Skocz do zawartości

Jak karmią masę medialną papką


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/cztery-rzeczy-ktore-mezczyzni-przestaja-robic-po-slubie-rady-rozwodnika/7mbw1jc,2b83378a

 

W tym artykule rozwodnik żałuje, że nie trzymał żony za rękę, że szedł szybciej od żony (WTF?) czy też nie otwierał przed nią drzwi... To są jego przemyślenia (wymyślone bądź nie)... Czytając takie artykuły to aż mi się śmiać chce. 

 

Kobiety to czytają i mają kolejne usprawiedliwienia do rozwodu, bo przecież nawet chłop pisze o tym, że to przez takie pierdoły... 

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Matthew88 napisał:

https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/cztery-rzeczy-ktore-mezczyzni-przestaja-robic-po-slubie-rady-rozwodnika/7mbw1jc,2b83378a

 

W tym artykule rozwodnik żałuje, że nie trzymał żony za rękę, że szedł szybciej od żony (WTF?) czy też nie otwierał przed nią drzwi... To są jego przemyślenia (wymyślone bądź nie)... Czytając takie artykuły to aż mi się śmiać chce. 

 

Kobiety to czytają i mają kolejne usprawiedliwienia do rozwodu, bo przecież nawet chłop pisze o tym, że to przez takie pierdoły... 

 

Takie Brawo Girl dla starszych nastolatków hm... Tak. Stanowczo jak widzę "styl rzycia" (literówka celowa) i "onetkobieta" w linku - nie wchodzę.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego i temu podobnych artykułów, po obejrzeniu podobnych gówien. 

Mam chęć wziąć paszport i polecieć do dalekiej Afryki. Będę biegał po sawannie z Mokebe i polował na gazele, na lamparty, nosorożce i  na Polki poszukujące siebie 😅

Edytowane przez vodkas85
  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Denzel napisał:

Onet...i wszystko jasne.

Dalszy komentarz tematu jest zbędny.

Ja nie do końca uważam, iż jest zbędny gdyż jeśli wpisze w wyszukiwarce "Onet co myślicie o wiarygodności" jest duża możliwość, iż akurat trafi na Nasze forum. Warto pisać więc wprost co się o tym myśli... Ja nie powiazuję Onetu z konkretnym narodem. Uważam, że czasem mają dobre artykuły. Mocno widać jednak feminizację. Też jest artykuł z dzisisj o tym jak to "samodzielne matki" mają gorzej przez polski ład. Poparte 11 - oma fundacjami na rzecz samotnych kobiet. Nie będę wklejał bo szkoda zachodu. Wydźwięk jest masakryczny. Nikt nie napisze, że te "samodzielne matki" same doprowadziły się do tego stanu. Oczywiście dlatego iż usunęli możliwość komentarzy. 

 

Ostatnio dostałem fajnego (dla mnie) mema. "świat się zeszmacił!!! Ja nie przyłożę do tego ręki...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Matthew88 napisał:

Ja nie do końca uważam, iż jest zbędny 

A ja mam prawo uważać inaczej.

8 minut temu, Matthew88 napisał:

Ja nie powiazuję Onetu z konkretnym narodem. Uważam, że czasem mają dobre artykuły.

Masz prawo tak uważać

8 minut temu, Matthew88 napisał:

 

Mocno widać jednak feminizację.

I między innymi właśnie dlatego nie śledzę Oneta

8 minut temu, Matthew88 napisał:

Nie będę wklejał bo szkoda zachodu.

No właśnie.

8 minut temu, Matthew88 napisał:

Oczywiście dlatego iż usunęli możliwość komentarzy. 

Główny powód dla którego powypieprzałem Srajbuki i inne tego typu pierdy.

8 minut temu, Matthew88 napisał:

 

"świat się zeszmacił!!! Ja nie przyłożę do tego ręki...."

I tu się zgadzamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuję inne spojrzenie. 

Widzicie, co tam jest napisane. 

A gdyby potraktować to jako narzędzie, taką wskazówkę, instruktaż?

Przecież z grubsza wiemy jak to w małżeństwach jest. Trochę trzeba być tutaj D Y P L O M A T Ą. Dla siebie. W imię swoich interesów.

Kobieta chce, żebyś zaplanował wyjazd? A dajże jej to. W rozsądnych granicach, ale daj. To przecież oczywiste, że one wymagają od nas aktywności. I taki wyjazd to nie musi być wielki wydatek.

Chce przepuszczania w drzwiach? A niech tam ma. Wiele to nie kosztuje.

Trzymanie się za ręce? Jak kobita fajna, to można trzymać i za rękę.

 

Ogólnie - jeśli jest seks, babka nie jest zapuszczona, jest dobrą matką - to można wyjść naprzeciw jej potrzebom, choćby i miały źródła w Kopciuszku czy innych Pretty Woman. 

Związek wieloletni to trochę teatr (nawet i cyrk), trochę handelek. 

Wiemy, co panie lubią., więc nie zaszkodzi w umiejętnych dawkach im tego dozować. Mądrze, wiedząc swoje.

 

Ja dopiero przy rozwodzie uczę się nie mówić koniecznie na głos tego, co myślę w danej chwili, ale bardziej działać w kierunku pożądanym. 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.