Jump to content

BORAX - Spisek w sprawie boraksu. Jak ukryto leczenie zapalenia stawów?


Recommended Posts

 

Boraks jest powszechnie sprzedawany jako gatunek techniczny lub rolniczy o minimalnej czystości od 99 do 99,5% . Potencjalne zanieczyszczenia to sód, potas, wapń, chlorki, wodorowęglany, węglany, siarczany i fosforany, ale nie są to metale toksyczne ani ciężkie. Ten gatunek zawiera boraks powszechnie stosowany jako środek czyszczący do użytku domowego. Klasa farmaceutyczna nie jest zauważalnie czystsza ani lepsza.

 

Leczenie zapalenia stawów Rexa Newnhama

W latach sześćdziesiątych dr Rex Newnham, DO, ND, zapadł na zapalenie stawów. W tym czasie był naukowcem zajmującym się glebą i roślinami w Perth w Zachodniej Australii. Konwencjonalne leki nie pomagały, więc szukał przyczyny w chemii roślin. Zdał sobie sprawę, że rośliny na tym obszarze mają raczej niedobór minerałów. Wiedząc, że bor wspomaga metabolizm wapnia w roślinach, postanowił spróbować. Zaczął przyjmować 30 mg boraksu dziennie, a po trzech tygodniach zniknął ból, obrzęk i sztywność.

Powiedział władzom zdrowia publicznego i szkół medycznych o swoim odkryciu, ale nie byli zainteresowani. Jednak niektórzy ludzie z zapaleniem stawów byli zachwyceni, gdy się poprawili. Inni bali się wziąć coś z etykietą trucizny na pojemniku i miały na celu zabicie karaluchów i mrówek. W końcu miał tabletki wykonane z bezpiecznej i skutecznej ilości boraksu.

W ciągu pięciu lat i tylko pocztą pantoflową sprzedawał 10 000 butelek miesięcznie. Nie mógł już sobie z tym poradzić i poprosił firmę farmaceutyczną o wprowadzenie go na rynek. To był poważny błąd. Wskazali, że zastąpi to droższe leki i zmniejszy ich zyski. Tak się złożyło, że mieli swoich przedstawicieli w rządowych komitetach zdrowia i zaaranżowali, że w 1981 roku Australia ustanowiła rozporządzenie, zgodnie z którym bor i jego związki są truciznami w każdym stężeniu. Został ukarany grzywną w wysokości 1000 dolarów za sprzedaż trucizny, co skutecznie powstrzymało rozprzestrzenianie się jego leku na artretyzm w Australii.

 

Doklejam cały link warto poczytać.

https://www.glosgminny.pl/spisek-w-sprawie-boraksu-jak-ukryto-leczenie-zapalenia-stawow/

 

 

 

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Lekarstwo od trucizny różni tylko dawka.

3 godziny temu, MG-42 napisał:

Nie mógł już sobie z tym poradzić i poprosił firmę farmaceutyczną o wprowadzenie go na rynek. To był poważny błąd. Wskazali, że zastąpi to droższe leki i zmniejszy ich zyski. Tak się złożyło, że mieli swoich przedstawicieli w rządowych komitetach zdrowia i zaaranżowali, że w 1981 roku Australia ustanowiła rozporządzenie, zgodnie z którym bor i jego związki są truciznami w każdym stężeniu. Został ukarany grzywną w wysokości 1000 dolarów za sprzedaż trucizny, co skutecznie powstrzymało rozprzestrzenianie się jego leku na artretyzm w Australii.

Tak wygląda nasz świat, przymuszają nas do wzięcia preparatu dla naszego dobra, ale jak nie weźmiesz to jesteś ujebany.

Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem czy to jest spisek? Jeśli tak to można praktycznie tak napisać o wielu, wielu substancjach: witaminie C, której nie przyznaje się aż takich rezultatów jakie ma, boraks tematowy, DMSO, jod, perhydrol, witamina D3,węgiel aktywny, nawet nasz polski wrotycz.

Mam wrażenie, że jest to świat dla leniwych ludzi, wolących iść do lek-arza bo szybciej i wygodniej niż na pole z zielnikiem. No i dla ludzi lubiąych przepłacać bo na codzień przecież gonią za pieniądzem i ich stać.

Co do tematowego boraksu, tania i świetna kuracja, należy jednak nie przesadzać z ilością i przed użyciem zrobić należyty wywiad jak go stosować.

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.