziewczynami, które przypadają mi do gustu, a jak to mówią „gust jest jak dupa, każdy ma swoją” . Nigdy nie schodzę poniżej 6 w swojej skali, ale to tylko dziewczyny do dobrej zabawy, bo do spotykania się to minimum 8.

Problem pojawia się on gdy poznaję dziewczynę, która naprawdę mi się podoba. Dziewczynę z którą naprawdę chciałbym się spotykać. Taka jak ta z powyższej historii. Jak zaczynam się angażować to daje z siebie 100% żeby pokazać się z jak najlepszej strony, żeby ona to doceniła, że jestem, że się staram. Usuwam praktycznie kontakt z innymi dziewczynami z którymi kręciłem do zera. Mam swoje koleżanki i to do tego bardzo atrakcyjne, ale to tylko koleżanki i do nich nie podchodzę jak do potencjalnych kandydatek na dziewczynę. Kiedyś przeczytałem, że warto mieć atrakcyjne koleżanki i się z nimi pokazywać publicznie, bo podobno wzbudza to zainteresowanie innych kobiet. Wiem, że pewnie popełniam wiele błędów i z tymi drugimi dziewczynami nie mam takich problemu, bo podchodzę do nich całkiem inaczej, ale w obecnej sytuacji najzwyczajniej na świecie boję się o jej reakcję, że powiem coś źle, że się obrazi, albo zareaguje nie tak jak bym tego chciał. Najchętniej spotykałbym się z nią codziennie, bo naprawdę świetnie spędza mi się z nią czas, bo w jak się widzimy naprawdę widzę jej zaangażowanie chociażby poprzez całowanie i przytulanie. 

 

Wiem, że jest tutaj wielu facetów z bagażem życiowym którzy z pewnością wiedzą jak wybrnąć z takich sytuacji i właśnie Was proszę o pomoc.

 

 

 • Like 1
Link to post
Share on other sites

Wg mnie to ciebie jest w tej relacji za dużo. Każdy by się tym zmęczył. Daj jej oddychać, zatęsknić, mieć jakieś swoje życie. 

 • Like 1
Link to post
Share on other sites

Mój drogi pamiętniczku...problem to:

 

1. Panna jest niezależna dość mocno i w trakcie karuzeli.

2. W ten czwartek co jeden opisałeś, to ona walila się ze swoim byłym.

 

Poczytaj ksiazki Marka.

 

 • Like 6
Link to post
Share on other sites

Skaczesz wokół niej codziennie i dziwisz sie, że nie jest Tobą mocno zainteresowana. Może i coś jej leży, że mógłbyś być gościem do związku, ale czegoś jej widocznie brakuje.

 

Ile ta dziewczyna ma lat?

 

Jeśli Ci się naprawde podoba to zainteresuj się jej domem. Ogarnij czy jest z normalnej rodziny. Pobadaj poobserwuj jakie zachowania mogła wynieść z domu.

 

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
5 minut temu, selfmademan napisał:

 

Ile ta dziewczyna ma lat?

 

Jeśli Ci się naprawde podoba to zainteresuj się jej domem. Ogarnij czy jest z normalnej rodziny. Pobadaj poobserwuj jakie zachowania mogła wynieść z domu.

 

20 lat ma.


Rodzice po rozwodzie, mieszka z ojcem. Dom zadbany, nie ma syfu. Twierdzi, że obiady gotuje. Nie poznałem rodziców osobiście jeszcze, jedynie tyle co z jej mamą przez telefon rozmawialiśmy 

Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, kubabrat napisał:

Rodzice po rozwodzie, mieszka z ojcem.

W takim razie z Twoim charakterem może Ci być w chuj ciężko z taką samicą. Sięgnij po wiedze o laskach, które mieszkają z ojcem.

Link to post
Share on other sites

Lepiej zamiast dziewczynami zajmij się motoryzacją.

Tak a pro po zapytaj czy ma prowadnice zaworowe do Hondy na zbyciu...

 • Haha 7
Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, Egregor Zeta napisał:

Lepiej zamiast dziewczynami zajmij się motoryzacją.

Tak a pro po zapytaj czy ma prowadnice zaworowe do Hondy na zbyciu...

@Egregor Zeta

A tam... "Panna powiedziała", że się interesuje motoryzacją. Widział u niej ręce usmarowane olejem z silnika

czy raczej płynami eksploatacyjnymi exa?

Edited by Miszka
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, kubabrat napisał:

Wiem, że pewnie popełniam wiele błędów i z tymi drugimi dziewczynami nie mam takich problemu, bo podchodzę do nich całkiem inaczej, ale w obecnej sytuacji najzwyczajniej na świecie boję się o jej reakcję, że powiem coś źle, że się obrazi, albo zareaguje nie tak jak bym tego chciał. Najchętniej spotykałbym się z nią codziennie, bo naprawdę świetnie spędza mi się z nią czas, bo w jak się widzimy naprawdę widzę jej zaangażowanie chociażby poprzez całowanie i przytulanie. 

 

Nie uzależniaj swojego szczęścia i nastroju od drugiej osoby. Ty masz swoje życie, swoje zajęcia, pasje i to jest najważniejsze. Najpierw dbaj o siebie. Musisz sobie uświadomić, że dziewczyna do szczęścia nie jest potrzebna.

Jak to ogarniesz to dopiero możesz się brać za związki, bo aktualnie to traktujesz te fajniejsze laski jak gwiazdy - czyli stajesz się ich fanem (niewolnikiem).

 

Jak zaczynasz się bać jej reakcji, to po prostu poczuj te emocje i zaakceptuj je i niech się dzieje wola nieba. Nie wkręcaj się w nie tylko leć dalej.

Nic Ci się nie stanie - czego się tu bać ? Dziewczyny nie są takie jakie Ci się wydają, żadna nie jest aniołem :) 

Tracisz poczucie własnej wartości przy fajnej lasce, bo wydaje Ci się, że jak jest piękna i ładnie się uśmiecha i jest taka spontaniczna to musi być cudowna, ale to efekt aureoli - to nieprawda. Zapamiętaj to.

Ona może się emocjonować, bo taka jej natura, ale Ty masz być niewzruszony jak skała. Spokój i opanowanie.

 

Ty i Twoje rówieśniczki jesteście jeszcze bardzo młodzi, więc niczym się nie przejmuj, po prostu żyj, jeszcze dużo przed Wami :)

 • Like 5
 • Thanks 2
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Miszka napisał:

@Egregor Zeta

A tam... "Panna powiedziała", że się interesuje motoryzacją. Widział u niej ręce usmarowane olejem z silnika

czy raczej płynami eksploatacyjnymi exa?

Ma swoj motor, sama przy swoim robi. Osobiście nie widziałem, bo jej wtedy nie znałem, ale sporo o tym opowiadała i pokazywała na zdjęciach, przy okazji ręce usmarowanymi olejem też ;) 

Co do byłego - wyjechał i go nie będzie przez najbliższe pół roku, przynajmniej tak powiedziała. 

Link to post
Share on other sites

Na przyszłość staraj się pisać zwięźle i z sensem pomijając nieistotne szczegóły bo ciężko dobrnąć do końca. 

Na moje sytuacja wygląda tak jesteś zbyt dostępny dla kobiet, za szybko chcesz wchodzić w relacje. 

To, że masz łatwość w nawiązywaniu relacji nie znaczy, że wiesz co to jest kobieta, jak działa i czego chce? 

W wieku 20 lat jesteś nieatrakcyjny dla kobiet jako całokształt mężczyzny bo poza wyglądem zapewne nie posiadasz dwóch afrodyzjaków działających na kobiety jak status czy pieniądze. 

Kobiety w twoim wieku są najbardziej atrakcyjne i mają takich jak ty na pęczki ustawiających się w kolejkach do nich chłopaków. 

Tinder z kolei to aplikacja do szybkich ustawek na seks, więc nie licz na to, że kobiety tam poznane będą na poziomie i nadające się do związku. 

Chłopaku dobrze, że tu trafiłeś, czytaj ze zrozumieniem tematy, zdobywaj wiedzę i ucz się na błędach bo długa droga przed tobą by zrozumieć jak wpływać na kobietę i zachować przy sobie co nie jest łatwe w dzisiejszych czasach. 

Bo jak wiesz w dobie wolności seksualnej kobiety mają wybór i mogą wybrzydzać a ty jak mężczyzna zaczynasz grę z poziomu hard niby można wygrać, ale nielicznym się udaje bo trzeba wiedzieć jak grać. 

 

 

 • Like 6
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
19 minut temu, kubabrat napisał:

Ma swoj motor, sama przy swoim robi. Osobiście nie widziałem, bo jej wtedy nie znałem, ale sporo o tym opowiadała i pokazywała na zdjęciach, przy okazji ręce usmarowanymi olejem też ;) 

Co do byłego - wyjechał i go nie będzie przez najbliższe pół roku, przynajmniej tak powiedziała. 

A jak byly wróci i to powie Ci, że "nie wie co [email protected] " - oczywiście to czarnowidztwo, ale jak już pisałem - zbierz doświadczenia poprzez edukację lub sam się przekonaj - panna jest dobrym zawodnikiem .

Edited by RedChurchill
Link to post
Share on other sites
12 minut temu, kubabrat napisał:

Ma swoj motor, sama przy swoim robi. Osobiście nie widziałem, bo jej wtedy nie znałem, ale sporo o tym opowiadała i pokazywała na zdjęciach, przy okazji ręce usmarowanymi olejem też ;) 

Co do byłego - wyjechał i go nie będzie przez najbliższe pół roku, przynajmniej tak powiedziała. 

Ok. Chciałem trochę zjadliwiej, żeby otrzezwić.

 

Pani w sylwestra i chwilkę pózniej "pompuje Ci ego", żeby Cię przy sobie zatrzymać, potem robi "push" i patrzy co Ty zrobisz. 

Ty zaczynasz się starać.

Zwróć uwagę na swój własny opis. Wydarzenia dzieją się dzień po dniu. To jest cholernie duża dynamika. (przynajmniej z mojego punktu widzenia jako faceta 47-letniego). 

 

Jak dobrze liczę masz 25 lat a panna 20. Z pewnością jest do ułożenia, ale świat ma dla niej specjalne zadanie. Karuzelę i przestrzeń na to, żeby się wyszaleć.

Jeżeli wokół niej wciąż jest EX, to albo toto nie wygasło, albo trzyma go w przestrzeni friendzone. Wybadaj delikatnie wśród znajomych.

Poznaj Pannę ale się nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Bo sobie wyszczerbisz protezę.

 

Jak tylko się przysuwa, to za chwilkę instynktownie lub świadomie się odsuwa. Nie słuchaj co mówi, patrz co robi.

Jest zmęczona i idz już bo chce spać. "Kurde, przeruchałabym, ale pomyśli o mnie, ze jestem łatwa, wiec każe mu sp..."

Albo... "leżymy już połtorej godziny a on nic... nie chce ruchać, to niech spierdala".

 

Mówi Ci, że myśli o Tobie poważnie, ale koleżankom w pracy (istotne środowisko w którym funkcjonuje) powie o Tobie "kolega" bo ona nie wie jeszcze czy to na poważnie.

 • Like 2
Link to post
Share on other sites
5 minut temu, Iceman84PL napisał:

Na przyszłość staraj się pisać zwięźle i z sensem pomijając nieistotne szczegóły bo ciężko dobrnąć do końca. 

 

 

 

Starałem się pisać tak żeby było jak najwiecej szczegółów wg mnie istotnych, ale zapamiętam radę. 
 

 

6 minut temu, Iceman84PL napisał:

Na moje sytuacja wygląda tak jesteś zbyt dostępny dla kobiet, za szybko chcesz wchodzić w relacje. 

To, że masz łatwość w nawiązywaniu relacji nie znaczy, że wiesz co to jest kobieta, jak działa i czego chce? 

W wieku 20 lat jesteś nieatrakcyjny dla kobiet jako całokształt mężczyzny bo poza wyglądem zapewne nie posiadasz dwóch afrodyzjaków działających na kobiety jak status czy pieniądze. 

Kobiety w twoim wieku są najbardziej atrakcyjne i mają takich jak ty na pęczki ustawiających się w kolejkach do nich chłopaków. 

 

 

 

Co do wieku - 24 lat* niby mała różnica, ale uważam, że przez te 4 lata wiele się nauczyłem. Dlatego też przyszedłem tutaj po pomoc. Widzę co się dzieje z dziewczynami w moim wieku, jak łatwo rozkładają nogi. Kiedyś sobie powiedziałem, że zacznę poważnie myśleć o dziewczynie jak przez jakiś czas nie dopuści mnie do majtek. Jest pierwszą od roku która nadal tego nie zrobiła pomimo już kilku spotkań, bo przeważnie było to 1/2 spotkanie. Może moje podejście nie jest dobre, ale tego nie wiem. 

12 minut temu, Iceman84PL napisał:

Tinder z kolei to aplikacja do szybkich ustawek na seks, więc nie licz na to, że kobiety tam poznane będą na poziomie i nadające się do związku. 

Chłopaku dobrze, że tu trafiłeś, czytaj ze zrozumieniem tematy, zdobywaj wiedzę i ucz się na błędach bo długa droga przed tobą by zrozumieć jak wpływać na kobietę i zachować przy sobie co nie jest łatwe w dzisiejszych czasach. 

Bo jak wiesz w dobie wolności seksualnej kobiety mają wybór i mogą wybrzydzać a ty jak mężczyzna zaczynasz grę z poziomu hard niby można wygrać, ale nielicznym się udaje bo trzeba wiedzieć jak grać. 

 

 

Tinder traktowałem raczej jako formę rozrywki i testowania różnych technik podrywu itp. Nie nastawiałem się tam na jakieś poważne relacje - wyjątek tak dziewczyna z historii, ale to tez dlatego, ze wcześniej ją kojarzyłem wiec zaryzykowałem. 
Mam nadzieje, że dzięki Wam się sporo nauczę. 

 • Like 1
Link to post
Share on other sites

 

4 minuty temu, kubabrat napisał:

Kiedyś sobie powiedziałem, że zacznę poważnie myśleć o dziewczynie jak przez jakiś czas nie dopuści mnie do majtek.

@kubabrat  Nie wiem jak to tam w praktyce wygląda u Was młodych. Ktoś tu już pisał o rzuceniu tekstu "zrób mi loda" do świeżo poznanej panny i podobno ona to zrobiła bez wahania...

 

Co to dla Ciebie oznacza, że "nie dopuszcza"? A próbowałeś pójść dalej? Czy byłeś grzeczny, żeby nie wyszło, że "myślisz tylko o jednym"? Sama sugeruje, dużo wcześniej, że na udzie się trzyma rękę a nie klepie (i to w miejscu publicznym) więc... w sytuacji intymnej chyba było dużo lepiej.

Edited by Miszka
 • Like 1
Link to post
Share on other sites

Mi się wydaje, że jesteś zbyt nachalny.

 

Dziewucha młoda, pewnie lubi się zabawić, ciągle ze znajomymi się spotyka --> taka tam typowa młodość atrakcyjnej dwudziestolatki.

 

Pojawiasz się Ty, jesteś interesujący i przystojny, ale zaczynasz męczyć bułę, robisz foszki. Pani się zaczyna dystansować, bo nie każda atrakcyjna 20-latka ma chęć na bycie strofowanym i ogarnianie fochów jakiegoś faceta. Jeśli jest 8/10 i szerokie social circle, to codziennie bajeruje ją kolejny simp.

 

Dobra rada - wyluzuj.

 

Daj jej ochłonąć, nie rób fochów, zachowuj się normalnie.

 

Jak nie chce gadać, to niech nie gada - przecież nie ma obowiązku.

Spędzajcie fajnie razem czas, bez presji.

 

Oczywiście do czasu. Po jakimś czasie bierzesz panią na randkę i pytasz, czy jesteście parą, czy ma inne plany. Ma się opowiedzieć.

 

Jak zacznie się migać, to dziękujesz za znajomość. Jesteś czadem, jesteś młody i masz dużo znajomych, znajdziesz sobie raz dwa następną. Nie ma za czym płakać.

 

Tylko nie zachowuj się jak toksyk.

Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, Miszka napisał:

 

Nie wiem jak to tam w praktyce wygląda u Was młodych. Ktoś tu już pisał o rzuceniu tekstu "zrób mi loda" do świeżo poznanej panny i podobno ona to zrobiła bez wahania...

 

Co to dla Ciebie oznacza, że "nie dopuszcza"? A próbowałeś pójść dalej? Czy byłeś grzeczny, żeby nie wyszło, że "myślisz tylko o jednym"? Sama sugeruje, dużo wcześniej, że na udzie się trzyma rękę a nie klepie (i to w miejscu publicznym) więc... w sytuacji intymnej chyba było dużo lepiej.

1. Było to drugie spotkanie, ale tak jak napisałem nie miałem chęci do niej jechać, ale słowa dotrzymuje dlatego pojechałem. To była właśnie jedna z tych na 2/3 spotkania. 

2. Mam na myśli dziewczynę do której jak jadę to mamy o czym rozmawiać, bo większość tych „drugich” to dziewczyny, bez jakichkolwiek zainteresowań po których widać, czego oczekują i po co przyszły na to spotkanie. 
Nie w miejscu publicznym tylko podczas jazdy samochodem. Nie byłem „grzeczny” ze spotkania na spotkanie o kroczek dalej, za tyłek, za cycka itd 

4 minuty temu, Januszek852 napisał:

Mi się wydaje, że jesteś zbyt nachalny.

 

Dziewucha młoda, pewnie lubi się zabawić, ciągle ze znajomymi się spotyka --> taka tam typowa młodość atrakcyjnej dwudziestolatki.

 

Pojawiasz się Ty, jesteś interesujący i przystojny, ale zaczynasz męczyć bułę, robisz foszki. Pani się zaczyna dystansować, bo nie każda atrakcyjna 20-latka ma chęć na bycie strofowanym i ogarnianie fochów jakiegoś faceta. Jeśli jest 8/10 i szerokie social circle, to codziennie bajeruje ją kolejny simp.

 

Dobra rada - wyluzuj.

 

Daj jej ochłonąć, nie rób fochów, zachowuj się normalnie.

 

Jak nie chce gadać, to niech nie gada - przecież nie ma obowiązku.

Spędzajcie fajnie razem czas, bez presji.

 

Oczywiście do czasu. Po jakimś czasie bierzesz panią na randkę i pytasz, czy jesteście parą, czy ma inne plany. Ma się opowiedzieć.

 

Jak zacznie się migać, to dziękujesz za znajomość. Jesteś czadem, jesteś młody i masz dużo znajomych, znajdziesz sobie raz dwa następną. Nie ma za czym płakać.

 

Tylko nie zachowuj się jak toksyk.

1. Ogólnie jak jesteśmy razem to zawsze jak bierze telefon w dłoń to tak żebym widział kto pisze, co pisze, co ona mu odpisuje. Nie wiem? Może chce wzbudzić we mnie zazdrość? Fakt, pisze do niej masa facetów. Pokazywała mi ilości nieodczytanych wiadomości ~ 100 różnych gości, scrollowala i scrollowala w dół bez końca. 
2. Właśnie rada której potrzebowałem. Wyluzować, gdy pojawia się właśnie taka to ciężko mi z tym. 
Pytanie jak ograniczyć spotkania? Czekać aż sama zaproponuje? W poniedziałek, bo tego nie napisałem ona sama zaproponowała, że przyjedzie jutro. 

Link to post
Share on other sites
6 minut temu, kubabrat napisał:

1. Było to drugie spotkanie, ale tak jak napisałem nie miałem chęci do niej jechać, ale słowa dotrzymuje dlatego pojechałem. To była właśnie jedna z tych na 2/3 spotkania. 

2. Mam na myśli dziewczynę do której jak jadę to mamy o czym rozmawiać, bo większość tych „drugich” to dziewczyny, bez jakichkolwiek zainteresowań po których widać, czego oczekują i po co przyszły na to spotkanie. 
Nie w miejscu publicznym tylko podczas jazdy samochodem. Nie byłem „grzeczny” ze spotkania na spotkanie o kroczek dalej, za tyłek, za cycka itd 

1. Wygląda, że umiesz już czytać te dziewczyny do ONS'a. No i super.

 

2. Masz dobre odruchy. Nie wszystko na raz... idzie dobrze. I chyba nawet ramę trzymasz.

Link to post
Share on other sites
14 minut temu, Miszka napisał:

1. Wygląda, że umiesz już czytać te dziewczyny do ONS'a. No i super.

 

2. Masz dobre odruchy. Nie wszystko na raz... idzie dobrze. I chyba nawet ramę trzymasz.

1. Z takimi dziewczynami naprawdę nie mam problemu. Miałem ich więcej niż mam lat, ale to właśnie te „drugie” i widzę co się dzieje i jak łatwo takie laski mieć dlatego problem pojawia się gdy poznaje jakąś normalną, z którą można porozmawiać o czymś konkretnym, która ma zainteresowania, która nie jest typową karyna, która właśnie „nie dopuszcza” od razu do jakichś większych zbliżeń tylko powoli krok po kroku.  Może to uraz po wcześniejszych dziewczynach? I brak wiedzy jak z tym walczyć dlatego zachowuje się tak, a nie inaczej. 

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, kubabrat napisał:

1. Z takimi dziewczynami naprawdę nie mam problemu. Miałem ich więcej niż mam lat, ale to właśnie te „drugie” i widzę co się dzieje i jak łatwo takie laski mieć dlatego problem pojawia się gdy poznaje jakąś normalną, z którą można porozmawiać o czymś konkretnym, która ma zainteresowania, która nie jest typową karyna, która właśnie „nie dopuszcza” od razu do jakichś większych zbliżeń tylko powoli krok po kroku.  Może to uraz po wcześniejszych dziewczynach? I brak wiedzy jak z tym walczyć dlatego zachowuje się tak, a nie inaczej. 

 

Jak spotykasz laskę "na raz" to nie przejmujesz się tym co ona o Tobie pomyśli, traktujesz je z góry, przedmiotowo. Chcesz od nich jednego i wiesz, że to dostaniesz. Wtedy jesteś CHAD/ALFA który realizuje najprostszą strategię reprodukcyjną. Zaruchać i zapomnieć. Przekazać geny i niczym się nie przejmować.

 

W tej drugiej wersji włącza Ci się "mi zależy", wkładasz w to o wiele więcej energii i to widać. Dajesz tym samym bardzo mocną informację kobiecie. Trochę wtedy się "becisz" a kobiety nie cenią sobie "beciaków". Laska czuje, że masz fajne geny (pomimo mnóstwa atencjuszy w kręgu społecznym jaki ma spotyka się z Tobą i sama inicjuje spotkania). Jedyne co musisz zrobić, to nie spieprzyć tego, być chłodniejszym ale niekoniecznie zimnym draniem. 

 

Stary, właśnie jesteś w komisie i oglądasz samochód ze świeżego rocznika lakier błyszczy, silnik mruczy i czujesz, że się napalasz na niego... ale teraz UWAŻAJ, jak się napalisz na ślepo, to sprzedawca wciśnie Ci wszystko. Nawet najgorszy chłam. Tutaj bądz ostrożniejszy. Czytaj Pannę, słuchaj, obserwuj i NIE DAJ SIĘ żeby Ci oczy nie zaszły tzipką.

Link to post
Share on other sites
18 minut temu, Miszka napisał:

 

W tej drugiej wersji włącza Ci się "mi zależy", wkładasz w to o wiele więcej energii i to widać. Dajesz tym samym bardzo mocną informację kobiecie. Trochę wtedy się "becisz" a kobiety nie cenią sobie "beciaków". Laska czuje, że masz fajne geny (pomimo mnóstwa atencjuszy w kręgu społecznym jaki ma spotyka się z Tobą i sama inicjuje spotkania). Jedyne co musisz zrobić, to nie spieprzyć tego, być chłodniejszym ale niekoniecznie zimnym draniem. 

 

No właśnie. I tu jest problem, że nie wiem jak być chłodniejszym w jej stosunku

Link to post
Share on other sites
5 minut temu, kubabrat napisał:

No właśnie. I tu jest problem, że nie wiem jak być chłodniejszym w jej stosunku

To człowiek, nie ma złota między nogami ani diamentów między uszami. To tylko kobieta, to

co jej nadaje wartość w Twoich oczach to TY SAM.

 

Poszukaj dziur w tym idealnym wizerunku. Czyli zbliż się bardziej. Z bliska więcej widać.

Wyłapałeś już, że "myśli o Tobie poważnie" ale koleżankom w pracy mówi o Tobie "kolega".

Wyłapałeś, że mieliście się spotkać ale ważniejsi byli znajomi, którzy ją wcześniej zaprosili, 

 

Włączył Ci się gadzi mózg. Musisz rozumieć, że hormony robią swoje i coś Ci przesłania zdrową ocenę sytuacji.

 

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Miszka napisał:

 

Jak spotykasz laskę "na raz" to nie przejmujesz się tym co ona o Tobie pomyśli, traktujesz je z góry, przedmiotowo. Chcesz od nich jednego i wiesz, że to dostaniesz. Wtedy jesteś CHAD/ALFA który realizuje najprostszą strategię reprodukcyjną. Zaruchać i zapomnieć. Przekazać geny i niczym się nie przejmować.

 

 

Wracając do tego - raczej po pierwszym spotkaniu dopiero lub w jego trakcie jestem w stanie stwierdzić co ta laska sobą reprezentuje, czego oczekuje itp chociaż były i takie, ze po kilku wiadomościach już wiedziałem jak to się skończy. Ogólnie jestem osobą, która woli spotkać się i rozmawiać niż pisać, bo łatwiej wtedy zobaczyć jakie emocje towarzyszą podczas rozmowy, a w trakcie pisania ciężko to rozpoznać nie widząc jej. 

 

32 minuty temu, Miszka napisał:

To człowiek, nie ma złota między nogami ani diamentów między uszami. To tylko kobieta, to

co jej nadaje wartość w Twoich oczach to TY SAM.

 

Poszukaj dziur w tym idealnym wizerunku. Czyli zbliż się bardziej. Z bliska więcej widać.

Wyłapałeś już, że "myśli o Tobie poważnie" ale koleżankom w pracy mówi o Tobie "kolega".

Wyłapałeś, że mieliście się spotkać ale ważniejsi byli znajomi, którzy ją wcześniej zaprosili, 

 

Włączył Ci się gadzi mózg. Musisz rozumieć, że hormony robią swoje i coś Ci przesłania zdrową ocenę sytuacji.

 

Widzę te „dziury” dlatego o nich napisałem, ale tez z drugiej strony po tak krótkim czasie spotykania się nie wiem czy dobrze robię irytując się o to. Angażuje się, wiem o tym. Spróbuje trochę opanować sytuację w swojej głowie, ale do tego trzeba czasu, bo nie przyjdzie to na pstryknięcie palcami. 
 

 

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, kubabrat napisał:

Widzę te „dziury” dlatego o nich napisałem, ale tez z drugiej strony po tak krótkim czasie spotykania się nie wiem czy dobrze robię irytując się o to.

Idziesz instynktownie i instynkt Ci dobrze radzi. Stawiasz swoją ramę... O nieeeeee Panienko... Nie będziesz mnie wodzić za nos. Raz jestem ważny a raz nie... Twoje ego powiedziało Ci doskonale "A co ja k... mać... pies jestem? Żeby mi mówić idz już bo chce spać"?

Zakochana bez pojęcia powiedziałaby wtulona "tak mi dobrze teraz, że najchętniej bym zasnęła w Twoich ramionach"... Ty byś odpowiedział "to śpij" i przytuliłbyś mocniej. Nie? 

 

Ale co? Jak się uspokajasz to myślisz o tym co Mamusia mówiła? "Bądz dobry dla dziewczynek"?

 

Masz doskonały instynkt i kieruj się nim. Dowiedz się tylko więcej o sobie o kobietach i wtedy już nie będziesz miał wątpliwości czy dobrze robisz.

 

1 minutę temu, kubabrat napisał:

 

Angażuje się, wiem o tym. Spróbuje trochę opanować sytuację w swojej głowie, ale do tego trzeba czasu, bo nie przyjdzie to na pstryknięcie palcami. 

 

Babka robi Ci push & pull i obserwuje jak się zachowasz. Na razie zdajesz testy ale potem się "becisz" i widać, że Ci zależy za bardzo. Dlatego jej mózg ma mętlik. Testy się będą powtarzać. Przemyśl w jakich momentach stajesz się "betą" i nad tym popracuj.

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.