Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sztuczna a w dodatku glonojad. Kurwa ja nie rozumiem co to za moda z tymi pompowanymi ustami?

Lepiej loda takimi będą robić czy jak? 

 

Ja rozumiem modę na posiadanie pewnych rzeczy, modę na różnego rodzaje style ubierania, ale żeby tak bardzo szpecić swój wygląd wszelkiej maści tatuażami czy takimi ustami to tego nie rozumiem.

 

Bardzo dużo młodych dziewczyn się w ten sposób kaleczy.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Bardzo ładna i zgrabna... sądzę że pod tym obrzydliwym makijażem jest ładna dziewczyna...

A i to że ma taki styl to często może być inną osoba, może być fajna i sympatyczna - oczywiście nie dla ciot :3

 

Chłopie!!!

 

Fotki+strój+makijaż+dzióbki = potrzeba atencji, brak poczucia wartości, zdjęcia wyjęte z instagrama albo podobnego medium.

Pod pokrywą pustka... nie będzie fajna i sympatyczna... nie wmawiaj sobie. Uciekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Miszka napisał:

Nie ma tu nic co spowodowałoby, żeby chcieć poznać bliżej.

Bredzisz???

Fura wysprzątana/połysk.

Kto utrzymuje furę?

Na tylnym słupku zmarszczona tapicerka.

Lans do zdjęcia czy taka oszczedną/dbała?

Złoty zegarek.

Taka zaradna/pracowita czy łupów frajerów?

Opalenizna.

Wakacyjna czy ultrafiolet+chemia do detalingu karoserii?

Długie paznokcie(W ich długie).

Jak wykonuje codzienne czynności domowe?....robot/sprzątaczka?

TAK WIELE PYTAŃ.

....czasu coraz mniej zostało mi.....cukier w wrzącej wodzie.

 

Dobra....smiechy hihy w sypie popiół kichy.

 Zegarek raz lewa raz prawa....wiadoma sprawa. 

Edytowane przez Tornado
oko cyklonu
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tornado napisał:

Bredzisz???

Zmusiłeś mnie do analizy zdjęć! Ty niedobry... 😉

 

Niektóre zdjęcia robione z obcej ręki.

 

Nie ona prowadzi na zdjęciach z samochodu (a samochód jest w ruchu). IMHO to samochód faceta.

 

Zegarek widziałem już wcześniej i albo ma kiepski gust albo to prezent od "drogiego" faceta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą kobiety z czarnymi włosami(nie daj boże lew albo baran... )to bardzo specyficzny element, nie otwierają się tak szybko jak pozostałe a prawdziwą bezwarunkową miłością darzą tylko stadionowego huligana.

 

Może być biedny ale nasrane w papiery mieć musi.

Edytowane przez Król Jarosław I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak zmyła to gówno z ryja, doprowadziła brwi do naturalnego stanu, przestała robić z siebie kaczkę to, może była by nawet ładna. Tylko co z tego jak już po pozach widać że w głowie pusto.

 

Co z tego że zgrabna, wolałbym bardziej krągłą za to z ładną buzią i poukładaną.

 

Podsumowując, mimo obecnego bumu na materiały budowlane, pustaka trzeciej kategorii nie kupuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia, w jaki sposób otwiera wodę, albo cokolwiek robi z takimi  pazurami xD Przecież życie z takimi pazurami to koszmar. Prysznic wziąć, rozsmarować szampon na łepetynie, przecież jebane pazury wchodzą wszędzie, we włosy i w ogóle. No nie wiem, dziwne to wszystko 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.