Skocz do zawartości

Jaki jest sens podrywać Polki?


rkons

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, maroon napisał:

Siema @DOHC Gdzie pracujesz?  Masz lokum? Czym jeździsz? 😎

Siema @maroon. Miałem fajną pracę w do 2021 ale niestety przez lockdowny firma upadła. Żyłem kilka miesięcy z poduszki finansowej, późnej praca sama mnie znalazła. Pracowałem blisko pół roku za granicą, wróciłem przez świętami. Na razie jestem bezrobotny, mam dużo spraw do załatwienia, zdrowie, dodatkowe kursy itd więc zostaję, a mieszkając w Polsce B na razie nie opłaca się sprzedawać swojego czasu za równowartość kilkuset ojro. 

Niestety nie mam lokum, chciałem kupić ziemię w zeszłym roku ale niestety wyszło jak wyszło.

Obecnie mam auto klasy kompakt, miał być przejściowo gdyż miałem lepszy wóz i myślałem o zmianie, ale po stracie roboty nie ma sensu zmieniać, zwłaszcza że woził po Europie bez zająknięcia. 

Mam też drugie auto towarowo osobowe, stary rzępol nic takiego. Zostawiłem go, bo domownicy czasem wożą jakieś towary i mi jest przydatny, przynajmniej od czasu do czasu. 

Dodatkowo posiadam motocykl turystyczno sportowy do podróży, model z ABS, komputerem, na wtrysku oczywiście. Do tego posiadam starego crossa, ADV i enduro w wersji dakarowej oraz jakiś tam polski zabytek. Chcę sprzedać to wszystko poza turystykiem i kupić hard enduro, najlepiej KTM 2T 250cc, to zupełnie inna liga niż ciężkie 600cc z lat 90tych. Ot nic specjalnego, mam dwadzieścia parę lat, jestem na dorobku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Casus Secundus napisał:

Dokładnie. Nie chcesz być bankomatem, dla Polki (a, przepraszam - "P0lki") to będziesz bankomatem dla rodziny Filipińczyków.

Z dwojga złego - wybrałbym drugą opcję :). p0lki nie szanują swoich mężczyzn, niestety w większości i srają na nasz kraj, mimo, że w skali światowej mają możliwe, że najlepsze warunki do życia na świecie, albo już na pewno w czołówce. Gadania w stylu ,,piekło kobiet", sranie na Polaków, a wielu Polskich mężczyzn, bohaterów ratowało nasz kraj wielokrotnie, właśnie po to, żeby nasze witaminki mogły żyć spokojnie. Nikt nie sra tak na Polaków jak witaminki. Dlatego uważanie p0lskich kobiet jako tych wspierających to dla mnie niestety żałosne frajerstwo, nikt nie będzie ze mną żył i z takim umawiał, dopóki sra ktoś na nasze gniazdo. Oczywiście są wyjątki, ale realia każdy zna. Polska nie bez powodu, jest nazywana ,,burdelem Europy" bo nasze dziewczyny zasłużyły sobie na to miano :D. Dlatego agresywna, roszczeniowa p0lka będzie dobra, tak, ale dla simpa i kukolda, o obniżonej samoocenie, który po 1-2 latach ,,znajomości" bierze z nią ślub, bo jest taka ,,wyjątkowa" :D. Pomijam również fakt, że takie kobiety jak Włoszki czy Hiszpanki oraz oczywiście latynoski są dużo ładniejsze od naszych rodaczek. To już kwestia gustu. Azjatki mi się, co by nie mówić, też podobają wizualnie.

  • Like 6
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, rkons napisał:

Jaki jest sens się przepychac o kobiety w Polsce jak można wyjechać i na spokojnie wybrać lepszą opcję?

 

Kolejny pozytywny temat, gdzie aż tryska od pozytywnej męskiej energii, wiary we własne siły i brania się z życiem za bary. 

 

Odpowiadając na pytanie;

 

Najlepszy poligon to ten najtrudniejszy. Taki człowiekiem sponiewiera, wyssie wszystkie siły, pomoże wspiąć się do granic możliwości. I dzięki temu najlepiej przygotuje do prawdziwej walki. 

 

Chwała Najwyższemu, że stworzył Polki!! 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yolo widzisz.. ja mam inne podejście

 

Jak masz 170cm wzrostu to nie planujesz kariery w NBA..

 

Rozkminiam w jakim miejscu moja genetyka, ekonomia i zdalnie wykonywany zawod zrobi najlepszą robotę, chcesz to sobie rozkminiaj najtrudniejsze poligony, zapierdolisz się gruzem pod korek i nawet szacunku u płci przeciwnej mieć nie będziesz.. 😂

 

Ty masz się ustawić w takim miejscu żeby Twoje naturalne predyspozycje mogły pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu rozumiesz?

 

Męska energia to nie jest napierdalanie na oślep tylko zanim wykonasz jakiś ruch to ja wolę to sto razy przemyśleć dlatego założyłem wątek, mysle, że niedługo mogę mieć możliwość pracy zdalnej i sobie rozkminiam czy nie lepiej by było wyjechać bo zalet jest mnóstwo, może poprostu nie warto się łapać za bary z życiem w Polsce rozumiesz?

 

Genetyka, ekonomia i Twoje naturalne predyspozycje mają Ci pomóc ALE otoczenie też jest istotne bo co z tego, że jesteś zajebiscie uzdolnionym szachistą jak pracujesz w kopalni..

 

Ty to prawdziwy alfa jesteś..  😂

Edytowane przez rkons
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, bernevek napisał:

Ja bym tak nie narzekał na Polki xD 

Jestem w Niemczech i "przebywam sobie" właśnie na portalach i apce randkowej. W skórcie (kurzgesagt):

-w większości feministki ale facet ma być facetem XD Inicjować, mieć status i wygląd. 

 

Polskie witaminki są jednak bardziej spójne.

Ja pierdole, panowie... Ogarnijcie wreszcie rzeczywistość, bo wszyscy przegramy z kretesem. Każda dziewczyna szuka mężczyzny, przewodnika. Na co jest jej potrzebny głupek, który będzie za nią latał, jak ona sama nie wie gdzie ma iść? One nie myślą logicznie, jak facet. One czują. To dwa różne bieguny. Niektórzy z Was szukają "męskiej" dziewczyny... 

 

"Facet ma być facetem XD" nie no, kurwa... Czym ma być? Pizdą? One już mają swoje własne! 

 

Długa droga jeszcze do poważnych zmian...

 

Status i wygląd, to tylko "shittest", czy masz prawdziwe cohones, czy wydmuszki!

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@baboczysko pełna zgoda jednakże tu w Polsce jeśli nie jesteś milionerem to jesteś jednym z wielu - wiesz o co mi chodzi, trudno jest się wybić bo takich jak Ty jest po prostu wielu.. dołóż do tego wyprany łeb przez lewacka propagandę itp. - po co z tym walczyć jak i tak z tym nie wygrasz?

 

W Azji czy innym państwie masz zupełnie inną pozycję i o tym jest bajera, wiadomo, że w relacji to facet prowadzi itp. bo kobiety mają podobne mózgi i tak jak słusznie napisałeś one inaczej procesują rzeczywistość

Edytowane przez rkons
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, baboczysko napisał:

Ja pierdole, panowie... Ogarnijcie wreszcie rzeczywistość, bo wszyscy przegramy z kretesem. Każda dziewczyna szuka mężczyzny, przewodnika. Na co jest jej potrzebny głupek, który będzie za nią latał, jak ona sama nie wie gdzie ma iść? One nie myślą logicznie, jak facet. One czują. To dwa różne bieguny. Niektórzy z Was szukają "męskiej" dziewczyny... 

 

"Facet ma być facetem XD" nie no, kurwa... Czym ma być? Pizdą? One już mają swoje własne! 

 

Długa droga jeszcze do poważnych zmian...

 

Status i wygląd, to tylko "shittest", czy masz prawdziwe cohones, czy wydmuszki!

Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że żądają tego feministki. Więc w dzień jesteśmy kobietami walczącymi a w nocy biednymi kobietkami. Dla mnie to niekoherencja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, manygguh napisał:

Chętne, kontaktowe, posłuszne, empatyczne.

 

Dla typowego polskiego chłopaka taki deal się po prostu nie opłaca. Za to kim jest, może dostać coś o kilka wszechświatów lepszego.

Czytałem relacje o zagranicznych kobitkach. Jakoś nie wywnioskowałem z tego, aby miały zupełnie inny firmware niż nasze kobiety.

 

A co oznacza typowy firmware samicy? Mam poważne powody przypuszczać, że ogólnie kobiety z racji swojej biologicznej roli nie potrafią być empatyczne w stosunku do mężczyzn. Do dzieci może i owszem, ale nie do nas!

To co łykamy jako empatię jest jakimś racjonalizowaniem sobie (widzeniem ich lepszych niż są naprawdę), odczytywaniem ich "emulacji empatii" jako prawdziwej empatii. Taka hiperrzeczywista emulacja (powiedzmy - nie od odróżnienia) jest wtedy, gdy jesteśmy ocenieni przez ich wewnętrzny system jako przydatni. To też pewnie dzieje się na podświadomym poziomie, nie ma co ich potępiać. Warto to wiedzieć i być na to uważnym, na tyle, na ile jest to możliwe.

 

Podsumowując - wychodzi na to, że empatia, posłuszeństwo, kontaktowość i chęć to coś wychodzi w ramach dealu.

Ty oferujesz coś z siebie na danym moment, one to odbierają na swój sposób i dają w odpowiedzi swój zestaw (też na dany moment).

Tak jak @Libertyn napisał - bez ogarnięcia mindsetu, zabieranie się za związek z kobietą w dzisiejszych czasach (sprzyjających wzmocnieniu kobiet i osłabieniu mężczyzn oraz skrzywieniu roli rodziny) to mega ryzyko.

Może komuś dzięki sukcesom uda się naprostować lekko skrzywiony mental, ale pozostali prawdopodobnie będą sobie dodawać tylko kolejne plastry czy łaty.

 

7 godzin temu, Januszek852 napisał:

W Polsce tylko programowanie, w ogóle szkoda zajmować sobie czasu czymkolwiek innym. Gówniane zarobki, gówniane możliwości i dyszenie w kark, byś siedział w biurze - mentalność z dziewiętnastego wieku.

Nie każdy pracuje dla korpo lub dla zagranicznych firm. To nie programowanie jest kluczem lecz umiejętność wykorzystania swoich umiejętności i adaptacji w danym środowisku. Z niewłaściwym mindsetem można sobie zrobić bardzo pod górkę, obojętnie jak bardzo lukratywny jest zawód.

 

8 godzin temu, SamiecGamma napisał:

Dzisiaj, gdybym jeszcze wrócił na rynek, dojechałbym maks. 15 km, żeby sie z kimś spotkać. Maksymalnie... A najchętniej ze swojej dzielnicy bym poznał, jeśli już. Leń, leń, leń. I niewiara w relacje międzyludzkie...

Adaptujesz się do sytuacji. Podświadomie nie widzisz w tym wartości, miałeś doświadczenia, więc kalibrujesz wysiłek.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.