Skocz do zawartości

Prof. Sam Vaknin o tym dlaczego obecnie kobiety i mężczyźni zachowują się tak, a nie inaczej


redbull

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
W dniu 16.01.2022 o 15:25, redbull napisał(a):

Polecam obejrzeć , dowiesz się dlaczego kobiety stały się jakimi sa obecnie i dlaczego je za to odrzucamy. Większość tej wiedzy już jest na forum ale w wideo macie wszystko fajnie zebrane w całość. 

Są napisy.

Silva verborum też dobrze nawija i o tym mówi.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ten typ niezbyt ma pojęcie o redpillu (myli podstawowe pojecia) i podlizuje się kobietom (mówię o pierwszym filmie pozostałych już nie ogladalem). Generalnie zaczal wg mnie od sporych bredni. Mówi że kobiety naśladują mężczyzn i kopiują toksyczna męskość i to jest jego zarzucik. Czyli praprzyczyna ciągle toksyczna męskość i biedne kobiety nieświadomie nasladujace ja i przejmujące świat bo teraz ich kolej (jakiś woke czy ki ch).

A las słów robi robotę ale w ostatnim filmiku jeśli chodzi o propozycję rozwiązań to już science fiction pojechał. Jak wiadomo to musi samo pierdolnac.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Brat Przemysław napisał(a):

ten typ niezbyt ma pojęcie o redpillu

Chodzi ci o Silve ?

W dniu 16.01.2022 o 15:25, redbull napisał(a):

Polecam obejrzeć

 

W dniu 10.04.2024 o 15:42, t0rek napisał(a):

o narcyźmie wśród lekarzy.

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Druid Powiało mi totalnie matrixowym podejściem z Twojego posta. Ilu znasz takich, co faktycznie odpowiedziało za pomyłkę? 
Kierowca autobusu też ma odpowiedzialną pracę, a jednak nie ma tak powszechnie, że mafie kierowców w sądach zawodowych trzymają się zasady "ręką rękę myje". A to tylko jeden z przykładów na tym filmie. 

Była kiedyś też książka https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4511839/mali-bogowie-o-znieczulicy-polskich-lekarzy w temacie.

 

6 minut temu, Druid napisał(a):

raz się pomyli, jesteś rośliną do końca życia, albo wąchasz kwiatki od spodu.

Przecież często się mylą, walą antybiotyki dzieciakom na chybił-trafił, rżną nieomylnych, a potem zmyślają (co było wspomniane na filmie) rzeczy, które nie miały miejsca, bo nie potrafią się przyznać do błędu.

Edytowane przez t0rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię go za jego gadki o narcyzmie, ale tutaj moim zdaniem mija się z prawdą, wytrzymają do momentu w którym zaczął gadać że kobiety są inteligentne na równi z mężczyznami w tych czasach. 

 

Kobiety nawet nie wiedzą co to jest samorozwój. Dokonują wielu głupich wyborów i bardzo łatwo poddają się propagandzie. Co on gada że to zaczęło się w XVIII wieku, feministyczna rewolucje zostały przeforsowane w latach 60 wieku, kobiety wyciągnięto z domu do roboty, siła nabywcza mężczyzn sporo spadła, dostały sporo praw kosztem mężczyzn, nagle wtedy jakoś związki zaczęły się lawinowo rozpadać. Wystarczy spojrzeć na związki ludzi urodzonych powiedzmy w okresie (przed)wojennym i porównać z ludźmi urodzonymi trochę po 2ww. Spadła także dzietność.

 

A inteligencja kobiet to śmiech na sali. Kobiety bardziej czują niż myślą tak naprawdę, tak już są stworzone to nie i wina i nie zamierzam ich obrażać z tego powodu. Przecież dla wielu kobiet nawet lewa z prawą stroną się pierdoli. Wyznałem wykształcone na kierunkach technicznych, pytam taką jedną czego się uczy czy budowy silników czy co, odpalała że tak, zapytałem ją o cykle pracy silnika czterosuwowego i czym się różni od dwusuwowego no i na tym nasza gadka się skończyła. No ale oczywiście wielka kariera i edukacja wpojona przez feminizm. Jakimś cudem to nadal mężczyźni podtrzymują całą infrastrukturę, żeby karince było w dupę ciepło na łeb nie padało miała autobus do swojej korpo i z czego naładować iPhona bo atencje na tinderze musi się zgadzać. 

 

Nadal są zawody w których dominują mężczyźni ponieważ tambo trzeba prać jej siły więc ta gadka o jakiejś utracie mięśni to śmiech na sali. Nie mogą wszyscy być szczurkowatymi programistami. Ostatnio się droczyłem z dwiema koleżankami, mówię im za karę każda z was robi 30 pompek a one mi mówią że nawet pięciu nie zrobią mimo że to zdrowe i młode dziewczyny. 

Prawda jest taka że większość kobiet nawet nie potrafi dobrze pitoka ujechać bo zaraz są zmęczone :D

Jeśli dobrze pamiętam to ten profesorek to Żyd więc nie ma za bardzo się przejmować tym co on mówi, polecam obserwacje w praktyce i wyciągania wniosków a nie słuchanie wielkich atrycytów i wierzenie im bezgranicznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Druid said:
4 hours ago, t0rek said:

% narcyzów niż w innych zawodach.

Nie dziwie się, lekarz odpowiada za zdrowie i życie człowieka, raz się pomyli, jesteś rośliną do końca życia, albo wąchasz kwiatki od spodu.

 

A co na piernik do wiatraka?

 

Narcyz jest w sobie zakochany a Ty tu mówisz o odpowiedzialności jaka, przynajmniej w założeniu, ciąży na lekarzu.

 

Lekarze są narcyzami bo się ich celebruje a nawet ubóstwia. Jak uratuje komuś życie, to jest mu dozgonnie wdzięczny, a lekarz dostaje masę atencji. Raz, drugi, trzeci, i wyrasta na narcyza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.