Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 minutes ago, mac said:

Mnie zastanawia, w jaki sposób otwiera wodę, albo cokolwiek robi z takimi  pazurami xD Przecież życie z takimi pazurami to koszmar. Prysznic wziąć, rozsmarować szampon na łepetynie, przecież jebane pazury wchodzą wszędzie, we włosy i w ogóle. No nie wiem, dziwne to wszystko 😆

Dlaczego zakładasz, że ona cokolwiek z tych rzeczy robi? 😁 Takie glonojady nie biorą prysznica. W wannie się namaczają z lekka. 

 

Poza tym tu se panowie mogą wybrzydzać, a popyt na take szmizjerki jest b. duży.

 

Boginia, Walduś mówie ci! 

Edytowane przez maroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maroon napisał:

Dlaczego zakładasz, że ona cokolwiek z tych rzeczy robi? 😁 Takie glonojady nie biorą prysznica. W wannie się namaczają z lekka. 

Nie wiem stary. Chodzi mi po głowie wyobrażenie, w jaki sposób operowałbym takimi paznokciami i widzę wiele argumentów, żeby takich paznokci nie stosować xD Reszta niech będzie, ale takie pazury, kurwa xD Jak żyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, dla mnie liczy się wnętrze kobiety - w sensie charakter a nie wnętrze pochwy.... ;)

 

A tak poważnie to brałbym. Zjebane usta glonajada ale przecież nie robi dziubka cały czas w realu. Figura super. Inna sprawa, że pozory czasem mylą. Wcale nie musi mieć przebiegu, że aż się sam licznik wyzerował. Trochę chuda, z wiekiem człowiek woli wyższe BMI.

 

Ona i tak ma więcej chętnych na siebie facetów niz my tutaj wszyscy razem w tym wątku kobiet mieliśmy. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez RealLife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się, ale jak tak na nią patrzę (szczególnie 1 i 5 fotka), to pierwsza emocja jaką czuję, to totalne współczucie. Ma dla mnie tak cholernie pusto/nieszczęśliwe spojrzenie, że pewnie ledwo sama ze sobą wytrzymuje, a rekompensuje to sobie tymi wszystkimi "tapetowymi" udziwnieniami. 

Naprawdę smutno się to ogląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze normalny mężczyzna zdrowy psychicznie będzie się trzymał od takich z daleka.

Jeżeli to ma być wyznacznik kobiecości XXI wieku to nie dziw, że taka popularność wśród mężczyzn seks robotami, które wyglądają o niebo lepiej😁

 

Sex robot will snub suitors if they do not get her in the mood for love

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kuźwa... to jest typ, który omijam szerokim łukiem. Czasami, paradoksalnie, zdarza się, że taka kobieta jest na całkiem dobrym intelektualnie poziomie. Raczej rzadkość, ale bywa. Cieszy mnie, że takie kobiety w sumie mają wysokie mniemanie o sobie i gustują w nich sebiksy. Nie mam u nich kompletnie szans :P. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.