Skocz do zawartości

Boks


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie braci!

 

Chciałbym opowiedziec z grubsza o tym co mi sie sniło dzisejszej nocy...

Otóż, znalazlem sie na jakiejs sali ustawiony od razu naprzeciw worka treningowego...

Czas start, zacząłem w niego uderzać, bardzo mocno i doslownie bez przerwy, pamietam tylko ze ktos stał koło mnie i mnie dopingował...

Co najwazniejsze, obudzilem sie o 3 nad ranem, potem około 5, całkowicie zlany potem, mokry jak parasolka po deszczu, czułem sie dziwnie, jakby kompletnie z czegos wybity...

Oprocz obfitego potu, nie wiem jak i co, ale odnowila mi sie kontuzja prawego barku, po przebudzeniu ból był spory...

Zapalilem swiatlo, łozko całe, pokoj cały, karetki i policji pod oknem nie ma, to znaczy ze nie lunatykowalem i nikt nie oberwał...

Co to moze oznaczac? Sprawdzalem senniki, ale kazdy inaczej mówi...Snil ktos cos podobnego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przebudziłem się (nie pamiętałem co mi się śniło nawet zaraz po obudzeniu) zrywając i wyprowadzając tak energicznego prawego sierpa, że prawie bym spadł z łóżka :D To i tak nic, bo znajomemu śniła się jakaś bójka i obudził go ogromny ból zaraz po tym, jak jeszcze śniąc wyprowadził kopnięcie - okazało się, że wykonał w jakiś sposób zbliżony ruch na jawie i trafił w stojącą obok łóżka szafkę - efekt złamany palec stopy :huh:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie polecieć z analizą (Z przymrożeniem oczka:) )

 

 

11 godzin temu, Assasyn napisał:

Witam serdecznie braci!

 

Chciałbym opowiedziec z grubsza o tym co mi sie sniło dzisejszej nocy...

OK

Otóż, znalazlem sie na jakiejs sali ustawiony od razu naprzeciw worka treningowego...

PEWNIE BABY

Czas start, zacząłem w niego uderzać, bardzo mocno i dosłownie bez przerwy

CZAS BIALORYCERSTWA

, pamietam tylko ze ktos stał koło mnie i mnie dopingował...

BRACIA SAMCY

Co najwazniejsze, obudzilem sie o 3 nad ranem, potem około 5, całkowicie zlany potem, mokry jak parasolka po deszczu, czułem sie dziwnie, jakby kompletnie z czegos wybity...

WRESZCIE ZROZUMIALEŚ

Oprocz obfitego potu, nie wiem jak i co, ale odnowila mi sie kontuzja prawego barku

, po przebudzeniu ból był spory...

ZOBACZYŁAŚ STRATY

Zapalilem swiatlo

ZOSTAŁEŚ OSWIECONY

, łozko całe, pokoj cały, karetki i policji pod oknem nie ma, to znaczy ze nie lunatykowalem i nikt nie oberwał..

OCALAŁEŚ

Co to moze oznaczac? Sprawdzalem senniki, ale kazdy inaczej mówi...Snil ktos cos podobnego?

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Assasyn zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.