Skocz do zawartości

Psucie zębów


xander99

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zaczęły psuć mi sie zęby z prawej strony na górnej szczęce. Dodam ze mam 32 zęby w zasadzie jeden na drugim siedzi. I ja sie zastanawiam czemu one mi się nagle zaczęły psuć. Dodam ze jem sporo słodyczy. Ale to nie jest przyczyną raczej. Jak myślicie czy to nie jest tak że jeden na drugim siedzi i urywają się więzadła. Dodam ze dentysta raczej mi nie pomoże bo zresztą jestem przyzwyczajony ze oni umieją leczyć tylko skutek a nie przyczyne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogranicz słodycze to po pierwsze po drugie nie zakładaj a priori ,że dentysta Ci nie pomoże tylko idź do niego i posluchaj co Tobie powie po badaniu.Wtedy bedziesz wiedział czy pomoże czy nie. Z zębami nie ma żartów. Nieleczone to ból i  koszmarne wydatki.Odnośnie słodyczy p.Marek zrobil jakieś audycje o rzucaniu i ograniczaniu słodyczy- poszukaj i sie zapoznaj. Życzę sukcesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.