Skocz do zawartości

Czy siłownia zmienia kobiecą psychikę już na zawsze? (ankieta)


Czy kobietom odwala woda sodowa gdy zrobia sobie zgrabne cialo?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy tylko mi sie tak wydaje?

    • Ego wywala w kosmos
      19
    • Ego lekko sie podnosi
      14
    • Ego bez zmian
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Wolverine1993 napisał:

Ja mam 180 i nie uważam się za wysokiego 😀

Chodziło mi o gości takich jak ja na przykład a mam 173 albo niższych, siłownia nic nie da jak ktoś chce tylko pod babony ćwiczyć bo wiadomo 180 albo wypierdalaj🤣😪.

Edytowane przez BlacKnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BlacKnight napisał:

Chodziło mi o gości takich jak ja na przykład a mam 173 albo niższych, siłownia nic nie da jak ktoś chce tylko pod babony ćwiczyć bo wiadomo 180 albo wypierdalaj🤣😪.

Pewność siebie. Jeżeli jesteś niski, nadrabiasz ekstrawertycznością, no niestety. Znam typa 150 cm wzrostu, jedna zona, druga zona w wieku 50 lat, duzo mlodsza od niego. Olbrzymia pewnosc siebie (wynikajaca z ogarniecia zawodowego - jest alfą), ma swiadomosc ze dobrze pracuje (ZAUWAŻAJĄ TO INNI) i to mu podnosi samoocene. Dlatego w takiej sytuacji jeżeli dana osoba jest niska, to efekt silowni MUSI POMOC, ale nie zbudujesz na tym nie wiadomo czego, bo to w zyciu nie jest najwazniejsze.

 

 

 

 

11 godzin temu, Mmario napisał:

Swoją drogą spotykam sporo kobiet które mają ekstremalnie płaska dupę... Nawet będąc raczej szczupłymi brzuch odstaje im bardziej niż pośladki....

Najgorzej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, bassfreak napisał:

Najbardziej mnie rozwala że na siłke lata masa takich starych rur około 40 z ryjem 3/10 sylwetka dramat nawet przy ćwiczeniach zero kobiecości i one myślą że są zajebiste xDDDDD

Styczeń. Teraz ich dużo.

Poczekaj. Luty się skończy, emocje opadną ,zapał ostygnie, sezon grillowy się zacznie, to i wypowiedzenia umów pójdą w ruch.

I od 2023 абарот... 

 

Życie, to nieustannie powtarzalne cykle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.