Skocz do zawartości

45-latka szuka mężczyzny który ją zapłodni. 180cm+, zaszczepiony itd


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, cst9191 napisał:

Są chętni, którzy dodatkowo spełniają warunki? Prawdziwe złoto już na Was czeka :D

 

 

Historia zmyślona czy prawdziwa nie ma znaczenia bo takie akcje się zdarzają.

Żadne pieniądze, dobra, luksusy nie przekonałyby mnie do wejścia w relację i płodzenie potomstwa z kobietą po ścianie.

Jest to smutny obraz postępowej kobiety, która ma sprany mózg propagandą medialną, że o to w każdym wieku może mieć dziecko😆

Swoje najlepsze lata zapewne przebalowała, spędzała na karuzeli kutang i teraz gdy już wszyscy paluchami wytykają to obudziła się z ręką w nocniku.

Najśmieszniejsze jest to, że ma czelność mieć wymagania w wieku gdzie skończył się jej termin przydatności do spożycia🤣

Jak menopauza ją dopadnie to za chwilę będzie babcią.

Młodzi uczta się na przykładzie tego raczka by nie wpakować się w szambo😉

 

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mmario napisał:

Czas na kolejną zła...

Hmm.. albo odwaga albo desperacja.

 

Albo.....zakamuflowane zachęcanie do szczepek🤔  lub pani ma aspiracje do wygodnego podróżowania.

 

Cytat

Nie szukam dawcy spermy tylko ojca, który będzie obecny w życiu dziecka.

Czyt: "wydaje mi się, że nie szukam dawcy spermy, ale ostatecznie tak".

 

2 godziny temu, Mordimer napisał:

45 lat kobieta to biologicznie podeszły wiek.

Gdyby rodziła wcześniej to jakąś szansę na zdrowe ma. Ale pierwsza ciążą w tym wieku to dość duże ryzyko.

 

1 godzinę temu, smerf napisał:

poszalała "trochę" dłużej i pożądanego teraz szuka.

Poszalała albo miała słaby mindset i nie podołała swojej biologicznej roli.

 

2 godziny temu, cst9191 napisał:

Prawdziwe złoto już na Was czeka

Złoto dla zuchwałych!

 

1 godzinę temu, SamiecGamma napisał:

Koniecznie minimum 180 cm. Jprdl, skąd ona się zerwała

Ale emocje wyzwoliła, jak to kobieta :P

Każdy ma jakieś oczekiwania, ona mając doświadczenie wie już kogo szuka, raczej wątpię, aby chciała zrobić dziecko z kimś, kto nie będzie odpowiadał jej oczekiwaniom.

Zresztą jest tu też ciekawa rzecz, bo przecież ona może zdawać sobie sprawę z tego, że z pewnymi wymaganiami faceta nie znajdzie. Ale ... jeśli napisałaby że jest w totalnej desperacji - byłby powód do jeszcze większej pogardy ("dam się zalać, bo chcę mieć dziecko").

 

Babka ma problem i tyle. Próbuje go jakoś rozwiązać (odwaga). Napisała jak to widzi, ale odwaga, wyższa wibracja proponuje rozwiązania, które są dobre dla kogoś, kto przebywa częściej na wysokiej. Jeśli jest się na niższej, to utrzymanie decyzji z wysokiej wibracji wymaga większej energii - to jest podobne do "trzymania ramy". Można chwilowo, a nie długofalowo.

Jeśli ona podejmowała w życiu sporo słabych decyzji (i jest w miejscu w jakim jest - przyznała to) to prawdopodobnie operuje zwykle na niższej.

Skoro tak, to szansa, że pojawi się facet i nagle ją utrzyma na wysokiej - jest wysoce nierealne. Ona najpierw musiałaby popracować nad sobą, ale zew biologiczny jest silniejszy.

Jeśli tak - to może być zagrożeniem, jeśli mężczyzna z tego ogłoszenia będzie mentalnie słabszy od niej. Pytanie czy facet, który się na to zdecyduje podświadomie nie będzie uznany przez nią jako gorszy? Stawiam na to w 80%.  Facet uznany za słabego -> bankomat lub alimenty. Upokorzenie, jak tylko ona dostanie to, czego chce.

8 minut temu, Iceman84PL napisał:

Historia zmyślona czy prawdziwa nie ma znaczenia bo takie akcje się zdarzają

Dałeś filmik pokazujący minę hipotetycznego faceta (który się zgodzi na ten deal), który się dowiaduje, że jego rola się skończyła na zapłodnieniu.

Edytowane przez lync
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 to nic przy tym jak najebane trzeba mieć, żeby to wrzucić :

 

2 godziny temu, cst9191 napisał:

Wiem, że może to źle zabrzmi, ale chciałabym, żebyś był heteroseksualistą. Nie dlatego, że jestem nietolerancyjna. Wręcz przeciwnie. Tylko trudno byłoby mi mieć kontakt z mężczyzną, o którym wiem, że mnie nie akceptuje.

 

No i to:

 

2 godziny temu, cst9191 napisał:

Mam też świadomość, że to ostatni moment, żeby mieć dziecko. (45 prawilnie przypominam gdyby ktoś w potoku łez ze śmiechu zapomniał)

 

Ciężko mi opisać jak wiele przekazu niesie to jedno zdanie. 99% to wytwór atencji od mediów i spermiarstwa bo ona nadal nie zdaje sobie sprawy, że już 100 lat po jabłkach i ten 1% płaczącej duszy.

 

Piękny obraz dzisiejszych kobiet. 

 

Rozumiem, że wzorowa strażniczka domowego ogniska nie uracza zdjęciem?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cst9191 napisał:

Oczekuję odpowiedzi od mężczyzn wyłącznie z wyższym wykształceniem, o wzroście powyżej 180 cm.Jeżeli jesteś zwolennikiemKonfederacji to nie pisz, bo tracisz czas. I warunek nie podlegający dyskusji: jesteś zaszczepiony na Covid. 

 

 

To nie dało by nic 

 

 

10698438_319387061581405_608978683972041

 

Edytowane przez bassfreak
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Ciężko mi opisać jak wiele przekazu niesie to jedno zdanie. 99% to wytwór atencji od mediów i spermiarstwa

Przykre, ale .... widzę w tym potencjał biznesowy! Organizowanie wycieczek dla panien lat 20, aby zawczasu myślały o swojej przyszłości.

Wehikuł czasu required. Wycieczka 25 lat do przodu i powrót.

Myślisz, że by zadziałało? 🤔

 

Cytat

Wiem, że może to źle zabrzmi, ale chciałabym, żebyś był heteroseksualistą. Nie dlatego, że jestem nietolerancyjna. Wręcz przeciwnie. Tylko trudno byłoby mi mieć kontakt z mężczyzną, o którym wiem, że mnie nie akceptuje.

1-obawa przed posądzeniem o nietolerancję (podatność mainstreamowa), wstyd, że może mieć oczekiwania które są normalne. Naznaczenie ideologią lgbt.

2-to mnie dziwi, bo niektóre kobiety lubią się spotykać z gejami, wręcz są jak ich przyjaciółki. Więc akceptacja jest jak najbardziej. Więc ona - albo nie akceptuje gejów (ma takie prawo i czuje vice versa), albo...akapit użyty do wytłumaczenia tego, że potrzebuje hetero, aby nie zepsuła swojego wizerunku. Tj. nie jest tak szczera aby napisać "chcę abyś był hetero, to oczywiste" skoro bez problemu pisze o oczekiwaniach dot. wzrostu i wykształcenia. Swoją drogą do czego to doszło, że kobieta boi się napisać wprost, że chce faceta hetero :P

 

Teraz jak to piszę - to dostrzegam podświadome przekazanie potrzeby poczucia się atrakcyjną dla tego faceta, do którego skierowała ofertę. Aby taki facet nie miał uczucia pogardy, jak będzie ją zapładniał. Żeby nie zrobił tego z litości (a np. może jakiś gej by się zlitował).

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bernevek napisał:

@Miszka

Chętnie poczytam. 

Kobieta wzięła na wychowanie dziecko i myślała, że wychowa jak lalkę, żeby nie być samotną na starość. Jak dziecko skończyło liceum i chciało już się usamodzielnić, to Matka narzuciła rygor jak w więzieniu. Powroty przed 22:00, oddawanie większości zarobionej kasy na mieszkanie itp. Jak dziewczyna próbowała się postawić bo w końcu już dorosła to "Matka" kazała się wynosić i zerwała kontakt. No to dziewczyna próbowała wrócić, żeby jednak nie tracić kontaktu z "Matką". Taka szarpanina z wyrzucaniem i powrotami przez kilka lat. Takie hardkorowe push&pull. Zryty beret na całe życie.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, cst9191 napisał:

 

Panowie też tam się tam ogłaszają :).

 

 

Chce potomka

Post autor: Paweł_J » 14 września 2021, 00:21 - wt

Witam, powoli zaczynam wątpić że spotkam miłość swojego życia i założę szczęśliwą rodzinę. Chciałbym mieć potomstwo, póki jestem względnie młody. 

Mam 32 lata, 183 cm wzrostu i wyższe techniczne wykształcenie. Mieszkam w południowej Wielkopolsce godzinę drogi od Wrocławia. Interesuje się ekologią i technologią. Jestem blondynem o zielonych oczach, grupa krwi 0Rh+ 

Szczegóły do dogadania w prywatnych wiadomościach. Na wszystkie pytania odpowiem. Odległość mi nie straszna 😉
  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jankowalski1727 napisał:

Ja tylko pytam: co taki warchoł robił przez 45 lat poza zadzieraniem nosa i księżniczkowaniem? Kariera, bolce i oglądanie filmów. Liczę, że nikt sensowny jej się nie trafi.

Jeleni wokół cała masa. Nikt sensowny nie pójdzie w ten biznes. 

Po lekturze tych wypocin przyznam szczerze że poprzeczkę wywindowała sporo do góry...

Edytowane przez Denzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kopalnia beki zostala wlasnie odkryta😆

 

https://robimydzieci.com/viewtopic.php?t=37459

 

Babka 40 lat.

Cytuje:

______________________________________

"Hej!

Jestem ogarnieta i niezalezna singielka kilka lat po rozwodzie. Nie mam dzieci, a chcialabym. Podobam sie mezczyznom, ale od podobania do zwiazku dluga droga. A ja nie chce czekac w nieskonczonosc.

Wiem, ze jestem plodna, bo monitoruje swoja plodnosc i stan „techniczny” regularnie . W mojej rodzinie zdarzaja sie dzieci nawet u 50latek - moja siostra 

Nie szukam z zalozenia meza, partnera, samego dawcy.
Wiem, jak trudno jest sie zachwycic kims, gdy nie jestesmy nastolatkami. Nie wykluczam jednak zwiazku, ale nie uznaje presji i sama jej nie stosuje.

W tacie szukam podobienstw:
-najchetniej z Warszawy,
-wiek 30-50, choc wole 40,
-umiarkowany w swiatopogladzie politycznym, religijnym, spolecznym,
-wyksztalcony, ogarniety i finansowo uporzadkowany,
-stabilny emocjonalnie, niezaborczy, odpowiedzialny przede wszystkim za siebie,

-szanujacy granice swoje i innych, dajacy przestrzen i sam jej potrzebujacy.
-jesli do zwiazku, lepiej nie gej 


Nie jest to oferta dla poszukiwaczy okazji przygodnego seksu ."

______________________________________

 

Co one maja z tymi gejami😁

Edytowane przez Indywidualista
  • Like 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Indywidualista napisał:

Co one maja z tymi gejami😁

 

Gejowi nie stanie.

 

A tak na serio. Gej potrafi bardzo dobrze skrytykować wygląd panny :D 

 

Wszystkie szukają wykształconych i majętnych - ALIMEEEEEENTYYYYYY!

 

Gdyby naprawdę chciały dziecka to by poszły do dyskoteki, bum bumbello z pierwszym lepszym i by miały bąbelka.

 

Kasa, misu, kasa.

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lync napisał:

Dałeś filmik pokazujący minę hipotetycznego faceta (który się zgodzi na ten deal)

 

 

12 godzin temu, sekacz19 napisał:

Szalała szalała i ze starym dupskiem sama została, teraz przyjdź mój książę pomóż mi zajść w ciążę. Będziesz mój ten jedyny, pampersy zmieniać naszej dzieciny. Później przyjdzie kolej na mnie, starą dupę podcierać w traumie. Będziemy żyć długo i szczęśliwie, ale nie wiem jak to będzie możliwe 🤣

Ba dumm tsss

 

Bracie dzięki you make my day😆🤣😂

 

śmiech Smiech GIF - Śmiech Smiech Ha Ha Ha - Discover & Share GIFs

Edytowane przez Iceman84PL
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Indywidualista napisał:

Panowie, kopalnia beki zostala wlasnie odkryta😆

/.../

Kobietom, które kiedyś były atrakcyjne a teraz widzą jak mężczyźni tracą nimi zainteresowanie, potrafi OOSTRO odpierd...lać. 

Kiedyś jedna recepcjonistka na siłcę się na mnie fochnęła, bo... mówiłem do niej "dzień dobry" a nie "cześć".

 

XD 

Babka przed 40. 

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Indywidualista napisał:

Panowie, kopalnia beki zostala wlasnie odkryta😆

 

https://robimydzieci.com/viewtopic.php?t=37459

 

To jest platyna! Lektura zajmująca i ukazująca niesamowite kobiece i kukoldzkie spierdolenie! 

 

Gonciarz i Analconda (chadologia!) mieliby materiał do analizy na wieki, wieków amen :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, SamiecGamma said:

 Co ma ktoś taki w głowie?! 🤦‍♂️

Desperację ma. Ciężką. 

 

W sumie jestem w stanie zrozumieć. Bombardowanie bombelkami psiapsiółek, wyrzuty rodziny, niezaspokojony instynkt. Jak żyć? 

 

Lub... 

 

Wyrachowanie lvl max, tylko trochę za późno. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyżej pewnego wieku to obydwie płcie nie powinny mieć dzieci. 45 letnia matka czy 45 letni ojciec będzie sporym problemem spadając na barki dziecka które w wieku  tych 25 lat powinno się zająć głównie sobą. 

11 godzin temu, lync napisał:

Organizowanie wycieczek dla panien lat 20, aby zawczasu myślały o swojej przyszłości.

Ja bym się natomiast z chęcią cofnął do liceum, bez wehikułu czasu, ale może z pomocą odmładniającej tabletki. 

 

Wehikuł czasu implikuje paradoksy. 

Typu, widząc przyszłość i zmieniając bieg zdarzeń, ta przyszłość nie jest widoczna więc biegu zdarzeń nie da się zmienić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jorgen Svensson napisał:

 

Gdyby nie to, że trzeba mieć szczepienie już bym zalewał. 🤣🤣🤣🤣

 

Może warto poszukać na tym portalu innej Pani, takiej która nie ma takiego wymogu? :D:D

 

 

 

Walcz rycerzu! Wiele możesz wygrać. 

Godzinę temu, bernevek napisał:

Kiedyś jedna recepcjonistka na siłcę się na mnie fochnęła, bo... mówiłem do niej "dzień dobry" a nie "cześć".

 

XD 

Babka przed 40. 

Bo Dzień Dobry to mówi się do starych pań, a ona to dopiero starszą nastolatką jest.

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na 45-latka szuka mężczyzny który ją zapłodni. 180cm+, zaszczepiony itd
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.