Jump to content

Opjeka przyjechała do jich :D

Recommended Posts

22 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

@cst9191 Po 5 minucie pracownik mopsiku do Wojtka: "pan też by się ogarnął z tym...eee...nitro".

😊

Nitro to nie narkotyk :D

Ani olkohol.

Teraz, Dworzanin.Herzoga napisał:

Tak w ogóle, to zawsze się zastanawiałem czemu zawsze podczas "seansu" ma kilka buteleczek. Wszystko wdycha? Raczej nie. Pewnie nauczony doświadczeniem wie, że może mu się wylać jakaś część, dlatego kupuje na zapas :P

@cst9191 

Kśek stare butelki powyciągał ze śmietnika, żeby go wrobić w nie wiadomo co.

A prawo mówi jasno:

Art. 235. Tworzenie fałszywych dowodów

Dz.U.2021.0.2345 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny

Kto, przez tworzenie fałszywych dowodów lub inne podstępne zabiegi, kieruje przeciwko określonej osobie ściganie o przestępstwo, w tym i przestępstwo skarbowe, wykroczenie, wykroczenie skarbowe lub przewinienie dyscyplinarne albo w toku postępowania zabiegi takie przedsiębierze,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

..................................................................................

Także zapowiada się pasiak dla jego. 😊

• Haha 1

Konon o majorze do pracownika MOPR-u: "Ja chce go ubezwłasnowolnić, żeby on nie miał dostępu do pieniędzy. Panie, on mówi, że dziewczyny ma. To jest ha ha ha."

5 minut temu, Edelgeist napisał:

Konon o majorze do pracownika MOPR-u: "Ja chce go ubezwłasnowolnić, żeby on nie miał dostępu do pieniędzy. Panie, on mówi, że dziewczyny ma. To jest ha ha ha."

Chce mieć pełną kontrolę nad jim :D

Ni będzie bandyctwa, ni będzie złodziejstwa, ni będzie niczego.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.