Skocz do zawartości

Mam problemy


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy to miłosny, przez Fobię Społeczną nie mogę,  z Tą osobą być wie ta osoba, że mi się podoba, ale niestety mój status materialny, tzn brak auta, prawka, długi oraz moje wyobcowanie społeczne nie pozwala na to, a poza tym z kimś  się spotyka, a nawet bym powiedział, że już są razem tylko na odległość, bo rozstała się z chłopakiem i chyba na ten moment nie chcą tego pokazywać, a jak piszę do niej o tak z dupy to odczytuje w powiadomieniach i odpisuje na drugi dzień( o czym to świadczy według Was ) bo  trochę nie to rusza, Też się o nią w jakimś sensie martwię, bo wynajmuje sama mieszkanie, a ma na utrzymaniu swoją siostrę 16l.  która nie chce mieszkać  z rodzicami w kawalerce, Ich ojciec cos szaleje.  cały czas mam dylemat czy jej pomóc bo ja sam bardzo tanio wynajmuję  bo tylko 550 zł i to 2 pokojowe i od jakiegoś czasu mam myśl  żeby wskoczyła na moje miejsce, a ja żebym poszedł na pokój, nawet myślę że ona by tego chciała, ale z drugiej strony sobie no kurwa ma przecież chłopaka z  którym pisze do nocy i cały dzień aż szlak mnie trafia czasami to sobie myślę niech jej pomoże. Co robić  zostawić i niech sobie jakoś radzi a zająć się sobą i odciąć się  od niej i swoje problemy rozwiązywać na spokojnie, i nawet do Niej nie pisać,  no ale wtedy jak Ona zacznie Mi pisać to co ??, wgl chce mnie z tym chłopakiem zapoznać , i chyba chce zobaczyć moją reakcje( macie jakiś pomysł jak odmówić jej tego pomysłu) Wgl mój pomysł jest taki, żebym od niej całkowicie się  odciął prawie zero Internetu, a w pracy czytanie, ebooków, bo i tak nie mam czasami co robić, a w domu nauka Angielskiego, czytanie dla przyjemności żeby jakiś  film wleciał itd  

 

Drugi, to mam problem na siłowni, tzn nie potrafię się odezwać Nie wiem jakich słów używać, mogą być takie mogę się dołączyć ??, długo masz jeszcze serii ?? a gdy jakaś  dziewczynę  zobaczę to już kompletnie się  odcinam i nie wchodzę do tego pomieszczenia, ostatnio byłem z moim kuzynem On wpadł siema siema przybił po piątce z każdymi ja oczywiście tak samo nawet dziewczynie więc ja to samo zrobiłem, jak zachowywać się na siłowni normalnie wobec dziewczyn podawać im ręce na przywitanie ?? mówić siema czy cześć  

 

W pracy zaczynają gadać  do mnie w podtekście sexualnym, ale się oruchałem a ty, Ja wiem że to jest skierowane do mnie, żeby mnie to zabolało, boje się że w końcu ktoś wypali ruchałeś woglule będzie wtedy po mnie widać, że nie nawet jeżeli powiem że tak: jak wtedy być wiarygodnym ??!!

 

Możecie polecić jakieś Fora dla mężczyzn/Grypy na facebooku/  lub coś podobnego 

z góry dzięki za pomoc  

Edytowane przez GallAnnonim999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najpierw ogarnąć siebie i długi. Mając długi i słaba pracę to branie się za stały związek skończy się kłopotami. Związek faceta drenuje z zasobów i czasu, nawet jeśli jest kasa pół na pół to i tak nie jest pół na pół i wydajesz na pierdoły.... 

2. Masz dobry układ z tanim mieszkaniem, dlaczego chcesz to oddać pannie za nic i sam iść na pokój (gorsze warunki za te samą cenę jak sądzę). Zapewniam Cię że ona by tego dla Ciebie nie zrobiła. Jeśli nawet to zrobisz , to nie dostaniesz noc w zamian.

3. Olej pannę, jeśli jesteś koło niej i w momencie rozstania z facetem wybrała innego a nie Ciebie to jesteś raczej orbiterem (trochę friendzone) może dostarczycielem darmowych usług, ale nie facetem z którym chce być.

4. Powtórzę jeszcze raz pkt 1. Ogarnij najpierw siebie i swoją kasę... Jak masz długi to nie idź w samochód jeśli nie musisz...

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ogarnij swoje problemy...

A tak a propos to skąd pomysł żeby wpuszczać na swój kwadrat kogoś z kim de facto nie jesteś a samemu desantować się na pokój..?

Żebyś potem tego nie żałował.

Skoro ma chłopaka a ciebie widocznie olewa to skąd ta twoja troska o nią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, GallAnnonim999 napisał:

Drugi, to mam problem na siłowni, tzn nie potrafię się odezwać Nie wiem jakich słów używać, mogą być takie mogę się dołączyć ??, długo masz jeszcze serii ?? a gdy jakaś  dziewczynę  zobaczę to już kompletnie się  odcinam i nie wchodzę do tego pomieszczenia, ostatnio byłem z moim kuzynem On wpadł siema siema przybił po piątce z każdymi ja oczywiście tak samo nawet dziewczynie więc ja to samo zrobiłem, jak zachowywać się na siłowni normalnie wobec dziewczyn podawać im ręce na przywitanie ?? mówić siema czy cześć  

 

W pracy zaczynają gadać  do mnie w podtekście sexualnym, ale się oruchałem a ty, Ja wiem że to jest skierowane do mnie, żeby mnie to zabolało, boje się że w końcu ktoś wypali ruchałeś woglule będzie wtedy po mnie widać, że nie nawet jeżeli powiem że tak: jak wtedy być wiarygodnym ??!!

Zagadnienia związane z budowaniem pewności siebie, samooceny. Treści internetowe, książki, wchłanianie wiedzy, poprawa mentalu. To nie jest tak, że ktoś Ci powie musisz być tak taki i owaki. Ty musisz sam ze sobą dobrze się czuć. ta wiedza powyżej stanowi podstawę. Na pewność siebie ma wpływ dużo rzeczy. Jeżeli to naprawisz, to laski same będą chciały Ci piątki przybijać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna, co człowiekowi może przyjść do głowy jeśli dawno nie moczył!

Kolego, jak napisał Brat Mmario, przede wszystkim zajmij się sobą, swoimi sprawami do załatwienia i swoim rozwojem.

Abso-kurła-lutnie nie realizuj tego poronionego pomysłu z zamianą mieszkań. To byłby najgłupsze, co możesz zrobić.

Nic byś na tym nie zyskał, a tylko stracił (jak na telezakupach Mango).

 

Do amorów jest Ci potrzebna atrakcyjność, a nie służalczość, dostępność i desperacja.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GallAnnonim999

 

Podoba Ci się laska i chcesz być białym rycerzem. Pewnie masz nadzieję, że jak tak zrobisz, to ona będzie miła dla Ciebie i zostawi tego chłopaka i zacznie spotykać się z Tobą?

 

No nie... to NIGDY tak nie działa. 

Na tym etapie zajmij się sobą w kolejności, którą koledzy Ci już opisali.

Zapomnij o jakimkolwiek robieniu przysług Pannie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trać swojego wynajmowanego mieszkania za takie pieniądze na rzecz panienki bo przepadniesz z kretesem. Ty jej odstapisz za psie pieniądze lokum a ona sobie ściągnie swojego fagasa, żeby mieć go bliżej a nie na odległość. 

 

Debilny pomysł, obudź się. Sam masz swoje problemy na głowie, chcesz skończyć w jeszcze większym szambie? 

Edytowane przez Szczery Człowiek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Mmario napisał:

2. Masz dobry układ z tanim mieszkaniem, dlaczego chcesz to oddać pannie za nic i sam iść na pokój (gorsze warunki za te samą cenę jak sądzę). Zapewniam Cię że ona by tego dla Ciebie nie zrobiła. Jeśli nawet to zrobisz , to nie dostaniesz noc w zamian.

Ja rozumiem "empatię" ale te zdanie i ta sytuacja to dla mnie total:

ABSTRAKCJA XD

Godzinę temu, GallAnnonim999 napisał:

cały czas mam dylemat czy jej pomóc bo ja sam bardzo tanio wynajmuję  bo tylko 550 zł i to 2 pokojowe i od jakiegoś czasu mam myśl  żeby wskoczyła na moje miejsce, a ja żebym poszedł na pokój, nawet myślę że ona by tego chciała, ale z drugiej strony sobie no kurwa ma przecież chłopaka z  którym pisze do nocy i cały dzień aż szlak mnie trafia czasami to sobie myślę niech jej pomoże.

Kurwa chłopie, nie obraź się, naprawdę się nie obraź ale gadasz jak jakaś pizda. Ja sam byłem pizdą ale nie byłem taką pizdą jak ty! Przepraszam że cię obrażam ale takich rzeczy się po prostu NIE ROBI. 

Bycie dobrym człowiekiem to nie bycie frajerem... to że walczysz o swoje i nie dajesz sobie w kaszę dmuchać nie robi z ciebie złego człowieka. Kto ci wpoił takie głupie postępowanie? Kościół?

Matce (o ile była dobra dla ciebie) jesteś coś winny, ojcu (o ile był dobry dla ciebie) jesteś coś winny ale obcej dupie którą nie ruchasz (ale to też nie powód) NIE JESTEŚ NIC WINNY.

 

Dobra doczytałem posta, masz taki sam problem jak ja kiedyś (masz fobię społeczną). Jakie miałeś dzieciństwo? Przeżyłeś jakąś traume? Ile masz lat?

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Ja rozumiem "empatię" ale te zdanie i ta sytuacja to dla mnie total:

ABSTRAKCJA XD

Kurwa chłopie, nie obraź się, naprawdę się nie obraź ale gadasz jak jakaś pizda. Ja sam byłem pizdą ale nie byłem taką pizdą jak ty! Przepraszam że cię obrażam ale takich rzeczy się po prostu NIE ROBI. 

Bycie dobrym człowiekiem to nie bycie frajerem... to że walczysz o swoje i nie dajesz sobie w kaszę dmuchać nie robi z ciebie złego człowieka. Kto ci wpoił takie głupie postępowanie? Kościół?

Matce (o ile była dobra dla ciebie) jesteś coś winny, ojcu (o ile był dobry dla ciebie) jesteś coś winny ale obcej dupie którą nie ruchasz (ale to też nie powód) NIE JESTEŚ NIC WINNY.

 

Dobra doczytałem posta, masz taki sam problem jak ja kiedyś (masz fobię społeczną). Jakie miałeś dzieciństwo? Przeżyłeś jakąś traume? Ile masz lat?

No mam, Wiem o tym od 2009r, jak zauwarzyłem że sobie nieradzę z pannami wpisywałem w google jak poradzić sobie z Nieśmiałością  ale wyszła FS, no a dzieciństwo to wychowywała mnie i siostrę Moja Babcia, ale zmarła w 2000r trafiłem pod opiekę Ciotki, ta sama wieś i ulica i tam troche  bylismy takim trochę popychadłem wiesz darcie w nasza  stronę teraz po tylu latach jestem świadomy że oni nas wzieli dos iebie tylko dlatego zeby ludzie nie gadali na Wsi ,  a i w gimnazjum mi dokuczali byłem taką  ofiarą ostatnio przeglądałem z gimnazjum dyplom na zakonczsenie roku i gdzie są podpisy kolegów nie miałem zadnego już wtedy byłem wyobcowany, wujek pijany co weekend mieszkaliśmy tam do 2003r. póxniej bylismy w domu dziecka miałem wtedy 16 lat zaczęły się problemy z alkoholem  no piłem i żeby na początku pokonać  Nieśmiałość a później przerodziło to się w nałogowe picie, i wiesz to był okres dorastania wchodzenia w dorosłośc i myślę ż eprzez to mentalnie byłem do tyłu,  mijały lata i aż  musiałem opuścić placówkę  za  picie praca za granicą, wojsko, którego nie dosłużyłem bo nie dałem rady trafiłem na obserwacje psychiatryczną  bo miałem myśli rezygnacyjne wyjsie z wojska praca i pomieszkiwałem u kolegi tam mnie niestety nazwali Promil i trwa do tej pory ( patrz na inne posty)  później wprowadziłem się  do domu rodzinnego to był rok 2011, dalej kontynuowałem picie ale miałem juz  przebłyski ze to nic nie daje niestety wracałem do picia, ale jak tylko jestem starszy te przerwy od picia robiły się dłuższe i na ten momenty nie napsiałem się  kropli już rok a od pażdziernika 2020r ostatni raz się  upiłem i jestem z tego dumny bo wiem że to mnie stoczy na dno gdybnym zaczął tak to mniejn więcej wygląda, jak sobie poradziłemś z FS aha mam 34l 

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie, proponowałbym Ci uwalnianie emocji. Wpierw wypadałoby podwyższyć w jakimś stopniu samoocenę. Mi najlepiej wchodziły nagrania afirmacyjne na falach theta, sporo ich jest na YouTube. 

 

Po jakimś miesiącu, może dwóch, myślę, że można przystąpić do pracy nad emocjami. Na początek polecałbym kolejno Siłę czy Moc i Technikę Uwalniania od Hawkinsa. Sama technika jest opisana na poniższej stronie, ale polecałbym zapoznać się z tymi książkami. 

 

https://technika-uwalniania.com/czym-jest-technika-uwalniania/

 

Co do pomysłu z mieszkaniem, to mówię to samo co Bracia, ma gdzie mieszkać. Czytaj forum, przeróżne tematy, słuchaj audycji Marka, a z czasem poznikają te białorycerskie wzory. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2022 o 20:23, GallAnnonim999 napisał:

W pracy zaczynają gadać  do mnie w podtekście sexualnym, ale się oruchałem a ty, Ja wiem że to jest skierowane do mnie, żeby mnie to zabolało, boje się że w końcu ktoś wypali ruchałeś woglule będzie wtedy po mnie widać, że nie nawet jeżeli powiem że tak: jak wtedy być wiarygodnym ??!!

 

Boże kochany, gdzie Ty pracujesz i z kim?

Gdyby ktoś w naszym biurze powiedział tekst typu ,,ale się oruchałem" to inny patrzyliby na niego jak na jakiegoś neandertalczyka, co przed chwilą wyszedł z taniego baru.

 

- ale się oruchałem, a ty?

- nie twoja sprawa, Pajacu

 

(to ostatnie słowo musi być wymówione prosto w oczy z wyraźnym podkreśleniem) - zauważyłem, że stanowcze i zarazem chłodne słowo ,,pajac" to najwyższa obelga :Dzawsze działa :D

Edytowane przez Tomek9494
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GallAnnonim999

Żadnych przysług dla kobiet które nie są Twoje i sprawdzone - chociażby czy potrafią się odwdzięczyć. Tutaj musi być 50/50 albo wcale, inaczej inwestujesz w prostytucje. Seks to nie przysługa, przyjemność idzie w dwie strony.

 

 

Odpisuje zawsze po czasie? No a z jakimś kolesiem potrafi pisać normalnie. Ona ma Cię w dupie, wygaś relację i DAJ SOBIE SPOKÓJ Z KOBIETAMI. Przemielą Cię i wyplują, stracisz na tym i się pogrążysz jeszcze bardziej w rozpaczy.

 

 

 

Nie zastanawiaj się czy powiedzieć cześć, czy siema, czy dzień dobry. Mów tak jak Ci wygodnie. Ta rada Ci dużo nie da bo zaraz będziesz miał milion innych pytań. 

 

 

Moim zdaniem to nie jest sprawa na forum, masz 34 lata i problemy które dawno powinny być zażegnane. Warto się przejść do terapeuty, dużo czytać nt. psychologii i wdrażać to po trochu w życie. Masz jakichś znajomych? Niech to nawet będzie kumpel, Tobie jest potrzebny kontakt z innymi ludźmi, z czasem nauczysz się rozszerzać grono znajomych.

 

 

Pamiętam jak pisałeś o tej ksywce "Promil", musisz stawiać siebie na pierwszym miejscu, jak do kogoś nie dociera że jakieś zachowanie Tobie nie odpowiada to zerwij kontakt, ludzie żadko się zmieniają. 

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2022 o 20:23, GallAnnonim999 napisał:

lub coś podobnego 

z góry dzięki za pomoc  

TAK.

1000% SKUTECZNOŚCI.

....jest jedno ale:

OBEJRZYJ SCENĘ  Z filmu KILL BILL  jak bohaterka uwalnia się z trumny.

TO ale to fakt, że Ty za życia leżysz tam.

....prozaiczne I banalne...zwróć uwagę co jej pozwoliło tego dokonać....co robiła wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.