Skocz do zawartości

45-latka szuka mężczyzny który ją zapłodni. 180cm+, zaszczepiony itd


Rekomendowane odpowiedzi

Na łonecie czytałem jakiś artykuł i podawali tam adres tej strony. Wchodzę w jeden z działów i się trochę uśmiałem, zresztą sami poczytajcie:

 

https://robimydzieci.com/viewtopic.php?t=37261 (ostatni post)

 

Mam 45 lat. Moje dotychczasowe życie to pasmo złych decyzji. Zdaję sobie sprawę z tego, że na dziecko zostało już mało czasu i że sama jestem temu winna. Mam też świadomość, że to ostatni moment, żeby mieć dziecko. Interesuje mnie albo tradycyjny związek, albo po prostu wspólne dziecko, które mieszka ze mną, ale, z którym masz stały kontakt i w którego wychowaniu uczestniczysz. Wiem, że może to źle zabrzmi, ale chciałabym, żebyś był heteroseksualistą. Nie dlatego, że jestem nietolerancyjna. Wręcz przeciwnie. Tylko trudno byłoby mi mieć kontakt z mężczyzną, o którym wiem, że mnie nie akceptuje. Nie musimy się ani kochać, ani mieszkać ze sobą, ani żyć ze sobą. Ale myśl, że się zmuszasz do kontaktu ze mną byłaby dla mnie trudna. Oczekuję odpowiedzi od mężczyzn wyłącznie z wyższym wykształceniem, o wzroście powyżej 180 cm. Oczywiście, wyłącznie kawaler, rozwiedziony lub wdowiec. Nie szukam dawcy spermy tylko ojca, który będzie obecny w życiu dziecka. Mieszkam w Poznaniu i poszukuję mężczyzny do 300 km od Poznania, dalej to nie zadziała. Jeżeli jesteś zwolennikiem PiS lub Konfederacji to nie pisz, bo tracisz czas. I warunek nie podlegający dyskusji: jesteś zaszczepiony na Covid. Jeśli nie - nie pisz. Jeśli zdecydujesz się odpisać, to proszę o wiadomość prywatną na mój adres email: [email protected]

 

 

 

Są chętni, którzy dodatkowo spełniają warunki? Prawdziwe złoto już na Was czeka :D

 

 

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 lat - nie wróży zdrowego dziecka

45 lat - może nie podołać wychowaniu

45 lat - i jak sama przyznaje masa złych decyzji... Czas na kolejną zła....

Skoro nikt nie zechcial mieć z nią dzieci do teraz to może coś nie Gra

Wymagania od czapy... Kto chciałby z takim kimś mieć wspólne dziecko?

Kobieta przysięgając przed Bogiem niczego nie dotrzyma, a tu miałaby dotrzymać słowa? 

Razem wychować? Co to znaczy,? Ty się zajmujesz a pani żąda i zbiera kasę i o wszystkim decyduje?🤔

 

Kto ma za mało problemów w życiu i chęć utrudnienia sobie życia niech wchodzi w temat, dosłownie i w przenośni....

 

  • Like 8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, cst9191 napisał:

Mam 45 lat. Moje dotychczasowe życie to pasmo złych decyzji.

 

Normalnie zaraz po 30-setce się budzą a tu pani poszalała "trochę" dłużej i pożądanego teraz szuka. Oczywiście ma być wysoki i przystojny, bo ona wciąż młoda i piękna.... Odralnienie kobiet - zakładałem już o tym wątek, że panie dają się dziś mocno ponieść wyobraźni... 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla wszystkich ale po co czytać nowotwory z Onetu i to udostępniać na forum ?

 

Wymiotować się chce.

Każdy wie, że na tym portaliku są artykuły dla jednej kategorii osób.

 

Z grzeczności nie napiszę co to za grupa.

Edytowane przez Massamba_
Chce dodać zdanie
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O raju. Najgorsze jest to za prędzej czy później trafi się dawca. Jak się nie będzie układać (przelewy będą za niskie) to nagle gentelmens agreement przestanie obowiązywać i poleci pozew o alimenty.

 

Swoją drogą, ciekawe jak to prawnej wygląda. Czy spisana na kolanie umowa "daj spermę, nic nie chce" jest wiążąca? Wg mnie nie i każdy sąd "dla dobra dziecka" by ją unieważnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bzgqdn napisał:

O raju. Najgorsze jest to za prędzej czy później trafi się dawca. Jak się nie będzie układać (przelewy będą za niskie) to nagle gentelmens agreement przestanie obowiązywać i poleci pozew o alimenty.

 

Swoją drogą, ciekawe jak to prawnej wygląda. Czy spisana na kolanie umowa "daj spermę, nic nie chce" jest wiążąca? Wg mnie nie i każdy sąd "dla dobra dziecka" by ją unieważnił.

Oczywiście, że nie ma mocy prawnej. Nie można wyłączył alimentów mocą czynności prawnej, to co one piszą w tych ogłoszeniach to bujda.

 

Ja tylko pytam: co taki warchoł robił przez 45 lat poza zadzieraniem nosa i księżniczkowaniem? Kariera, bolce i oglądanie filmów. Liczę, że nikt sensowny jej się nie trafi.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bzgqdn napisał:

Swoją drogą, ciekawe jak to prawnej wygląda. Czy spisana na kolanie umowa "daj spermę, nic nie chce" jest wiążąca? Wg mnie nie i każdy sąd "dla dobra dziecka" by ją unieważnił.

 

Wydaje mi się, że żadna umowa nie może stać "ponad" kodeksem cywilnym, więc łatwo taką unieważnić...

 

Teraz, jankowalski1727 napisał:

Ja tylko pytam: co taki warchoł robił przez 45 lat poza zadzieraniem nosa i księżniczkowaniem? Kariera, bolce i oglądanie filmów. Liczę, że nikt sensowny jej się nie trafi.

 

Jebała się na karuzeli kutangów. Nad czym tu się zastanawiać...

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SamiecGamma napisał:

 

Wydaje mi się, że żadna umowa nie może stać "ponad" kodeksem cywilnym, więc łatwo taką unieważnić...

Nie ma mocy prawnej.

1 minutę temu, SamiecGamma napisał:

 

Wydaje mi się, że żadna umowa nie może stać "ponad" kodeksem cywilnym, więc łatwo taką unieważnić...

 

 

Jebała się na karuzeli kutangów. Nad czym tu się zastanawiać...

Nie no, ja jako redpillowiec to wiem, więc wygrzmociłbym, zlał na pysk i poszedł na ubera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wieku szanse na zdrowe dziecko są bliskie zeru. Druga sprawa ile ta raszpla myśli, że jeszcze przeżyje? Może z 10 pociągnie, dziecko zostanie sierotą... Trzy wiadomo czy przeżyje poród? Może kopnąć w kalendarz. 

Takie stare dewoty powinni zaszywać po daniu takiego ogłoszenia.

 

Szalała szalała i ze starym dupskiem sama została, teraz przyjdź mój książę pomóż mi zajść w ciążę. Będziesz mój ten jedyny, pampersy zmieniać naszej dzieciny. Później przyjdzie kolej na mnie, starą dupę podcierać w traumie. Będziemy żyć długo i szczęśliwie, ale nie wiem jak to będzie możliwe 🤣

Ba dumm tsss

  • Like 4
  • Dzięki 3
  • Haha 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, bernevek napisał:

Przecież jeszcze 5 lat i ją menopauza dopadnie.

Wyobrażacie sobie, żeby nadwrażliwa, chwiejna emocjonalnie kobieta wychowywała 5 letnie dziecko? Zgotowałaby mu traumę. Nie mówiąc o tym, że dzieci śmiałyby się, że jej mama to babcia. 

Mogę Ci dokładnie opowiedzieć jak 40-letnia samotna kobieta, nigdy nie będąca w związku, decyduje się na samotną adopcję (późne lata 80-te, nie pytaj o szczegóły prawne, jakoś to ogarnęła). 

Mogę Ci powiedzieć jak rosło to dziecko i co z niego wyrosło. Nic dobrego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na 45-latka szuka mężczyzny który ją zapłodni. 180cm+, zaszczepiony itd
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.