Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby trochę sztucznie wygląda 😃.

Ciekawe jak wyglądała przed tymi wszystkimi poprawkami? Brwi zrobione, rzęsy sztuczne, usta powiększone, prawdopodobnie implanty policzkowe, pewnie jakieś botoksy też były.

Chyba te usta najbardziej się rzucają w oczy i wyglądają karykaturalnie, chyba że ona taki dziobek do zdjęć tylko robi.

Pytanie do panów, ostatnimi czasy mnóstwo lasek powiększa sobie usta. Mnie zastanawia czy przy całowaniu czuje się jakąś różnicę?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ulana a to już +. Dla mnie takie słabe 4/10 ale mam dziś dobry dzień więc może trochę zawyżyłem. 

 

Edit. Na wypadek gdyby to była dziewczyna jakieś bossa mafia - jest śliczna, taka naturalna.

Edytowane przez yrl
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, thonuc napisał:

Co myslicie,

Tragedia. Zero stylu.

 

47 minut temu, thonuc napisał:

jest ta kobieta seksowna ?

Taki ulepek. Każda rzecz z innej parafii. Nic do siebie nie pasuje.

 

47 minut temu, thonuc napisał:

Podoba wam sie ?

Nie... 1/10

 

Nie ma tu nic co spowodowałoby, żeby chcieć poznać bliżej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię takie baby. Bo przynajmniej nikogo nie oszukują gdyż sam wygląd mówi sam za siebie o ich prawdziwej naturze.

 

Gorzej dy niedoświadczony chłopak spotka niby spokojną dziewczynę i się nabierze. 

A w rzeczywistości skakała po niejednej kuśce i hipergamia pełną parą występuje tylko jest ukrywana.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.