Skocz do zawartości

Bad girl, która jednak dużo mi wybacza - ciekawy przypadek


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

był rok 2019, na Badoo spiknąłem fajnie pannę 4 lata młodszą. Typ bad girl, ruchawicy, krótkie rude włosy, tautaż, ostre spojrzenia, otwartość na seks. Same rozmowy kipiały seksem jak cholera od razu, mnóstwo zdjęc mi wysyłała.

Spotkaliśmy się dwa razy, ona napalona jak skurwysyn, złapała bakcyla, u mnie było parę przykrych wydarzeń rodzinnych, temat roztopiłem. Potem i tak do niej zagadywałem, ona od razu mi odpisywała, wszystko ok, chciała się dalej spotkać.

 

Po dzisiaj dzień mogę tak z nią robić, pomimo, że ma jakiegoś faceta. Ogląda relacje, odpisuje, widać, że gdzieś te nieskonusmowany temat jest.

Obecnie mam partnerkę, ale czasem o niej myślę, że jakbym poleciał na messengerze to i ją bym dalej zrobił.

 

O co tu chodzi? My tu na forum gadamy, że ładna panna od razu spuszcza w kiblu etc (ona ma dużo spermiarzy i atencjuszy zaznaczam!), a tu taki zonk. Dalej odpisuje etc. Przecież ona po tym jak w chuja waliłem z nią powinna mnie w kiblu spuścić, a jakby mnie wywaliła ze znajomych to bym się nie zdziwił! Nijak to się ma do tego co tutaj piszemy etc., jej obecny chłop to taki chłopek roztropek, ona mi mówiła, że lubi zadbanych, kulturalnych facetów (choć sama ma aparycję ostrej zawodniczki).

 

Specyficzny przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, selfmademan napisał:

Szanowny Urbanie... z tego co piszesz wynika, że to zwykła nimfo. Osobiście spotkałem dwie takie w życiu. Ona nie patrzy czy jest w związku (będzie to ukrywać przed wygodnym beta do życia) czy nie, swędzi ją, a że miała z Tobą dobre fiku miku to by chętnie pewnie do tego wróciła :)

Ja wiem, tylko ja ją oszczałem (:D) a później i tak kilkukrotnie mogłem się z nią umówić na bzykanie, co stoi w kolizji z tym, co pisze się na forum o szybkim odpuszczaniu przez laski. Fakt, zboczeniec straszny, nawet teraz coś czuję, że mógłbym ją mieć, ale mam kogoś. Trochę wywrotowa kwestia w stosunku do tego co się tutaj pisze.

 

Aż mi głupio, że ją tak w wała robiłem :D.

 

Aha - zaznaczam - ja z nią nie spałem! I to jest najlepsze w tym wszystkim! Że ona takiemu gościowi odpisuje!

Edytowane przez jankowalski1727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jankowalski1727 napisał:

Nijak to się ma do tego co tutaj piszemy etc., jej obecny chłop to taki chłopek roztropek, ona mi mówiła, że lubi zadbanych, kulturalnych facetów (choć sama ma aparycję ostrej zawodniczki).

 

Specyficzny przypadek.

Wręcz przeciwnie.

Zanim zatrybisz, to pocisnę beke.

Dobra.

Skoro sam zauważyłeś 'o czym my tu piszemy' to czy chcesz czy nie działasz na dopalaczu BS.

Podświadomie panna 'czuje', że jesteś INNY(wedle nie jakoś wyjątkowy).

 

Ta wyjątkowość to nic innego jak ZMODYFIKOWANY SYSTEM OPERACYJNY.

 

Puki ona nie ZAWŁADNIE 'upgrade'em będziesz nadal pożądany.

 

Czym dalej to będzie trwało, tym bardziej 'bagienne' tajemnice z niej samej poznasz na AUTOPILOCIE.

MAŁO tego ona będzie/może Cię nimi kusić aby Cię złamać.

 

Taki standard na pewnym poziomie tej gry.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tornado napisał:

Wręcz przeciwnie.

Zanim zatrybisz, to pocisnę beke.

Dobra.

Skoro sam zauważyłeś 'o czym my tu piszemy' to czy chcesz czy nie działasz na dopalaczu BS.

Podświadomie panna 'czuje', że jesteś INNY(wedle nie jakoś wyjątkowy).

 

Ta wyjątkowość to nic innego jak ZMODYFIKOWANY SYSTEM OPERACYJNY.

 

Puki ona nie ZAWŁADNIE 'upgrade'em będziesz nadal pożądany.

 

Czym dalej to będzie trwało, tym bardziej 'bagienne' tajemnice z niej samej poznasz na AUTOPILOCIE.

MAŁO tego ona będzie/może Cię nimi kusić aby Cię złamać.

 

Taki standard na pewnym poziomie tej gry.

No ok, ja się wyłamuję na plus z panteonów facetów, z którymi ona miała/ma do czynienia i być może o to tutaj chodzi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcji może być wiele, może właśnie to ją kręciło, że miałeś wyjebaną lage na nią.

Niektórym laskom emocjonalne cierpienie sprawia przyjemność. Paradoks? Nie. To po prostu kobiety 🤪

Odpuszczają? Tak, odpuszczają, ale do czasu 😄 Do mnie eks o sex spotkanie napisała, aż po 4 latach zerowego kontaktu 😆 Nawet nie wiedziała czy wciąż żyje (wtedy jeszcze byłem na takim etapie, że dałbym sobie rękę upier*olić, że już nigdy sie nie odezwie, aż tu nagle wiadomość na messengerze: "hej, co tam?")

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, selfmademan napisał:

Opcji może być wiele, może właśnie to ją kręciło, że miałeś wyjebaną lage na nią.

Niektórym laskom emocjonalne cierpienie sprawia przyjemność. Paradoks? Nie. To po prostu kobiety 🤪

Odpuszczają? Tak, odpuszczają, ale do czasu 😄 Do mnie eks o sex spotkanie napisała, aż po 4 latach zerowego kontaktu 😆 Nawet nie wiedziała czy wciąż żyje (wtedy jeszcze byłem na takim etapie, że dałbym sobie rękę upier*olić, że już nigdy sie nie odezwie, aż tu nagle wiadomość na messengerze: "hej, co tam?")

 

No to u mnie był zawsze temat, że jak napisałem (oczywiście poudawała trochę zdystansowaną), ale spokojnie mogłem ją zrobić. Wszelkie prawidła tutaj opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tornado napisał:

Wręcz przeciwnie.

Zanim zatrybisz, to pocisnę beke.

Dobra.

Skoro sam zauważyłeś 'o czym my tu piszemy' to czy chcesz czy nie działasz na dopalaczu BS.

Podświadomie panna 'czuje', że jesteś INNY(wedle nie jakoś wyjątkowy).

 

Ta wyjątkowość to nic innego jak ZMODYFIKOWANY SYSTEM OPERACYJNY.

 

Puki ona nie ZAWŁADNIE 'upgrade'em będziesz nadal pożądany.

 

Czym dalej to będzie trwało, tym bardziej 'bagienne' tajemnice z niej samej poznasz na AUTOPILOCIE.

MAŁO tego ona będzie/może Cię nimi kusić aby Cię złamać.

 

Taki standard na pewnym poziomie tej gry.

Jak nie dac sie zlamac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, antyrefleks napisał:

Jak nie dac sie zlamac?

Nie.

JAK być w umyśle kobiety krok przed nią samą.

.....opcja zajebista lecz curewsko obciążająca.

 

Wtedy jak już dłużej(kilka lat znasz daną typiare) to możesz przełączać jej styki wedle widzimisię.

I usłyszysz:

....ach te twoje gierki....widząc banana na jej pysku.

 

Wbrew pozorom to nie jest skomplikowane tylko bazę danych trzeba mieć pełną A to wysysa energię i koło się zamyka.

Bo z nową jest łatwiej A późniejsze etapy wszyscy znamy: fochy, testy, żale, porównania, sądy....itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tornado napisał:

Wbrew pozorom to nie jest skomplikowane tylko bazę danych trzeba mieć pełną A to wysysa energię i koło się zamyka.

Bo z nową jest łatwiej A późniejsze etapy wszyscy znamy: fochy, testy, żale, porównania, sądy....itd

Jak jesteś top na danym metrażu, masz wybór i gwarantujesz "bezpieczeństwo"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20 minut temu, selfmademan napisał:

Do mnie eks o sex spotkanie napisała, aż po 4 latach zerowego kontaktu 😆 Nawet nie wiedziała czy wciąż żyje (wtedy jeszcze byłem na takim etapie, że dałbym sobie rękę upier*olić, że już nigdy sie nie odezwie, aż tu nagle wiadomość na messengerze: "hej, co tam?")

Zaruchałeś z tego, czy na potwierdzeniu, że dalej jesteś dostępny się skończyło?

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Stary_Niedzwiedz napisał:

Zaruchałeś z tego, czy na potwierdzeniu, że dalej jesteś dostępny się skończyło?

Zaruchałem chyba trzy, albo cztery razy, później odechciało mi się jeździć bo to jakieś 150km w jedną strone. Kontakt urwałem, ale jestem pewien, że gdybym teraz napisał i troche pomanipulował (zrobił delikatną nadzieje na ltr) byłoby to samo.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, selfmademan napisał:

Zaruchałem chyba trzy, albo cztery razy, później odechciało mi się jeździć bo to jakieś 150km w jedną strone. Kontakt urwałem, ale jestem pewien, że gdybym teraz napisał i troche pomanipulował (zrobił delikatną nadzieje na ltr) byłoby to samo.

U mnie podobnie, tylko ja jej nawet nie walnąłem i tu jest paradoks! (jedno spotkanie było)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, selfmademan napisał:

Zaruchałem chyba trzy, albo cztery razy, później odechciało mi się jeździć bo to jakieś 150km w jedną strone. Kontakt urwałem, ale jestem pewien, że gdybym teraz napisał i troche pomanipulował (zrobił delikatną nadzieje na ltr) byłoby to samo.

Jakie SMV pancia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, GriTo napisał:

Przepraszam że zapytam w trosce o Kolegę @jankowalski1727 ale czy temat Bad girl, który jednak dużo mi wybacza 

odnosi się do niewiasty, osoby płci żeńskiej? Bo "który" do "girl" jakoś mi nie pasuje.

Nie bym się wzruszył wszak różne są preferencje ale... :) 

Hahah, tak płci żeńskiej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, antyrefleks napisał:

Jak jesteś top na danym metrażu, masz wybór i gwarantujesz "bezpieczeństwo"?

Oj młody Ye.daj

 

....czy Ty compadre wiesz PO Co są te testy?

 

Kobieta/samica.....testuje ciągle....po co?

Gdyż/ponieważ....(wstaw dowolne) musi wiedzieć(jej podświadomość), że ma oparcie w samcu aby wychować/wykarmić potomstwo.

Dodatkowo testuje czy ma na samca wpływ.

Powiedzenie: ona jest szyją którą kręci jego głową.

 

Teraz.

JAK jest z typem na kwadracie(związek) to co nagle relacja szyja-głowa traci MAGICXNY SENS  BYTU???

....wręcz przeciwnie, nasila się to bo samica zainwestowała(koszt alternatywny)...

....bo mogła mieć księcia....itd

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona wie o twoich romansach?

Zakończ znajomość z panną i bądź solidarny z mężczyznami.

Żeby było mniej kurestwa ze strony kobiet to mężczyźni muszą przestać na to przyzwalać.

Pamiętaj na forum potępiamy zdrady i skoki w bok bo męski kodeks ma zasady, że cudzych kobiet się nie tyka.

Zmianę świata i poprawę relacji damsko-męskich zacznijmy od siebie.

 

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Iceman84PL napisał:

Żona wie o twoich romansach?

Zakończ znajomość z panną i bądź solidarny z mężczyznami.

Żeby było mniej kurestwa ze strony kobiet to mężczyźni muszą przestać na to przyzwalać.

Pamiętaj na forum potępiamy zdrady i skoki w bok bo męski kodeks ma zasady, że cudzych kobiet się nie tyka.

Zmianę świata i poprawę relacji damsko-męskich zacznijmy od siebie.

 

 

 

 

Nie mam żony i już to nie raz tłumaczyłem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Libertyn napisał:

Ona ma partnera. 

Źle się wyraziłem. Ja teraz już z nią nie piszę, pisałem z nią i robiłem te testy dawniej jak jeszcze była sama, teraz już to sobie odpuściłem.

 

 

Tylko właśnie wczoraj naszła mnie taka rozkmina odnośnie tego. Nie rozbijam nikomu związku.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to nie wpieprzać się w życie innych mężczyzn i nie odbijać zajętych kobiet. 
Wczoraj naszła mnie taka rozkminka, po raz kolejny zresztą, kiedy oglądałem streama Szarpankiego - solidarność męska naszą siłą. Bez względu na to jakie mamy poglądy, jak bardzo róznimy się doświadczeniem życiowym, wiekiem do pewnych elementarnych kwestii w relacjach powinniśmy mieć w tej naszej mikro manosferze podobnie pryncypialne podejście - zero promocji kurestwa. Także dobrze że nie reagujesz i nie piszesz.
Co do odpowiedzi na Twoje pytanie - ona może być stuknięta i po prostu do tego się nudzić, może być też tak, że bardzo ją kręcisz. Odpowiedzi jest milion.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Bad girl, która jednak dużo mi wybacza - ciekawy przypadek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.