Skocz do zawartości

Styczeń i nagła chcica kobiet, też tak macie?


Zgredek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci. 

 

2021 mimo, że był fajnym rokiem - strasznie brakowało mi takiej kropki nad i by nazwać to szałowym. Natomiast 2022 to jakiś wielki ciąg parcia lasek w moim kierunku, wydaje mi się, że to jakoś odwzięk nowego roku, też tak macie? 

 

Była dzwoni do mnie po pijaku, stara znajoma z którą się kiedyś umawiałem lajkuje mi zdjęcia na instagramie żeby zwrócić swoją uwagę. Koleżanki piszą na mess czy imprezuje na mieście w weekend? Nawet ostatnio spotkałem kumpla, którego nie widziałem kilka miesięcy i nagle oferuje się, czy nie mam ochoty wyskoczyć w następnym tygodniu na piwo?

 

Bardzo odpowiada mi ten ciąg zdarzeń ale z drugiej strony zastanawia mnie skąd się do bierze? Od stycznia faktycznie widze na Tinderze chociażby spory ruch lasek. 

 

Mam na to kilka teorii:

1. Samice nadal szukają naganiacza po samotnych świętach Bożego Narodzenia. 

2. Nowy rok, nowa ja - fajnie byłoby kogoś znaleźć 

3. W te walentynki nie będę sama. 

4. Ewentualnie może to jak z winem, im starszy tym lepiej smakuje i gdzieś moje rysy twarzy nabrały szlachetności 🤷🏻‍♂️

Edytowane przez Zgredek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Zgredek napisał:

Witam braci. 

 

2021 mimo, że był fajnym rokiem - strasznie brakowało mi takiej kropki nad i by nazwać to szałowym. Natomiast 2022 to jakiś wielki ciąg parcia lasek w moim kierunku, wydaje mi się, że to jakoś odwzięk nowego roku, też tak macie? 

 

Była dzwoni do mnie po pijaku, stara znajoma z którą się kiedyś umawiałem lajkuje mi zdjęcia na instagramie żeby zwrócić swoją uwagę. Koleżanki piszą na mess czy imprezuje na mieście w weekend? Nawet ostatnio spotkałem kumpla, którego nie widziałem kilka miesięcy i nagle oferuje się, czy nie mam ochoty wyskoczyć w następnym tygodniu na piwo?

 

Bardzo odpowiada mi ten ciąg zdarzeń ale z drugiej strony zastanawia mnie skąd się do bierze? Od stycznia faktycznie widze na Tinderze chociażby spory ruch lasek. 

 

Mam na to kilka teorii:

1. Samice nadal szukają naganiacza po samotnych świętach Bożego Narodzenia. 

2. Nowy rok, nowa ja - fajnie byłoby kogoś znaleźć 

3. W te walentynki nie będę sama. 

4. Ewentualnie może to jak z winem, im starszy tym lepiej smakuje i gdzieś moje rysy twarzy nabrały szlachetności 🤷🏻‍♂️

Styczeń to ogólnie miesiąc, że ludzie zaczynaja nowe rzeczy robić, albo odgrzewać starocie - vide ćwiczenia na siłowni. Robią to także na gruncie międzyludzki,, więc może to być czynnik.

 

P.S. Tę starą znajomą to bym na Twoim miejscu ukłuł - niech dziewczyna wie, że na darmo nie lajkuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy styczeń ma z tym coś wspólnego.

Ja od lat chodziłem na żadne balety, ale teraz w styczniu postanowiłem coś zmienić. Już dwukrotnie wylądowałem w klubie z ludźmi których nie znam i mogłem okazję potrenować swoje umiejętności socjalne starając się pamiętać o wiedzy redpilowej.

 

Nie wiem o co chodzi, ale chwilami czuje się jak chad :P Nie miałem takiego brania jak byłem młodszy, a dziś przed czterdziestką witaminki same się kleją. Podoba mi się to :)

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Zgredek napisał:

Mam na to kilka teorii:

1. Samice nadal szukają naganiacza po samotnych świętach Bożego Narodzenia. 

2. Nowy rok, nowa ja - fajnie byłoby kogoś znaleźć 

3. W te walentynki nie będę sama. 

4. Ewentualnie może to jak z winem, im starszy tym lepiej smakuje i gdzieś moje rysy twarzy nabrały szlachetności 🤷🏻‍♂️

haHA dobre teorie, podkresliłem ulubioną.

Dodam od siebie, że też zauważyłem zwiększony ruch na tinderku i oczywiście jedną bardzo atrakcyjną panią, która jest w trakcie karuzeli, ale jednak miała przerwę od tinderka, a teraz znów wróciła.  Fajna, niska z dobrą dupcią i pięknymi włosami blondyneczka. Ciężka musi być dla niej ta karuzela, ale jak widać się dziewczyna nie poddaje :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, antyrefleks napisał:

Fajna, niska z dobrą dupcią i pięknymi włosami blondyneczka. Ciężka musi być dla niej ta karuzela, ale jak widać się dziewczyna nie poddaje :D 

 

Kto wie, może będziesz tym "jedynym", który ściągnie ją z karuzeli?

 

Ja bym to poważnie rozważył :D

 

 

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zgredek ja dodam kolejną teorię, a może efekt taki, że uznają cię za fajnego gościa i może coś uda się z tobą wyhaczyć. :)

 

U mnie to zaczęło się już o 23:00 31 grudnia, gdy lecąca na mnie mężatka, wysłała bardzo miłe życzenia noworoczne. :) 

 

Także może coś w tym jest. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, cst9191 napisał:

 

Kto wie, może będziesz tym "jedynym", który ściągnie ją z karuzeli?

 

Ja bym to poważnie rozważył :D

 

 

Mozliwe, że skusiłbym się, aby do tej karuzeli dołączyć :D Ale nie mówię, że tak, bo jednak sam wygląd mnie nie przekona :D  

12 minut temu, balin napisał:

@Zgredek ja dodam kolejną teorię, a może efekt taki, że uznają cię za fajnego gościa i może coś uda się z tobą wyhaczyć. :)

 

U mnie to zaczęło się już o 23:00 31 grudnia, gdy lecąca na mnie mężatka, wysłała bardzo miłe życzenia noworoczne. :) 

 

Także może coś w tym jest. :) 

ale że mężatki takie rzeczy robią?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wielkahistoria.pl/xix-wieczna-sztuka-podrywu-autentyczne-porady-dla-mezczyzn-sprzed-120-lat/?fbclid=IwAR3Ki12RroOqyey-O77Y8uYfZGsKud07nZoPqgdG2zj7Lpe663jeRg9Ucf8
 

ciekawe jak wyglądały porady dla facetów 100 lat temu w oficjalnym obiegu.

 

‚,I jeszcze problem niejednego mężczyzny: idziecie razem z damą swego serca do sklepu? W żadnym razie za nią nie płaćcie! A jeśli płacicie – domagajcie się zwrotu pieniędzy. Tak w każdym razie podaje poradnik z 1903 roku".

 

co poszło nie tak😂

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zgredek napisał:

Witam braci. 

 Natomiast 2022 to jakiś wielki ciąg parcia lasek w moim kierunku, wydaje mi się, że to jakoś odwzięk nowego roku, też tak macie? 

1,2,3,4 🤷🏻‍♂️

 5. - Nowy Ład, cięcie pensji, gaz do góry, prąd do góry, żywność do góry, może zaraz wojna na wschodzie.

A taki policjant - nie dość, że sprawny i obroni, to raczej żadna władza nie wywali, bo policjant zawsze potrzebny, a może więcej kartek dostanie, czy coś urzędowo pomoże.

Kryzysowy narzeczony ;)

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jankowalski1727 napisał:

Styczeń to ogólnie miesiąc, że ludzie zaczynaja nowe rzeczy robić, albo odgrzewać starocie - vide ćwiczenia na siłowni. Robią to także na gruncie międzyludzki,, więc może to być czynnik.

 

P.S. Tę starą znajomą to bym na Twoim miejscu ukłuł - niech dziewczyna wie, że na darmo nie lajkuje ;)

Ale właśnie nie mam parcia - w sensie laska zaczęła ostro ćwiczyć, jest mega docięta itd. A mimo wszystko w głowie mam, żeby nie odświeżać kotleta, kiedy tyle świeżego mięska na mieście 😀

41 minut temu, balin napisał:

@Zgredek ja dodam kolejną teorię, a może efekt taki, że uznają cię za fajnego gościa i może coś uda się z tobą wyhaczyć. :)

 

U mnie to zaczęło się już o 23:00 31 grudnia, gdy lecąca na mnie mężatka, wysłała bardzo miłe życzenia noworoczne. :) 

 

Także może coś w tym jest. :) 

Kobiety uważają, że jestem fajny i mogą coś ze mną zbudować? No way. It's a trap 😂

23 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

 

Przecież to CAŁE niecałe 4 tygodnie!

 

Na taki dystans to już jakaś konserwatywka, normiczka może nie dotrwać.

W sumie racja, miesiąc został - muszę sobie wziąć wolne na walentynki i pójść na kluby. Wtedy to taki Tinder na żywo

4 minuty temu, ManOfGod napisał:

https://wielkahistoria.pl/xix-wieczna-sztuka-podrywu-autentyczne-porady-dla-mezczyzn-sprzed-120-lat/?fbclid=IwAR3Ki12RroOqyey-O77Y8uYfZGsKud07nZoPqgdG2zj7Lpe663jeRg9Ucf8
 

ciekawe jak wyglądały porady dla facetów 100 lat temu w oficjalnym obiegu.

 

‚,I jeszcze problem niejednego mężczyzny: idziecie razem z damą swego serca do sklepu? W żadnym razie za nią nie płaćcie! A jeśli płacicie – domagajcie się zwrotu pieniędzy. Tak w każdym razie podaje poradnik z 1903 roku".

 

co poszło nie tak😂

Edukacja mężczyzn upadła - kult faceta upadł, przejęły go kobiety, którym dano więcej praw. 

3 minuty temu, sargon napisał:

 5. - Nowy Ład, cięcie pensji, gaz do góry, prąd do góry, żywność do góry, może zaraz wojna na wschodzie.

A taki policjant - nie dość, że sprawny i obroni, to raczej żadna władza nie wywali, bo policjant zawsze potrzebny, a może więcej kartek dostanie, czy coś urzędowo pomoże.

Kryzysowy narzeczony ;)

 

Cholera, o tym nie pomyślałem. Nie głupie, nie głupie 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zgredek napisał:

Była dzwoni do mnie po pijaku

 

Hm, jeśli dzwoni to znaczy, że ma dostęp.

Gdyby nie miała, to by nie dzwoniła.

 

Są różne szkoły odnośnie traktowania swoich ex.

Niektórzy blokują dostęp, inni zostawiają.

Inni nawet uprawiają sex ze swoimi ex..

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, GriTo napisał:

 

Hm, jeśli dzwoni to znaczy, że ma dostęp.

Gdyby nie miała, to by nie dzwoniła.

 

Są różne szkoły odnośnie traktowania swoich ex.

Niektórzy blokują dostęp, inni zostawiają.

Inni nawet uprawiają sex ze swoimi ex..

 

 

 

Jeśli dzwoni i pisze tzn. że z jakichś powodów nie usunęła nr tel.

I te powody są tylko jej znane.

Niektóre z ex tak mają że po czasie szukają kontaktu a to życzenia a to jakieś głupie "co tam u ciebie"

Nie jarzę tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Denzel napisał:

Niektóre z ex tak mają że po czasie szukają kontaktu a to życzenia a to jakieś głupie "co tam u ciebie"

Nie jarzę tego.

 

Wiesz, ja to samo przerabiam. Niektóre sikoreczki* sprzed dwudziestu pięciu lat się kontaktują. 

Bo mąż odszedł, bo mąż zmarł, bo to, bo tamto...

 

Bo dawno temu fajnie było jeździć na Simsonie, chodzić po górach, spać na sianie.

Potem, gdy życie im pozwalało to świat zwiedzały. Wzdłuż i wszerz.

 

Ale, że życie pisze swoje scenariusze... Czy krajanki czy internacjonalne..

po czasie szukają kontaktu...

 

* teraz to raczej sowy .. :) 

  • Like 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, GriTo napisał:

 

Wiesz, ja to samo przerabiam. Niektóre sikoreczki* sprzed dwudziestu pięciu lat się kontaktują. 

Bo mąż odszedł, bo mąż zmarł, bo to, bo tamto...

 

Bo dawno temu fajnie było jeździć na Simsonie, chodzić po górach, spać na sianie.

Potem, gdy życie im pozwalało to świat zwiedzały. Wzdłuż i wszerz.

 

Ale, że życie pisze swoje scenariusze... Czy krajanki czy internacjonalne..

po czasie szukają kontaktu...

 

* teraz to raczej sowy .. :) 

U mnie to raczej się nie wydarzy.

Obie byłe SM szczerze mnie nienawidzą

Edytowane przez Denzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no a ja nic nie zauważyłem, żadnego wzmożonego ruchu, jak było tak jest. Chyba popadnę w depresję 🤣

Na portalach randkowych nie siedzę, straciłem tam za dużo cennego czasu i nie widzę sensu powrotu :) Panie zapewne tak, noworoczne postanowienia, ferie wkrótce i walentynki to ktoś by się przydał 🤣

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.