Skocz do zawartości

Ćma na piszczelach


Rekomendowane odpowiedzi

Joł, chłopak chciał napisać post w świeżakowni, ale że często zapomina o kropkach, to zamiast tego wyrapował wszystko co mu ciążyło na serduszku i wrzucił trak na YT. Ja tylko podrzucam link i spierdalam. 

 

 

Edytowane przez Throgg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Throgg

To jest jakiś twój znajomek? Jakiś koleś którego znasz i chcesz mu zrobić przysługę? Bo jeśli tak to napisz to wprost i wtedy jak dla mnie to może to zostać. Nie widzę nic złego, że ktoś chce znajomemu drobną przysługę zrobić.

A jeśli to jest zwykła komercha i kryptoreklama, to niestety, ale przychylam się do głosów powyżej.

 

Swoją drogą, utwór pisany pod panny, gość rapuje to co panny chciałyby usłyszeć. Ona go kopnęła  w dupę, on się spermi, atencja wyjebana w kosmos - fajnie jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, KolegiKolega napisał:

@Throgg

To jest jakiś twój znajomek?

 

Chłopa na oczy nigdy nie widziałem, a i też żadnych szekli w mieszku mi nie przybyło, za podzielenie się tym linkiem. 

 

Jako że widzę głównie konsternację w tym wątku, to tłumaczę, że w necie kręci się z tego numeru bekę, więc umieszczenie go w dziale ,,Świeżakownia", to po prostu dalsza gra w tej konwencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.