Jump to content

Recommended Posts

Panowie zaczęły psuć mi sie zęby z prawej strony na górnej szczęce. Dodam ze mam 32 zęby w zasadzie jeden na drugim siedzi. I ja sie zastanawiam czemu one mi się nagle zaczęły psuć. Dodam ze jem sporo słodyczy. Ale to nie jest przyczyną raczej. Jak myślicie czy to nie jest tak że jeden na drugim siedzi i urywają się więzadła. Dodam ze dentysta raczej mi nie pomoże bo zresztą jestem przyzwyczajony ze oni umieją leczyć tylko skutek a nie przyczyne?

Link to post
Share on other sites

My zdalnie też nie pomożemy, możemy jedynie strzelać. Akurat stomatologia jest na dobrym poziomie, warto się przejść do specjalisty.

3 godziny temu, xander99 napisał:

Dodam ze jem sporo słodyczy. Ale to nie jest przyczyną raczej.

 

 

5dd6130428_panie_.jpg 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Ogranicz słodycze to po pierwsze po drugie nie zakładaj a priori ,że dentysta Ci nie pomoże tylko idź do niego i posluchaj co Tobie powie po badaniu.Wtedy bedziesz wiedział czy pomoże czy nie. Z zębami nie ma żartów. Nieleczone to ból i  koszmarne wydatki.Odnośnie słodyczy p.Marek zrobil jakieś audycje o rzucaniu i ograniczaniu słodyczy- poszukaj i sie zapoznaj. Życzę sukcesów.

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.